Komunikaty PR

Polska faworytem mistrzostw Europy! Kursy bukmachera

2019-09-12  |  12:08
Biuro prasowe

Kursy bukmacherskie przed mistrzostwami Europy w siatkówce mogą napawać optymizmem polskich kibiców. Biało-Czerwoni są faworytem turnieju, a to, że zdobędziemy medal, uznaje się niemal za pewnik! Groźni będą także Rosjanie i Francuzi. Co jeszcze znajduje się w ofercie legalnego bukmachera TOTALbet?

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 12-29 września. Impreza po raz pierwszy rozegrana zostanie w szerokim formacie - wystartuje aż 24 reprezentacji, a mecze zaplanowano w dziewięciu miastach w czterech krajach (Belgia, Francja, Holandia, Słowenia). Polacy zagrają w grupie D w Rotterdamie, a zmierzymy się z Holandią, Estonią, Ukrainą, Czechami i Czarnogórą. Na tym etapie tylko gospodarze wydają się być przeciwnikiem, który może zagrozić podopiecznym Vitala Heynena. Dlatego TOTALbet oferuje kurs w wysokości 4.00 na to, że wygramy grupę bez straty seta!

Eksperci podkreślają, że mamy łatwą drogę do półfinału, bo dopiero w tej fazie możemy trafić na Francję, Rosję lub Włochy. Na papierze wszystko wygląda więc optymistycznie, co potwierdzają bukmacherzy. W TOTALbet można postawić, że zagramy w ćwierćfinale, z mnożnikiem stawki wynoszącym zaledwie 1.10. Półfinał Biało-Czerwonych to kurs 1.20, a medal 1.35! Jeśli ktoś uważa to za zbytni optymizm, może postawić, że Polska nie stanie na podium (kurs 2.95).

Ciekawa jest oferta, kto zostanie mistrzem Europy. Faworytem jest Polska, kurs na to, że zajmiemy pierwsze miejsce, wynosi 3.60. Wysoko stoją notowania Rosjan (3.80) i Francji (4.50). Nieco niżej ocenia się szanse Włochów (7.00) i Serbii (10.00). Kolejna półka to Bułgaria (25.00), Słowenia (30.00), Niemcy (35.00), Belgia (50.00) i Holandia (75.00).

Mocno wyglądamy także w klasyfikacjach indywidualnych. Nasi zawodnicy są faworytami do nagrody dla najlepszego przyjmującego turnieju (Wilfredo Leon – kurs 2.25) oraz środkowego (Michał Bieniek – 2.25). Na drugim miejscu ocenia się szanse Fabiana Drzyzgi na nagrodę dla najlepszego rozgrywającego (kurs 3.00) oraz Pawła Zatorskiego na wyróżnienie dla libero (kurs 2.50). Mamy nadzieję, że będzie to dla nas tak radosny turniej, jak wskazują kursy bukmacherów!

Wszystkie mecze mistrzostw Europy siatkarzy można obstawiać na TOTALbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Pasje w Empiku: Gramy w Mölkky Biuro prasowe
2019-09-14 | 01:00

Pasje w Empiku: Gramy w Mölkky

Mölkky to gra, której prostota czyni ją atrakcyjną dla osób w każdym wieku. Powstała zaledwie kilkanaście lat temu w oparciu o tradycyjną grę fińską.
Sport Jesienne aktywności rodzinne. Kilka gadżetów, które pomogą utrzymać formę
2019-09-13 | 10:00

Jesienne aktywności rodzinne. Kilka gadżetów, które pomogą utrzymać formę

Latem aktywność fizyczna przychodzi dużo łatwiej. Wolny czas staramy się spędzać na zewnątrz, co sprzyja ruszaniu się – czy to nad jeziorem lub morzem, we własnym ogrodzie, na
Sport Gonitwa na pomoc fundacjom na Torze Wyścigów Konnych Służewiec
2019-09-11 | 15:50

Gonitwa na pomoc fundacjom na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Nie ulega wątpliwościom, że gonitwy konne są bardzo widowiskowym, pełnym wieloletnich tradycji sportem. Hodowcy z całego świata jednego dnia stają do walki o zwycięski tytuł. Rzadko

Media

Aleksander Baron: To jest pierwsza edycja „The Voice of Poland”, gdzie panel trenerski złożony jest z artystów jednego pokolenia. To będzie czuć w programie

Baron i Tomson z zespołu Afromental nie ukrywają, że bardzo zżyli się z programem „The Voice of Poland” i cieszy ich każda kolejna edycja. Ich zdaniem muzyczny talent show Dwójki cały czas zyskuje na atrakcyjności, dlatego nie ma mowy o żadnej nudzie czy powtarzalności. Jako trenerzy za każdym razem mają szansę poznawać innych uczestników, a wielu spośród nich zachwyca niebanalną barwą głosu, charyzmą i bogatą osobowością. Muzycy zachwalają także dobór jurorów w tej jubileuszowej edycji i zapewniają, że nie ma między nimi żadnych niesnasek.

Gwiazdy

Dominika Skoczylas: Gdzie się nie pojawię, tam jestem rozpoznawalna. Ale nie mam presji, że mogę być szczęśliwa tylko jako popularna aktorka

Jestem otwarta na to, co przyniesie życie – mówi aktorka. Cieszy się popularnością, jaką daje jej rola w lubianym przez widzów serialu, nie przywiązuje się jednak do roli gwiazdy. Twierdzi, że może pracować również przy mniej topowych, a nawet niszowych produkcjach.

 

Samorządy

Inteligentne systemy wideo poprawiają bezpieczeństwo w miastach. Potrafią przewidzieć zagrożenie jeszcze zanim do niego dojdzie

W ciągu ostatnich pięciu lat co piąty Polak (19 proc.) padł ofiarą kradzieży, włamania, pobicia lub napadu – wynika z ubiegłorocznego badania CBOS. Przestępczość to problem zwłaszcza dużych miast, ale jak pokazuje raport opracowany dla Ministerstwa Cyfryzacji, rozwiązania z zakresu smart city mogą ograniczyć ją nawet o 40 proc., co potwierdzają dotychczasowe wdrożenia. Jednym z rozwiązań, które pozwala zadbać o bezpieczeństwo na drogach, ulicach czy stadionach, są inteligentne systemy wideo.

Gwiazdy

Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem pracy. Dużo się ruszam, aby utrzymać formę

Aktorka tłumaczy, że liczba obowiązków zawodowych zobowiązuje ją do bycia w ciągłym ruchu, a to z kolei zapewnia jej utrzymanie szczupłej sylwetki. By mieć dobrą kondycję, nie idzie na łatwiznę, tylko na każdym kroku wybiera takie rozwiązania, które gwarantują jej codzienną porcję ćwiczeń. Dlatego też na przykład nie jeździ windą, a wchodzi na 5. piętro po schodach. Jest także jedną z tych mam, które nie obserwują z boku, jak bawi się jej dziecko, tylko bawią się razem z nim.