Komunikaty PR

DROBNE NAPRAWY Z FIX ALL

2019-06-12  |  13:00
Biuro prasowe

W każdym domu od czasu do czasu pojawiają się niegroźne usterki, które mogą jednak mieć wpływ na estetykę danego pomieszczenia lub wygodę jego użytkowania. Kleje-uszczelniacze Fix All w tubkach o pojemności 125 ml to niezawodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu samodzielnie wykonamy wiele niezbędnych napraw.

Nieustannie odpadające uchwyty meblowe lub odklejone narożniki do listwy przypodłogowej same w sobie nie stanowią poważnego problemu, ale bywają wyjątkowo irytujące. Tego typu domowe usterki zdarzają się nawet w świeżo wyremontowanym pomieszczeniu, a nie od dziś wiadomo, że jeden mały szczegół może rzucić cień na całość wnętrza. Z naprawami nie warto zatem czekać. Pomoc fachowca nie będzie tu konieczna, a jedyne, czego potrzebujemy, to sprawdzone produkty, takie jak kleje-uszczelniacze Fix All marki Soudal, które pozwolą nam bezbłędnie wykonać zadanie. Ponieważ dostępne są w dwóch pojemnościach – 290 i 125 ml – możemy dodatkowo zminimalizować koszty drobnych napraw.

Podstawowym atutem klejów-uszczelniaczy Fix All jest wszechstronność. Dzięki zawartości środków grzybobójczych doskonale sprawdzą się podczas prac uszczelniających oraz montażu różnego rodzaju elementów w każdym pomieszczeniu w naszym domu czy mieszkaniu, w tym w kuchni i łazience, które charakteryzują się podwyższoną wilgotnością. Z powodzeniem możemy je również stosować na zewnątrz budynku – są odporne na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV.

Kleje-uszczelniacze Fix All mają perfekcyjną przyczepność do wszelkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Zapewnią nam trwałe zamocowanie np. półek na książki, wieszaków na ubrania lub uchwytów łazienkowych, niezależnie od tego, czy elementy te zostały wykonane z drewna, metalu, szkła, kamienia naturalnego, czy też tworzyw sztucznych. Z ich pomocą uszczelnimy również kuchenny blat, wannę lub przeciekający brodzik prysznicowy. Zalety Fix All docenimy także podczas realizacji oryginalnych projektów DIY. Kleje te mogą nam posłużyć np. do przymocowania pamiątkowych muszelek do ramy lustra lub glinianej donicy – w ten prosty sposób otrzymamy nietuzinkową ozdobę, która codziennie przywoływać będzie wspomnienia wyjątkowych chwil.

Fix All Flexi oferowany jest w aż czterech kolorach (białym, brązowym, szarym i czarnym), a po utwardzeniu daje się malować, co pozwala uzyskać wysoce estetyczny efekt. W przypadku materiałów przezroczystych najlepiej zastosować Fix All Crystal, cechujący się transparentną spoiną. Z kolei ekspresowe wykonanie napraw zagwarantuje nam Fix All Turbo, który łączy nierozerwalnie już po 20 minutach od aplikacji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Pralki slim z funkcją pary – jakie mają zalety? Biuro prasowe
2019-06-18 | 13:00

Pralki slim z funkcją pary – jakie mają zalety?

Poszukujesz pralki, która będzie miała niewielkie wymiary, a przy tym standardowy załadunek? Nie chcesz tracić czasu na prasowanie ubrań? Idealnym rozwiązaniem będzie pralka slim z
Dom Innowacyjna strefa zmywania z Franke
2019-06-18 | 12:00

Innowacyjna strefa zmywania z Franke

Aż 60% prac kuchennych odbywa się w strefie wody. Dlatego wprowadzone tu innowacje znacznie ułatwią nam codzienne kuchenne prace. Świadomość tego stała się impulsem do opracowania przez
Dom Współcześnie z duchem historii. Kompleks Jagiełły 6 gotowy
2019-06-18 | 09:00

Współcześnie z duchem historii. Kompleks Jagiełły 6 gotowy

Budowa Jagiełły 6 we Wrocławiu właśnie dobiegła końca. Kompleks z odrestaurowaną fasadą kamienicy można uznać za architektoniczną perełkę Kępy Mieszczańskiej. Jego

Gwiazdy

Edyta Herbuś: Szybko dojrzałam. Teraz próbuję nadrobić zaległości w beztrosce

Czasami czuję tęsknotę za dziecięcą beztroską – przyznaje tancerka. Zajmując się tańcem, musiała dojrzeć szybciej niż jej rówieśnicy, teraz coraz częściej jednak pozwala sobie na niefrasobliwe zachowania. Jej zdaniem każdy człowiek powinien od czasu do czasu uwolnić dziecięcą część swojej osobowości.

Gwiazdy

Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Nigdy nie zorganizowałabym swojej imprezy urodzinowej w Polsce. Australijczycy potrafią się dużo lepiej bawić i nie mają ograniczeń

Zdaniem aktorki Polacy powinni się nauczyć od Australijczyków tego, że w życiu musi być równowaga. Dlatego też po pracy i rozwiązaniu problemów dnia codziennego koniecznie trzeba znaleźć czas na zabawę, beztroskę i spotkania ze znajomymi. Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie ukrywa, że bardzo lubi celebrować wyjątkowe chwile w dobrym towarzystwie i w sprzyjających okolicznościach. Dlatego też urodziny, imieniny czy inne ważne wydarzenia zawsze świętuje w Australii, na swojej ogromnej werandzie, w gronie wielu znajomych.

Problemy społeczne

Polacy nie potrafią odpoczywać na wakacjach. Prawie 40 proc. nie odcina się od pracy podczas urlopu

36 proc. Polaków nie umie zapomnieć o pracy podczas wakacyjnego wyjazdu. Efekt jest taki, że po wakacjach wracamy jeszcze bardziej zmęczeni, niż byliśmy przed urlopem. Kluczowa jest tutaj czysta głowa oraz umiejętność zapomnienia, choć na chwilę, o pracy. Ważny jest relaks, robienie tego, co faktycznie sprawia nam przyjemność, oraz spędzanie czasu z bliskimi – doradza dr Karolina Oleksa-Marewska, psycholog z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Część osób traktuje wypoczynek jako kolejny obowiązek i zapomina o własnych potrzebach, a w czasie urlopu nadal robi to, co uważa, że musi lub powinna robić. Tylko bez nakładania na siebie niepotrzebnej presji, urlop ma szansę spełnić swoją funkcję – przekonuje psycholog.

Żywienie

Dieta Polaków jest mało odżywcza. Chorują z powodu niedoborów poszczególnych witamin i składników mineralnych

Dietetycy alarmują, kiepskie jedzenie, mała aktywność fizyczna, stres, niedobór snu i zanieczyszczone powietrze przyczyniają się do nadwagi i otyłości, spadku kondycji, a w konsekwencji – do rozwoju chorób zagrażających życiu. Dlatego warto wnikliwie przeanalizować swoje codzienne menu i jak najszybciej wykluczyć z niego większość produktów zawierających nasycone kwasy tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego. W zamian tego warto systematycznie włączać do diety na przykład komosę ryżową, warzywa sezonowe i superfoods.