Komunikaty PR

Sposoby na podkręcenie emocji jesienią

2014-11-03  |  10:15
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Kowalcze
Core PR

ul. Genewska 18
03-963 Warszawa
paulina.kowalcze|corepr.pl| |paulina.kowalcze|corepr.pl
+48 503 099 243
www.corepr.pl/

Jesienią jesteśmy narażeni na niedobór naturalnego światła, dlatego często zmagamy się ze spadkiem nastroju. Ta przykra dolegliwość, znana powszechnie jako depresja sezonowa, nie powinna być pielęgnowana w zaciszu czterech ścian – zwłaszcza, że są proste metody na to, aby stawić jej czoła. Spacery, czytanie książek czy spotkania z przyjaciółmi to konwencjonalne sposoby na poprawę samopoczucia. A gdyby tak postawić na coś mocniejszego… ?

 

Falowanie i spadanie

Skok ze spadochronem z samolotu to niewątpliwie wyjątkowe przeżycie, jednak wymaga nie lada odwagi. Jego alternatywą może być unoszenie się w aerotunelu, który zapewnia emocje porównywalne z tymi, które występują przy skakaniu ze spadochronem. Tunel aerodynamiczny nazywany jest również symulatorem lotów. Ideą jego działania jest wytworzenie strumienia powietrza, który dzięki odpowiedniej sile i prędkości zapewnia efekt przełamania bariery grawitacji. Niezaprzeczalnymi atutami aerotunelu są niesamowite wrażenia unoszenia się w powietrzu, nieograniczony czas lotu oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Jeśli jednak masz ochotę na poddanie się przyciąganiu ziemskiemu, a bungee uważasz za zbyt niebezpieczne, to skok wahadłowy spełni Twoje oczekiwania. Podczas Swing Jump poczujesz się jak na gigantycznej huśtawce, nagle zatrzymujesz się w powietrzu, aby zaraz potem znów opaść w dół. Wrażenia po skoku z 26 metrów będą niezapomniane!

 

Mistrz kierownicy

Jazda samochodem po leśnych bezdrożach, głębokich kałużach i innych trudnych elementach ukształtowania terenu, może być wielkim wyzwaniem. Off-road to propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. W towarzystwie wykwalifikowanego instruktora przetestujesz swoją umiejętność panowania nad autem specjalnie przystosowanym do ostrej jazdy. Jeśli bardziej niż leśne szlaki kręcą Cię niesamowita szybkość i jazda na torze, możesz zostać pasażerem samochodu prowadzonego przez profesjonalnego driftera. Zapniesz pasy i zobaczysz jak niezwykłe umiejętności kierowcy będą wciskać Cię w fotel podczas jazdy „bokiem” w super szybkim BMW. Nie lubisz biernie patrzeć na innych? Możesz sam zasiąść za kółkiem kultowego Subaru Impreza i poczuć się jak najlepszy kierowca świata za sterami tej potężnej, stalowej bestii!

 

Aktywna jesień w zasięgu ręki

Do ucieczki przed zimową depresją, w świat ekstremalnych przeżyć, wybierz się sam lub w towarzystwie rodziny czy znajomych. A może jest ktoś, komu chciałbyś zafundować niesamowite doznania w aerotunelu bądź na off-roadzie? W poszukiwaniu inspiracji na ekstremalne, jesienne przeżycia pomoże Ci strona www.superprezenty.pl. Odgoń chandrę ze swojego otoczenia solidnym zastrzykiem adrenaliny!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Efekty murowane Biuro prasowe
2020-01-28 | 10:30

Efekty murowane

Nowy Rok, nowa ja… hasło to, uporczywie powtarzane od początku (każdego) stycznia w wielu z nas wzbudza efekt odwrotny do zamierzonego. A co gdyby na postanowienia noworoczne spojrzeć
Styl życia Malownia – kreatywna przestrzeń w sercu Mazowsza
2020-01-23 | 16:00

Malownia – kreatywna przestrzeń w sercu Mazowsza

Według listopadowego raportu WHO[i] z 2019 roku, aktywności artystyczne można zaliczyć do działań terapeutycznych. Po przeanalizowaniu ponad 900 badań, naukowcy jednoznacznie stwierdzili,
Styl życia Postaw na Stół Pepsi – połącz pasję kulinarną z wyjątkowym smakiem Pepsi
2020-01-22 | 11:00

Postaw na Stół Pepsi – połącz pasję kulinarną z wyjątkowym smakiem Pepsi

Zgodnie z globalnym pozycjonowaniem marki – #FORTHELOVEOFIT – Pepsi nieustannie inspiruje młodych ludzi do podążania za swoimi pasjami, do robienia i celebrowania tego, co

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Gwiazdy

Macademian Girl: Jakby przyszedł właściwy moment i właściwa osoba, tobym już dawno była żoną i miała dziecko

Zdaniem blogerki na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment, więc jeśli do tej pory nie udało jej się założyć rodziny, to widocznie nie jest to jeszcze jej czas. Macademian Girl wierzy, że w przyszłości będzie dobrą żoną i matką. Na razie dba o to, by przez liczne projekty zawodowe nie ucierpiały jej stosunki z rodziną i przyjaciółmi. Nie przejmuje się kolejnymi urodzinami, bo jak podkreśla, dopiero po trzydziestce, a nawet po czterdziestce zaczyna się prawdziwe życie.

Gwiazdy

Milena Sadowska: Ta moja wymarzona korona wcale nie była taka lekka, jakby się mogła wydawać. Spłynęło na mnie mnóstwo obowiązków

Miss Polonia 2018 podsumowuje rok dzierżenia korony najpiękniejszej Polki i z całą stanowczością przyznaje, że te miesiące nie należały do najłatwiejszych. Tytuł Miss Polonia wiąże się bowiem nie tylko z przyjemnościami, ale również z wieloma obowiązkami.

 

Sprzęt i gadżety

Opracowano oczyszczacz powietrza w formie naszyjnika. Usuwa niemal wszystkie cząstki PM2,5 i alergeny

Zanieczyszczenie powietrza przyczynia się do śmierci nawet ok. 8,8 mln osób rocznie. Dla porównania palenie odpowiada za nieco ponad 7 mln zgonów. Rośnie więc popularność filtrów powietrza, w miastach pojawiają się antysmogowe chodniki, ulice czy farby. Powstały także przenośne oczyszczacze powietrza w formie naszyjników czy bransoletek. Ible Technology stworzyło rozwiązanie oparte na olbrzymiej ilości ujemnych jonów, które łączą się z zanieczyszczonymi cząsteczkami i opadają na ziemię.