Komunikaty PR

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

2019-02-09  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Iwona Jędrzejczyk-Kaźmierczak
Empik S.A.

ul. Marszałkowska 104/122
00-017 Warszawa
iwona.kazmierczak|empik.com| |iwona.kazmierczak|empik.com
+48 603 117 072
www.empik.com

"KREATYWNE FERIE" - WARSZTATY KREATYWNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH – EMPIK MANUFAKTURA

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

 

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Empik zabiera wszystkich chętnych w niezwykłą podróż do artystycznego świata. Tegoroczny program jest niezwykle bogaty. Kreatywne warsztaty plastyczne przybiorą różne formy. Będzie szansa na stworzenie własnej maski karnawałowej, którą z powodzeniem będzie można wykorzystać podczas tegorocznych balów karnawałowych, jak również korony, miecza oraz tarczy z kartonu, które pozwolą wcielić się w rolę królewny i rycerza. Będzie też okazja do rysowania mazakami i markerami (niekoniecznie na papierze) wraz z Tomkiem Mazurem, czyli autorem popularnego bloga „TATA rysuje”. W międzyczasie zarówno dla najmłodszych, jak o tych już zupełnie dorosłych będą czekały kolorowanki, a chętni będą mogli również skorzystać z możliwości ozdobienia buź najróżniejszymi motywami. Zajęcia w Empiku to idealna okazja do stworzenia niepowtarzalnych pamiątek i prezentów dla najbliższych jak i rozwinięcia swojej pasji.

 

 

KRÓLEWNY I RYCERZE

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Która z małych dziewczynek nie marzy o tym, by choć na chwilę zostać królewną lub księżniczką z koroną na głowie??? Który z chłopców nie chciałby wcielić się w rycerza z mieczem w jednej, a z tarczą w drugiej dłoni??? Podczas warsztatów postaramy się spełnić te marzenia, pokazując krok po kroku, jak własnoręcznie stworzyć te gadżety, a następnie ozdobić je z pomocą m.in. kredek, mazaków i markerów.

 

KARNAWAŁOWE MASKI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

W tej części warsztatów będzie nie tylko kreatywnie, ale też karnawałowo. Wszystko za sprawą specjalnych, własnoręcznie zdobionych masek, dzięki którym będzie można wcielić się np. w pirata, Indianina, kotka, Myszkę Miki lub Batmana. Podczas dekoracji masek w ruch pójdą różnokolorowe kredki i markery. Gotowe maski przydadzą się idealnie zarówno dzieciom, jak i dorosłym w trakcie wyjątkowo długiego w tym roku karnawału.

 

KOLOROWANKI DLA MAŁYCH I DUŻYCH

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Kolorowanie obrazków ćwiczy u najmłodszych precyzję, dokładność, cierpliwość i koncentrację. Rozwija poza tym wyobraźnię i kreatywność. Poza tym któż tego nie lubi??? Do wspólnego kolorowania zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Dla tych starszych przygotowaliśmy kolorowanki relaksacyjne, które są ostatnio nie tylko modnym, ale przede wszystkim skutecznym sposobem na pozbycie się codziennych stresów.

 

 

MALOWANIE BUZI

16 lutego, godz. 11:00 – 16:00

Pomalowane, szczęśliwe buzie – dzieci to kochają. Z pomocą specjalnej animatorki i przy użyciu specjalnych kredek i farb do malowania twarzy każdy będzie mógł zmienić się w dowolnego superbohatera z ulubionej bajki lub też uwielbianego zwierzaka. Wystarczy trochę cierpliwości, by choć na krótko zmienić się w kogoś zupełnie innego... Kto, by o tym nie marzył???

 

FERIE SĄ OD TEGO, BY RYSOWAĆ NA CAŁEGO – BLOG TATA RYSUJE – TOMEK MAZUR

16 lutego, godz. 14:00 – 16:00

Ferie zimowe to doskonały czas, by poeksperymentować z rysowaniem. Poszukiwania są fajne i pozwalają czasami odkryć nowe, niesamowite możliwości zmieniania świata wokół siebie. Na czym można rysować? Na przykład na kartonie, na płótnie, drewnie czy styropianie. „TATA rysuje”, czyli Tomek Mazur rysuje czasem nawet na ziemniakach i właśnie to on poprowadzi warsztaty rysowania mazakami i markerami niekoniecznie na papierze.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Spędź lato z Portem Łódź! Biuro prasowe
2019-07-17 | 14:00

Spędź lato z Portem Łódź!

Podczas tegorocznych wakacji Port Łódź z myślą o Klientach przygotował różnorodne atrakcje. Na urokliwym Patio znajduje się strefa relaksu, dmuchany zamek dla maluchów,
Hobby Będą śpiewać Prząśniczkę Stanisława Moniuszki na rekord
2019-07-10 | 07:00

Będą śpiewać "Prząśniczkę" Stanisława Moniuszki na rekord

Już 20 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Łabiszynie odbędzie się VII Pałucki Festyn Ludowy. Jedną z najważniejszych atrakcji wydarzenia będzie oficjalna
Hobby Monopoly Tatry i Zakopane - wielka rozgrywka | Empik Zakopane
2019-07-09 | 01:00

Monopoly Tatry i Zakopane - wielka rozgrywka | Empik Zakopane

Zobacz, co kryje wyjątkowa edycja gry Monopoly Tatry i Zakopane (Winning Moves Polska). Zdobywaj najwyższe szczyty i spaceruj po najpiękniejszych trasach Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Kalendarium

Gwiazdy

Iwona Węgrowska: Moja córka zakłada szpilki, sukienkę, maluje się, tańczy, śpiewa i po prostu jest wtedy gwiazdą. Kiedyś nagramy wspólnie piosenkę

Wokalistka podkreśla, że jej 4-letnia córka Lila jest bardzo uzdolniona muzycznie. Dziewczynka ma piękną barwę głosu, śpiewa czysto, ma poczucie rytmu i wie, jak zrobić show. Na razie tylko w domu, ale niewykluczone, że za kilka, kilkanaście lat stanie na prawdziwej scenie i porwie tłumy. Piosenkarka cieszy się, że latorośl odziedziczyła po niej talent wokalny i duży potencjał, ale jak tłumaczy, na razie jest jeszcze za wcześnie, by mówić, czy dziecko rzeczywiście pójdzie w jej ślady.

Psychologia

Małgorzata Ohme: Potrafię udzielać pierwszej pomocy. Dzięki temu czuję się bezpieczniej sama ze sobą, z moimi dziećmi i bliskimi

Małgorzata Ohme podkreśla, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest niezwykle ważna, bo daje nam pewność, że kiedy dojdzie do tragedii, będziemy potrafili odpowiednio zareagować i odważnie przystąpić do działania. Zdaniem psycholog dzieci już w okresie wczesnoszkolnym powinny zdobywać wiedzę w tym zakresie. Pomaga w tym miedzy innymi akcja Mali Ratownicy, gdzie najmłodsi poprzez zabawę uczą się ratowania życia i odpowiedzialności za los drugiego człowieka.

Sport

Polacy czas wolny nadal spędzają na kanapach. Brak ruchu jest czwartą przyczyną zgonów na świecie

Raz w miesiącu aktywność fizyczną podejmuje 64 proc. Polaków – wynika z badania MultiSport Index 2019. Jesteśmy nadal jednym z najmniej aktywnych społeczeństw w Unii Europejskiej. Prawie połowa z nas spędza w pozycji siedzącej ponad 5 godzin dziennie. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia uznaje brak ruchu za czwartą przyczynę śmiertelności na świecie.

Seriale

Magdalena Boczarska: polski widz jest absolutnie gotowy na poważny serial z silnym ładunkiem emocjonalnym

Aktorka jest zaskoczona żywiołowym odbiorem serialu „Pod powierzchnią”. Jej zdaniem oznacza to, że polscy widzowie chcą oglądać ambitne seriale obyczajowe z dużym ładunkiem emocjonalnym. Nie ukrywa też, że pracując na planie tej produkcji, czuła, że nie może ona przejść niezauważona.