Komunikaty PR

Lutowe nowości programowe w Travel Channel

2014-01-09  |  09:33
Biuro prasowe
Kontakt
Dorota Cepryńska
Shi Communication

ul. Kordeckiego 23
05-126 Nieporęt
dorota|shicommunication.pl| |dorota|shicommunication.pl
515174616
www.shicommunication.pl

Zaginiony z wyboru

Gdy Mykel Hawke, były kapitan amerykańskiej armii, który dwanaście lat służył w siłach specjalnych, zaproponował swojej żonie Ruth England-Hawke nową przygodę, zdecydowanie nie miał na myśli wycieczki do lokalnego parku rozrywki. Mykel i Ruth, doświadczeni w ekstremalnych technikach survivalu, zmierzą się z największym jak dotąd wyzwaniem, na które w dodatku nie mogą się przygotować. W „Zaginionych z wyboru” umiejętności państwa Hawke zostaną poddane najcięższej próbie, gdy wylądują oni w środku puszczy z zawiązanymi oczami, skromnymi zapasami i marnymi wskazówkami co do kraju czy miejsca, w którym się znajdują. Będą mogli polegać jedynie na swoim instynkcie, wiedzy i sile wewnętrznej, aby wybrać drogę, dzięki której unikną niebezpieczeństw. Wspólna podróż wystawi na próbę zarówno więzi małżeńskie, jak i głód przygody, gdy nasi bohaterowie będą wspinać się, czołgać i przedzierać przez złowrogie okolice, próbując wrócić do cywilizacji.

Premiera w czwartek, 13 lutego o godz. 20:00

 

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem

Sama wzmianka o Orient Expressie przywołuje na myśl urządzone z przepychem wagony, stylowo ubranych pasażerów i ekscytujące cele podróży, do których zmierza się w romantycznej atmosferze podróży koleją. Jonathan Phang, zdeklarowany bon viveur z zamiłowaniem do dobrej kuchni, czuje pociąg do przepychu z dawnych czasów, wyrusza więc w podróż dla smakosza, by przemierzać kontynenty na pokładach najbardziej eleganckich pociągów świata. Po drodze zatrzymuje się w miastach cieszących się kulinarną sławą, takich jak Wenecja, Paryż i Stambuł, aby skosztować wykwintnej współczesnej kuchni. Jednak to na pokładach wspaniałych pociągów Jonathan przypomni sobie stare powiedzenie, że czasem bardziej liczy się sama podróż niż osiągnięcie jej celu.

Premiera we wtorek, 11 lutego o godz. 20:00

 

Poszukiwacze kamieni szlachetnych

Gdzie nie ma ryzyka tam często trudno o nagrodę i jest to prawda zwłaszcza w przypadku handlu kamieniami szlachetnymi. Nie jest to biznes dla ostrożnych kupców, bo nawet lata doświadczenia i zdobywania wiedzy mogą zawieść w decydującej chwili. „Poszukiwacze kamieni szlachetnych” przedstawiają słabo znany świat klejnotów, podróżując do najbardziej ruchliwych i ryzykownych regionów handlowych. Począwszy od kopalni rubinu w Wietnamie, aż po tętniące życiem targi uliczne na Madagaskarze, program zabiera widzów w egzotyczne miejsca i przedstawia nieznane kultury, krok po kroku odkrywając tajemnice handlu klejnotami. Poszukiwacz kamieni szlachetnych Ron LeBlanc, ekspertka od biżuterii Diane Robinson oraz geolog Bernie Gaboury przemierzają kopalnie i targowiska, prowadząc trudne negocjacje w poszukiwaniu największych, najbardziej połyskujących i przynoszących największe zyski klejnotów na świecie. Mając w perspektywie ogromny zarobek, napędzani ambicją znalezienia idealnego kamienia, ekscentryczny LeBlanc i jego partnerzy wyszukują dla swoich wymagających klientów klejnoty - od szmaragdów z Kolumbii i kamienia księżycowego ze Sri Lanki, po perły z Myanmar i topaz z Brazylii. Niestety, za przepychem tych drogocennych kamieni zawsze kryje się ryzyko. Ekipa musi zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa, by dostać się do poszczególnych krajów, na miejscu odnaleźć właściwych handlarzy, upewnić się, że towar jest autentyczny, odrzucić perfekcyjne podróbki, a przede wszystkim, wyjść cało z przygody, by móc o niej opowiedzieć.

 Premiera w środę, 5 lutego o godz. 21:00

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Media „Kibicuj ze smakiem” – odbierz zniżkę na PizzaPortal.pl spod zakrętki napojów Biuro prasowe
2019-04-29 | 16:00

„Kibicuj ze smakiem” – odbierz zniżkę na PizzaPortal.pl spod zakrętki napojów

Pod zakrętkami wybranych napojów znajdują się kody promocyjne, które uprawniają do zniżki o wartości 5 zł na ofertę dań zamawianych z PizzaPortal.pl. Promocja konsumencka
Media MAGICZNA MAJÓWKA W ROMANCE TV
2019-04-26 | 14:30

MAGICZNA MAJÓWKA W ROMANCE TV

Majowy weekend w Romance TV upłynie pod znakiem magii i miłości. W dniach 1 - 3 maja stacja pokaże znane na całym świecie historie miłosne - Piękną i bestię, Baśnie 1001 nocy oraz Romeo
Media Nowe osoby w redakcji KUKBUK.PL
2019-04-16 | 17:30

Nowe osoby w redakcji KUKBUK.PL

W związku z uruchomieniem nowego portalu KUKBUK.PL do zespołu redakcji online dołączyły cztery nowe osoby. Wydawnictwo stawia na doświadczonych specjalistów. Pracę w KUKBUK-u

Gwiazdy

Dorota Wellman o hejterach: Nie czytam czegoś, co jest wylaniem czyichś kompleksów. Nie interesuje mnie to

Dziennikarka przyznaje, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, ale za nic ma tego typu krytykę. Negatywne komentarze anonimowych osób nie są dla niej w żaden sposób konstruktywne, bo mają na celu tylko obrażanie i poniżanie. Uprzedzając ataki, w swojej najnowszej książce „I ty możesz być modelką” dziennikarka z góry zastrzegła, że poprzez tę publikację nie promuje otyłości.

Seriale

Danuta Stenka: kręcenie scen erotycznych nie należy do przyjemności

Wszystkie sytuacje, które w życiu sprawiają przyjemność, na planie filmowym są koszmarem  mówi gwiazda. Ma na myśli m.in. sceny erotyczne, których kręcenie zawsze wywołuje w niej napięcie nerwowe. Aktorka podkreśla jednak, że dyskomfort ten może zmniejszyć nastrojowe oświetlenie planu oraz umiejętności operatora.

Motoryzacja

Młodych kierowców gubi brawura i małe doświadczenie. Powodują najwięcej wypadków drogowych

Młodzi kierowcy w wieku 18–24 lata stanowią największą grupę zarówno sprawców, jak i ofiar wypadków drogowych. Tylko w Polsce w 2018 roku z 31,7 tys. wypadków ponad 5 tys. spowodowali właśnie młodzi kierowcy. Gubi ich szybka jazda i skłonność do brawury w połączeniu z brakiem doświadczenia oraz stosunkowo niewielkimi umiejętnościami. Niezbędną wiedzę mogą zdobyć na szkoleniach z zawodowymi kierowcami.

Motoryzacja

Rafał Jonkisz: W samochodach dla mnie najważniejsze są aspekty wizualne. Auto musi mieć jeszcze sportowy pazur

Model nie ukrywa, że jest estetą, dlatego dla niego najważniejszy jest niebanalny design samochodu. Najlepiej, by pojazd jednocześnie miał opływowe kształty, bogato wyposażone wnętrze i dużo koni mechanicznych pod maską. Jeśli chodzi o rodzaj nadwozia, to w grę wchodzi wersja sedan albo coupé.