Komunikaty PR

Radaway podsumowuje targi 4DD

2020-02-13  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl

To były cztery dni pełne spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń i inspiracji. Radaway z targów 4 Design Days powraca ze zdwojoną siłą do pracy, nowymi pomysłami oraz z wyróżnieniem w konkursie Exhibitor Design Award.

 

Targi 4DD to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. To tu spotykają się producenci, projektanci i miłośnicy designu, by zapoznać się z aktualnymi ofertami, porozmawiać o trendach i ciekawych rozwiązaniach. Propozycje Radaway mieli okazję poznać odwiedzający stoisko marki, które wyróżnione zostało w konkursie Exhibitor Design Award, jako jedno z najbardziej designerskich na targach. Producent zaprezentował na nim wiodące produkty oraz nowości z katalogu na rok 2020 - w tym kabiny z serii Gold. Zobaczyć było można na nim również m.in. kabinę ze szkłem Mirror, na którym wygrawerowany został charakterystyczne dla Katowic miejsce, czyli Muzeum Śląskie. Na targach pojawił się też brodzik dostępny w programie „Na miarę”, który można dociąć do indywidualnych potrzeb klienta, prezentacja wariantów szkła oraz produkty z kolekcji Black. Na stoisku można było także zobaczyć nowości, które wkrótce pojawią się w ofercie Radaway, czyli kabiny z białymi okuciami.

 

- Podczas targów staraliśmy się zaprezentować zarówno popularne produkty naszej marki, jak również nowości. Mile zaskoczyło nas zainteresowanie najnowszymi propozycjami tj. kabiną w bieli oraz tą ze złotym nadrukiem – mówi Hanna Błaszak, ekspert firmy Radaway.

 

Odwiedzający stoisko mieli okazję również porozmawiać z przedstawicielami marki o możliwościach i nietypowych rozwiązaniach. Uczestnicy wydarzeń dodatkowych mogli również szansę wysłuchać prelekcji eksperta Radaway. W części dedykowanej profesjonalistom (7 lutego) Regionalny Kierownik Srzedaży, w branży od 20 lat, Damian Ślęczka zaprezentował m.in. rozwiązania dotyczące aranżacji przestrzeni łazienkowej. Z kolei w sobotę, 8 lutego, w ramach rozmów i prezentacji opowiadał o tym, jak urządzić nowoczesną łazienkę w bloku, zwracając uwagę na ograniczenia techniczne i prawne, koszty, błędy oraz materiały. Przedstawił też triki na mały budżet i aranżowanie przestrzeni w duchu „zero waste”.

 

- Targi 4DD to paleta trendów, ciekawe prelekcje i prezentacje. To wydarzenie, które niesie za sobą wiele inspiracji i nowych doświadczeń.  Od trzech lat jest to punkt obowiązkowy w naszym kalendarzu – twierdzi Hanna Błaszak.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom System rynnowy TYTAN-CYNK od Galeco – trwałość na długie lata Biuro prasowe
2020-02-26 | 11:00

System rynnowy TYTAN-CYNK od Galeco – trwałość na długie lata

Poszukujący orynnowania znajdą na rynku bogatą ofertę produktów różniących się między sobą kształtem, wielkością, kolorem czy ceną. Podstawowym rozróżnieniem
Dom Porozmawiajmy! 17. edycji OKK! design
2020-02-26 | 11:00

Porozmawiajmy! 17. edycji OKK! design

Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej
Dom Farba do wnętrz, która dba o zdrowie mieszkańców
2020-02-26 | 10:20

Farba do wnętrz, która dba o zdrowie mieszkańców

Nie każdy wie, że farba może wpływać nie tylko na końcowy efekt dekoracyjny, lecz także – a może przede wszystkim – na nasze zdrowie. Niektórzy producenci oferują

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat. Moje poletko to była telewizja śniadaniowa, a to nie jest szczególnie ambitna działka

Dziennikarka podkreśla, że choć prowadzenie programu śniadaniowego nie było szczytem jej zawodowych ambicji, to jednak dobrze odnajdywała się w tej roli i lubiła tempo, jakie narzuca produkcja realizowana codziennie i do tego „na żywo”. Dzięki temu była w centrum bieżących wydarzeń, mogła spotykać się z ciekawymi ludźmi i poszerzać swoją wiedzę na różne tematy. Teraz bardzo jej tego brakuje, ale jak tłumaczy – na razie nie dojrzała do tego, by podjąć współpracę z inną stacją.

Muzyka

Marcelina Szlachcic: Eurowizja to marzenie większości artystów. Ja oczywiście też bym chciała

Wokalistka przyznaje, że gdyby w przyszłości dostała propozycję reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji, przyjęłaby ją. Byłby to na pewno ważny krok w jej karierze. Młoda artystka bowiem wytrwale dąży do wytyczonego celu, jej utwory zbierają świetne recenzje, a ona wciąż pracuje nad nowym materiałem muzycznym.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja ułatwi zasypianie i łagodne wybudzenie. Polski zespół pracuje nad specjalną matą dbającą o jakość snu

Najnowsze technologie zadbają nie tylko o poprawny sen, lecz także o łagodne wybudzenie. Specjalna lampa zastąpi działanie wschodzącego słońca, a inteligentna pościel nie tylko sama się rozłoży, ale także zapewni idealną temperaturę. Tymczasem zaprojektowana przez zespół Polek mata zapewni optymalne warunki dla procesu budzenia i pozwoli użytkownikom uwolnić się od stresu związanego z gwałtownym wyrwaniem z głębokiego snu.

 

Uroda

Smog powoduje powstawanie zmarszczek i przebarwień. Najważniejsze jest prawidłowe oczyszczanie skóry

Smog i wchodzące w jego skład metale ciężkie przyśpieszają starzenie się skóry. Na rynku kosmetycznym dostępne są specjalne produkty antysmogowe, jednak nic nie jest w stanie zastąpić dokładnej i systematycznej pielęgnacji. Aby uchronić się od szkodliwych zanieczyszczeń, należy skrupulatnie oczyszczać cerę, na przykład regularnie stosując maski.