Komunikaty PR

Wyglądaj jak Twoja ulubiona gwiazda z Rodzinki.pl!

2019-09-10  |  16:00
Biuro prasowe
Do pobrania png ( 0.01 MB )

Clotify jest jedyną w Polsce oraz pierwszą na rynku europejskim aplikacją, która umożliwia użytkownikom kupowanie ubrań gwiazd oglądanych w ulubionych programach telewizyjnych i pomaga w kompletowaniu identycznych stylizacji. Dzięki Clotify już we wrześniu widzowie serialu Rodzinka.pl będą mogli kupić gotowe looki, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Julii Wieniawy czy Macieja Musiała!

Zainteresowanie modą ciągle wzrasta – coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co ma na sobie oraz pragnie wyglądać jak najlepiej. Od wielu dekad ludzie inspirują się stylem swoich idoli znanych z pierwszych stron gazet – zarówno piosenkarzy, jak i aktorów czy celebrytów. Aplikacja Clotify odpowiedziała na potrzeby osób śledzących stylizacje swoich ulubionych gwiazd. Jak się okazuje, widzowie bardzo często chcą wyglądać tak, jak znani i lubiani, jednak nie są w stanie dowiedzieć się, co ich idole mieli na sobie, gdzie kupili swoje ubrania czy za ile. Dzięki opcji copy-the-look Clotify umożliwia telewidzom zakup dokładnie takich samych ubrań i dodatków, jakie miały na sobie ich ulubione gwiazdy oraz bohaterowie chętnie oglądanych programów telewizyjnych.

Twórcy Clotify oraz niezwykle popularnego serialu emitowanego na antenie TVP 2 Rodzinka.pl przygotowali dla widzów wspaniałą niespodziankę! Oglądając odcinki nowego 15. sezonu (premiera już 8 września 2019), osoby zgromadzone przed telewizorami będą mogły jednocześnie  planować kompletowanie swojej szafy! Przed każdym odcinkiem pojawi się komunikat informujący o tym, że wszystkie elementy garderoby pojawiających się w serialu aktorów, będzie można znaleźć w aplikacji i zakupić od razu w sklepach partnerów. Gwiazdy Rodzinki.pl ubierane są przez najlepszych stylistów, dlatego wszyscy widzowie serialu, niezależnie od wieku czy sposobu ubierania się, znajdą w Clotify coś dla siebie.

Dojrzałe kobiety mogą czerpać inspiracje od znanej z dobrego wyczucia stylu Małgorzaty Kożuchowskiej (grającej Natalię Boską), bądź eleganckiej Agaty Kuleszy (wcielającej się w rolę Marii). Mężczyźni mogą podpatrywać ubrania noszone przez Tomasza Karolaka (Ludwik Boski) czy Jacka Braciaka (Marek) – często są to casualowe stylizacje, którym nie brakuje dużej dozy humoru i dowcipu. Młodzież z pewnością zainteresuje możliwość kupna takich ubrań, jakie mieli na sobie młodsi aktorzy, stanowiący najliczniejszą grupę w serialu – w końcu m.in. Julia Wieniawa (Paula), Wiktoria Gąsiewska (Agata), Adam Zdrójkowski (Kuba Boski), Maciej Musiał (Tomek Boski) czy Mateusz Pawłowski (Kacper Boski) są idolami dla wielu.

Skompletowanie looku noszonego przez twoją ulubioną serialową postać jeszcze nigdy nie było tak proste! Clotify przede wszystkim zaoszczędzi twój czas – wystarczy jedno kliknięcie, aby móc cieszyć się supermodną garderobą w stylu ulubionej gwiazdy. Ponadto dzięki aplikacji ciekawość niejednego widza zostanie zaspokojona. Kto z nas nie chciałby wiedzieć, gdzie mama Boska kupiła te rewelacyjne spodnie, a Paula tę sukienkę z ostatniego odcinka?

Clotify jest nie tylko źródłem inspiracji czy ,,darmową stylistką’’ udzielającą użytkownikom cennych porad, ale także Twoją ,,wirtualną szafą’’ oraz mobilnym ,,second-handem’’, w którym każdy korzystający z Clotify może wystawiać używane ubrania na sprzedaż i na tym zarabiać. Co więcej, osoby korzystające z aplikacji, mogą dodawać na prywatnym profilu zdjęcia wszystkich swoich ubrań oraz dodatków, a algorytm dopasuje do nich propozycje pochodzące od znanych marek i młodych projektantów.  Jeśli więc jesteś miłośnikiem mody lub po prostu osobą szukającą swojego stylu, to Clotify jest dla ciebie. I to za darmo!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę! Biuro prasowe
2019-10-04 | 15:33

4. urodziny VIVO! Stalowa Wola już w najbliższą sobotę!

Wielkimi krokami zbliżają się 4. urodziny VIVO! Stalowa Wola, a centrum handlowe już teraz zaprasza na dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W urodzinową sobotę, 5
Gwiazdy DOMINIKA GWIT WRAZ Z MĘŻEM ODWIEDZIŁA RUMFEST WWA
2019-09-30 | 17:00

DOMINIKA GWIT WRAZ Z MĘŻEM ODWIEDZIŁA RUMFEST WWA

W dniach 13-14 września w Warszawie odbył się RUMFEST WWA, niezwykle kolorowy festiwal rumu oraz kultury karaibskiej. To wydarzenie było wypełnione egzotycznymi smakami w najlepszym wydaniu,
Gwiazdy KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI
2019-09-25 | 14:00

KOLACJA NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

Wieczór odbył się się pod hasłem: „The Choices We Make”. Podczas spotkania goście obejrzeli wybrane filmy z konkursu Nespresso Talents oraz napili się kawy idealnie

Film

Leszek Lichota: Na planach polskich produkcji ludzie zaczęli być bardziej skupieni na swojej robocie. Skończyły się anegdotki i pogaduszki

Leszek Lichota z dużym zaciekawieniem obserwuje organizację pracy na planach polskich produkcji i dostrzega widoczną zmianę na plus. Jego zdaniem osoby odpowiedzialne za poszczególne kwestie bardziej skupiają się na swoich zadaniach, grafik na poszczególne dni jest wypełniany zgodnie z założeniami i wszyscy dokładają wszelkich starań do tego, by efekt końcowy był jak najlepszy. Aktor chwali też coraz bardziej wciągające i przemyślane scenariusze, które skutecznie wypierają buble pisane w pośpiechu na kolanie. 

Farmacja

Infekcje układu moczowego mogą nawracać nawet kilka razy w roku. Wymagają często regeneracji uszkodzonej błony śluzowej pęcherza

Nawracające infekcje dróg moczowych, które mogą się pojawiać nawet kilka razy w roku, znacząco obniżają jakość życia i są głównym powodem, dla którego kobiety zgłaszają się do urologa. Ich leczenie jest trudne, bo antybiotyki nie zawsze są w stanie kompletnie zniszczyć populację bakterii, a każda kolejna infekcja niszczy śluzówkę pęcherza. Wtedy stosuje się farmakoterapię dopęcherzową, która pozwala zregenerować uszkodzoną błonę śluzową. Taki rodzaj farmakoterapii jest stosunkową nowością, stosuje się go zaledwie od kilku lat.

 

Sport

Firmy coraz częściej inwestują w sponsoring sportowy. 74 proc. z nich chce w ten sposób budować świadomość marki

Sponsoring sportowy to już nie tylko forma reklamy, lecz także integralna część strategii komunikacji marketingowej. Firmy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że sponsoring pomaga angażować konsumentów, promuje markę i zwiększa sprzedaż. Obecnie w Polsce największy wpływ na wartość rynku sponsoringowego mają spółki z udziałem Skarbu Państwa, a zaangażowane są zwłaszcza branża energetyczna i paliwowa. Za blisko 1/3 łącznej wartości praw sponsoringowych w Polsce odpowiada piłka nożna, ale dużym zainteresowaniem sponsorów cieszą się też siatkówka i sporty motorowe.

Medycyna

Biodrukowanie 3D ludzkich tkanek i narządów. W ciągu najbliższych lat w szpitalach mogą się pojawić drukarki pozwalające tworzyć funkcjonalne organy

Z druku 3D coraz częściej korzysta medycyna. Naukowcy testują obecnie biotusz jako materiał umożliwiający drukowanie narządów, kości czy tkanek. Prowadzone są próby na rzecz uzyskania rogówki, skóry, zastawek serca, a nawet samego serca. Obecnie funkcjonujące urządzenia do druku przyrostowego pozwalają tworzyć przymiary medyczne, elementy do zastosowania w stomatologii, jak również biokompatybilne rusztowania do uzupełniania ubytków kostnych lub chrzęstnych. Biodruk 3D może być przyszłością transplantologii i w najbliższych latach nieść ze sobą możliwość tworzenia funkcjonalnych narządów o budowie, kształcie i składzie tworzonym indywidualnie dla danego pacjenta.