Komunikaty PR

Portal MMO ogłasza konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

2016-04-29  |  19:00
Biuro prasowe
Kontakt

Jarosław Jasiński
SuperNova Interactive

Plac Kościuszki 9/15
50-028 Wrocław
office|supernovainteractive.pl| |office|supernovainteractive.pl
+48 506 940 239
www.portalmmo.pl
Do pobrania Konkurs ( 0 MB )

Redakcja Portal MMO ogłasza konkurs z nagrodami o łącznej wartości tysiąca złotych. Każdy może wygrać świetnej jakości figurki 3D z popularnych gier komputerowych.

Konkurs skierowany jest do fanów gier video, którzy mają ochotę urozmaicić swój pokój o figurki z popularnych tytułów takich jak Dying Light, Diablo czy League of Legends. Zasady są bardzo proste – wystarczy w komentarzu pod artykułem konkursowym napisać ulubioną grę MMO i uzasadnić swoją decyzję, a także udostępnić news na swoim profilu facebook. Czytelnik wybiera również, którą z figurkek chciałby wygrać. Wariantów jest sześć, tak więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 maja 2016 roku i do tego momentu przyjmowane są zgłoszenia.

Redakcja Portal MMO gorąco zachęca każdego gracza do wzięcia udziału w konkursie i przekonania jury, że to właśnie jemu należy się upragniona nagroda. Na pewno nie będzie to ostatnia akcja tego typu, dlatego zachęcamy do śledzenia wydarzeń i aktualności na stronie www.portalmmo.pl. Na koniec warto wspomnieć, że nagrody ufundowała firma 3dl.tech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem oraz drukiem 3D.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć kopiując niniejszy link: http://www.portalmmo.pl/aktualnosci/konkurs-rozdajemy-figurki-3d-bohaterow-z-popularnych-gier,78.html

-------------------------

Portal MMO to publicystyka, multimedia i rozrywka w jednym. Serwis informacyjno-newsowy z elementami społecznościowymi skierowany jest do osób zainteresowanych grami komputerowymi, szczególnie gatunkiem MMO (Massively Multiplayer Online), w który gra aktualnie 6 mln Polaków. Producentem projektu jest polska firma SuperNova Interactive (www.supernovainteractive.pl).

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Zaplanuj tegoroczną jesień! Biuro prasowe
2021-10-22 | 10:00

Zaplanuj tegoroczną jesień!

Z jednej strony jesień to okres, kiedy dni stają się coraz krótsze i szybciej zapada zmrok, temperatura spada, a wraz z nią nierzadko również nasze samopoczucie. Z drugiej
Hobby Huawei prezentuje nowy smartwatch Watch GT 3 oraz słuchawki FreeBuds Lipstick
2021-10-21 | 16:22

Huawei prezentuje nowy smartwatch Watch GT 3 oraz słuchawki FreeBuds Lipstick

Podczas dzisiejszej premiery w Wiedniu, Huawei zaprezentował nowy smartwatch Watch GT 3 z wydajną baterią umożliwiającą pracę do 2 tygodni na jednym ładowaniu i designem klasy premium.
Hobby Producent słonych przekąsek nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji
2021-10-07 | 11:00

Producent słonych przekąsek nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji

Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych,

Więcej ważnych informacji

Moda

Teatr

Alicja Węgorzewska: W Warszawskiej Operze Kameralnej szukamy zawsze swojej niszy repertuarowej. Pierwszą premierą tego sezonu będą dwie jednoaktówki Donizettiego

Dwie jednoaktowe opery G. Donizettiego: „Nocny dzwoneczek” („Il campanello di notte”) oraz ,,Tłusty czwartek’’ („Il giovedi grasso”) w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to pierwsza premiera sezonu 2021/2022 w Warszawskiej Operze Kameralnej, która świętuje swoje 60-lecie. Alicja Węgorzewska ma nadzieję, że technika wokalna w stylu włoskiego bel canto zachwyci najbardziej wytrawnych słuchaczy. Jej istotą jest bowiem położenie nacisku na piękno głosu i wirtuozerię wokalną. W połączeniu z dwiema barwnymi opowieściami, doskonałą grą aktorską i solidną porcją ruchu na scenie powinna zagwarantować widzom niezapomniane wrażenia estetyczne.

IT i technologie

Szpitale przyszłości przestaną być przepełnione. Rozwój technologii i telemedycyny pozwoli skutecznie przenosić opiekę poza mury placówek medycznych

W najbliższych latach nowe technologie medyczne w dalszym ciągu będą się dynamicznie rozwijać. Szacuje się, że w 2025 roku sektor telemedycyny ma być wart 175,5 mld dol., a globalny rynek e-zdrowia powinien osiągnąć do tego czasu wartość 600 mld dol. – pokazał majowy raport 300RESEARCH „Cyfrowe zdrowie. Jak poprawić efektywność usług medycznych”. Eksperci są przekonani, że technologie takie jak sztuczna inteligencja, telemedycyna czy cyfrowe dane medyczne będą w coraz większym stopniu odciążać system ochrony zdrowia i przenosić opiekę poza mury placówek medycznych. Szpitale przyszłości nie będą przepełnione i zostaną w nich tylko najciężej chorzy pacjenci, a dla pozostałych, dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, opieka zdrowotna świadczona będzie w ich domach.

Handel

Już 1/3 Polaków płaci za zakupy wyłącznie kartą. Zgodnie z nowym prawem sklepy nie będą mogły odmówić transakcji gotówką

– Około 30 proc. Polaków to osoby przyzwyczajone wyłącznie do płatności bezgotówkowych. To oznacza, że gotówka w ich życiu może nie funkcjonować, nie mają takiej potrzeby – mówi dr Urszula Wysocka z warszawskiej Wyższej Szkoły Bankowej. Jak wskazuje, stopniowy wzrost ubankowienia i kolejne nowinki, które Polacy szybko i chętnie adaptują, przyczyniają się do tego, że popularność płatności bezgotówkowych sukcesywnie rośnie, a pandemia COVID-19 dodatkowo ją zwiększyła. Tego trendu nie odwróci nawet uchwalona niedawno ustawa, która obliguje punkty handlowo-usługowe do przyjmowania płatności gotówką. Ten obowiązek został wprowadzony z myślą o osobach wykluczonych finansowo.