Komunikaty PR

H+H Polska - partner w budowaniu ścian

2019-09-22  |  01:00
Biuro prasowe

Inwestycja budowlana to skomplikowany, wieloetapowy proces angażujący wiele podmiotów o różnych priorytetach – od inwestorów, poprzez projektantów i wykonawców, do dystrybutorów. Co więcej, obecnie na rynku zauważalne są tendencje takie jak: rosnące koszty materiałów budowlanych i robocizny, brak wykwalifikowanych pracowników, wysokie wymagania dotyczące energooszczędności i ekologii. W związku z tym firma H+H skonstruowała swoją strategię w oparciu o założenie, że współpraca partnerska ma kluczowe znaczenie dla sprawnego i efektywnego wznoszenia budynków. H+H w swojej działalności kładzie więc nacisk na cztery podstawowe wartości: profesjonalizm, wiarygodność i niezawodność, jakość oraz koncentrację na kliencie.

Od projektu…

H+H oferuje kompleksowe rozwiązania do budowy ścian wewnętrznych i zewnętrznych w różnego typu budynkach niskich i wysokich. Elastyczność i kompletność Systemu Budowy H+H sprawia, że architekci mają niezwykłą swobodę projektowania. Przy wykorzystaniu materiałów murowych z silikatów i betonu komórkowego bez trudu można zrealizować różnorodne, nawet śmiałe wizje architektów. Wysoka jakość produktów o bardzo dobrych parametrach technicznych ułatwia sprostanie wymogom dotyczącym m.in. izolacyjności cieplnej i akustycznej. Bogate doświadczenie specjalistów we wznoszeniu ścian pozwala dobrać najlepsze rozwiązania dla danej inwestycji, które niejednokrotnie spełniają restrykcyjne wymogi międzynarodowych certyfikatów LEED czy BREAM. Doradcy H+H służą swoją wiedzą i są gotowi do pomocy już od wstępnych etapów projektowania budynku.

…przez dostawę

Długofalowe relacje z dystrybutorami oparte na jasnych i przejrzystych zasadach współpracy owocują dostępnością produktów marki H+H. Jeden punkt kontaktu upraszcza skomplikowany proces budowy, ułatwia komunikację i pozwala zoptymalizować działania. Zamiast wielu dostawców, warto postawić na współpracę z jednym sprawdzonym, profesjonalnym i rzetelnym partnerem, który może zapewnić kompleksową obsługę inwestycji. Wybierając materiały ścienne H+H, mamy gwarancję terminowej dostawy wysokiej jakości produktów we właściwe miejsce.

… po realizację

Produkty murowe H+H są tworzone z myślą nie tylko o spełnieniu wymogów technicznych, ale też ułatwieniu i przyspieszeniu prac budowlanych. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań, a także know-how i wiedzy specjalistycznej, H+H pomaga wykonawcom i monterom w uzyskaniu lepszej organizacji pracy, terminowej realizacji inwestycji i zmniejszeniu kosztów. W przypadku wystąpienia problemów, specjaliści zapewniają wsparcie bezpośrednio na miejscu budowy.

Dobra współpraca to podstawa realizacji zasadniczego celu, jakim jest wznoszenie nowoczesnych budynków, które zapewnią użytkownikom komfort i bezpieczeństwo. Budowa we współpracy z firmą H+H to gwarancja trwałości, bezpieczeństwa i zdrowego klimatu w pomieszczeniach, a także niższych kosztów eksploatacyjnych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jadalnia w kolorach jesieni. Czego nie może w niej zabraknąć? Biuro prasowe
2019-10-15 | 13:00

Jadalnia w kolorach jesieni. Czego nie może w niej zabraknąć?

Jesień wcale nie musi być ponura i szara! Zadbaj o swoje otoczenie już dzisiaj i odmień swoje cztery kąty, nadając im nowy wygląd – zyskasz nie tylko pięknie urządzoną przestrzeń,
Dom Cieplejszy dom – czyli jak przygotować się na sezon jesienno-zimowy ?
2019-10-15 | 11:30

Cieplejszy dom – czyli jak przygotować się na sezon jesienno-zimowy ?

Pierwsze podmuchy chłodniejszego powierza i żółtoczerwone liście na drzewach przypominają, że zbliża się sezon grzewczy. Naturalnym odruchem jest skontrolowanie ilości opału i
Dom SieMatic SLX Pure – jakość, która zobowiązuje
2019-10-14 | 12:53

SieMatic SLX Pure – jakość, która zobowiązuje

SieMatic od dziesięcioleci jest synonimem ponadczasowej elegancji wnętrz kuchennych. W swoim jubileuszowym, 90. roku istnienia, marka nie ustaje w pokazywaniu nowych standardów. Do

Gwiazdy

Piotr Zelt: Polska stała się wyspą nietolerancji. O tym absolutnie trzeba mówić

W nowym spektaklu „Czarno to widzę, czyli posortowani, pomieszani” aktor wcieli się w postać transseksualisty. Twierdzi, że jest to dla niego wyjątkowo ciekawe wyzwanie zawodowe, a zarazem sposób na pobudzenie widzów do refleksji nad uprzedzeniami wobec osób nieheteronormatywnych. Zdaniem Piotra Zelta Polska stała się w ostatnich latach wyspą nietolerancji i jest wskazywana w Europie jako przykład państwa skrajnie ksenofobicznego i homofobicznego.

Kultura

Literacki Nobel dla Olgi Tokarczuk. Literaci: "już dawno powinna trafić do kanonu lektur"

Olga Tokarczuk została laureatką Literackiej Nagrody Nobla za rok 2018 – poinformowała wczoraj szwedzka Akademia. Tokarczuk jest 15. kobietą w dotychczasowej historii uhonorowaną tą nagrodą oraz oraz piątą jej laureatką z Polski. Wyróżnienie przyznano "za wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją prezentuje przekraczanie granic jako formę życia". Literaci oceniają, że powieściopisarka została doceniona m.in. za uniwersalizm i już dawno powinna trafić do kanonu lektur.

 

Robotyka i SI

Nowa, polska platforma ze sztuczną inteligencją może wykrywać nowotwory już na wczesnym etapie. W przyszłości może znacznie skrócić kolejki do lekarzy specjalistów

Diagnozowanie na bardzo wczesnym etapie nowotworów kości czy choroby Gauchera stanie się łatwiejsze dzięki platformie wykorzystującej pracę algorytmów sztucznej inteligencji do przetwarzania danych bioinformatycznych. Sztuczna inteligencja już dziś ułatwia pracę lekarzy dzięki rozwiązaniom analizującym również zdigitalizowane wyniki badań obrazowych. Dzięki temu zwiększają się szanse pacjentów na całkowite wyleczenie, a systemy opieki zdrowotnej mogą skutecznie walczyć z problemem kolejek do specjalistów.

Internet

Po smartfon sięgamy coraz częściej, nawet w intymnych sytuacjach. Na silny lęk przed odstawieniem cyfrowych urządzeń cierpi 14 proc. Polaków

Przeciętny internauta korzysta w ciągu dnia z social mediów  średnio 2 godziny i 16 minut, a na jednego użytkownika internetu przypada 8,9 kont w mediach społecznościowych. Z internetu korzystamy coraz częściej, w każdym miejscu, niemal w każdej, nawet intymnej sytuacji. W efekcie już 14 proc. Polaków cierpi na najwyższe FOMO, czyli strach przed odłączeniem. Uzależnienie od smartfonów może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie, a nawet prowadzić do depresji. Z FOMO nie tylko można, ale i trzeba walczyć. Pomocny może okazać się cyfrowy detoks.