Komunikaty PR

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

2019-02-09  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak
Empik S.A.

ul. Marszałkowska 104/122
00-017 Warszawa
iwona.kazmierczak|empik.com| |iwona.kazmierczak|empik.com
+48 603 117 072
www.empik.com

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Tegoroczny program jest niezwykle bogaty. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnej maski karnawałowej, którą z powodzeniem będzie można wykorzystać podczas tegorocznych balów karnawałowych, jak również korony, miecza oraz tarczy z kartonu, które pozwolą wcielić się w rolę królewny i rycerza. Będzie też okazja do rysowania mazakami i markerami (niekoniecznie na papierze) wraz z Tomkiem Mazurem, czyli autorem popularnego bloga „TATA rysuje”. W międzyczasie zarówno dla najmłodszych, jak o tych już zupełnie dorosłych będą czekały kolorowanki, a chętni będą mogli również skorzystać z możliwości ozdobienia buź najróżniejszymi motywami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

 

 

KRÓLEWNY I RYCERZE

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Która z małych dziewczynek nie marzy o tym, by choć na chwilę zostać królewną lub księżniczką z koroną na głowie??? Który z chłopców nie chciałby wcielić się w rycerza z mieczem w jednej, a z tarczą w drugiej dłoni??? Podczas warsztatów postaramy się spełnić te marzenia, pokazując krok po kroku, jak własnoręcznie stworzyć te gadżety, a następnie ozdobić je z pomocą m.in. kredek, mazaków i markerów.

 

KARNAWAŁOWE MASKI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

W tej części warsztatów będzie nie tylko kreatywnie, ale też karnawałowo. Wszystko za sprawą specjalnych, własnoręcznie zdobionych masek, dzięki którym będzie można wcielić się np. w pirata, Indianina, kotka, Myszkę Miki lub Batmana. Podczas dekoracji masek w ruch pójdą różnokolorowe kredki i markery. Gotowe maski przydadzą się idealnie zarówno dzieciom, jak i dorosłym w trakcie wyjątkowo długiego w tym roku karnawału.

 

KOLOROWANKI DLA MAŁYCH I DUŻYCH

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Kolorowanie obrazków ćwiczy u najmłodszych precyzję, dokładność, cierpliwość i koncentrację. Rozwija poza tym wyobraźnię i kreatywność. Poza tym któż tego nie lubi??? Do wspólnego kolorowania zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dla tych starszych przygotowaliśmy kolorowanki relaksacyjne, które są ostatnio nie tylko modnym, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na pozbycie się codziennych stresów.

 

 

MALOWANIE BUZI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Pomalowane, szczęśliwe buzie – dzieci to kochają. Z pomocą specjalnej animatorki i przy użyciu specjalnych kredek i farb do malowania twarzy każdy będzie mógł zmienić się w dowolnego superbohatera z ulubionej bajki lub też uwielbianego zwierzaka. Wystarczy trochę cierpliwości, by choć na krótko zmienić się w kogoś zupełnie innego... Kto, by o tym nie marzył???

 

FERIE SĄ OD TEGO, BY RYSOWAĆ NA CAŁEGO – BLOG TATA RYSUJE – TOMEK MAZUR

16 lutego, godz. 14:00 – 16:00

Ferie zimowe to doskonały czas, by poeksperymentować z rysowaniem. Poszukiwania są fajne i pozwalają czasami odkryć nowe, niesamowite możliwości zmieniania świata wokół siebie. Na czym można rysować? Na przykład na kartonie, na płótnie, drewnie czy styropianie. „TATA rysuje”, czyli Tomek Mazur rysuje czasem nawet na ziemniakach i właśnie to on poprowadzi warsztaty rysowania mazakami i markerami niekoniecznie na papierze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum Biuro prasowe
2019-02-19 | 14:20

Avenida Challenge, czyli YouTuberowe wyzwania w poznańskim Centrum

SA Wardęga, Blowek i Stuu – najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce w dniach 23-24 lutego odwiedzą Avenidę Poznań. Dla wszystkich fanów gwiazd internetu będzie to doskonała okazja,
Hobby Fotografia częścią naszej codzienności?
2019-02-19 | 11:00

Fotografia częścią naszej codzienności?

Ponad 15 000 absolwentów Akademii Nikona! Zdania „Trzeba wywołać zdjęcia.” lub „O nie, skończyła się klisza!” zniknęły z naszego życia. Media
Hobby BRAK ZDJĘCIA
2019-02-15 | 12:00

Kradzieże na stokach to nie fikcja. Jak ich uniknąć?

    Ferie zimowe to czas, kiedy ośrodki i stoki narciarskie pękają w szwach. Aby zapewnić sobie i rodzinie bezpieczny odpoczynek, warto zastosować się do kilku zasad narciarskiego savoir vivre. Jak zatem zachowywać się na

Kalendarium

Media

Zdrowie

Ewa Błaszczyk: W maju ruszy budowa kliniki dla dorosłych „Budzik”. Pierwsi pacjenci będą przyjmowani za 3 lata

Każdego roku w Polsce w śpiączkę zapada ponad 600 osób, w tym około 150 dzieci. Ponad połowa to ofiary przestępstw, najczęściej drogowych, ale wiele z nich to ofiary przemocy. To dlatego budowa kliniki „Budzik” dla dorosłych to konieczność – podkreśla Ewa Błaszczyk, prezes Fundacji „Akogo?”. Fundacja wygrała ogłoszony przez Fundusz Sprawiedliwości konkurs na utworzenie ośrodka rehabilitacji dla ofiar ciężkich wypadków. Na przestrzeni kilku lat otrzyma na ten cel ponad 37 mln zł. To pozwoli wybudować i w pełni wyposażyć nowoczesną placówkę w Warszawie.

Medycyna

Mobilne rozwiązania pozwalają na skuteczną diagnostykę chorób układu sercowo-naczyniowego. Sprawdzą się też w kontrolowaniu przebiegu cukrzycy

Nieinwazyjne badanie wykonane za pomocą aparatu smartfona pozwala zbadać parametry fizjologiczne kluczowe dla diagnostyki chorób układu sercowo-naczyniowego. Może się też sprawdzić jako przełomowa metoda kontrolowania glikemii w czasie rzeczywistym bez nakłuwania i konieczności noszenia przez chorego sensora na ciele. Skuteczność metod diagnostycznych opartych na urządzeniach mobilnych została potwierdzona w badaniach klinicznych.

 

Gwiazdy

Tomasz Zarzycki: Byłem na kontraktach w Azji, w Stanach i w Europie. Pokazów i sesji zdjęciowych było tam bardzo dużo

Nowy Mister Polski nie ukrywa, że polubił modeling i nie traktuje go tylko jako pracy, lecz także jako kolejne hobby. Jest dumny ze swoich zagranicznych kontraktów i podkreśla, że trudno byłoby zliczyć wszystkie dotychczasowe zlecenia. Model wielokrotnie uczestniczył w pokazach największych projektantów i pozował na łamach poczytnych magazynów. Na co dzień jego największymi pasjami są motoryzacja i sporty ekstremalne.