Komunikaty PR

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

2019-02-09  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak
Empik S.A.

ul. Marszałkowska 104/122
00-017 Warszawa
iwona.kazmierczak|empik.com| |iwona.kazmierczak|empik.com
+48 603 117 072
www.empik.com

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Tegoroczny program jest niezwykle bogaty. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnej maski karnawałowej, którą z powodzeniem będzie można wykorzystać podczas tegorocznych balów karnawałowych, jak również korony, miecza oraz tarczy z kartonu, które pozwolą wcielić się w rolę królewny i rycerza. Będzie też okazja do rysowania mazakami i markerami (niekoniecznie na papierze) wraz z Tomkiem Mazurem, czyli autorem popularnego bloga „TATA rysuje”. W międzyczasie zarówno dla najmłodszych, jak o tych już zupełnie dorosłych będą czekały kolorowanki, a chętni będą mogli również skorzystać z możliwości ozdobienia buź najróżniejszymi motywami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

 

 

KRÓLEWNY I RYCERZE

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Która z małych dziewczynek nie marzy o tym, by choć na chwilę zostać królewną lub księżniczką z koroną na głowie??? Który z chłopców nie chciałby wcielić się w rycerza z mieczem w jednej, a z tarczą w drugiej dłoni??? Podczas warsztatów postaramy się spełnić te marzenia, pokazując krok po kroku, jak własnoręcznie stworzyć te gadżety, a następnie ozdobić je z pomocą m.in. kredek, mazaków i markerów.

 

KARNAWAŁOWE MASKI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

W tej części warsztatów będzie nie tylko kreatywnie, ale też karnawałowo. Wszystko za sprawą specjalnych, własnoręcznie zdobionych masek, dzięki którym będzie można wcielić się np. w pirata, Indianina, kotka, Myszkę Miki lub Batmana. Podczas dekoracji masek w ruch pójdą różnokolorowe kredki i markery. Gotowe maski przydadzą się idealnie zarówno dzieciom, jak i dorosłym w trakcie wyjątkowo długiego w tym roku karnawału.

 

KOLOROWANKI DLA MAŁYCH I DUŻYCH

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Kolorowanie obrazków ćwiczy u najmłodszych precyzję, dokładność, cierpliwość i koncentrację. Rozwija poza tym wyobraźnię i kreatywność. Poza tym któż tego nie lubi??? Do wspólnego kolorowania zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dla tych starszych przygotowaliśmy kolorowanki relaksacyjne, które są ostatnio nie tylko modnym, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na pozbycie się codziennych stresów.

 

 

MALOWANIE BUZI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Pomalowane, szczęśliwe buzie – dzieci to kochają. Z pomocą specjalnej animatorki i przy użyciu specjalnych kredek i farb do malowania twarzy każdy będzie mógł zmienić się w dowolnego superbohatera z ulubionej bajki lub też uwielbianego zwierzaka. Wystarczy trochę cierpliwości, by choć na krótko zmienić się w kogoś zupełnie innego... Kto, by o tym nie marzył???

 

FERIE SĄ OD TEGO, BY RYSOWAĆ NA CAŁEGO – BLOG TATA RYSUJE – TOMEK MAZUR

16 lutego, godz. 14:00 – 16:00

Ferie zimowe to doskonały czas, by poeksperymentować z rysowaniem. Poszukiwania są fajne i pozwalają czasami odkryć nowe, niesamowite możliwości zmieniania świata wokół siebie. Na czym można rysować? Na przykład na kartonie, na płótnie, drewnie czy styropianie. „TATA rysuje”, czyli Tomek Mazur rysuje czasem nawet na ziemniakach i właśnie to on poprowadzi warsztaty rysowania mazakami i markerami niekoniecznie na papierze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Beata Bochińska o dizajnie Biuro prasowe
2019-04-17 | 10:41

Beata Bochińska o dizajnie

Jak zbudować cenną, ale niekoniecznie dużą kolekcję wyjątkowych przedmiotów? Gdzie szukać wiarygodnej wiedzy na temat dobrego wzornictwa i jak unikać typowych wpadek czyhających na
Hobby Klub Komiksowy we Wrocławiu | EMPIK RENOMA
2019-04-16 | 16:54

Klub Komiksowy we Wrocławiu | EMPIK RENOMA

Klub komiksowy #1 Kto się boi kobiet? O Superbohaterkach w historii komiksu 16 kwietnia, godz. 18:00   Jak powstawały kultowe już amerykańskie nowele graficzne? Dlaczego tak
Hobby Chris Carter w EMPIKU ARKADIA
2019-04-15 | 09:43

Chris Carter w EMPIKU ARKADIA

Jak bardzo znana jest charyzmatyczna postać detektywa Roberta Huntera strzegącego porządku na ulicach Los Angeles? Dlaczego brazylijski rockman postanowił zostać pisarzem? Już 15 kwietnia w

Gwiazdy

Partner sekcji zdrowie

Gwiazdy

Małgorzata Potocka: Nowy Jork to jest właściwie moje drugie miasto, takie moje drugie życie. Wracam tam nieustannie, znam każdą uliczkę i prawie każdy dom

Aktorka z nieukrywaną przyjemnością wraca do Nowego Jorku, by spędzić czas z córką, kolejny raz zachłysnąć się klimatem tej metropolii i naładować życiowe akumulatory. Aktorka wspomina, że pokochała to miasto od czasu, kiedy była tam na stypendium. Jej zdaniem to miasto wciąga, uzależnia i powoduje apetyt na więcej.

Bankowość

Osoby niewidome i słabowidzące nie muszą być wykluczone z życia kulturalnego. Dzięki technologii audiodeskrypcji mogą „oglądać” filmy

W Polsce żyje ponad 1,8 mln osób z dysfunkcją wzroku oraz 800 tys. osób z niepełnosprawnością słuchu. Ich udział w życiu kulturalnym do tej pory był ograniczony, ale dzięki technologii audiodeskrypcji mogą one w pełni uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i pokazach. Przekazywanie przez słuchawki werbalnego opisu treści wizualnych jest metodą, dzięki której osoby słabowidzące czy seniorzy z zaburzeniami widzenia mogą zrozumieć film. W ramach tegorocznej 16. edycji Millennium Docs Against Gravity, którego partnerem jest Bank Millennium, cztery filmy będą wyemitowane z funkcją audiodeskrypcji i napisami dla osób niesłyszących.

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu z dużym wpływem na zdrowie i życie. Do Polski docierają nieznane dotąd w naszym regionie choroby

Nasilające się na skutek zmian klimatycznych ekstremalne zjawiska pogodowe, jak wichury, trąby powietrzne, fale upałów czy pożary, zwiększają zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Wzrost globalnej temperatury przynosi także ryzyko zachorowania na choroby, które dotąd spotykane były w cieplejszych regionach świata. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że już teraz zmiany klimatu odpowiadają bezpośrednio za ponad 140 tys. zgonów rocznie, a do 2030 roku liczba ta ma wzrosnąć do 250 tys. Dlatego klimatolodzy przestrzegają przed zaniechaniem działań na rzecz ochrony klimatu.