Komunikaty PR

Ferie zimowe w Manor House SPA – relaks dla dorosłych, zabawa dla dzieci

2014-01-15  |  14:16
Biuro prasowe

Zbliżają się ferie zimowe. Między 20 stycznia a 2 marca planujemy wyjazdy rodzinne. Co wybrać spośród wielu ofert zimowisk, jeśli nie jesteśmy fanami białego szaleństwa, nie szusujemy po stokach, ani nie zjeżdżamy na sankach? Jest rozwiązanie – relaks dla rodziców i rozwijająca zabawa dla dzieci. 
 

Ferie zimowe w SPA
W posiadłości Manor House SPA Pałac Odrowążów przygotowano specjalne pakiety pobytowe między 17 stycznia a 2 marca 2014 r. Miłą niespodzianką dla wszystkich, którzy jeszcze nigdy nie doświadczyli tak wspaniałego relaksu, jaki czeka w Manor House SPA, są Pobyty Specjalne. 
„Zimowy Pobyt 6-dniowy” można zorganizować w dniach od niedzieli do piątku w okresie 19.01. - 28.02.2014 r. Wówczas koszt na osobę wyniesie 945 zł. Oprócz wielu zabiegów energetycznych, korzystania z zabiegów Haloterapii w Chacie Solnej, jest możliwość korzystania ze specjalnego Programu Atrakcji Zimowych: każdego dnia pobytu czeka relaks w Łaźniach Rzymskich, dla gości otwarty jest także Basen Ery Wodnika – to miejsce wyjątkowe, bezpieczne i niesamowicie relaksujące. Basen wypełniony jest ożywioną wodą Grandera, uzdatnianą dodatkowo jonami srebra. Ma dzięki temu właściwości dobroczynne dla skóry i włosów. Woda ta działa kojąco na skórę z problemami dermatologicznymi. W basenie są również natryski, bicze wodne, gejzery i leżanki masujące, a między oświetlonymi posągami Kariatyd znajduje się jacuzzi. Wszystko to pozwoli dorosłym odprężyć się i odetchnąć od codziennych zmagań. Dzieci natomiast znajdą wiele możliwości do wesołej zabawy.
 

Ferie w SPA – relaks dla dorosłych
Zabiegi relaksacyjne, zdrowotne, pielęgnacyjne i odprężające czekają w Manor House SPA na każdym kroku. Począwszy od pokoi gościnnych, w zależności od zakwaterowania w łazience może być specjalna głęboka wanna do kąpieli Ofuro. Ponadto w każdym pokoju czekają na gości masażery głowy, dłoni, stóp, przygotowane są specjalne olejki, balsamy do ciała, sól do kąpieli a także kadzidełka wprawiające w klimatyczny nastrój SPA. Pokoje są delikatnie oświetlone, tak, aby móc sterować światłem w sposób jakiego potrzebujemy, z głośników sączy się delikatna odprężająca muzyka. 
Dorośli na pewno chętnie skorzystają z Łaźni Rzymskich, w których można korzystać w ramach sesji w kostiumach kąpielowych lub sesji „w płótnach rzymskich” – wówczas każdy ma na sobie jedynie płócienne szaty, aby móc poczuć klimat dawnych Rzymian. Kompleks SPA składa się z 18-tu parowych, wodnych i masujących kąpieli oraz saun, wanien zdrowotnych i relaksujących procedur. Naprzemienne ciepło i zimno pozwoli nie tylko odprężyć się, ale i poczuć radość z wyjątkowo wypielęgnowanego ciała. W Manor House SPA zabiegi dostosowane są do potrzeb ciała, ducha i umysłu. Holistyczne podejście do opieki nad gośćmi widać tu na każdym kroku.
Dla osób, które cenią sobie duchowość i chcą naładować się pozytywną energią na cały nowy rok, ciekawą propozycją będą terapie dźwiękiem – Koncert na Gongi Tybetańskie i śpiewające misy lub masaż dźwiękiem w Gabinetach Odnowy. To mistyczne i w pełni relaksujące przeżycie. Dodatkowo w Ogrodzie Medytacji czeka pełna energii Piramida Horusa, a także Kamienny Krąg. 
Oprócz okazyjnego specjalnego Zimowego Pobytu 6-dniowego goście mogą wybrać krótsze pobyty, takie jak Pobyt SPA Podstawowy 3-dniowy, Pobyt SPA Relaks również 3-dniowy, Pobyt SPA Energia 3-dniowy, a także tematyczne pobyty – romantyczny i dla jeźdźców. Jednak w czasie Ferii Zimowych, gdy wolne mają głównie dzieci, a rodzice mogą zrobić sobie urlop proponujemy Pobyt Zimowy. Wówczas cała rodzina skorzysta i odpocznie od codziennych obowiązków – mówi Dorota Tokarska, dyrektor ds. marketingu w Manor House SPA Pałac Odrowążów. – Rodzinna atmosfera panuje nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz w przypałacowym Ogrodzie. Rozpalane są ogniska, jest możliwość grillowania, a tuż obok w Chacie Solnej prowadzone są zabiegi Haloterapii – dodaje Dorota Tokarska.
W Studio Odnowy Biologicznej w czasie Pobytu Zimowego „Ferie w SPA” można skorzystać z 40 proc. rabatu na wybrane zabiegi dnia. Natomiast dla amatorów sportu przewidziane są bilard, rowery, minigolf, „water golf” o ile pozwala pogoda, sprzęt Nordic Walking, a także sala fitness.


Ferie w SPA – zabawa dla dzieci
Niełatwo dziś o świetną rozwojową zabawę dla naszych pociech. Dzieci zafascynowane grami komputerowymi, nowinkami technologicznymi, czasem trudno wyciągnąć na łono natury. Jednak wybierając spośród ofert wielu zimowisk, warto zwrócić uwagę na oferty SPA. Tu cała rodzina ma szansę wypocząć i razem przyjemnie spędzić czas. W Manor House SPA dla dzieci przygotowano specjalne atrakcje podczas nadchodzących ferii zimowych. 
Na najmłodszych czeka plac zabaw „Figlopark” oraz pokój gier i zabaw z zabawkami edukacyjnymi, w którym pociechy mogą szaleć dowoli. Dla nieco starszych dzieci wspaniałą i rozwojową zabawą, połączoną z aktywnością sportową jest nauka jazdy konnej lub jeśli dziecko już zdobyło te umiejętności – ujeżdżalnia kryta oraz ogrodzony teren do jazdy konnej. Pod okiem instruktorów dzieci i młodzież uczą się siodłania i czyszczenia konia. Obcowanie z końmi w stadninie uczy dzieci postępowania z tymi wyjątkowymi zwierzętami, dodaje pewności siebie i jest nie tylko zabawą, nauką. ale i terapią w jednym. 
Młodzież może korzystać także z Basenu Ery Wodnika, a także innych zabiegów SPA. Młodsze dzieci pod opieką rodziców również mogą skorzystać z dobroczynnego działania basenu oraz gejzerów wodnych.
Ferie w SPA to czas, który można spędzić wspólnie, w gronie rodzinnym, również ze swoimi czworonożnymi pupilami, bez konieczności rozstawania się w tym zimowym okresie, bez konieczności szukania opieki dla najmłodszych, podczas gdy rodzice chcą wypocząć w SPA. Ferie zimowe w Manor House SPA zaczynają się już 17 stycznia. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Lato 2019: Kraków z największą liczbą nowych połączeń lotniczych Biuro prasowe
2019-03-18 | 19:00

Lato 2019: Kraków z największą liczbą nowych połączeń lotniczych

Najwięcej nowych połączeń wystartuje z portu lotniczego Kraków Balice. Najpopularniejszym kierunkiem podróży jest Ukraina, do której w sezonie letnim otworzy się
Podróże Emirates wprowadza specjalne wakacyjne zniżki dla pasażerów podróżujących z Pols
2019-03-18 | 17:00

Emirates wprowadza specjalne wakacyjne zniżki dla pasażerów podróżujących z Pols

Poniedziałek, 18 marca 2019 r. – Warszawa, Polska – Emirates, jedna z największych linii lotniczych na świecie, proponuje polskim podróżnym atrakcyjne wakacyjne zniżki
Podróże Urlop na przełomie zimy i wiosny w gospodarstwach agroturystycznych Roter Hahn
2019-03-18 | 16:30

Urlop na przełomie zimy i wiosny w gospodarstwach agroturystycznych Roter Hahn

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Europy to właśnie okres przedwiośnia może być najlepszym momentem na podróż i odpoczynek.

Media

Alżbeta Lenska: Bałam się, czy widzowie programu „Pozytywka” mi zaufają i czy dobrze go poprowadzę. Temat niepełnosprawności był dla mnie wyzwaniem

Aktorka nie ukrywa, że na początku obawiała się tego, czy poradzi sobie jako gospodyni programu poruszającego tematykę niepełnosprawności. Spotkania na planie z inspirującymi osobami i spojrzenie na świat przez ich pryzmat dodały jej jednak siły i motywacji. Podkreśla, że podczas nagrań nie czuje się jakby była w pracy, tylko wypełniała dobrą misję. W drugim sezonie ekipa programu wyruszy w Polskę i będzie poruszać tematy, które dotyczą niepełnosprawnych nie tylko mieszkających w Warszawie. Zostaną też pokazane osoby ze szczerego serca pomagające innym walczyć z ułomnościami.

Sport

Drużyna Energii: Aktywność sportowa dzieci i młodzieży wciąż za mała. Chcemy to zmienić przy użyciu telefonów i tabletów

Tylko w pierwszym miesiącu sportowej rywalizacji 200 szkół uczestniczących w II edycji Drużyny Energii przesłało blisko 7 tys. filmów. – Chcemy, żeby wszyscy uczniowie z klas VI–VIII zaangażowali się w ruch, którego według nas im brakuje, chcemy odciągnąć ich od nieustannego korzystania z telefonów komórkowych i tabletów – podkreśla Bartosz Ignacik, reprezentant Drużyny Energii. Polskie dzieci należą do najmniej aktywnych w Europie.

Handel

Słodycze produkowane na polski rynek coraz częściej w mniejszych opakowaniach. Ma to wspierać odpowiedzialną konsumpcję

Ponad połowa słodyczy sprzedawanych w Polsce to produkty o wadze do 50 gramów – wynika z danych Nielsena. Jedzenie mniejszych porcji to dobra metoda kontrolowania konsumowanych kalorii, dlatego producenci coraz częściej w ten sposób ułatwiają świadome zarządzanie codziennym bilansem kalorycznym bez wyrzeczeń. To o tyle istotne, że konsumenci zwracają na ten aspekt coraz większą uwagę. Na małe porcje – o wartości odżywczej poniżej 130 kalorii – stawia także Ferrero, producent m.in. Kinder Bueno czy Kinder Chocolate.

 

Konsument

Konsumenci wciąż podpisują umowy, które są dla nich niezrozumiałe. Rzadko proszą o dodatkowe wyjaśnienia

11 proc. Polaków otrzymało do podpisu umowę, której treść budziła ich wątpliwości. Ponad połowa z nich, mimo niejasności, zdecydowała się ją podpisać – wynika z Barometru Providenta przeprowadzonego z okazji Światowego Dnia Konsumenta. Jednocześnie 5 proc. badanych w ciągu ostatnich 24 miesięcy zetknęło się z umową, która naruszała ich interesy. Co czwarty z nich w takiej sytuacji nie podjął żadnych kroków.