Newsy

Tomasz Zarzycki: Dopiero wchodzę w świat celebrytów i trudno mi ocenić, czy zagoszczę w nim na dłużej. Będę się starał

2019-03-05  |  06:22

Model na razie nie chce oceniać swoich szans na karierę w show-biznesie, zdaje sobie jednak sprawę z tego, że popularność medialna mogłaby mu pomóc w zdobywaniu intratnych kontraktów. Mister Polski 2018 zaznacza jednak, że niezależnie od okoliczności nie zamierza wystawiać na świecznik swojego życia prywatnego.

Tomasz Zarzycki wie, że teraz ma w życiu zawodowym swoje pięć minut i chce jak najlepiej wykorzystać te moment. Nie ukrywa też, że  marzy mu się taka popularność, jaką osiągnęli jego poprzednicy – Rafał Maślak i Jakub Kucner.

– Dopiero wchodzę w ten świat celebrytów, jeżeli mogę to tak nazwać, i trudno mi ocenić, czy w nim zagoszczę na dłużej, to już wszystko wyjdzie w przyszłości i to nie mnie oceniać. Będę się starał oczywiście, bo na pewno media będą mi pomagały w rozwoju i w karierze – mówi agencji Newseria Lifestyle Tomasz Zarzycki.

Mister Polski 2018 zapewnia jednak, że nie będzie wciągał w show-biznes swoich bliskich tylko po to, by częściej o nim mówiono czy pisano. Model zamierza oddzielać grubą kreską życie zawodowe od prywatnego, bo jak podkreśla, rodzina to dla niego największa wartość.

– Jestem kawalerem, ale staram się odgraniczyć to życie prywatne. I to, co pokazuję na Instagramie, to jest max, co chciałbym pokazać. Chciałbym moją rodzinę odseparować od mojego życia medialnego, czy moją partnerkę, czy ona jest, czy jej nie ma – po prostu nie chcę zdradzać. Tak jak nie chciałbym zdradzać, czym moja mama się zajmuje, czym siostra, czym tata. Nie zamierzam, czy to moich znajomych, czy właśnie rodziny wciągać w ten tak naprawdę ciasny krąg życia celebrytów – mówi.

Tomasz Zarzycki od wielu lat pracuje jako model. Na jego koncie są liczne pokazy mody, sesje zdjęciowe i kontrakty reklamowe. Jednak to dopiero wygrana w konkursie na Mistera Polski sprawiła, że stał się rozpoznawalny.

– Czuję, że staję się trochę bardziej rozpoznawalny, bo ostatnio, kiedy przechodziłem przez centrum handlowe, po prostu biegła za mną dziewczyna i krzyczała: „Tomek, czy to Ty?” Odwróciłem się, zrobiliśmy sobie zdjęcie, zamieniliśmy dwa słowa i to było naprawdę bardzo miłe. Tak jak hejt jest w internecie, tak jest przyjaźń w realnym życiu i to jest bardzo fajne – mówi Tomasz Zarzycki.

Do tej pory Zarzycki dużo pracował za granicą. Model nie zamierza więc rezygnować z dotychczasowego zajęcia i ma nadzieję, że uda mu się pogodzić sprawy zawodowe z obowiązkami Mistera Polski.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Zazwyczaj dostaję fajne prezenty. Najbardziej cieszy mnie, jak ktoś mi coś namaluje albo napisze wiersz

Aktorkę można teraz oglądać między innymi w spektaklu „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Dzięki tej sztuce widzowie mogą się przekonać, że wyszukany, drogi i niezwykle odważny upominek nie tylko może zepsuć urodzinową imprezę, ale także relacje rodzinne i przyjacielskie. Aleksandra Popławska zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób ma nie lada dylemat, co podarować komuś z okazji urodzin czy imienin. Jednocześnie podkreśla, że ona sama nigdy nie dostała nietrafionego prezentu, który szybko wylądował w koszu.

Media

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Mamy wieloletnie doświadczenie telewizyjne. To nam pozwoliło zbudować wideopodcast „Serio?” od strony merytorycznej i technicznej

Po zwolnieniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ruszyli na podbój YouTube’a. Do autorskiego wideopodcastu „Serio?” para zamierza zapraszać gości, którzy działają na różnych płaszczyznach, mają nietuzinkowe pasje i swoim postępowaniem dają dobry przykład innym. Prezenterzy wierzą, że ich nowy projekt z odcinka na odcinek będzie się cieszył coraz większą popularnością. Na razie obserwuje ich ok. 5 tys. subskrybentów. Obydwoje zapewniają, że nie boją się nowych wyzwań zawodowych, a satysfakcję sprawia im to, że przy realizacji nagrań mogą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie telewizyjne.

Edukacja

Co piąte polskie dziecko padło ofiarą cyberprzemocy. Brakuje narzędzi, które pomogłyby z tym zjawiskiem walczyć

Według badań HBSC co szósty nastolatek na świecie padł ofiarą cyberprzemocy – informuje Europejskie Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W Polsce jest pod tym względem dużo gorzej. Nawet jedno na pięcioro dzieci mogło doświadczyć przemocy w sieci – alarmują naukowcy. Grupą najbardziej narażoną na cyberprzemoc są 13-latki. Porównanie danych z obecnej i poprzedniej edycji badania wskazuje, że dotychczasowe programy przeciwdziałania przemocy, i to nie tylko w obszarze cyber, nie są skuteczne. Eksperci podkreślają, że trzeba w nie włączyć nie tylko szkoły, ale też placówki medyczne, rodziców i samą młodzież.