Komunikaty PR

Kolekcja Finion – kolor w dobrym świetle

2019-08-19  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewelina Ciuchta
Konkret PR

ul. Konduktorska 4 lok. 9
00-775 Warszawa
e.ciuchta|konkretpr.pl| |e.ciuchta|konkretpr.pl
508 338 267
www.konkretpr.pl

Łazienka wyposażona w kolekcję Finion od Villeroy & Boch jest jak doskonale zorganizowany plan filmowy, na którym to my pełnimy funkcję reżysera. W stworzeniu niezapomnianego widowiska pomoże nam szeroka gama najlepszych aktorów – wanna z Quarylu®, umywalki, toalety, lustra oraz kompletny zestaw mebli łazienkowych. Show uzupełni cała paleta emocji, którą można wyrazić za pomocą systemu oświetlenia Emotion. Sterując tylko pilotem dostosujemy iluminację do naszego nastroju, tworząc iście oscarową scenerię. Ponadto Finion pozwoli nam na niemal nieograniczoną grę kolorem. Wannę skąpiemy w jednej z ponad 200 barw m.in. z palet Ral i Sikkens, a 10 modeli umywalek ozdobią odcienie zaproponowane przez projektantkę Gesę Hansen. Połączenie światła, koloru i najlepszych produktów pozwoli stworzyć arcydzieło, które zachwyci wszystkich użytkowników.

Tak jak często dobieramy wieczorny seans do naszego nastroju – jednego dnia stawiając na francuską komedię, innego na skandynawski dramat psychologiczny – tak podczas wieczornego relaksu w łazience dążymy do stworzenia scenerii, idealnie pasującej do naszego samopoczucia. System oświetlenia Emotion dla kolekcji Finion możemy swobodnie kontrolować, poprawiając swój nastrój dzięki iluminacji, która ozdobi każdy element łazienkowej scenerii – wannę z Quarylu®, toalety i umywalki oraz meble i lustra. Za pomocą pilota stworzymy przestrzeń doskonałą do skutecznej regeneracji i wyciszenia po dniu pełnym wrażeń i napięć. Efekt będzie jeszcze lepszy, kiedy kolekcję Finion ożywimy barwami wybranymi spośród setek dostępnych odcieni, tworząc doskonałą harmonię koloru i światła.

Światło, kolor… akcja!

W łazience wyposażonej w Finion – tak jak na każdym planie filmowym – kolor i światło odgrywają kluczową rolę. Zintegrowany system oświetlenia Emotion można zastosować we wszystkich produktach kolekcji Finion – wolnostojącej wannie, 10 modelach umywalek, podwieszanych miskach WC i bidetach, lustrach oraz meblach łazienkowych. Co więcej, wannę z Quarylu® można doposażyć w dekoracyjny, podświetlany pierścień – chromowany, złoty lub w kolorze szampana. Dzięki niemu wanna sprawi wrażenie, jakby delikatnie unosiła się nad ziemią. Doskonale podkreśli to jej charakter – błogiego obłoku relaksu.

Efekt oświetlenia systemu Emotion dodatkowo podkreśla odpowiednio dobrana kolorystyka produktów. I tu Finion daje wiele możliwości. Wanny z kolekcji są dostępne w ponad 200 barwach z palety RAL i Sikkens oraz zaproponowanych przez projektantkę Gesę Hansen. Przygotowała ona paletę składającą się z 11 odcieni – obejmujących kolory od głębokiej czerni, przez klasyczny mat i błyszczącą czerń po cedrową zieleń, czy miękki błękit. W tej palecie dostępne są także meble z kolekcji, których poszczególne elementy możemy oblać różnymi barwami, wybierając inne dla frontów, wnętrz oraz półek.

Idealna współpraca nastrojowego światła i barw powala na stworzenie prawdziwej oazy relaksu i spokoju, w której można czuć się doskonale niezależnie od samopoczucia. Ta wyjątkowa harmonia połączona z inteligentnym dizajnem kolekcji Finion zostały docenione przez międzynarodowych ekspertów. Została ona uhonorowana iF Design Award 2017 oraz Red Dot Design Award 2017, dwiema najważniejszymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Dom marzeń w Kalifornii Biuro prasowe
2019-09-17 | 14:00

Dom marzeń w Kalifornii

Dom ma powierzchnię 325 m2, na terenie posiadłości znajduje się również domek dla gości. Właścicielowi zależało na stworzeniu swojego miejsca na ziemi, zbudowaniu domu na całe
Dom Kwadratowe systemy rynnowe bez tajemnic
2019-09-17 | 09:00

Kwadratowe systemy rynnowe bez tajemnic

Od wprowadzenia na rynek orynnowania o kwadratowym przekroju minęło już kilka lat. Domów, w których zastosowano to innowacyjne rozwiązanie, stale przybywa. Zarówno
Dom 4 czynności, które należy wykonać w ogrodzie jesienią-sprawdź, czy już je zrobił
2019-09-17 | 09:00

4 czynności, które należy wykonać w ogrodzie jesienią-sprawdź, czy już je zrobił

Końcówka września – okres, w którym lato zmierza ku końcowi, a noce stają się coraz chłodniejsze. W kalendarzu ogrodniczym to idealny moment, by zacząć przygotowywać

Gwiazdy

Maciej Dowbor: W wyniku pewnych zbiegów okoliczności stałem się człowiekiem estrady. Ale nie rezygnuję z dziennikarstwa

Gospodarz „Twoja twarz brzmi znajomo” nie chce ograniczać się do prowadzenia programów rozrywkowych. Podkreśla, że z wykształcenia jest dziennikarzem i wciąż żywi ambicje związane z tym zawodem. Obecnie realizuje je w programie „SuperLudzie”, którego bohaterami są osoby niepełnosprawne, przełamujące stereotypy i bariery.

Muzyka

Margaret: Jako jurorka jestem bardzo wyrozumiała. Nam też często nie wychodzi i nie jest to koniec świata

Wokalistka podkreśla, że chce jak najlepiej wykorzystać szansę pokierowania swoją drużyną wokalną w „The Voice of Poland”. Chwali swoich podopiecznych i docenia to, że są nastawieni na rozwój i szlifowanie umiejętności wokalnych. Jej zdaniem, dzięki takim programom można odkryć wiele muzycznych perełek. Żałuje też, że regulamin formatu nie pozwolił, by do drugiego etapu można było zakwalifikować znacznie więcej osób.

 

Robotyka i SI

Przyszłość kardiochirurgii to roboty wykonujące operacje. Medycyna czeka też na urządzenia ograniczające komplikacje w trakcie i po zabiegach

W ciągu ostatnich lat tylko kilka innowacyjnych urządzeń kardiochirurgicznych trafiło na sale operacyjne. Większość z nich pojawia się na rynku po kilku lub nawet kilkunastu latach ze względu na długi proces certyfikacji, obejmujący m.in. szereg badań klinicznych. Przyszłością kardiochirurgii są zdalne operacje wykonywane przez roboty, jednak do tej pory ich obsługą zajmuje się jedynie kilkunastu lekarzy na całym świecie.

Gwiazdy

Katarzyna Vu Manh: Bycie pogodynką to nie lada wyzwanie. Siedzę w książkach do geografii jak licealistka

Tancerka została prezenterką pogody i jeszcze we wrześniu ma zadebiutować na antenie Telewizji Polskiej. Twierdzi, że nowa rola jest dla niej dużym wyzwaniem, głównie ze względu na wiedzę, którą musi opanować. Gwiazda na dłużej dołączy też do obsady serialu „Policjantki i policjanci”.