Komunikaty PR

Pralki slim z funkcją pary – jakie mają zalety?

2019-06-18  |  13:00
Biuro prasowe

Poszukujesz pralki, która będzie miała niewielkie wymiary, a przy tym standardowy załadunek? Nie chcesz tracić czasu na prasowanie ubrań? Idealnym rozwiązaniem będzie pralka slim z funkcją pary, dzięki której można zaoszczędzić miejsce oraz skrócić lub zupełnie wyeliminować czas prasowania.

 

Wyjątkowa wydajność oraz wygodne użytkowanie

 

Czy myślisz, że wybór pralki slim oznacza rezygnację ze standardowego załadunku? Nic bardziej mylnego. Pralka Candy GVS44138TWC3/2-S jest niezwykle wąska, ma zaledwie  44 cm głębokości przy załadunku nawet 8 kg. Takie parametry zapewniają najwyższą wygodę użytkowania pralki o dużej pojemności. Teraz nie trzeba wybierać między wolną przestrzenią a wygodnym praniem. Pralka slim zmieści się do małej łazienki lub kuchni, ale sprawdzi się także dla dużej rodziny. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w Wyświetlacz Touch, dzięki któremu można bardzo łatwo sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Istotnym udogodnieniem jest także KG Detector – rozwiązanie, które automatycznie dostosowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie.

 

Funkcja pary w pralkach dla alergików i nie tylko

 

Funkcja pary zmiękcza tkaniny i dzięki temu znacznie skraca czas prasowania lub zupełnie go eliminuje. Opcja ta jest szczególnie przydatna przy trudnych do wyprasowania koszulach lub w przypadku pościeli. Funkcja pary to również idealne rozwiązanie dla alergików – pozwala szybciej pozbyć się alergenów i roztoczy. Dodatkowo specjalny system sensoryczny zapewni bezpieczny poziom pary dobrany do rodzaju materiału.

 

Osoby cierpiące na alergie docenią także technologię Mix Power System, która pozwala na usunięcie trudnych zabrudzeń w niskiej temperaturze. Dzięki temu pranie w 20°C pozwoli  uzyskać takie efekty, jak w przypadku prania w temperaturze 40°C. Można zatem prać nawet najbardziej delikatne tkaniny z gwarancją wspaniałych rezultatów. Mix Power System rozpuszcza detergent w wodzie, a następnie wtryskuje go do bębna bezpośrednio na ubrania. Detergent lepiej wnika w tkaniny, skuteczniej usuwa nawet silne zabrudzenia, a proszek nie pozostaje na ubraniach, co jest doskonałą zaletą dla alergików.

 

Przewaga urządzeń z silnikiem inwerterowym

 

Silnik inwerterowy zastosowany np. w pralce Candy GVS44138TWC3/2-S gwarantuje niezawodne działanie urządzenia przez wiele lat. Dodatkowo zapewnia wyjątkowo cichą pracę, dzięki czemu można zaplanować pranie i suszenie nawet późnym wieczorem, bez obaw, że obudzimy domowników.

 

Dodatkowym atutem pralek slim jest ich smukłość i elegancki design. Jeśli standardowy załadunek 8 kg jest dla nas wystarczający, to z pewnością warto przemyśleć zakup tego urządzenia.

 

Candy GVS44138TWC3/2-S dostępna jest w sprzedaży w cenie ok. 1299 zł.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom BRAK ZDJĘCIA
2019-11-20 | 12:30

Tikkurila przeszkoli studentów ASP w Krakowie i Warszawie

Ponad 60 studentów weźmie udział w warsztatach „Farby w architekturze” prowadzonych przez ekspertów Tikkurila na Wydziałach Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Warszawie. Zajęcia będą
Dom Dlaczego i w jaki sposób warto wybrać stojak do wiertarki
2019-11-19 | 14:00

Dlaczego i w jaki sposób warto wybrać stojak do wiertarki

Precyzja pracy, większy zakres zadań możliwych do wykonania, bezpieczeństwo narzędzi i użytkownika – takie korzyści (i kilka innych) zapewnia użycie statywu do wiercenia. Na jakie
Dom Uroda drewna w projektach Studio O.
2019-11-19 | 13:00

Uroda drewna w projektach Studio O.

Domy i wnętrza zaprojektowane przed idealnie zgrany w pracy i w życiu osobistym duet Agi Kobus i Grzegorza Goworka ze Studio O. łączy harmonia, proste formy i spokój. Zafascynowani

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Gala Złote Spinacze 2019

Gwiazdy

PLICH: Kiedy miałem 20 lat, chciałem projektować ubrania i śpiewać. Kiedyś śpiewałem nawet dla Jana Pawła II

Jako pierwszy projektant w Polsce PLICH połączył modę z recitalem swojej autorskiej twórczości. Premiera nowej kolekcji ubrań nie była tylko zwykłym pokazem, lecz prawdziwym wydarzeniem artystycznym, bowiem podczas gdy on śpiewał, modelki prezentowały jego kreacje. Krzysztof Pliszczyński podkreśla, że muzyka jest jego wielką pasją od najmłodszych lat. Zawsze uważał jednak, że aby być autentycznym artystą, trzeba nabrać życiowych doświadczeń. Dlatego też na poważnie zajął się tym tematem dopiero po 30 roku życia.

Farmacja

Na cukrzycę choruje 3 mln Polaków. Nawet co trzeci o tym nie wie

3 mln Polaków choruje na cukrzycę, a około 5 mln ma stan przedcukrzycowy. Szacuje się, że nawet co trzeci chory nie został jeszcze zdiagnozowany i nie wie o swojej chorobie. Tymczasem wczesne rozpoznanie i właściwe leczenie daje możliwość uniknięcia groźnych dla zdrowia powikłań, takich jak utrata wzroku, niewydolność nerek, udar mózgu czy zawał serca. Dlatego kluczowa jest edukacja, która pozwala uświadomić pacjentom, jak wiele zależy od nich samych. O roli edukacji diabetologicznej mówiono podczas obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą, zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.

 

Finanse

Zwiększa się liczba osób pracujących jako freelancerzy. Coraz częściej taki model pracy wybierany jest świadomie i dobrowolnie

Choć w Polsce przywiązanie do etatu wciąż jest wysokie w porównaniu z innymi krajami, coraz częściej zwłaszcza młodzi ludzie wybierają elastyczne formy pracy. Podobnie jak na świecie w tej grupie 75–80 proc. stanowią programiści, graficy i copywriterzy. Z raportu „Freelancerzy w Polsce 2019” wynika, że choć udział wolnych strzelców w rynku pracy nie jest tak wysoki jak w USA czy Europie Zachodniej, to przybywa ich w tempie ponad 10-proc. Szybciej niż ich liczba rośnie wartość tego rynku.