Biuro prasowe

Styl życia LIFESTYLE 2014-10-05

Commfort Group i Stowarzyszenie Piękne Anioły rozpoczynają kampanię społeczną

Już od 1 października 2014 roku rusza wspólna akcja charytatywna „Podziel się tym co masz”, której pomysłodawcą i twórcą jest założycielka Stowarzyszenia Piękne Anioły Pani Katarzyna Konewecka – Hołój.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-03

Delfina Krasicka – tkaniny i hafty

4 sierpnia o godz. 17:30 w Galerii Przy kozach Służewski Dom Kultury na ul. J.S. Bacha 15 w Warszawie odbędzie się wystawa prac polsko – argentyńskiej artystki Delfiny Krasickiej – tkaniny i hafty. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace z przekroju całej twórczości artystki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-03

MACROVITA RETINOL A+ω - innowacyjny kompleks

Marzenia o młodzieńczej cerze, bez zmarszczek i przebarwień, stały się rzeczywistością dzięki linii kosmetyków MACROVITA z innowacyjnym kompleksem RETINOL A+ω. Przekonali się o tym klienci, m.in. z Włoch, Anglii, Australii, Niemiec, Szwajcarii i USA, a teraz również z Polski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-03

Przeziębienie u dziecka – co możemy podać

Jesień idzie, a wraz z nią zakatarzony nos, ból gardła, chrypa, ból głowy, podwyższona temperatura i ogólnie złe samopoczucie – czyli przeziębienie. Jak reagować ? Kiedy iść do lekarza? I jak leczyć nasze pociechy?
czytaj więcej
Jubileusz Skanska - mieszkania tańsze nawet o 100 tysięcy złotych
LIFESTYLE 2014-10-03

Jubileusz Skanska - mieszkania tańsze nawet o 100 tysięcy złotych

Z okazji jubileuszu, Skanska wprowadza specjalną ofertę cenową w Parku Ostrobramska, nowoczesnym osiedlu budowanym w skandynawskim stylu na warszawskiej Pradze-Południe. Można zaoszczędzić nawet 100 tysięcy złotych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-02

ABC sprzedaży zdjęć na stocku fotograficznym

Szeroki wybór aparatów fotograficznych na rynku, ogromne matryce w smartfonach czy lawinowo rosnąca ilość specjalnych aplikacji zdjęciowych sprawiają, że fotografia stała się bardziej dostępna dla przeciętnego człowieka.
czytaj więcej
Podróże LIFESTYLE 2014-10-02

trivago ujawnia najczęściej wybierane polskie miasta w III kwartale 2014

Które polskie miasta były najbardziej popularne wśród Polaków w III kwartale 2014, a które najchętniej wybierali goście z zagranicy?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2014-10-01

Szafeczka odsłania swoje pomysły na oszczędzanie #DlaWiększejIdei

Karolina Jędrzejczyk, mama Nikoli i autorka bloga Szafeczka.com zachęca do oszczędzania dla Większej Idei, w ramach kolejnej odsłony najnowszej kampanii Idea Expert, zachęcającej Polaków do realizowania marzeń poprzez zmianę codziennych nawyków.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2014-10-01

Oszczędzaj, by realizować marzenia i żyć dla Większej Idei!

Współczesny świat nabrał olbrzymiego tempa i zmienia się błyskawicznie. Mamy coraz więcej możliwości wyboru praktycznie w każdej sferze życia. To rodzi dylematy, ale także zachęca do snucia marzeń.
czytaj więcej
Kupujemy lampkę na biurko. Jak wybrać najlepszą?
LIFESTYLE 2014-10-01

Kupujemy lampkę na biurko. Jak wybrać najlepszą?

Tradycyjna lampka z halogenową żarówką czy nowoczesne oświetlenie ledowe? Wybór lampki na biurko dla ucznia to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa.
czytaj więcej