Komunikaty PR

MIKSUJEMY - warsztaty DJ we Wrocławiu

2019-04-15  |  17:03
Biuro prasowe

Marta Malinowska jest zwolenniczką rytmu i basu. Należy do zdobywającego coraz większe uznanie wrocławskiego kolektywu artystycznego – Regime Brigade, a na klubowych scenach znana jest szerzej jako Young Majli. Prowadzi też audycję, której myślą przewodnią jest Rytm Ulicy – zarówno w wydaniu wielkich miast, jak i zapomnianych przedmieść. Wrocławska DJ-ka zdradzi tajniki sztuki komponowania playlist, miksowania i tworzenia setów. Podpowie też, jakie możliwości techniczne dają dzisiejsze rozwiązania sprzętowe. W Empiku wszyscy pasjonaci muzyki poznają podstawy didżejskiego warsztatu. Na warsztaty warto zabrać ze sobą pendrive z wybranymi utworami, by odczuć większą satysfakcję i uczyć się na konkretnych przykładach.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez Goingapp.pl.

 

Miksujemy #1

Podstawy DJ-owania

15 kwietnia, godz. 18:00

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka W piątek startuje Sunrise Festival! Biuro prasowe
2019-07-18 | 09:30

W piątek startuje Sunrise Festival!

Już w piątek startuje Sunrise Festival - muzyczne święto dla fanów muzyki elektronicznej.   Na pięciu potężnych scenach wystąpi blisko 100 artystów z całego
Muzyka Premiera utworu The One LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi
2019-07-16 | 13:45

Premiera utworu "The One" LeonVoci z okazji pierwszej edycji Onko Ligi

Pieśń stała się oficjalnym hymnem wydarzenia i będzie towarzyszyła Międzynarodowym Mistrzostwom Piłki Nożnej Dzieci z chorobami onkologicznymi.   LeonVoci to zespół
Muzyka Koncert Afromental i mnóstwo atrakcji podczas ósmego finału Czyste Tatry 2019
2019-07-09 | 18:00

Koncert Afromental i mnóstwo atrakcji podczas ósmego finału Czyste Tatry 2019

Koncert zespołu Afromental, strefa sportowa, pokazy filmowe, ekologiczne warsztaty i gry edukacyjne, rozgrzewka ze znanym trenerem Qczajem i przede wszystkim wspólne sprzątanie

Kalendarium

Uroda

Katarzyna Bujakiewicz: Na co dzień chodzę bez makijażu. Na ściankę tak zupełnie naturalnie nie odważyłabym się wyjść

Aktorka preferuje naturalny wygląd, bez makijażu. Na co dzień rezygnuje więc z kosmetyków kolorowych na rzecz tych, które pielęgnują skórę, jak np. Hyaluronic Aloe Jelly. Na pełny make-up aktorka stawia tylko przy okazji dużych wyjść, ponieważ w świetle jupiterów widać każdą niedoskonałość, a takie wpadki są szeroko komentowane w mediach. Co prawda, ona sama ma duży dystans do swojego wyglądu, ale dobrze wie, jak takie negatywne opinie przeżywają jej młodsze koleżanki.

Muzyka

Shaggy: Czuję niesamowitą więź z Polską. Bardzo się cieszę, że Polacy nadal chcą mnie słuchać

Lubię Polskę za wódkę, gulasz i tutejszą publiczność – mówi wokalista. Podkreśla, że zawsze cieszy go perspektywa grania dla polskiej publiczności, która odwdzięcza mu się niesamowitą energią podczas koncertów na żywo. Z przyjemnością dostrzega też efekty transformacji, jaką Polska przeszła na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Praca

Polki spędzają z dziećmi najwyżej rok po porodzie. O powrocie do pracy decydują głównie względy ekonomiczne

Wyłącznie opiece nad dzieckiem Polki chciałyby się poświęcić przez pierwsze trzy lata jego życia. Zdecydowana większość młodych mam już po rocznym urlopie macierzyńskim wraca jednak do pracy. Kierują się zarówno względami ekonomicznymi, jak i chęcią samorozwoju. Udanemu łączeniu życia zawodowego z rodzinnym sprzyjają benefity ze strony pracodawców, m.in. elastyczny czas pracy, możliwość wykonywania niektórych obowiązków zdalnie oraz punktualnego wychodzenia z biura.

Film

Mateusz Banasiuk: Rola w „Furiozie” to dla mnie spełnienie marzeń. Ten film to czysta adrenalina

„Furioza” ma być pierwszym polskim filmem o świecie kiboli i chuliganów. Zdaniem Mateusza Banasiuka jest to spektakularne kino, które ma szanse zachwycić polskich widzów. Podkreśla, że praca na planie jest wymagająca i angażująca, rola lekarza związanego ze środowiskiem ultrasów jest jednak spełnieniem jego aktorskich marzeń.