Komunikaty PR

Odkrywaj Europę i płać mniej już teraz!

2019-06-20  |  08:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.01 MB )

Odkrywaj Europę i płać mniej już teraz!

Czy wiesz, że promy DFDS kursujące na trasie z Dover do Francji pływają 24 godziny na dobę? Skorzystaj z promocji „Od zmierzchu do świtu”, a oszczędzisz 20% na przeprawach nocą.

Jeszcze tylko przez ograniczony czas możesz popłynąć z Dover do Dunkierki lub Calais od £36 za samochód z 9 pasażerami w każdą stronę.

Jeśli podróżujesz nocą, nie napotkasz na drodze wielu kierowców, a zatem dotrzesz do swojego celu znacznie szybciej. Dodatkowo, udogodnienia na pokładzie działające 24 godziny na dobę pomogą Ci miło spędzić czas rejsu.

  • 20% zniżki na nocne przeprawy
  • £36 za auto + do 9 pasażerów
  • Spokojne, cichsze rejsy
  • Pełen relaks na pokładzie

Aby dokonać rezerwacji, wejdź na https://www.dfdsseaways.pl/oferty-specjalne/zmierzchu-do-switu do 17 lipca.

Ważne informacje

Korzystając z letniej promocji DFDS „Od zmierzchu do świtu”, za mniejszą cenę możesz popłynąć tylko o wybranych porach rejsów, nie możesz dokonywać zmian oraz nie możesz uzyskać zwrotu pieniędzy.

Cena oparta jest na przeprawie promowej na trasie Dover-Dunkierka. Oferta jest dostępna w przypadku rezerwacji w jedną lub w dwie strony dla samochodów o wysokości do 2,35 metrów oraz do 9 osób i motocykli / motocykli z koszami bocznymi do 2 osób. Obowiązują daty wykluczenia. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie. Zobacz więcej warunków tutaj: https://www.dfdsseaways.co.uk/customer-service/offers-promotions

Aby otrzymać więcej informacji lub zarezerwować rejs, wejdź na: www.dfds.pl

Informacje o DFDS:

DFDS to największa zintegrowana firma żeglugowo-logistyczna w Europie Północnej z siatką około 30 tras i 50 statków towarowych oraz pasażerskich.

DFDS może poszczycić się oferowaniem światowej klasy urządzeń i usług oraz największym wyborem tras promowych do Europy Północnej.

W Wielkiej Brytanii firma obsługuje przewozy pasażerskie na trasach z Dover do Calais, z Dover do Dunkirk, z Newcastle do Amsterdamu oraz z Newhaven do Dieppe.

DFDS otrzymało tytuł „Wiodącego Operatora Promów na Świecie” przez osiem lat z rzędu (2011-2018), a także „Wiodącego Europejskiego Operatora Promów” w latach (2012-2019).

DFDS obsługuje obecnie do 54 rejsów dziennie pomiędzy Dover i Francją na trasach Dover-Dunkirk oraz Dover-Calais. DFDS oferuje również dwa rejsy dziennie pomiędzy Newcastle i Amsterdamem. Ponadto, sieć DFDS obejmuje usługi pasażersko-towarowe między Newhaven i Dieppe, gdzie cztery rejsy dziennie obsługiwane są przez Transmanche Ferries. ​

Promy kursujące na trasie Dover-Calais, Côte Des Dunes, Côte Des Flandres oraz Calais Seaways pływają pod banerą Francji. Statki kursujące na trasie Dover-Dunkierka, Dover Seaways, Delft Seaways i Dunkerque Seaways i pływają pod banderą Wielkiej Brytanii.

Aby uzyskać więcej informacji o DFDS lub sprawdzić najnowszy rozkład rejsów, taryfy i oferty na wszystkich trasach z Wielkiej Brytanii wejdź na www.dfds.pl.

Kontakt dla polskiej prasy:

2Sisters PR

Justyna Krzysztofik

+447540544208

[email protected]

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Podróże Jak podróżujemy po Polsce? Nowy raport Triverna.pl Biuro prasowe
2019-07-11 | 13:00

Jak podróżujemy po Polsce? Nowy raport Triverna.pl

W swoim nowym raporcie Triverna.pl prezentuje wyniki badania przeprowadzonego na grupie ponad 1,3 tys. osób z całej Polski. Autorzy spytali w nim m.in. o najczęściej wybierane kierunki
Podróże Podróże małe i duże #3 Ryszard Czajkowski Dagmara Bożek-Andryszczak | Empik Gale
2019-07-10 | 09:00

Podróże małe i duże #3 Ryszard Czajkowski Dagmara Bożek-Andryszczak | Empik Gale

Podróże małe i duże #3. Dagmara Bożek-Andryszczak, Ryszard Czajkowski Jedno z najważniejszych wydarzeń czytelniczych 2019 roku. Książka o osobie, która w programach
Podróże „Little Spain” czyli hiszpańskie mercado w sercu Nowego Jorku
2019-07-09 | 11:00

„Little Spain” czyli hiszpańskie mercado w sercu Nowego Jorku

„Little Spain” to obowiązkowe miejsce dla każdego nowojorczyka, który choć raz zakosztował autentycznej hiszpańskiej kuchni. Żadna inna europejska gastronomia nie niesie

Kalendarium

Gwiazdy

Blanka Lipińska: Uwielbiam słodycze i to jest mój największy problem życiowy. Gdybym ich nie lubiła, tobym pewnie była połowę chudsza

Pisarka przyznaje, że ma wielką słabość do słodyczy. Dlatego czasami, żeby nie dokładać organizmowi zbyt wielu dodatkowych kalorii, przygotowuje ich wersje fit przy użyciu zamienników cukru. Zdradza też, że ostatnio, by pozbyć się zbędnych kilogramów, stawia na intensywne ćwiczenia w kombinezonie z elektrostymulacją.

Gwiazdy

Katarzyna Dziurska: Po zaręczynach czujemy z Emilianem, że jeszcze bardziej się kochamy. Jesteśmy non stop ze sobą i nie mamy siebie dosyć

Trenerzy Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski wspominają, że kiedy spotkali się za pierwszym razem, zupełnie między nimi nie zaiskrzyło. Nie przypuszczali nawet, że po kilku latach połączy ich tak gorące uczucie. Po nagraniach do programu „Dance, dance, dance” para wyjechała do Pragi i tam kulturysta oświadczył się swojej wybrance. Obydwoje podkreślają, że to magiczne wydarzenie jeszcze bardziej umocniło ich miłość. 

Farmacja

Pacjenci onkologiczni mogą być leczeni szybciej i skuteczniej. Walka z nowotworami wymaga jednak zmiany podejścia

Medycyna potrzebuje przejścia z systemu opartego na płatności za usługę na system płatności za wartość tej usługi dla pacjenta – podkreślają eksperci. Wdrożenie modelu value based healthcare umożliwi m.in. dalszy postęp w walce z nowotworami. Pacjenci nie będą musieli stać w długich kolejkach, tylko będą leczeni szybciej i skuteczniej, również dzięki terapiom personalizowanym. W tym zakresie dużą rolę do odegrania mają nowe technologie oraz współpraca szpitali, lekarzy i firm technologicznych. Przykładem takiej współpracy może być podpisanie listu intencyjnego między firmą Philips a warszawskim Centrum Onkologii Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Handel

Polacy stawiają na gotowe dania. Sięga po nie 85 proc. konsumentów, a rynek jest wart ponad 1 mld zł

Coraz szybsze tempo życia przekłada się na szybki rozwój rynku dań gotowych. Według Kantar Millward Brown po dania instant w kubeczkach sięga niemal 85 proc. Polaków, a cały rynek jest wart ponad 1 mld zł i rośnie w tempie blisko 7-proc. rocznie. Polacy coraz chętniej włączają do menu także te smaki, które poznają w trakcie podróży, stąd rosnący udział dań orientalnych, np. kuchni azjatyckiej. Producenci dostosowują swoją ofertę także do potrzeb wegan i wegetarian.