Komunikaty PR

Krakowski turniej brydża sportowego - II memoriał im. Andrzeja Żurka

2019-07-12  |  12:59
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
[email protected]
606501415
openmedia.pl

W dniach 12-14 lipca, w Kärcher Hala Cracovia Centrum w Krakowie odbędzie się II memoriał brydżowy im. Andrzeja Żurka, jednego z najlepszych polskich brydżystów. Krakowski turniej brydża sportowego jest otwarty dla wszystkich graczy.

II memoriał im. Andrzeja Żurka to turniej mający na celu popularyzację brydża sportowego. Rejestracji można dokonać na www.zurek.mzbs.pl lub na miejscu, w dniu rozpoczęcia zawodów. Na nagrody przeznaczono 100% wpisowego. Sędzią głównym będzie Maciej Czajkowski, prezes Mazowieckiego Związku Brydża Sportowego.

- Organizując to wydarzenie chcemy postawić pierwszy krok, by przywrócić popularność brydżowi sportowemu. Pamiętam czasy kiedy przedstawiciele tej dyscypliny zajmowali czołowe miejsca w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Roku, a turnieje i gry pokazowe nie były rzadko spotykanymi wydarzeniami – mówi jeden z organizatorów, syn Andrzeja Żurka, Piotr Żurek. – Brydż to elitarna gra. Odkąd pamiętam, w brydża grało się w naszym domu, a rozgrywkom zawsze towarzyszyła kawa, druga z największych pasji mojego taty. Dlatego też podczas zawodów serwowana będzie kawa z najstarszej włoskiej palarni Caffè Vergnano, rozwijana od czterech pokoleń przez rodzinę Vergnano. Oprócz tego będą również lody i kilka food tracków. Odwiedzenie nas jest jedną z propozycji na aktywne spędzenie nadchodzącego weekendu – dodaje Piotr Żurek.

Program II memoriału im. Andrzeja Żurka:

 

Piątek, 12 lipca

18:00 - Memoriałowe Grand Prix Polski Teamów - sesja 1 (5 x 6 rozdań w grupach)

 

Sobota, 13 lipca

10:00 - Memoriałowe Grand Prix Polski Teamów - sesja 2 (5 x 6 rozdań na dochodzenie)

16:00 - Memoriałowe Grand Prix Polski Teamów - sesja 3 (play-off i finały)

 

Niedziela, 13 lipca

10:00 - Memoriałowy Turniej Par (4 x 10 rozdań bez przerwy)

10:00 - Memoriałowe Grand Prix Polski Teamów - Finał (4x8 rozdań bez przerwy)

16:00 - Ceremonia wręczenia nagród  

 

Więcej informacji o wydarzeniu: www.zurek.msbs.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Wraca Ekstraklasa! Kto mistrzem, kto spadnie? Biuro prasowe
2019-07-19 | 13:33

Wraca Ekstraklasa! Kto mistrzem, kto spadnie?

Od Krakowa po Trójmiasto, od Szczecina po Białystok – w piątek oczy całej sportowej Polski zwrócą się na Gdynię i Łódź, gdzie odbędą się pierwsze mecze sezonu
Sport BRAK ZDJĘCIA
2019-07-15 | 01:00

Pływanie – idealnym sportem dla małego i dużego!

Spędzenie czasu na basenie AQAPARK FALA OSIR Nieporęt w Stanisławowie Pierwszym będzie niezwykle przyjemne nie tylko dla dzieci uczęszczających na zajęcia z pływania, ale również dla ich rodziców, którzy w tym
Sport Czołówka na wyjazdy. Wakacyjny must have
2019-07-12 | 12:00

Czołówka na wyjazdy. Wakacyjny must have

Nieważne, czy jedziemy do Grecji, czy na Mazury, powinniśmy pamiętać o wytrzymałości na upadki, wodoodporności i odpowiedniej mocy. Ręce niech będą wolne, a głowa niech oświetla

Kalendarium

Media

Seriale

Bartłomiej Topa: Historie opowiedziane w „Pod powierzchnią” są bardzo ludzkie. Widz może w nich zobaczyć siebie

Sukces serialu „Pod powierzchnią” aktor tłumaczy jego autentycznością. Według niego ciekawi bohaterowie i wiarygodne, bardzo ludzkie historie ich życia sprawiają, że widz może się z nimi identyfikować. Aktor zdradza też, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej emocjonalny, pojawi się też kilka wątków kryminalnych.

Konsument

Już 5 mld ludzi użytkuje telefony komórkowe. Trend digital wellbeing ma uczyć, jak się od nich nie uzależnić

3 godziny dziennie – tyle czasu blisko połowa użytkowników smartfonów i tabletów spędza na korzystaniu z ulubionego urządzenia, a co piąty poświęca na to 6 godzin w ciągu dnia – wynika z badania Selectivv Mobile House. Trend digital wellbeing ma na celu ograniczenie bezrefleksyjnego użytkowania urządzeń mobilnych i propagowanie zdrowej równowagi między życiem cyfrowym a realnym. Pierwszym krokiem w jego wdrażaniu jest minimalizacja powiadomień w smartfonie oraz wykasowanie aplikacji mediów społecznościowych z ekranu urządzenia.

Gwiazdy

Katarzyna Dziurska: Emilian szybko się wdrożył w show-biznes. Cieszę się, że ten mój świat go nie przeraził

Emilian Gankowski i Katarzyna Dziurska tłumaczą, że medialne pary nie mają łatwo. Bycie na świeczniku sprawia, że jest się bacznie obserwowanym, do tego dochodzą plotkarskie portale, które szukają sensacji i chętnie komentują miłosne perypetie znanych osób. Trenerka przyznaje, że najbardziej stresują ją wywiady, natomiast jej partner nie ukrywa, że był bardzo zazdrosny, kiedy brała udział w „Tańcu z gwiazdami” i spędzała na parkiecie wiele godzin z innym mężczyzną.