Komunikaty PR

Bezpłatne szkolenie online z podstaw wiedzy o winach

2020-05-22  |  04:00
Biuro prasowe
Kontakt
Joanna Guz
Lensomai Communication

al. ks. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
media|lensomai.com| |media|lensomai.com
506635140
www.lensomai.com

Firma Kondrat Wina Wybrane zaprasza na kolejne, bezpłatne szkolenie z cyklu podstaw wiedzy o winach pod hasłem „Czym to pachnie?” już 25 maja (poniedziałek) o godz. 18:30.

- Na naszych Warsztatach Wina przekazujemy m.in. wiedzę na temat rodzajów win, ich zapachów i smaków, szczepów winorośli, czy właściwego odczytywania etykiet. Uczymy także jak profesjonalnie degustować wino, by w pełni docenić jego walory smakowe. Część z nich, jak np. „Kurs podstawowej wiedzy o winach” oferujemy bezpłatnie. Webinary cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Co tydzień gościmy na nich ok. 100 słuchaczy. Prowadzimy je w taki sposób, by rozwinąć zarówno umiejętności teoretyczne jak i praktyczne uczestników. Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które dopiero chcą zaznajomić się z winnymi terminami, jak również tych, którzy pragną rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie bez wychodzenia z domu. – mówi Mikołaj Kondrat, Prezes Kondrat Wina Wybrane.

Czego nauczymy się na winnych warsztatach?
Najbliższe, bezpłatne szkolenie to kontynuacja „Kursu podstawowej wiedzy o winach” podczas którego nauczymy się, m.in.: czym pachną wina białe i czerwone, jakie są źródła winnych aromatów, jakie są rodzaje winorośli i jak rozróżniać je po zapachu, jak ćwiczyć pamięć zapachową, a także jak profesjonalnie degustować wino. Szkolenie prowadzone będzie na żywo więc każdy ze słuchaczy na zakończenie będzie mógł zadać prowadzącemu nurtujące go pytania. Webinar odbędzie się na fanpage’u firmy Kondrat Wina Wybrane 25 maja (poniedziałek) o godz. 18:30. W najbliższym czasie planowane są również kolejne szkolenia tematyczne, m.in. o winach polskich, francuskich, hiszpańskich, włoskich, czy z Nowego Świata.

Kurs poprowadzi Marcin Zatorski, który od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się degustacjami, kursami i szkoleniami z zakresu wiedzy o winach na wszystkich poziomach. Więcej informacji o najbliższych warsztatach znajdziemy na stronie internetowej www.marekkondrat.pl  oraz facebooku: facebook.com/KondratWinaWybrane

O firmie Kondrat Wina Wybrane
Kondrat Wina Wybrane to autorski koncept winiarski Marka Kondrata, który zajmuje się szkoleniami z wiedzy o winie, degustacjami, a także importem i sprzedażą win z całego świata. Firma organizuje również wyjazdy do najlepszych winnic w Europie i na świecie. Misją Kondrat Wina Wybrane jest ukazanie winnego świata w przystępny i zrozumiały dla każdego sposób, a także wsparcie w doborze odpowiednich win zarówno klientów indywidulanych, firm jak i branży HORECA.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia BRAK ZDJĘCIA
2020-07-01 | 16:00

Warszawskie kamienice rodziny Wedlów

Dowiedz się, jak czekoladowa rodzina upiększała krajobraz Warszawy Dynastia Wedlów mieszkała w Warszawie od końca XIX wieku. W tym czasie nie tylko wprowadziła mieszkańców stolicy do świata czekolady, ale również
Styl życia Nowość! Marshall Emberton – kultowy design i współczesna technologia
2020-07-01 | 14:46

Nowość! Marshall Emberton – kultowy design i współczesna technologia

Do oferty kultowej marki Marshall, specjalizującej się w produkcji wzmacniaczy elektroakustycznych, lada moment dołączy podręczny głośnik Marshall Emberton – to jak dotąd najmniejszy
Styl życia E-bookowe biuro podróży – czyli „skąd” czytać na wakacjach
2020-07-01 | 07:30

E-bookowe biuro podróży – czyli „skąd” czytać na wakacjach

Książki na wyciągnięcie czytnika – literatura w podróży   Lato zbliża się wielkimi krokami, a to zwykle oznacza częstsze wyjazdy. Podróże są zajmujące

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Ewa Szabatin: Nie zaszczepiłam się na grypę i nie zaszczepię się na koronawirusa. Wierzę, że na niego nie zachoruję

Tancerka sceptycznie podchodzi do pomysłu wdrożenia szczepień ochronnych przeciwko koronawirusowi. Jej zdaniem szczepionka – w której poszukiwanie zaangażowanych jest obecnie wiele firm farmaceutycznych – może okazać się niebezpieczna. Skutki tego typu leczenia są bowiem nieznane i trudne do przewidzenia. Według Ewy Szabatin najważniejsze jest, żeby w sytuacjach kryzysowych wykazywać się zdrowym rozsądkiem i nie ufać wszystkim informacjom podawanym przez media.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Problemy społeczne

Zainteresowanie koloniami i obozami kilkukrotnie mniejsze niż rok temu. Ze zorganizowanego wypoczynku skorzysta 240 tys. dzieci

Obawa przed koronawirusem i problemy finansowe sprawiają, że rodzice masowo rezygnują z wysyłania dzieci na kolonie i obozy. – Jeszcze w marcu mieliśmy sprzedanych w branży 40–50 proc. miejsc. Teraz, jeżeli osiągniemy sprzedaż na poziomie 20 proc. tego co w ubiegłym roku, będzie to można uznać za sukces – ocenia Krzysztof Maziński z Biura Usług Turystycznych BUT, przedstawiciel Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Z szacunków MEN wynika, że w 2019 roku ze zorganizowanego wypoczynku skorzystało 1,3 mln uczniów, w tym roku będzie to zaledwie 240 tys.

Sport

Polacy tłumnie ruszyli w góry. W wakacje liczba turystów może być rekordowa

Z roku na rok polskie góry cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Tatrzańskimi szlakami podczas ubiegłorocznych wakacji wędrowało blisko 1,7 mln osób – wynika z danych Tatrzańskiego Parku Narodowego. Branża turystyczna spodziewa się, że w wakacje 2020 padnie nowy rekord. Do pieszych wycieczek po górach należy się jednak odpowiednio przygotować. Joanna Stępińska, przewodniczka tatrzańska i ambasadorka kampanii edukacyjnej Trzeźwo Myślę, podpowiada, jak to zrobić. Tłumaczy też, dlaczego w górach najważniejsze jest zachowanie rozwagi i uważności.