Komunikaty PR

Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych

2019-11-08  |  12:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.33 MB )

Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła. Oferta przygotowana przez twórców projektu – Marzenę i Andrzeja Kołodziej – to zarówno warsztaty rzemieślnicze, artystyczne, jak i ekologiczne, które będą okazją do stworzenia designerskiego rękodzieła oraz pozwolą na zdobycie nowych umiejętności.

Co kryje się za tajemniczą nazwą portalu?

Czytelnikom Małgorzaty Musierowicz feblik znany jest z powieści o tym samej nazwie, natomiast według słownika języka polskiego oznacza sympatię do kogoś. Dla Marzeny Kołodziej, współzałożycielki portalu to – klucz do świata ludzi pełnych pasji i wolności, którzy robią to, co kochają. – Feblik, to przede wszystkim miejsce z ofertą wartościowych warsztatów oraz, które łączy ludzi, zarówno twórców, jak i tych, którzy dopiero poszukują swojej pasji – dodaje Andrzej Kołodziej.

Z Feblikiem nauczysz się tworzyć m.in. kosmetyki naturalne czy makramę

Na portalu znajdziemy warsztaty rzemieślnicze, w tym renowacji mebli, kaletnicze, introligatorskie, nożownicze, tkackie; artystyczne, a w ich ramach warsztaty makramy, linorytu, drzeworytu, ceramiczne, biżuterii, kaligraficzne, sitodruku, rysunku artystycznego, nie zabraknie też zajęć z obszaru ekologii, florystyki, kosmetyków naturalnych, a także warsztatów zielarskich czy pszczelarskich. Bogatą ofertę już niedługo dopełni blog, który ma być inspiracją do rozwoju i spędzania wolnego czasu z bliskimi.

Chcemy być także przestrzenią wymiany opinii między pasjonatami a poszukiwaczami. Dzięki dołączeniu do portalu części lifestylowej w postaci bloga, mamy szansę dotrzeć do bardzo dużej grupy zainteresowanych twórczym spędzaniem czasu i stworzyć największą tego typu społeczność w Warszawie – dodaje Marzena Kołodziej. Na blogu będą pojawiały się relacje z warsztatów, spotkań z twórcami i wydarzeń, których partnerem jest Feblik.

Przejrzysty układ i intuicyjna nawigacja

Poruszanie się po portalu ułatwią zakładki tematyczne, a wśród nich zakładka warsztaty, vouchery i poznaj nas. Treści prezentowane są w nowoczesnej formie tekstowej i graficznej, nie zabraknie inspirujących historii i wywiadów wideo z pasjonatami. Równolegle treści publikowane będą w kanałach społecznościowych jak Facebook i Instagram. Feblik.pl działa w responsywnej wersji, co pozwala na komfortowe korzystanie z portalu na urządzeniach mobilnych. Ponadto, serwis posiada mobilne formy płatności, więc za warsztat zapłacimy w szybki i bezpieczny sposób.

Starannie dobrani partnerzy

Prowadzący warsztaty oferowane przez portal feblik.pl zostali wybrani osobiście przez twórców portalu. – Przy wyborze kierowaliśmy się zarówno jakością samych warsztatów, jak i osobowością każdego z nich – dodają. Każdy z warsztatów ma swoją osobną zakładkę, gdzie odwiedzający znajdą wyczerpujące informacje o pracowni, o prowadzącym, o warsztacie, a także o tym, dla kogo jest dedykowany i czego można się dzięki niemu nauczyć.

Twórczo w pojedynkę lub z bliskimi

Na warsztaty można wybrać się w pojedynkę bądź zabrać ze sobą rodzinę czy paczkę znajomych. I nieważne czy jesteś początkujący, czy doświadczony, bo zawsze znajdziesz coś dla siebie. Wyszukasz i kupisz warsztaty w prosty oraz szybki sposób, oszczędzając czas, który przeznaczysz na coś, co naprawdę lubisz robić – dodaje Andrzej.

Portal dla wszystkich

Feblik.pl jest dostępny dla każdego — nie jest wymagana rejestracja. Użytkownicy mogą łatwo kupić warsztat dla siebie lub bliskich – np. w postaci vouchera, a twórcy-pasjonaci zainteresowani poprowadzeniem warsztatu mogą dodać swoją ofertę, za pomocą zakładki „Moje konto".

____

Twórcy Feblik.pl

Marzena Kołodziej

Pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Jeszcze bardziej lubi patrzeć, jak robią to inni. Dlatego marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi.

Andrzej Kołodziej

Wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w Feblika.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Centrum Praskie Koneser zaprasza na wystawę klasycznej motoryzacji Biuro prasowe
2020-07-02 | 16:00

Centrum Praskie Koneser zaprasza na wystawę klasycznej motoryzacji

Już w najbliższą sobotę (4 lipca) w centrum kulturalno-rozrywkowym na warszawskiej Pradze będzie można podziwiać klasyczną motoryzację. Wśród atrakcji zaplanowano rajd zabytkowych
Hobby BRAK ZDJĘCIA
2020-06-25 | 15:00

5 powodów dla których warto zacząć zabawę malarską

Zajęcia kreatywne, twórcze wzbogacają naszą codzienną rutynę. Kształtują charakter oraz stymulują umysł.. Gdy malujemy- jesteśmy tylko my, kartka i kolory farb.  Zapominamy o tym, że sam proces tworzenia oddziałuje na nas.
Hobby Letnia ofensywa Klabatera
2020-06-25 | 07:48

Letnia ofensywa Klabatera

Klabater nie zwalnia tempa. W ostatnich miesiącach wydawca wprowadził na rynek aż dwa premierowe tytuły – Help Will Come Tomorrow i Skyhill: Black Mist. To jednak nie koniec działań

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Qczaj: Jako gej, który dokonał coming outu, nie chcę się bać, że ktoś zrobi mi krzywdę tylko dlatego, że mam tęczowy napis na plecach

Trener personalny tłumaczy, że wszyscy niezależnie od poglądów powinni wykorzystać szansę, żeby zagłosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. Jest to nie tylko obywatelskie prawo, lecz także szansa na zabranie głosu w ważnej dla państwa kwestii. Qczaj uważa również, że kłótnie i hierarchie społeczne często wytwarzane są sztucznie przez wpływowe osoby po to, by podzielić ludzi. Należy zatem pamiętać, że najważniejsza jest wspólnota, a wzajemny szacunek powinien być fundamentem przyszłości.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Farmacja

8 proc. mieszkańców Europy ma alergię na jad owadów. Jedynym sposobem leczenia jest odczulanie

Lekarze podkreślają, że chociaż w dobie pandemii ogranicza się procedury medyczne do minimum, to zabiegi odczulania na jad owadów są  wykonywane nadal, zgodnie ze schematem leczenia. Wynika to z tego, że traktowane są jako terapia ratująca życie. Zwykle reakcja na jad owadów żądlących, typu osy, szerszenie czy pszczoły, oznacza miejscowy obrzęk i świąd w miejscu użądlenia, jednak dla niektórych osób może skończyć się wstrząsem anafilaktycznym, który zagraża życiu. Jedynym sposobem leczenia alergii na jad owadów jest odczulanie, czyli immunoterapia alergenowa. Jej skuteczność sięga 80–90 proc.

Kosmos i lotnictwo

W kosmos polecimy balonem. Ziemię z wysokości ponad 30 kilometrów będzie można obejrzeć z kapsuły z widokiem 360 stopni [DEPESZA]

Już wkrótce podróż w kosmos może być w turystyce podobnym zjawiskiem jak np. rejs statkiem. W kosmosie powstają pierwsze hotele, wkrótce mogą też wystartować pierwsze komercyjne loty w przestrzeń kosmiczną realizowane przez prywatne firmy. Ziemię będzie można obejrzeć nie tylko z perspektywy statku kosmicznego, lecz także balonu stratosferycznego. Studio PriestmanGoode opracowało koncepcję wysokowydajnego balonu i kapsuły ciśnieniowej dla Space Perspective, aby zabrać turystów kosmicznych w rejs wokół stratosfery. Loty testowe mają się rozpocząć już w 2021 roku.