Komunikaty PR

POCZUJ MOC DOBRA! Weź udział w wyjątkowych aukcjach marki Lipton

2023-01-31  |  13:40
Biuro prasowe

Marka Lipton już po raz szósty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeszcze tylko przez 9 dni można wziąć udział w wyjątkowych aukcjach i dołożyć cegiełkę na rzecz doskonale znanej Polakom fundacji, która w tym roku chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Współpraca marki Lipton oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu brand po raz 6. wspierać będzie to wyjątkowe przedsięwzięcie, jakim jest Finał WOŚP, które od lat łączy ludzi i pomaga tym, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej. “To dla nas ogromna przyjemność i wielki zaszczyt dołączyć do akcji, która łączy Polaków o wielkich sercach. Marka Lipton czerpie z dobra natury i chce się dzielić nim z innymi. Czyny świadczą więcej niż słowa, dlatego nie mogło nas zabraknąć przy tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych konsumentów oraz wszystkich wspierających Fundacj,ę limitowaną serię herbat Lipton Yellow Label, sygnowaną serduszkiem WOŚP.” – mówi Anna Tryfon, Lipton Brand Manager.

Jeszcze tylko w najbliższych dniach możemy licytować wystawione przez Lipton aukcje. A wśród nich znajdziemy: zwiedzanie wraz z oprowadzaniem fabryki herbat Lipton w Katowicach, charakterystyczny kubek, który od lat towarzyszy Jurkowi Owsiakowi podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z podpisem Patricia Kazadi, Jurka Owsiaka lub Maffashion. 

Linki do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-fabryki-herbaty-lipton-13189525090

https://allegro.pl/oferta/lipton-kubek-liptona-z-autografem-jurka-owsiaka-13189498949

https://allegro.pl/oferta/lipton-i-patricia-kazadi-kubek-z-autografem-13195534996

https://allegro.pl/oferta/lipton-kubek-liptona-z-autografem-maffashion-13195438384

Z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy przygotowana została limitowana seria opakowań herbaty Lipton Yellow Label z charakterystycznym czerwonym sercem oraz wzorem, zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka. 

Szczególna edycja Lipton Yellow Label dostępna jest w formatach 25, 50, 88 i 92 torebek. Wzór na opakowaniach herbat oraz identyfikacji wizualnej kampanii zaprojektował sam Jurek Owsiak.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Rak jelita grubego: gdzie wykonać bezpłatną kolonoskopię w Łodzi? Biuro prasowe
2023-03-30 | 16:10

Rak jelita grubego: gdzie wykonać bezpłatną kolonoskopię w Łodzi?

Nowotwór jelita grubego jest niezwykle podstępny, gdyż może rozwijać się bezobjawowo nawet przez kilka lat. Co roku tę przykrą diagnozę słyszy ponad 18 tys. Polaków[1].
Zdrowie Niepozorne objawy, których nie warto ignorować
2023-03-30 | 13:03

Niepozorne objawy, których nie warto ignorować

W kwietniu obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Jest to czas, kiedy nieco uważniej podchodzimy do tego tematu. Z reguły skupiamy się na profilaktyce lub nieprzyjemnych objawach, jednak czasami
Zdrowie Matcha Caffé Latte i oferta lunchowa w wiosennym menu Costa Coffee
2023-03-29 | 14:30

Matcha Caffé Latte i oferta lunchowa w wiosennym menu Costa Coffee

Powitanie wiosny dobrze rozpocząć od mocnego pobudzenia. Matcha Caffé  Latte i Matcha Caffé  Frappè (na zimno), czyli kawa  z mlekiem w połączeniu z syropem

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Farmacja

Chorzy na stwardnienie rozsiane zyskują coraz lepszy dostęp do terapii. Udostępnienie podskórnych form podania leków może zrewolucjonizować ich leczenie i jakość życia

Lekarze wskazują, że zmiany w leczeniu stwardnienia rozsianego (SM) są jednym z największych osiągnięć medycyny w ostatnich latach. Wraz z pojawianiem się kolejnych leków i włączaniem ich do refundacji neurolodzy mają możliwość coraz lepszej personalizacji leczenia uwzględniającej styl i plany życiowe pacjenta. To o tyle istotne, że SM jest chorobą młodych ludzi, aktywnych zawodowo i społecznie, często kobiet, które mają plany macierzyńskie. W tym kontekście istotne jest nie tylko szybkie włączenie leczenia, w tym dobór odpowiedniej terapii w zależności od przebiegu choroby i jej intensywności, ale też zwiększanie dostępności nowych, wygodniejszych form podawania leków.

Edukacja

Czytanie książek już niemowlakom ułatwia im opanowanie języka. Efekty są jeszcze lepsze, jeśli rodzice czytają regularnie

Regularne czytanie książek nawet niemowlętom w wieku poniżej 12 miesięcy ułatwia im opanowanie umiejętności językowych – dowiedli naukowcy z Marshall University School of Medicine. Dotychczas było to potwierdzone u starszych dzieci. Ważna jest jednak systematyczność – rodzice, którzy zobowiązali się czytać jedną książkę dziennie, notowali lepsze postępy językowe swoich pociech. Tymczasem problem opóźnionego rozwoju mowy może dotyczyć nawet 15 proc. polskich dzieci i nie wszystkim udaje się szybko dogonić rówieśników.