Komunikaty PR

Ikano Bank: Promocyjny kredyt na fotowoltaikę w IKEA

2019-11-14  |  08:10
Biuro prasowe
Kontakt
Marta Osińska
Ikano Bank

ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
marta.osinska|ikano.pl| |marta.osinska|ikano.pl
887358660
bank.ikano/pl/
Do pobrania Zdjęcie ( 0.29 MB )

Czy zastanawiałeś się nad zamontowaniem na swoim domu instalacji do pobierania energii słonecznej i przetwarzania jej w prąd? Teraz jest dobry czas na taką inwestycję, ponieważ w IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.

 

Na dachach polskich domów coraz częściej można zobaczyć ciemne szklane płyty. To panele fotowoltaiczne, które są elementem systemu służącego do pobierania energii ze słońca i przekształcania jej w prąd stały. Jeśli instalacja jest dobrze zaprojektowana, to w znacznej mierze zaspokoi potrzeby energetyczne przeciętnej rodziny.

 

Fotowoltaika z IKEA – ile kosztuje?

 

Panele fotowoltaiczne można kupić i zamontować w ramach programu, który jest wynikiem współpracy IKEA, GEO Solar i Ikano Banku. Na jaki wydatek trzeba się przygotować?

 

Średnia instalacja sprzedawana w IKEA składa się z 18 modułów. Jej wartość to niecałe 27 000 zł. Te dane potraktuj jedynie jako wskazówkę. Nawet przy ustalaniu orientacyjnych kosztów systemu fotowoltaicznego powinieneś wziąć pod uwagę różne parametry, między innymi roczne zużycie energii elektrycznej przez Twoją rodzinę czy rodzaj pokrycia dachu.

 

Fotowoltaika – kalkulator pomoże w podjęciu decyzji

 

Wbrew pozorom takie wyliczenie jest łatwe i przygotujesz je w kilka minut. Wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora. Dla instalacji fotowoltaicznej z IKEA znajdziesz go na stronie ikea.geo-solar.pl. Po podaniu podstawowych informacji poznasz szacunkową cenę instalacji dopasowanej do Twoich potrzeb, a także dowiesz się, ile zaoszczędzisz po jednym roku, a ile po 25 latach korzystania z zamontowanego systemu.

 

Raty w IKEA – do 100% wartości instalacji fotowoltaicznej

 

Kiedy już będziesz wiedział, ile mniej więcej będzie Cię kosztować przystosowanie Twojego domu do pobierania energii słonecznej, zastanów się nad sposobem sfinansowania tej inwestycji. IKEA jest znana z prostych rozwiązań i takie są również raty na oferowane panele fotowoltaiczne i montaż. Dlaczego warto się zdecydować na tę opcję?

 

Po pierwsze nie musisz mieć wkładu własnego, żeby skorzystać z oferty ratalnej. Po drugie każdy etap ubiegania się o kredyt został przygotowany z myślą o Twojej wygodzie – wszystkie warunki są przejrzyście opisane na stronie Ikano Banku, wniosek złożysz samodzielnie online, a umowę podpiszesz w domu podczas jednej wizyty przedstawiciela firmy GEO Solar w Twoim domu.

 

Ikano Bank – kredyt na fotowoltaikę bez prowizji

 

Zainwestuj w instalację do przetwarzania energii słonecznej i obniż rachunki za prąd. Teraz to jeszcze prostsze, bo w IKEA trwa promocja „Raty bez prowizji na zakup paneli fotowoltaicznych”. Wystarczy podpisać umowę kredytową do 31 grudnia 2019 r.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły na IKEA.pl/Energia lub w zakładce „Energia Słoneczna” na stronie ikanobank.pl.

 


Ikano Bank należy do Grupy Ikano, która do 1988 r. była częścią IKEA. Działa w 8 krajach, w tym od 2010 r. w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na budowanie długoterminowej relacji. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie ikanobank.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Innowator w świecie hotelowej gościnności Biuro prasowe
2019-12-15 | 22:20

Innowator w świecie hotelowej gościnności

Szwajcaria to nie tylko malownicze, górskie krajobrazy, ale również zabytkowe hotele, które zachwycają swoją atrakcyjnością. Jednym z nich jest zbudowany w 1873 roku
Dom Lada moment Święta! Sprawdź, jak nie dać się przedświątecznej gorączce
2019-12-13 | 10:30

Lada moment Święta! Sprawdź, jak nie dać się przedświątecznej gorączce

Do Bożego Narodzenia zostało już naprawdę mało czasu – ale nawet jeśli nie zaczęliście jeszcze przygotowań, możecie dobrze wykorzystać dni, które zostały, żeby za
Dom Essenza Pro – nowa i wyjątkowa kabina Radaway
2019-12-13 | 10:00

Essenza Pro – nowa i wyjątkowa kabina Radaway

Czy kabina prysznicowa może być ozdobą łazienki? Zdecydowanie tak. Szczególnie, kiedy wybierzemy model elegancki, z pięknymi złotymi, chromowanymi lub czarnymi elementami.

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Hanna Lis: Dziesięć lat temu nie segregowałam śmieci. Teraz staram się żyć zgodnie z ideą zero waste

Świadomość społeczeństwa dotycząca zmian klimatycznych w ostatnim czasie wzrosła. Dziennikarka uważa, że temat ekologii jest niezwykle aktualny i ważny, dlatego watro o nim mówić. Zdaniem Hanny Lis drobne zmiany codziennych nawyków prowadzą do polepszenia stanu środowiska. Dbając o ekologię, pokazujemy, że los przyszłych pokoleń nie jest nam obojętny. 

Gwiazdy

Agnieszka Rylik: polskie dzieci mają krzywe kręgosłupy i tyją najszybciej w Europie. Trzeba z tym walczyć

Mistrzyni świata w boksie zawodowym dużą uwagę przywiązuje do aktywności fizycznej. Ostatnimi czasy prowadzi ćwiczenia także dla najmłodszych. Treningi obfitują w ciekawe gry i angażujące zabawy. Rylik twierdzi, że rodzice powinni zachęcać dzieci do aktywności fizycznej. Jej córka uczęszcza na zajęcia ruchowe różnego typu. Próbuje wielu sportów, by móc wybrać te, które najbardziej jej się podobają.

Media

Osi Ugonoh: „Top Model” to dobry początek kariery. Nie jestem zaskoczona wygraną Dawida

Modelka została zwyciężczynią 4 edycji „Top Model” już 5 lat temu. Modelka nadal pracuję w zawodzie i robi karierę w branży. Twierdzi, że program jest bardzo dobrym początkiem i daje dużo możliwości. Jednak, aby zaistnieć w świecie mody należy wykazać się ciężką pracą i odpowiedzialnością. Ugonoh przyznaje, że tegoroczna wygrana Dawida Woskanina nie była dla niej zaskoczeniem. Jej zdaniem wszyscy finaliści 8 edycji mają spore szanse, by profesjonalnie zajmować się modelingiem.

 

CES Las Vegas 2020

Sport

Kluby fitness mogą być zasilane energią wytwarzaną przez ćwiczących. To pozwala oszczędzić na rachunkach za prąd i ograniczyć emisję CO2

SportsArt, dostawca profesjonalnego sprzętu sportowego w Polsce, wprowadził na rynek linię urządzeń cardio ECO-POWR, w których energia kinetyczna generowana przez ćwiczących jest zamieniana na energię elektryczną. Wytworzona siłą ludzkich mięśni energia może stanowić źródło zasilania dla klimatyzatorów, telewizorów, oświetlenia czy lodówek funkcjonujących w siłowni lub fitness klubie. W skali roku, w zależności od wielkości obiektów​, oszczędność prądu może sięgnąć nawet 7 MWh, co przekłada się na rachunki niższe o 7–9 tys. zł. Wyposażenie wszystkich działających w Polsce fitness klubów i siłowni w ekomaszyny mogłoby zredukować polski deficyt energetyczny o moc, jaką dostarcza rocznie średniej wielkości elektrownia węglowa.