Komunikaty PR

Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych

2019-11-08  |  12:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.33 MB )

Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła. Oferta przygotowana przez twórców projektu – Marzenę i Andrzeja Kołodziej – to zarówno warsztaty rzemieślnicze, artystyczne, jak i ekologiczne, które będą okazją do stworzenia designerskiego rękodzieła oraz pozwolą na zdobycie nowych umiejętności.

Co kryje się za tajemniczą nazwą portalu?

Czytelnikom Małgorzaty Musierowicz feblik znany jest z powieści o tym samej nazwie, natomiast według słownika języka polskiego oznacza sympatię do kogoś. Dla Marzeny Kołodziej, współzałożycielki portalu to – klucz do świata ludzi pełnych pasji i wolności, którzy robią to, co kochają. – Feblik, to przede wszystkim miejsce z ofertą wartościowych warsztatów oraz, które łączy ludzi, zarówno twórców, jak i tych, którzy dopiero poszukują swojej pasji – dodaje Andrzej Kołodziej.

Z Feblikiem nauczysz się tworzyć m.in. kosmetyki naturalne czy makramę

Na portalu znajdziemy warsztaty rzemieślnicze, w tym renowacji mebli, kaletnicze, introligatorskie, nożownicze, tkackie; artystyczne, a w ich ramach warsztaty makramy, linorytu, drzeworytu, ceramiczne, biżuterii, kaligraficzne, sitodruku, rysunku artystycznego, nie zabraknie też zajęć z obszaru ekologii, florystyki, kosmetyków naturalnych, a także warsztatów zielarskich czy pszczelarskich. Bogatą ofertę już niedługo dopełni blog, który ma być inspiracją do rozwoju i spędzania wolnego czasu z bliskimi.

Chcemy być także przestrzenią wymiany opinii między pasjonatami a poszukiwaczami. Dzięki dołączeniu do portalu części lifestylowej w postaci bloga, mamy szansę dotrzeć do bardzo dużej grupy zainteresowanych twórczym spędzaniem czasu i stworzyć największą tego typu społeczność w Warszawie – dodaje Marzena Kołodziej. Na blogu będą pojawiały się relacje z warsztatów, spotkań z twórcami i wydarzeń, których partnerem jest Feblik.

Przejrzysty układ i intuicyjna nawigacja

Poruszanie się po portalu ułatwią zakładki tematyczne, a wśród nich zakładka warsztaty, vouchery i poznaj nas. Treści prezentowane są w nowoczesnej formie tekstowej i graficznej, nie zabraknie inspirujących historii i wywiadów wideo z pasjonatami. Równolegle treści publikowane będą w kanałach społecznościowych jak Facebook i Instagram. Feblik.pl działa w responsywnej wersji, co pozwala na komfortowe korzystanie z portalu na urządzeniach mobilnych. Ponadto, serwis posiada mobilne formy płatności, więc za warsztat zapłacimy w szybki i bezpieczny sposób.

Starannie dobrani partnerzy

Prowadzący warsztaty oferowane przez portal feblik.pl zostali wybrani osobiście przez twórców portalu. – Przy wyborze kierowaliśmy się zarówno jakością samych warsztatów, jak i osobowością każdego z nich – dodają. Każdy z warsztatów ma swoją osobną zakładkę, gdzie odwiedzający znajdą wyczerpujące informacje o pracowni, o prowadzącym, o warsztacie, a także o tym, dla kogo jest dedykowany i czego można się dzięki niemu nauczyć.

Twórczo w pojedynkę lub z bliskimi

Na warsztaty można wybrać się w pojedynkę bądź zabrać ze sobą rodzinę czy paczkę znajomych. I nieważne czy jesteś początkujący, czy doświadczony, bo zawsze znajdziesz coś dla siebie. Wyszukasz i kupisz warsztaty w prosty oraz szybki sposób, oszczędzając czas, który przeznaczysz na coś, co naprawdę lubisz robić – dodaje Andrzej.

Portal dla wszystkich

Feblik.pl jest dostępny dla każdego — nie jest wymagana rejestracja. Użytkownicy mogą łatwo kupić warsztat dla siebie lub bliskich – np. w postaci vouchera, a twórcy-pasjonaci zainteresowani poprowadzeniem warsztatu mogą dodać swoją ofertę, za pomocą zakładki „Moje konto".

____

Twórcy Feblik.pl

Marzena Kołodziej

Pasjonatka gór i biegów górskich. Uwielbia przebywać z ludźmi, śmiać się i rozmawiać. Jeszcze bardziej lubi patrzeć, jak robią to inni. Dlatego marzyła, aby stworzyć miejsce o ludziach dla ludzi.

Andrzej Kołodziej

Wulkan pozytywnej energii. Ma fisia na punkcie triatlonów i aktywności fizycznej. Angażuje się na 100 procent we wszystko, co robi. Działanie to jego pasja, dlatego marzenie Marzeny przekształcił w Feblika.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Hobby Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami Biuro prasowe
2019-11-21 | 09:30

Olympus Roadshow Break Free, czyli seria spotkań z ekspertami

Sześciu specjalistów, 20 miast i 32 lokalizacje. Od 19 listopada do 14 grudnia wszyscy pasjonaci fotografii mogą wziąć udział w Olympus Roadshow Break Free, czyli wydarzeniu, podczas
Hobby SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #7: GRANNA - EMPIK ŁÓDŹ MANUFAKTURA
2019-11-21 | 06:00

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #7: GRANNA - EMPIK ŁÓDŹ MANUFAKTURA

SOBOTA Z PLANSZÓWKAMI #7: GRANNA 30 listopada, godz. 12:00 – 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5 (przed salonem, na niższym poziomie)   Empik
Hobby Słupsk i Gmina Słupsk biją Rekord Polski dla Małego Misia
2019-11-20 | 07:00

Słupsk i Gmina Słupsk biją Rekord Polski dla Małego Misia

Już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada 2019 roku, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Partner sekcji zdrowie

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan: W półfinale „TzG” zaczęłam mieć takie przeczucie, że odpadniemy. W myślach przygotowałam sobie nawet przemowę pożegnalną

Jeszcze przed startem programu Barbara Kurdej-Szatan typowana była na faworytkę jubileuszowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Przewidywania widzów się sprawdziły i w najbliższym odcinku to właśnie ona powalczy o Kryształową Kulę. Sama aktorka przyznaje, że największe emocje towarzyszyły jej w ostatnim odcinku, kiedy wraz z Jackiem Jeschke starali się o awans do finału. Obydwoje zapewniają, że taneczne show Polsatu było dla nich fantastycznym doświadczeniem i choć treningi były czasochłonne i męczące, to piękne emocje, jakie towarzyszyły występom wynagrodziły wszystkie trudy.

Gala Złote Spinacze 2019

Handel

Niższe zbiory jabłek przełożyły się na wyższe ceny skupu. W przyszłym roku owoce mogą być jeszcze droższe

Zbiory jabłek są w tym roku niższe o 25 proc. od ubiegłorocznych, co przełożyło się na wyższe ceny skupu zarówno jabłek deserowych, jak i przemysłowych. Pod tym względem przyszły rok może się okazać dla sadowników jeszcze bardziej korzystny, zwłaszcza jeśli wystąpią kolejne problemy z produkcją spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Czynnikiem, który powoduje wzrost cen jabłek, są też spadki produkcji w innych krajach.

Konsument

Reklama prasowa wciąż skuteczna. Angażuje odbiorcę bardziej niż telewizyjna i internetowa

Wydawcy i przedstawiciele domów mediowych podkreślają, że reklama prasowa ma kilka solidnych przewag nad telewizyjną czy online’ową. Oprócz prestiżu i autorytetu jest nieinwazyjna, nie przeszkadza w konsumpcji innych treści. Kolejny atut to niski koszt dotarcia do odbiorcy i wielokrotny kontakt z reklamą, bo czytelnik wraca do jednego wydania gazety czy magazynu nawet 2–5 razy. Z pomiarów Polskich Badań Czytelnictwa wynika też, że reklama w prasie jest bardziej angażująca i w większym stopniu skupia uwagę czytelnika.

 

Medycyna

Cyberataki mogą sparaliżować pracę służby zdrowia. Hakerzy zmuszają szpitale do zawieszenia pracy i płacenia okupów

Zabezpieczenia przed atakami cybernetycznymi w służbie zdrowia są niewystarczające – wskazują eksperci od cyberbezpieczeństwa. Ataki hakerów, których celem były placówki medyczne zmuszały ich zarządców do przerwania pracy. Powodowały tym samym bezpośrednie zagrożenie życia pacjentów, a na dodatek szpitale były zmuszane do wpłacania wysokich okupów. Zdaniem ekspertów cyberprzestępczość będzie najpoważniejszym zagrożeniem w najbliższych latach.