Komunikaty PR

Społeczność Huawei rośnie! Marka zaprasza do wspólnego świętowania

2019-10-21  |  16:55
Biuro prasowe

Już 200 tysięcy osób dołączyło do Społeczności Huawei. Z tej okazji marka przygotowała konkurs fotograficzny dla zarejestrowanych fanów, w którym do wygrania jest nawet 900 zł na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl. Konkurs potrwa do 24 października. Można wziąć w nim udział publikując zdjęcia w dedykowanym konkursowi miejscu – na stronie internetowej Huawei w zakładce „Społeczność”.

Społeczność Huawei, wcześniej funkcjonująca pod nazwą Fanklub, świętuje właśnie obecność 200 tysięcy fanów. Z tej okazji każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w konkursie fotograficznym, którego motywem przewodnim jest hasło „Sukces”. Aby to zrobić, wystarczy w komentarzu na stronie konkursowej opublikować dowolną liczbę zdjęć wykonanych smartfonem Huawei, które w oryginalny i kreatywny sposób będą nawiązywać do wskazanego hasła. Zdjęcia można publikować do 24 października na stronie:

https://consumer.huawei.com/pl/community/details/topicId_8126/

- Platforma dla fanów Huawei wystartowała w maju tego roku i w niecałe sześć miesięcy przyciągnęła aż 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Nasi klienci nie tworzą już tylko fanklubu, ale całą społeczność skupioną wokół urządzeń i marki Huawei, co postanowiliśmy podkreślić zmieniając sposób, w jaki komunikujemy jej istnienie. To sukces, który chcemy świętować razem z członkami naszej Społeczności, zapraszając ich do kolejnej angażującej aktywności – mówi Łukasz Piotrowski, dyrektor e-commerce w Huawei CBG Polska.

W pierwszym etapie konkursu jury wybierze pięć najlepszych i najbardziej kreatywnych prac. Następnie osoby należące do Społeczności Huawei będą mogły głosować na ulubione zdjęcie. Swój głos można będzie oddać od 25 do 29 października. Trzy prace z największą liczbą głosów otrzymają kody rabatowe na zakupy w sklepie huawei.pl – 300 zł za trzecie miejsce, 600 zł za drugie i aż 900 zł za najwyższe miejsce na podium.

Zwycięzcy będą mieli czas do 29 listopada, by wykorzystać kody na zakupy o wartości przekraczającej 1000 zł - wyłącznie w oficjalnym sklepie internetowym marki huawei.pl.

Społeczność Huawei to wygodna przestrzeń dla fanów marki, w której mogą wymieniać się opiniami na forum oraz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami z życia marki. Platforma to także łatwy dostęp do ekspertów, moderatorów i administratorów platformy, którzy na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania użytkowników. To także miejsce, gdzie ogłaszane są dedykowane fanom konkursy i promocje – jednym z nich jest właśnie konkurs fotograficzny z okazji pozyskania 200 tysięcy fanów na platformie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie DR JOANNA KULESZA: DARK INTERNET - CZYM JEST? - UŁ w EMPIKU Biuro prasowe
2019-11-12 | 07:00

DR JOANNA KULESZA: "DARK INTERNET - CZYM JEST? - UŁ w EMPIKU

Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku Dr Joanna Kulesza – „Dark Internet - czym jest i czy warto przejść na ciemna stronę?” 21 listopada, godz.
IT i technologie Pobierz aplikacje z AppGallery i odbierz voucher 20 zł na zakupy w huawei.pl
2019-11-07 | 18:30

Pobierz aplikacje z AppGallery i odbierz voucher 20 zł na zakupy w huawei.pl

Za pobranie jednej z pięciu aplikacji bądź jej aktualizację poprzez Huawei AppGallery, użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei otrzymają voucher o wartości 20 zł do
IT i technologie Huawei wprowadza odświeżone wersje tabletów MediaPad M5 lite 10” i MediaPad T3
2019-11-06 | 09:50

Huawei wprowadza odświeżone wersje tabletów MediaPad M5 lite 10” i MediaPad T3

Huawei wprowadza na rynek nowe odsłony 10-calowych tabletów MediaPad M5 oraz MediaPad T3, opracowanych z myślą o osobach poszukujących mobilnego urządzenia do pracy i rozrywki. Nowe

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Lider zespołu Łzy: Zawsze mi mówiono: nie zakładaj rodziny, bo osierocisz dzieci. Teraz dzięki leczeniu mogę funkcjonować jak zdrowy człowiek

W najgorszych dniach zmagałem się z krwotokami płucnymi. Płuca po prostu nie wytrzymywały, pękały tkanki w płucach i były zalewane krwią, dusiłem się nią. To było po prostu straszne – mówi Adam Konkol, lider zespołu Łzy, który od dziecka choruje na rzadką chorobę – tętnicze nadciśnienie płucne. Kardiolodzy odradzali mu założenie rodziny i przygotowywali do jednoczesnego przeszczepu serca i płuc. Ratunkiem okazało się jednak nowoczesne leczenie farmakologiczne, dzięki któremu dzisiaj muzyk prowadzi całkiem normalne życie.

Gala Złote Spinacze 2019

Psychologia

Natalia Kukulska: Jako rodzice często przenosimy nasze problemy na dzieci. One idą do szkoły z głową pełną tego, co dzieje się w domu

Ze statystyk przedstawionych przez SOS Wioski Dziecięce wynika, że aż 41 proc. dzieci w wieku szkolnym doświadczyło przemocy ze strony bliskiej osoby, a ponad milion wychowuje się w rodzinach dotkniętych problemem alkoholowym. Oznacza to, że w każdej klasie jest przynajmniej jedno skrzywdzone dziecko. Natalia Kukulska, ambasadorka Stowarzyszenia, podkreśla, że odbudowanie dziecięcego świata, który runął jak domek z kart, jest niezwykle trudne. W tych dramatycznych sytuacjach ogromne znaczenie ma wsparcie i zrozumienie – zarówno ze strony najbliższych, jak i nauczycieli i wychowawców.

Robotyka i SI

Coraz bliżej komercjalizacji polskiego robota kardiochirurgicznego. Ma być konkurencją dla robota Da Vinci

Coraz więcej procedur przeprowadzanych na salach operacyjnych może być wykonywanych z użyciem robotów chirurgicznych. Ich zaletą jest m.in. wysoka precyzja, co pozwala na stosowanie ich w najbardziej ryzykownych zabiegach. Polacy są już coraz bliżej komercjalizacji robota kardiochirurgicznego, nad którym prace trwają od dwóch dekad. Ma się on cechować dużo większą automatyzacją, niż ma to miejsce w przypadku robota Da Vinci.