Biuro prasowe

LIFESTYLE 2015-12-01

Wejdź zgrabnie w nowy rok

Zgrabne ciało, płaski brzuch i jędrna skóra są marzeniem niejednej kobiety. Nie jest jednak za późno, aby nowy rok przywitać bez kompleksów. Zabieg Body Jet pozwala skutecznie wymodelować sylwetkę! O jego zaletach opowiadają specjaliści z Kliniki Medycyna Urody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-01

Media lubią skrajności

Jak zaistnieć w rankingu medialności „Polska Piłka”? Trzeba grać albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Media kochają skrajności, a owocem tego jest duża liczba publikacji na temat klubów piłkarskich.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-01

Jardin Riche z wyjątkowymi landrynkam

W grudniu pojawią się w sprzedaży nowe, naturalne landrynki pod marką Jardin Riche o niespotykanych kształtach. Już nasze babcie wiedziały, iż tylko na bazie naturalnych składników najwyższej jakości można tworzyć słodkości, które będą wywoływały uśmiech i zadowolenie.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2015-12-01

Święty Mikołaj z Rovaniemi przybędzie do Białegostoku – już po raz trzeci

W niedzielę, 6 grudnia czyli w „Mikołajki”, Białystok po raz kolejny odwiedzi Joulupukki – Święty Mikołaj z fińskiego Rovaniemi. To już trzecia wizyta na Podlasiu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-12-01

W Madro powstaje klub fitness. Jeden z największych w regionie

Klub fitness Body Gym, działający dotąd na Nowym Mieście, zmienia od stycznia swoją siedzibę. Przenosi się na teren Galerii Madro przy ul. Zwycięstwa 8.
czytaj więcej
Zdrowie LIFESTYLE 2015-12-01

Dlaczego Polki tak mało wiedzą na temat problemów intymnych?

Problemy intymne, takie jak suchość pochwy to wciąż dla wielu kobiet temat wstydliwy i trudny do poruszenia nawet podczas wizyty u ginekologa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-30

Live brewing w Polsce. Nowy trend?

Przychodzisz do browaru, sam dorzucasz słody i chmiele, filtrujesz brzeczkę, sprawdzasz poziom zawartości cukru. Live brewing polega na tym, że nie tylko patrzysz, jak powstaje piwo, lecz bierzesz w tym udział. Czy to kolejny etap polskiej rewolucji piwnej?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-30

Andrzejkowa domówka. Zaskocz gości przekąskami i kreatywnymi zabawami

ak imprezują Polacy? Najczęściej na domówkach, spotykając się ze znajomymi lub rodziną. A okazji do zapraszania gości w ciągu roku nie brakuje – przed nami Andrzejki, które nie tylko można spędzić na laniu wosku czy wróżbach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-30

Wydanie specjalne KUKBUK Święta już w sprzedaży!

Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie świąteczne wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Święta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2015-11-30

Długowieczność psów – przełomowe wyniki badań Eukanuba

Aż 90% psów rasy labrador retriever dożyło wieku przekraczającego średnią długość życia (12 lat), dla tej rasy a jedna trzecia ponad 15,6 roku. Dowodzi to, że dzięki Eukanubie psy mogą żyć dłużej niż wynosi przeciętna długość życia dla rasy.
czytaj więcej