Komunikaty PR

Konspol po raz kolejny partnerem festiwalu The Color Run w Poznaniu

2019-09-05  |  14:00
Kontakt
Anna Koper-Przybyszewska
anna.koper|brandtime.pl| |anna.koper|brandtime.pl
786-936-600

Kolorowe 5 kilometrów

W ramach trwającego sezonu biegowego 2019, marka Konspol zwiększa swoje zaangażowanie we wsparcie popularnych wydarzeń sportowych w Polsce. Firma ponownie została partnerem The Color Run 2019, kultowego biegu na 5 kilometrów, którego uczestnicy obsypywani są kolorowym proszkiem. Imprezy co roku odbywają się w największych miastach w Polsce i przyciągają tłumy zainteresowanych. Biegowy maraton w Poznaniu rozpocznie się nad Jeziorem Maltańskim pod hasłem HERO TOUR. Marka Konspol jako partner The Color Run 2019, przygotowała dla biegaczy i kibiców wiele atrakcji. Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli spróbować pysznych smakołyków firmy Konspol. Niewątpliwą atrakcją dla małych i dużych będą ogromne bańki mydlane w rozmiarze XXL.

The Color Run 2019

The Color Run 2019 to połączenie biegu na 5 kilometrów oraz festiwalu muzycznego, podczas którego dochodzi do eksplozji kolorów. Bieg odbywa się bez pomiaru czasu i ograniczeń wiekowych, a jego uczestnicy co kilometr obsypywani są naturalnym kolorowym proszkiem. Chętnych do wzięcia udziału w tej kolorowej imprezie i przebiegnięcia najszczęśliwszych 5 kilometrów nie brakuje. Każdego roku festiwal przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników sportu i dobrej zabawy. Jak się okazuje kolorowy event jest również wyjątkowy ze względu na swój globalny charakter, aktualnie bieg odbywa się w 300 miastach na całym świecie. Na liście nie mogło zabraknąć również Polski, ostatnia impreza w ramach The Color Run 2019 odbędzie się 21 września w Gdańsku.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Finał Fortuna Pucharu Świata Deluxe Ski Jump na Wielkiej Krokwi Biuro prasowe
2020-01-28 | 16:00

Finał Fortuna Pucharu Świata Deluxe Ski Jump na Wielkiej Krokwi

Finał odbył się w niedzielę na zeskoku Wielkiej Krokwi w Zakopanem, poprzedzając bardzo szczęśliwy dla polskich skoczków konkurs indywidualny FIS Pucharu Świata w skokach
Sport MUSZKIETEROWIE ZEBRALI BLISKO 50 000 ZŁ DLA POLSKIEJ MEDALISTKI OLIMPIJSKIEJ
2020-01-28 | 11:00

MUSZKIETEROWIE ZEBRALI BLISKO 50 000 ZŁ DLA POLSKIEJ MEDALISTKI OLIMPIJSKIEJ

Właściciele sklepów Bricomarché, prowadzący działalność w ramach Grupy Muszkieterów, po raz kolejny udowodnili, jak istotne jest dla nich hasło „Jeden za
Sport Początek drogi do Tokio – Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje aktualny skł
2020-01-28 | 10:00

Początek drogi do Tokio – Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje aktualny skł

Trwają intensywne przygotowania do igrzysk olimpijskich w Tokio. To jeden z najważniejszych celów zespołu Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, a właściwie Volkswagen Samochody

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Gwiazdy

Macademian Girl: Jakby przyszedł właściwy moment i właściwa osoba, tobym już dawno była żoną i miała dziecko

Zdaniem blogerki na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment, więc jeśli do tej pory nie udało jej się założyć rodziny, to widocznie nie jest to jeszcze jej czas. Macademian Girl wierzy, że w przyszłości będzie dobrą żoną i matką. Na razie dba o to, by przez liczne projekty zawodowe nie ucierpiały jej stosunki z rodziną i przyjaciółmi. Nie przejmuje się kolejnymi urodzinami, bo jak podkreśla, dopiero po trzydziestce, a nawet po czterdziestce zaczyna się prawdziwe życie.

Gwiazdy

Milena Sadowska: Ta moja wymarzona korona wcale nie była taka lekka, jakby się mogła wydawać. Spłynęło na mnie mnóstwo obowiązków

Miss Polonia 2018 podsumowuje rok dzierżenia korony najpiękniejszej Polki i z całą stanowczością przyznaje, że te miesiące nie należały do najłatwiejszych. Tytuł Miss Polonia wiąże się bowiem nie tylko z przyjemnościami, ale również z wieloma obowiązkami.

 

Sprzęt i gadżety

Opracowano oczyszczacz powietrza w formie naszyjnika. Usuwa niemal wszystkie cząstki PM2,5 i alergeny

Zanieczyszczenie powietrza przyczynia się do śmierci nawet ok. 8,8 mln osób rocznie. Dla porównania palenie odpowiada za nieco ponad 7 mln zgonów. Rośnie więc popularność filtrów powietrza, w miastach pojawiają się antysmogowe chodniki, ulice czy farby. Powstały także przenośne oczyszczacze powietrza w formie naszyjników czy bransoletek. Ible Technology stworzyło rozwiązanie oparte na olbrzymiej ilości ujemnych jonów, które łączą się z zanieczyszczonymi cząsteczkami i opadają na ziemię.