Komunikaty PR

Bezpłatne porady stylistki w Galerii Katowickiej, i to jakie!

2019-01-17  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Podczas dwugodzinnego, darmowego spotkania w Galerii Katowickiej Agata Dominik, trenerka kreowania wizerunku i autorka książki „Po drugiej stronie lustra” pomoże w ustaleniu preferencji i potrzeb klientów. Udzieli porad w zakresie stylizacji, w tym dotyczących podkreślenia atutów sylwetki oraz doboru fasonów, kolorów i akcesoriów.

- Wiele osób obawia się czy kupione rzeczy będą do siebie pasować.  Klienci mają wątpliwości dotyczące swojej garderoby, najnowszych trendów czy budżetu, jaki powinni przeznaczać na zakupy. Podczas naszych spotkań z przyjemnością pomogę w każdej z tych kwestii – mówi Agata Dominik, stylistka współpracująca z Galerią Katowicką.

Porady specjalisty w wyborze kreacji mogą być przydatne zwłaszcza teraz, w gorącym modowo okresie, jakim jest karnawał. A co proponuje na ten okres stylistka?

- Trwający karnawał to czas cekinowo-brokatowego szaleństwa. Jednak, żeby zabłysnąć, nie zawsze musimy decydować się na świecące kreacje. Ważny jest krój i kolor, ale przede wszystkim to, abyśmy czuli się komfortowo i wygodnie. Dla kobiet, które nie przepadają za mocno wyciętymi dekoltami, dobrym rozwiązaniem są kreacje z mocno odsłoniętymi plecami. Kolor karnawału to srebro, złoto, czerwień oraz butelkowa zieleń. W tym roku warto postawić również na ciekawy kombinezon, na przykład z nogawkami typu culotte – proponuje Agata Dominik.

Skorzystanie z usług stylistki wymaga wcześniejszego dokonania rezerwacji terminu na stronie internetowej Galerii Katowickiej w zakładce STYLISTKA. Trzeba wybrać jeden z dostępnych terminów, a następnie pobrać, wypełnić i przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy na adres mailowy: [email protected] Rezerwację terminu potwierdza mailowy kontakt ze strony Punktu Informacyjnego.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Walory estetyczne zegarków na rękę coraz ważniejsze dla Polaków Biuro prasowe
2019-08-13 | 11:00

Walory estetyczne zegarków na rękę coraz ważniejsze dla Polaków

Polacy coraz częściej traktują zegarek na rękę w kategoriach elementu biżuterii i dodatku do stylizacji, niż samego tylko czasomierza – wynika z badania przeprowadzonego przez Kantar
Moda JOSEPH RIBKOFF - OD XXS DO XXL
2019-08-01 | 12:45

JOSEPH RIBKOFF - OD XXS DO XXL

Świat mody zaskakiwał nas już niejednokrotnie, coraz częściej wykorzystując niekonwencjonalne rozwiązania. Zupełnie nowe trendy przeplatały się ze spektakularnymi powrotami
Moda Okulary Barner - must have tego sezonu
2019-08-01 | 10:20

Okulary Barner - "must have" tego sezonu

Uwielbiamy proste rozwiązania przynoszące spektakularne efekty. Dokładnie tak jak pokochaliśmy wszystko to, co nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim jest po prostu wygodne. Trendy

Kalendarium

Gwiazdy

Magda Gessler: Nigdy w życiu nie robiłam sobie nic na twarzy. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami wygląda ona nieregularnie

Gwiazda TVN często jest posądzana o poddawanie się zabiegom medycyny estetycznej, dlatego też nie ukrywa, że irytuje ją, gdy ktoś wmawia jej poprawianie urody. Restauratorka podkreśla, że nie ma czasu nawet na regularny masaż, a tym bardziej na spędzanie długich godzin w gabinetach medycyny estetycznej. Przyznaje, że na jej nieregularne rysy twarzy wpływ miał paraliż nerwu trójdzielnego.

Seriale

Violetta Arlak: chciałabym przebierać w scenariuszach jak w ulęgałkach. Niestety tak nie jest

Od moich bohaterek przejmuję filozofię, która stwierdza: idź do przodu, bądź odważna – mówi aktorka. Podkreśla, że nigdy się nie poddaje, a problemy traktuje jak drobne kamyki na drodze do celu, a nie poważne przeszkody. Nie ukrywa też, że chciałaby dostawać więcej scenariuszy i móc wybierać w ofertach ról.

 

Problemy społeczne

Rak piersi dla Polek to wciąż temat tabu. Strach przed chorobą i reakcją bliskich powstrzymuje je przed regularnymi badaniami

Mimo świadomości na temat konieczności wykonywania samobadania piersi oraz niezbędnych badań takich jak USG, czy mammografia, Polki nadal nie wykonują regularnych badań. Najczęstszymi powodami są lęk przed otrzymaniem diagnozy, trudnym leczeniem, naznaczeniem społecznym, czy obawa przed brakiem dostępu do terapii. Ten lęk każdego roku skutecznie powstrzymuje Polki przed regularnymi badaniami, rozmową o zdrowiu, a także poinformowaniem najbliższych o diagnozie raka piersi. Choroba jest wciąż tematem tabu, szczególnie gdy diagnoza ma postać zaawansowaną.

Media

Marek Krupski: marzy mi się talk show współprowadzony przez moją żonę. Chcemy częściej pracować razem

Żałuję, że tak późno zacząłem pracować z żoną – mówi aktor. Latem spotkał się z Magdaleną Modrą na planie drugiego sezonu serialu "Rodzinny interes", już myśli jednak o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach. Jego zawodowym marzeniem jest talk show, który mógłby prowadzić z żoną.