Komunikaty PR

Latem do Skandynawii – szybko, tanio i wygodnie

2016-03-31  |  12:00

Największy przewoźnik promowy w Europie – Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji. W sezonie letnim, bilet ekonomiczny na trasach Rostock-Gedser oraz Puttgarden-Rødby ma stałą cenę – 67 euro. Podróżujący z Polski do Danii liniami Scandlines najszybciej dostaną się z niemieckiego Rostock do Gedser – rejs na tej trasie trwa zaledwie 2 godziny.

Jeden weekend – wiele możliwości

W okresie letnim korzystając z promów Scandlines, które kursują po całym Bałtyku, można w krótkim czasie i komfortowych warunkach odwiedzić wiele ciekawych miejsc, takich jak Kopenhaga czy Malmö – a to dzięki mostowi nad Sundem. Jeśli natomiast chcemy odpocząć od miejskiego gwaru i preferujemy relaks na łonie natury warto udać się do „Duńskiej Riwiery” w Północnej Zelandii, gdzie 230 km wybrzeża zaprasza na niezapomniane wakacje całe rodziny. To idealne miejsce do „naładowania baterii” i oderwania się od codzienności życia, gdzie możemy cieszyć się skandynawskim słońcem.

Scandlines już dziś zaprasza polskich turystów na pokład swoich promów, gdzie poczują wiatr we włosach i usłyszą szum fal Morza Bałtyckiego. Warto zaznać takiego relaksu a przy okazji zrobić atrakcyjne zakupy w promowych sklepach. Pasażerowie, którzy pływają należącymi do Scandlines promami Deutschland oraz Schleswig-Holstein, kursującymi pomiędzy Puttgarden a Rødby, będą też mogli skorzystać z oferty produktów słynnej na świecie kawiarni Starbucks.

Najkrótsza i najszybsza trasa do Szwecji

Bilet „Sund” upoważnia do przeprawy promem do Danii oraz do przejazdu mostem „Öresund” do Szwecji – oferta jest dostępna w klasie ekonomicznej w lecie już od 108 euro – niezależnie od tego, czy przeprawa promowa z Niemiec rozpoczyna się w Puttgarden, czy w Rostocku. Korzystając z biletu Scandlines „Szwecja-Ticket" dostaniemy się łączonymi rejsami z Niemiec do Szwecji – najpierw z Puttgarden do Rødby lub z Rostocku do Gedser, a następnie z Helsingborg do Helsingor. W ten sposób z Danii do Szwecji można dostać się w 20 minut (Scandlines jest jedynym operatorem, który obsługuje te połączenia). Najtańszy bilet w klasie ekonomicznej „Szwecja-Ticket” w szczycie sezonu kosztuje 108 euro.

W 2016 roku Scandlines przedłuża także ofertę, w której opłaty pasażerskie na przeprawy promowe na wszystkich trasach uprawniają do przewozu pojazdów o długości do 6 m, z 9-cioma pasażerami.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.scandlines.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Nowe trendy wakacyjnych podróży Polaków Biuro prasowe
2020-09-24 | 10:30

Nowe trendy wakacyjnych podróży Polaków

Nowe trendy wakacyjnych podróży Polaków Rodzina na pokład   Poszukując odpoczynku z dala od tłumów i kurortów, coraz częściej wybieramy urlop pod
Podróże Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach
2020-09-24 | 09:00

Jesień możliwości w trydenckich Dolomitach

Jesień to idealny moment na połączenie aktywności pod gołym niebem z kosztowaniem regionalnych specjałów. We włoskim regionie Trentino nawet do późnej jesieni nie zabraknie
Podróże Odpoczynek na pustyni… Hotel Al Faya Lodge
2020-09-22 | 15:00

Odpoczynek na pustyni… Hotel Al Faya Lodge

W sercu pustyni… Architekt Jonathan Ashmore stanął przed trudnym zadaniem zaprojektowania hotelu, restauracji oraz spa tak, by wykorzystać zastaną infrastrukturę (dwa budynki z lat

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Media

Kinga Sawczuk: Kiedyś nie potrafiłam marzyć i miałam kompleksy. W szkole czasami słyszałam, że mi się nie uda i że wstawiam głupie filmiki

Influencerka poprzez swoją działalność w social mediach stara się zmotywować ludzi do spełniania marzeń. Tłumaczy, że jeszcze parę lat temu nie wierzyła w siebie i brakowało jej odwagi. Postanowiła jednak stawić czoła wewnętrznym słabościom i lękom. Decyzja okazała się słuszna. Obecnie obserwuje ją na Instagramie ponad milion osób. Kinga Sawczuk chce wykorzystać popularność jak najlepiej. Niedawno premierę miała jej książka pod tytułem „Kompleksiara. Jak zaistnieć w necie i być sobą?”.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Media

Mariusz Pudzianowski: Zawsze miałem do siebie dystans. Podchodzę do programu „Anything Goes. Ale Jazda!” na luzie i dobrze się bawię

Zawodnik MMA bierze udział w nowym programie telewizyjnym emitowanym na TVP2  „Anything Goes. Ale Jazda!”. Tłumaczy, że jego formuła jest bardzo specyficzna i dlatego z pewnością nie każdy dobrze się w niej odnajdzie. Gwiazdy mają za zadanie rozbawić publiczność oraz widzów przed telewizorami. W konsekwencji muszą wykazać się kreatywnością, ale także sporym poczuciem humoru. Strongman zaznacza, że na planie produkcji czuje się bardzo komfortowo, ponieważ do życia podchodzi z dystansem i nie boi się nowych wyzwań.

Gwiazdy

Agata Załęcka: Preferuję minimalistyczny tryb życia. Oduczyłam się zbieractwa. Gromadzić należy jedynie wspomnienia

Aktorka stara się dbać o środowisko naturalne. Zaznacza, że ekologia w jej życiu zajmuje bardzo ważne miejsce. Agata Załęcka nie kupuje niepotrzebnych rzeczy, ponieważ nie lubi otaczać się nadmiarem produktów. Gdy otoczenie urządzone jest w minimalistycznym stylu, znacznie łatwiej jest się jej odnaleźć oraz skupić na poszczególnych zajęciach. Przyznaje, że coraz częściej rezygnuje również z mięsa. Jadłospis artystki przepełniają głównie warzywa i owoce, które pozwalają jednocześnie zadbać o sylwetkę oraz generować mniej plastiku.