Komunikaty PR

Kupuj prezenty świąteczne z atrakcyjną zniżką

2014-12-05  |  16:15
Biuro prasowe
Do pobrania press ( 0 MB )

Chcesz mieć nowy telefon? Marzysz o podróży do Paryża? A może po prostu jesteś łowcą okazji
i zawsze polujesz na najniższe ceny? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Do Polski dotarła nowa moda – kody rabatowe na zakupy w internecie. W Polsce rocznie z takich zniżek na zakupy korzysta już milion Polaków, ale to dopiero początek.  W USA, gdzie kody rabatowe są niezwykle popularne, rocznie używa ich około 50 milionów ludzi.

Jedno jest pewne – bogata oferta sklepów online w połączeniu z atrakcyjnymi promocjami
to najłatwiejszy sposób na spełnienie swoich zakupowych marzeń oraz... znaczne oszczędności.

- W ostatnim roku Polacy pokochali kody zniżkowe na zakupy. To zrozumiałe, bo w ten sposób można oszczędzić sporo pieniędzy i zarazem kupić markowe produkty – tłumaczy Kamil Brożek, manager
w portalu KodyRabatowe.pl.

 

Jak to działa w praktyce?

Kody są dostępne w kilku źródłach, między innymi w tradycyjnych gazetach lub bezpośrednio
w sklepach internetowych. Jednak najprościej i najszybciej można je znaleźć odwiedzając specjalny portal. Tam pobieramy unikalny kod z rabatem na wybrane towary. Następnie wpisujemy go przed dokonaniem transakcji na stronie  sklepu internetowego, dzięki czemu w prosty sposób oszczędzamy określone kwoty. Korzyści mogą być też inne, np. darmowa dostawa lub produkt gratisowy.

- Korzystanie z kodów rabatowych jest bardzo proste i intuicyjne. Co ważne, są one udostępniane bezpłatnie, a wyszukanie najlepszej okazji praktycznie w ogóle nie wymaga czasu - wyjaśnia
Kamil Brożek z portalu KodyRabatowe.pl.

W ten sposób możemy kupić ze zniżką modną odzież, najnowsze gadżety elektroniczne, kosmetyki znanych firm, książki, bilety lotnicze oraz wiele innych. W bogatej ofercie możesz wybrać kilka interesujących Cię rzeczy i w ten sposób zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych.To duża kwota, zwłaszcza przed świętami!

 

Gdzie jest haczyk?

Cały mechanizm jest bezpieczny i wszyscy na nim zyskują. Sklep oferujący zniżkę otrzymuje od portalu z kodami dodatkową promocję i zwiększa sprzedaż; specjalny portal otrzymuje wynagrodzenie od sklepu za każdą transakcję dokonaną za jego pośrednictwem. Największym wygranym jest jednak klient, który dostaje doskonałe produkty ze świetnymi zniżkami.   

 

Jak oszczędzać, kupując w internecie?

Najważniejsza zasada – nie ulegaj emocjom, które są najgorszym doradcą. Jeśli znajdziesz interesujący Cię produkt, to zastanów się dwa razy, czy nie możesz go nabyć taniej. Tutaj z pomocą przychodzą portale oferujące kody rabatowe, takie jak, np. KodyRabatowe.pl. Ich bogata oferta umożliwi Ci wybór najkorzystniejszej ceny. Najlepiej przekonaj się osobiście, a już po pierwszych zakupach odczujesz w portfelu znaczącą różnicę. Na plus!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Milka rusza z wyjątkową loterią „Wygrywaj i pomagaj z Milką” Biuro prasowe
2020-09-16 | 14:00

Milka rusza z wyjątkową loterią „Wygrywaj i pomagaj z Milką”

Warszawa, wrzesień 2020 r. – Właśnie wystartowała nowa kampania marki Milka pod hasłem „Czas delikatności”, w ramach której ruszyła wyjątkowa loteria
Zakupy Wolność Wyboru z Wawelu – skomponuj własny mix słodkości
2020-09-15 | 12:00

Wolność Wyboru z Wawelu – skomponuj własny mix słodkości

Masz dość nudy i monotonii? Pozwól sobie na odrobinę słodkiego szaleństwa, które odmieni Twoje codzienne zakupy. Odkryj Wolność Wyboru Wawel - czyli unikalne moduły sklepowe,
Zakupy Postaw na denim we Wrocław Fashion Outlet
2020-09-14 | 21:00

Postaw na denim we Wrocław Fashion Outlet

– Druga połowa września to czas, w którym już intensywnie myślimy o przygotowaniach do jesieni. Często szukamy uniwersalnych i wygodnych rozwiązań przydatnych w jesienne,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Paula Tumala: Mam kompleksy i chciałabym wyglądać zupełnie inaczej

Modelka nie ukrywa, że nie jest zadowolona ze swojego powrotu do formy po porodzie. Tu i ówdzie pozostały jeszcze dodatkowe kilogramy i trudno jest jej się ich pozbyć. Podkreśla też, że w obecnej sytuacji opieka nad córeczkami pochłania jej wiele czasu, a kiedy znajdzie się już wolna chwila, to jest zbyt zmęczona, by zadbać o siebie. Najbardziej doskwiera jej brak snu.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Sztuka

Agata Załęcka: W trakcie pandemii zorganizowałam wernisaż, wzięłam ślub i namalowałam ponad 45 obrazów

Aktorka tłumaczy, że kwarantanna spowodowana pandemią była dla niej bardzo trudnym czasem. Starała się jednak spędzić go produktywnie. Odganiała smutek, strach i lęk, tworząc i rozwijając się. Dzięki planowaniu kolejnych dni w mniejszym stopniu odczuwała przerwę od spektakli teatralnych. Agata Załęcka zaznacza, że przed nią sporo artystycznych wyzwań. Podczas pandemii w jej głowie zrodziły się bowiem zupełnie nowe, ciekawe pomysły. Ma nadzieję, że powrót do normalności umożliwi ich wykonanie.

Handel

Ekologia zdominowała rynek opakowań. W najbliższych latach nie wyprze jednak tworzyw sztucznych

Na rynku pojawia się coraz więcej biodegradowalnych i kompostowalnych opakowań. Producenci w ten sposób chcą nadążyć za modą na ekologię. – Pomimo tego w ciągu najbliższych kilku lat plastik nie zniknie całkowicie z rynku opakowań. Wygoda jego użytkowania przewyższa na razie aspekty ekologiczne – mówi Beata Pyś-Skrońska, zastępca dyrektora w Polskiej Izbie Opakowań.

Biotechnologia

Epigenetyka przyczyni się do lepszego zrozumienia mechanizmów powstawania chorób cywilizacyjnych. Już za kilka lat pozwoli opracować skuteczniejsze leki

Epigenetyka pozwoli lepiej zrozumieć czynniki determinujące występowanie chorób cywilizacyjnych, a więc i umożliwi skuteczniejsze ich leczenie – twierdzą eksperci. Już dziś pozwala tworzyć leki wykorzystujące mechanizm umożliwiający dostarczanie substancji bezpośrednio do chorych komórek. Dzięki niej będzie też można z nawet dwuletnim wyprzedzeniem stwierdzać ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2.