Komunikaty PR

Już tylko miesiąc do największego w Polsce spotkania z influencerami

2019-07-31  |  09:00
Biuro prasowe

Już za miesiąc Kraków ponownie stanie się polską stolicą twórców internetowych oraz ich fanów. 31 sierpnia w największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce odbędzie się MeetUp® 2019, czyli kolejna edycja najpopularniejszej w kraju imprezy dla twórców i miłośników Youtube’a oraz aplikacji TikTok. W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło 22 tys. uczestników, ale w tym roku może być ich jeszcze więcej.  Współorganizatorem imprezy jest Miasto Kraków.

Remigiusz „Rezi” Wierzgoń, Karol „Friz” Wiśniewski ze swoją ekipą w składzie: Mateusz “Tromba” Trąbka, Mateusz “Mini Majki” Krzyżanowski, Weronika “Wersow” Sowa, Łukasz “Wujek Łuki” Wojtyca oraz twórcy kanału WiP Bros, czyli Wojtek Przejaździecki, Piotr Prus i Adam Szymczak – to tylko niektóre gwiazdy Youtube’a które zobaczymy podczas tegorocznej edycji MeetUp®-a, czyli największej w Polsce imprezy integrującej influencerów z ich fanami. Podobnie jak większość nastolatków w Polsce odliczamy dni do wielkiego święta twórców internetowych oraz ich fanów, które już po raz trzeci odbędzie się w Krakowie. Mamy nadzieję, że frekwencja podczas wydarzenia kolejny raz będzie rekordowa, ponieważ 31 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie będzie można spotkać prawie 200 najpopularniejszych influencerów. Na imprezie oprócz popularnych Youtuberów pojawią się także znani TikTokerzy, a wśród nich m.in. Marlena Sojka, Julia Żugaj czy bracia Sebastian i Hubert Kuc - znani jako Twins Style mówi Paweł Kowalczyk, wiceprezes agencji influencer marketingu GetHero.

Spotkania z twórcami internetowymi cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nastolatków i nie tylko. MeetUp® jest największą w Polsce imprezą podczas której miłośnicy Youtube’a oraz aplikacji TikTok mogą spotkać swoich idoli, dotychczas znanych wyłącznie z internetu. Wydarzenie w ubiegłym roku zgromadziło 22 tys. osób, które odwiedziły TAURON Arenę, aby nie tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub zamienić kilka słów ze swoim idolem, ale także nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami z całej Polski.

Podobnie jak w latach ubiegłych głównym partnerem i współorganizatorem imprezy zostało Miasto Kraków. Włodarze stolicy Małopolski chcą w ten sposób nie tylko uprzyjemnić nastolatkom ostatnie chwile wakacji, ale przede wszystkim pokazać, że Kraków jest miastem przyjaznym i otwartym dla młodzieży. 

MeetUp® 2019 jest wydarzeniem bezpłatnym, ale organizatorzy przygotowali dla chętnych limitowaną pulę biletów, która pozwoli na skorzystanie z wielu udogodnień. Impreza odbędzie się 31 sierpnia w krakowskiej TAURON Arenie. 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Podróż na „Planetę TikTok” Biuro prasowe
2019-10-17 | 01:00

Podróż na „Planetę TikTok”

13 października w Warszawie w klubie Level 27 odbył się pierwszy oficjalny event zorganizowany przez TikTok. 100 topowych influencerów aplikacji bawiło się na pierwszym oficjalnym
Gwiazdy Muniek Staszczyk z nowym albumem w ramach „Piątków z Nową Muzyką”
2019-10-16 | 01:00

Muniek Staszczyk z nowym albumem w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

15 października gościem warszawskiego Studio U22 był legendarny muzyk autor tekstów i wokalista – Muniek Staszczyk. Podczas spotkana artysta odpowiedział na pytania dziennikarzy
Gwiazdy 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!
2019-10-04 | 15:33

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!

Wielkimi krokami zbliżają się 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola, a centrum handlowe już teraz zaprasza na dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W urodzinową sobotę, 5

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Grażyna Torbicka: Wszystkie powieści, które dała nam Olga Tokarczuk zasługują na Literacką Nagrodę Nobla. Takiej literatury jest już coraz mniej

Dziennikarka tłumaczy, że przyznanie Oldze Tokarczuk Nagrody Nobla w dziedzinie literatury było tylko kwestią czasu. Jej twórczość bowiem znacząco wyróżnia się na tle innych doskonałą narracją i stylistyką. Dziennikarka niezwykle ceni pisarkę za oryginalne pomysły, konsekwencję i wyrażanie idei, które powinny być dla nas bardzo ważne.

Farmacja

Akromegalia – o krok od sukcesu w leczeniu „choroby gigantów”. Na pomoc czeka jedynie wąska grupa pacjentów.

Na akromegalię – nazywaną „chorobą gigantów" – cierpi w Polsce ok. 2,5 tys. osób. Rocznie rozpoznaje się ok. 200 nowych przypadków, głównie wśród mężczyzn. To rzadkie schorzenie powoduje zmiany w wyglądzie, takie jak pogrubienie palców i kości, przerost żuchwy czy wydłużenie kończyn, jednocześnie siejąc potężne spustoszenie w organizmie. Obecnie w Polsce większość pacjentów jest właściwie leczona. Na pomoc czeka jedynie wąska grupa chorych na akromegalię, którzy nie mają dostępu do skutecznej terapii. Jesteśmy więc zaledwie o krok od tego, by chorzy z akromegalią w Polsce byli leczeni na europejskim poziomie, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. 

 

Robotyka i SI

Opracowana przez Polaków „opaska życia” udoskonali opiekę na SOR-ach. Rozwiązanie jest już testowane w szpitalach

Szybkie wykrycie pogorszenia parametrów życiowych czy upadku u pacjentów przebywających na szpitalnych oddziałach ratunkowych będzie możliwe dzięki specjalnej opasce stworzonej przez polski start-up. Dzięki udoskonaleniu i zautomatyzowaniu systemu triage można odciążyć personel medyczny i skierować go do pacjentów wymagających pilnej opieki medycznej. Coraz więcej inteligentnych rozwiązań sprawdza się w zastosowaniu u chorych przebywających na SOR-ach.