Komunikaty PR

Studio U22 - nowy punkt na muzycznej mapie Warszawy

2019-09-06  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt
Wiktor Woźniakowski
Digital Open Group

Aleje Ujazdowskie 22/8
00-478 Warszawa
wiktor.wozniakowski|digitalopengroup.pl| |wiktor.wozniakowski|digitalopengroup.pl
730840300
www.digitalopengroup.pl

4 września oficjalnie otworzyliśmy Studio U22 w nowym miejscu – przy ulicy Nowy Świat 63. Tym samym łączymy siły z kultowym Nowym Światem Muzyki i pragniemy, aby to miejsce znów stało się najważniejszym punktem na muzycznej mapie Warszawy. W trakcie wieczoru rozbrzmiała niezwykła mieszanka dźwięków, a dla zaproszonych gości zagrali: Sorry Boys, Margaret, Lanberry, Tappahall, Staszek, Anna Hajduk, Bloo Crane, Jeremi i Patryk Skoczyński.

Początek wieczoru należał do Anny Hajduk – wybitnej pianistki młodego pokolenia, która zebranym gościom zaprezentowała wybrane dzieła Fryderyka Chopina. Następnie na scenie pojawił się duet z zespołu Sorry Boys – Bela Komoszyńska i Tomasz Dąbrowski i zabrzmiały takie przeboje, jak „Miasto Chopina” czy „Absolutnie, absolutnie”.

W dalszej części wieczoru usłyszeć było można wybuchową mieszankę najświeższych trendów i szczerych tekstów, czyli urban pop w wykonaniu Margaret. Kolejną wokalistką oklaskiwaną przez gości była Lanberry. Obie artystki dowiodły, że doskonale wiedzą, jak bawić się muzyką i porwać słuchaczy do swojego świata dźwięków.

Na scenie nie mogło zabraknąć także debiutantów. Wśród nich był finalista The Voice of Poland - Patryk Skoczyński, który premierowo zaprezentował autorskie utwory. Powiew świeżości wnieśli również Jeremi Sikorski oraz Staszek.

Był także czas na mocno synth-popowe odniesienia za sprawą duetu Bloo Crane, a także multi-instrumentalnego indie rocka granego przez zespół Tappahall.

O atmosferę zadbali nasi partnerzy: Żywiec Zdrój, Ballantine’s, Pilsner Urquell.

Dziękujemy także mecenasowi wydarzenia ZPAV za wsparcie.

Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali razem z nami i przekonali się o magii Studia U22 w Nowym Świecie Muzyki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę! Biuro prasowe
2019-10-04 | 15:33

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!

Wielkimi krokami zbliżają się 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola, a centrum handlowe już teraz zaprasza na dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W urodzinową sobotę, 5
Gwiazdy DOMINIKA GWIT WRAZ Z MĘŻEM ODWIEDZIŁA RUMFEST WWA
2019-09-30 | 17:00

DOMINIKA GWIT WRAZ Z MĘŻEM ODWIEDZIŁA RUMFEST WWA

W dniach 13-14 września w Warszawie odbył się RUMFEST WWA, niezwykle kolorowy festiwal rumu oraz kultury karaibskiej. To wydarzenie było wypełnione egzotycznymi smakami w najlepszym wydaniu,
Gwiazdy KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI
2019-09-25 | 14:00

KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

Wieczór odbył się się pod hasłem: „The Choices We Make”. Podczas spotkania goście obejrzeli wybrane filmy z konkursu Nespresso Talents oraz napili się kawy idealnie

Film

Leszek Lichota: Na planach polskich produkcji ludzie zaczęli być bardziej skupieni na swojej robocie. Skończyły się anegdotki i pogaduszki

Leszek Lichota z dużym zaciekawieniem obserwuje organizację pracy na planach polskich produkcji i dostrzega widoczną zmianę na plus. Jego zdaniem osoby odpowiedzialne za poszczególne kwestie bardziej skupiają się na swoich zadaniach, grafik na poszczególne dni jest wypełniany zgodnie z założeniami i wszyscy dokładają wszelkich starań do tego, by efekt końcowy był jak najlepszy. Aktor chwali też coraz bardziej wciągające i przemyślane scenariusze, które skutecznie wypierają buble pisane w pośpiechu na kolanie. 

Farmacja

Infekcje układu moczowego mogą nawracać nawet kilka razy w roku. Wymagają często regeneracji uszkodzonej błony śluzowej pęcherza

Nawracające infekcje dróg moczowych, które mogą się pojawiać nawet kilka razy w roku, znacząco obniżają jakość życia i są głównym powodem, dla którego kobiety zgłaszają się do urologa. Ich leczenie jest trudne, bo antybiotyki nie zawsze są w stanie kompletnie zniszczyć populację bakterii, a każda kolejna infekcja niszczy śluzówkę pęcherza. Wtedy stosuje się farmakoterapię dopęcherzową, która pozwala zregenerować uszkodzoną błonę śluzową. Taki rodzaj farmakoterapii jest stosunkową nowością, stosuje się go zaledwie od kilku lat.

 

Sport

Firmy coraz częściej inwestują w sponsoring sportowy. 74 proc. z nich chce w ten sposób budować świadomość marki

Sponsoring sportowy to już nie tylko forma reklamy, lecz także integralna część strategii komunikacji marketingowej. Firmy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że sponsoring pomaga angażować konsumentów, promuje markę i zwiększa sprzedaż. Obecnie w Polsce największy wpływ na wartość rynku sponsoringowego mają spółki z udziałem Skarbu Państwa, a zaangażowane są zwłaszcza branża energetyczna i paliwowa. Za blisko 1/3 łącznej wartości praw sponsoringowych w Polsce odpowiada piłka nożna, ale dużym zainteresowaniem sponsorów cieszą się też siatkówka i sporty motorowe.

Medycyna

Biodrukowanie 3D ludzkich tkanek i narządów. W ciągu najbliższych lat w szpitalach mogą się pojawić drukarki pozwalające tworzyć funkcjonalne organy

Z druku 3D coraz częściej korzysta medycyna. Naukowcy testują obecnie biotusz jako materiał umożliwiający drukowanie narządów, kości czy tkanek. Prowadzone są próby na rzecz uzyskania rogówki, skóry, zastawek serca, a nawet samego serca. Obecnie funkcjonujące urządzenia do druku przyrostowego pozwalają tworzyć przymiary medyczne, elementy do zastosowania w stomatologii, jak również biokompatybilne rusztowania do uzupełniania ubytków kostnych lub chrzęstnych. Biodruk 3D może być przyszłością transplantologii i w najbliższych latach nieść ze sobą możliwość tworzenia funkcjonalnych narządów o budowie, kształcie i składzie tworzonym indywidualnie dla danego pacjenta.