Komunikaty PR

Czas na .... Panów!

2018-08-01  |  01:00
Do pobrania ProPower ( 0.02 MB )

 

Głównym powodem korzystania przez Panów z usług fryzjera jest przekonanie, że salony fryzjerskie posiadają dużo lepszy sprzęt do strzyżenia włosów, a za efekt pracy profesjonalisty wolą zapłacić więcej niż eksperymentować w domu. Ale czy naprawdę tylko wśród Pań króluje, jakże dobrze znane, finalne załamanie nerwowe, gdy schodząc z fotela, bezsłownie załamujemy ręce nad efektem końcowym?  Kiedy to artystyczne zapędy fryzjera znajdują swoje odzwierciedlenie na naszej głowie. Warto wówczas zainwestować w sprzęty oraz kosmetyki do włosów, które okiełznają nasze fryzury, a efekt końcowy będzie zależał tylko od nas. Lekko podgolone boki, roztrzepana i dobrze przycięta grzywka, czy też popularny „zaczes” będą od dziś osiągalne w każdej chwili i w każdym momencie. To dla najbardziej wybrednych i dla najbardziej nieprzekonanych do domowych eksperymentów na głowie, marka Remington wypuściła na rynek serię maszynek Pro Power, dzięki którym, każdy będzie mógł osiągnąć na swojej głowie takie rezultaty, jakie mu odpowiadają. 

Remington wie jak ważne dla  Panów jest poczucie elegancji, dobrego stylu i odpowiedniej stylizacji. Dlatego nowa seria maszynek do włosów Pro Power w mgnieniu oka przytnie Twoje włosy na żądaną długość, odpowiedni styl i zapewni taki efekt o jaki Ci chodziło.

Nowa seria z nowoczesnym designem to aż cztery modele maszynek do włosów, a w każdej z nich zastosowano zaawansowaną geometrię ostrza, która maksymalizuje wydajność przycinania i umożliwia osiągnięcie profesjonalnych wyników bez wychodzenia z domu. Dzięki połączeniu silnika Pro Power o dwukrotnie większej wydajności* i ostrzy AccuAngle ustawionych pod kątem 42 stopni dla lepszego przycinania, możesz być pewien, że seria Pro Power nigdy Cię nie zawiedzie. Możliwość strzyżenia zarówno z przewodem jak i bez niego, zapewnia Ci 100% niezawodności.

Jeżeli patrząc w lustro chcesz zobaczyć Davida Beckhama, a pod względem talentu piłkarskiego, nieco Ci do niego daleko, to z  maszynką Pro Power Precision Steel,  masz przynajmniej pewność bardzo podobnego efektu na głowie, a w końcu co się liczy najpierw, jak nie się pierwsze wrażenie.

Jeżeli ważna dla ciebie jest dbałość o wygląd i elegancję to jesteśmy pewni, że pokochasz również ProPower Titanium, który pozwoli Ci uzyskać idealną długość przycinania włosów w mgnieniu oka. Ta innowacyjna strzyżarka posiada dodatkowo ostrza wzbogacone powłoką tytanową, a także złącze USB, dzięki czemu nie tylko z łatwością osiągniemy pożądany rezultat, ale możemy również naładować sprzęt, praktycznie w każdym miejscu, łatwo i wygodnie.

Trzecim bratem z serii jest maszynka Pro Titanium Plus, pozwalająca osiągnąć profesjonalne rezultaty w zaciszu własnego domu, a bezprzewodowe działanie aż do 75 minut pozwala na dokładną i precyzyjną stylizację, bez obaw o brak zasilania czy rozładowaną baterię.  Z czwartym modelem Pro Power Titanium Ultra zachowasz swój styl przez całą dobę. Wyposażony jest w zaawansowaną geometrię ostrza, zaprojektowaną w celu zmaksymalizowania wydajności cięcia w celu idealnego przycinania włosów, dzięki czemu uzyskasz stylizację prosto z salonu fryzjerskiego, a 90 minut bezprzewodowego działania zapewnia ponad godzinną możliwość swobodnej stylizacji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Mężczyzna Lifestylowy prezenty dla niego Biuro prasowe
2021-12-22 | 01:00

Lifestylowy prezenty dla niego

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Tym samym coraz mniej czasu zostaje na poszukiwanie idealnych prezentów. Nie od dziś wiadomo, że największym wyzwaniem jest dopasowanie
Mężczyzna Movember Polska 2021 - krakowska odsłona w Galerii Bronowice
2021-11-05 | 11:08

Movember Polska 2021 - krakowska odsłona w Galerii Bronowice

Ruszyła coroczna kampania prozdrowotna Movember Polska. W ramach akcji już w sobotę 6 listopada w Galerii Bronowice zorganizowane zostaną bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn.
Mężczyzna Wyzwania OneBlade First Shave dla graczy
2021-11-04 | 16:54

Wyzwania OneBlade First Shave dla graczy

Philips One Blade First Shave to nowa, elektryczna maszynka do golenia przeznaczona dla nastolatków, którzy golą się po raz pierwszy. Marka zdecydowała się na kampanię

Więcej ważnych informacji

Partner Serwisu Zdrowie

Psychologia

Finanse

Wynagrodzenia w IT coraz wyższe. Pracodawcy walczą o talenty benefitami sięgającymi 100 tys. zł i obsługą prywatnego consierge’a

COVID-19 nie spowolnił wzrostu wynagrodzeń w branży IT. Tylko w pierwszej połowie ubiegłego roku kontraktorzy zatrudnieni w modelu B2B mogli liczyć na zarobki wyższe od 12,5 do 20 proc. – wynika z danych Just Join IT. Popyt na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów też jest coraz większy, dlatego firmy zaczynają kusić potencjalnych pracowników już nie tylko wysokimi zarobkami, ale i coraz bardziej wymyślnymi benefitami. – Ostatnio firmy wprowadzają takie rozwiązania jak premia za podpis, która czasami dochodzi nawet do 100 tys. zł, czy możliwość skorzystania z prywatnego concierge’a. To są nowości, które pojawiają się na polskim rynku i z których korzysta coraz więcej pracodawców – mówi Piotr Nowosielski, prezes Just Join IT.

Media i PR

Coraz bliżej debiutu platformy społecznościowej Donalda Trumpa. Pozycja wielkich graczy raczej nie jest zagrożona

Nowa aplikacja społecznościowa należąca do Donalda Trumpa w lutym ma być powszechnie dostępna do ściągnięcia. To odpowiedź byłego prezydenta USA na blokowanie od ponad roku jego profili na Facebooku czy Twitterze. W obecnym stanie prawnym nowe media społecznościowe są na straconej pozycji względem cyfrowych gigantów. Zdaniem ekspertów potrzebne są regulacje, które dadzą dostęp do publikowanych w social mediach treści również osobom niezarejestrowanym na ich platformach. Apelują oni także o większą przejrzystość decyzji na temat blokowania kont użytkowników.