Komunikaty PR

Bezpłatne porady stylistki w Galerii Katowickiej, i to jakie!

2019-01-17  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Podczas dwugodzinnego, darmowego spotkania w Galerii Katowickiej Agata Dominik, trenerka kreowania wizerunku i autorka książki „Po drugiej stronie lustra” pomoże w ustaleniu preferencji i potrzeb klientów. Udzieli porad w zakresie stylizacji, w tym dotyczących podkreślenia atutów sylwetki oraz doboru fasonów, kolorów i akcesoriów.

- Wiele osób obawia się czy kupione rzeczy będą do siebie pasować.  Klienci mają wątpliwości dotyczące swojej garderoby, najnowszych trendów czy budżetu, jaki powinni przeznaczać na zakupy. Podczas naszych spotkań z przyjemnością pomogę w każdej z tych kwestii – mówi Agata Dominik, stylistka współpracująca z Galerią Katowicką.

Porady specjalisty w wyborze kreacji mogą być przydatne zwłaszcza teraz, w gorącym modowo okresie, jakim jest karnawał. A co proponuje na ten okres stylistka?

- Trwający karnawał to czas cekinowo-brokatowego szaleństwa. Jednak, żeby zabłysnąć, nie zawsze musimy decydować się na świecące kreacje. Ważny jest krój i kolor, ale przede wszystkim to, abyśmy czuli się komfortowo i wygodnie. Dla kobiet, które nie przepadają za mocno wyciętymi dekoltami, dobrym rozwiązaniem są kreacje z mocno odsłoniętymi plecami. Kolor karnawału to srebro, złoto, czerwień oraz butelkowa zieleń. W tym roku warto postawić również na ciekawy kombinezon, na przykład z nogawkami typu culotte – proponuje Agata Dominik.

Skorzystanie z usług stylistki wymaga wcześniejszego dokonania rezerwacji terminu na stronie internetowej Galerii Katowickiej w zakładce STYLISTKA. Trzeba wybrać jeden z dostępnych terminów, a następnie pobrać, wypełnić i przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy na adres mailowy: stylistka@galeriakatowicka.eu. Rezerwację terminu potwierdza mailowy kontakt ze strony Punktu Informacyjnego.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda BRAK ZDJĘCIA
2019-02-14 | 16:00

Dzień zakochanych przysparza nam wielu problemów - czym obdarować swojego ukocha

Dzień zakochanych przysparza nam wielu problemów - czym obdarować swojego ukochanego? Oni mają zdecydowanie prościej – czerwone róże, czekoladki, pluszowy miś, biżuteria… A my? Z jednej strony nie chcemy
Moda Historia clubbingu i kostiumy filmowe na wystawie w Porcie Łódź
2019-02-13 | 09:00

Historia clubbingu i kostiumy filmowe na wystawie w Porcie Łódź

Wystawy kulturalne nawiązujące do historii muzyki i filmu to już tradycja w Porcie Łódź. Tym razem Centrum zaprasza na niezwykłą podróż w czasie do epoki PRL i pierwszych
Moda Jak dbać o buty zimowe?
2019-02-08 | 01:00

Jak dbać o buty zimowe?

Buty zimowe są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Codziennie mają kontakt z wodą, solą i śniegiem, dlatego też wymagają szczególnej pielęgnacji. Dobrze zadbane buty mogą nam

Gwiazdy

Muzyka

Sarsa: singiel "Carmen" miał być utworem niszowym. Tymczasem radia chętnie po niego sięgają

Wokalistka jest zaskoczona entuzjastycznym przyjęciem jej nowego singla przez rozgłośnie radiowe. Twierdzi, że "Carmen" miała być piosenką niszową, głównie ze względu na oryginalne połączenie poetyckiego tekstu z nośną warstwą muzyczną. Mimo to singiel, zapowiadający trzeci album studyjny Sarsy, znalazł uznanie w oczach dziennikarzy muzycznych z popularnych stacji radiowych.

Konsument

Polacy coraz bardziej świadomie robią zakupy spożywcze. Sięgają po żywność polską, bez sztucznych dodatków i konserwantów

Polacy coraz większą uwagę zwracają na skład i pochodzenie produktu. Wielu konsumentom bliska staje się idea „od pola do stołu”. Choć zwracamy uwagę na to, co jemy i chcemy sięgać po zdrową żywność, wydajemy na nią zaledwie kilka euro. Paradoks polega na tym, że za takie produkty nie chcemy dodatkowo płacić. Polski konsument często je żywność ekologiczną, choć nie ma o tym pojęcia – wskazuje Bartosz Urbaniak z Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Gwiazdy

Gwiazdy o walentynkach: Elżbieta Romanowska nie przywiązuje do nich wagi. Iga Krefft i Kamil Pawelski co roku je świętują

Elżbieta Romanowska sceptycznie podchodzi do świętowania walentynek, bo jak podkreśla, każda – nie tylko ta data jest odpowiednia na to, by wyrazić swoje uczucia lub okazać sympatię drugiej osobie. Dla niej 14 lutego nie ma więc żadnego szczególnego znaczenia. Z kolei Iga Krefft uważa, że symboliczne gesty z okazji Dnia Zakochanych są bardzo miłe i podsycają temperaturę w związku. Kamil Pawelski zdradza natomiast, że zamierza uczcić powiększenie swojej rodziny i planuje zaprosić żonę na romantyczną kolację.