Komunikaty PR

Bezpłatne porady stylistki w Galerii Katowickiej, i to jakie!

2019-01-17  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Podczas dwugodzinnego, darmowego spotkania w Galerii Katowickiej Agata Dominik, trenerka kreowania wizerunku i autorka książki „Po drugiej stronie lustra” pomoże w ustaleniu preferencji i potrzeb klientów. Udzieli porad w zakresie stylizacji, w tym dotyczących podkreślenia atutów sylwetki oraz doboru fasonów, kolorów i akcesoriów.

- Wiele osób obawia się czy kupione rzeczy będą do siebie pasować.  Klienci mają wątpliwości dotyczące swojej garderoby, najnowszych trendów czy budżetu, jaki powinni przeznaczać na zakupy. Podczas naszych spotkań z przyjemnością pomogę w każdej z tych kwestii – mówi Agata Dominik, stylistka współpracująca z Galerią Katowicką.

Porady specjalisty w wyborze kreacji mogą być przydatne zwłaszcza teraz, w gorącym modowo okresie, jakim jest karnawał. A co proponuje na ten okres stylistka?

- Trwający karnawał to czas cekinowo-brokatowego szaleństwa. Jednak, żeby zabłysnąć, nie zawsze musimy decydować się na świecące kreacje. Ważny jest krój i kolor, ale przede wszystkim to, abyśmy czuli się komfortowo i wygodnie. Dla kobiet, które nie przepadają za mocno wyciętymi dekoltami, dobrym rozwiązaniem są kreacje z mocno odsłoniętymi plecami. Kolor karnawału to srebro, złoto, czerwień oraz butelkowa zieleń. W tym roku warto postawić również na ciekawy kombinezon, na przykład z nogawkami typu culotte – proponuje Agata Dominik.

Skorzystanie z usług stylistki wymaga wcześniejszego dokonania rezerwacji terminu na stronie internetowej Galerii Katowickiej w zakładce STYLISTKA. Trzeba wybrać jeden z dostępnych terminów, a następnie pobrać, wypełnić i przesłać podpisany formularz zgłoszeniowy na adres mailowy: stylistka@galeriakatowicka.eu. Rezerwację terminu potwierdza mailowy kontakt ze strony Punktu Informacyjnego.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Wiosenne trendy w Galerii Grafitt Biuro prasowe
2019-04-19 | 11:10

Wiosenne trendy w Galerii Grafitt

Kolekcje wiosna-lato 2019 to powrót do stylu boho. Naturalne, delikatne tkaniny w różnych odcieniach beży czy brązów zawładnęły wybiegami oraz sklepowymi witrynami.
Moda KLIF OTWARTY NA... STYL!
2019-04-16 | 15:00

KLIF OTWARTY NA... STYL!

Święta Wielkiej Nocy to idealna okazja, by wpuścić powiew świeżego powietrza do swojej garderoby i przetestować najgorętsze, wiosenne trendy inspirowane sylwetkami z wybiegów. Mowa
Moda Wiosenne inspiracje: ręcznie robione ażury
2019-04-16 | 09:38

Wiosenne inspiracje: ręcznie robione ażury

Pod koniec 2018 wybiegi mody wypełniły zapowiedzi wiosennych trendów, których nie mogliśmy doczekać się przez całą zimę.. Nareszcie nadszedł ten wytęskniony czas! Wiosna w

Gwiazdy

Partner sekcji zdrowie

Gwiazdy

Małgorzata Potocka: Nowy Jork to jest właściwie moje drugie miasto, takie moje drugie życie. Wracam tam nieustannie, znam każdą uliczkę i prawie każdy dom

Aktorka z nieukrywaną przyjemnością wraca do Nowego Jorku, by spędzić czas z córką, kolejny raz zachłysnąć się klimatem tej metropolii i naładować życiowe akumulatory. Aktorka wspomina, że pokochała to miasto od czasu, kiedy była tam na stypendium. Jej zdaniem to miasto wciąga, uzależnia i powoduje apetyt na więcej.

Bankowość

Osoby niewidome i słabowidzące nie muszą być wykluczone z życia kulturalnego. Dzięki technologii audiodeskrypcji mogą „oglądać” filmy

W Polsce żyje ponad 1,8 mln osób z dysfunkcją wzroku oraz 800 tys. osób z niepełnosprawnością słuchu. Ich udział w życiu kulturalnym do tej pory był ograniczony, ale dzięki technologii audiodeskrypcji mogą one w pełni uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i pokazach. Przekazywanie przez słuchawki werbalnego opisu treści wizualnych jest metodą, dzięki której osoby słabowidzące czy seniorzy z zaburzeniami widzenia mogą zrozumieć film. W ramach tegorocznej 16. edycji Millennium Docs Against Gravity, którego partnerem jest Bank Millennium, cztery filmy będą wyemitowane z funkcją audiodeskrypcji i napisami dla osób niesłyszących.

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu z dużym wpływem na zdrowie i życie. Do Polski docierają nieznane dotąd w naszym regionie choroby

Nasilające się na skutek zmian klimatycznych ekstremalne zjawiska pogodowe, jak wichury, trąby powietrzne, fale upałów czy pożary, zwiększają zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Wzrost globalnej temperatury przynosi także ryzyko zachorowania na choroby, które dotąd spotykane były w cieplejszych regionach świata. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że już teraz zmiany klimatu odpowiadają bezpośrednio za ponad 140 tys. zgonów rocznie, a do 2030 roku liczba ta ma wzrosnąć do 250 tys. Dlatego klimatolodzy przestrzegają przed zaniechaniem działań na rzecz ochrony klimatu.