Komunikaty PR

Kasia Bigos w edukacyjnej kampanii „Trzeźwo Myślę”

2019-07-11  |  17:00
Biuro prasowe

Trwa trzecia edycja kampanii „Trzeźwo myślę”, organizowanej przez Carlsberg Polska. Jej celem jest promocja odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu, szczególnie wśród kierowców, kobiet w ciąży i opiekunów małoletnich dzieci. W tym roku kampanię wspiera m.in. Katarzyna Bigos, Mistrzyni Polski i Europy w pole sport, która opowiada o odpowiedzialności fit mamy i trzeźwym podejściu do życia.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Nowa stacja Wavelo na Piaskach Nowych Biuro prasowe
2019-07-19 | 13:20

Nowa stacja Wavelo na Piaskach Nowych

Piaski Nowe zyskały właśnie stację rowerów miejskich. Wszystko na prośbę członków Rady Mieszkańców osiedla, którzy zgłosili taką potrzebę radnym miejskim,
Styl życia Zero waste – chwilowa moda czy konieczność?
2019-07-18 | 08:00

Zero waste – chwilowa moda czy konieczność?

Dane Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (w skrócie FAO) zatrważają. Wynika z nich bowiem, że rokrocznie wyrzucanych jest 1,3 mld ton żywności - w
Styl życia Hygge, lagom, ikigai, sisu, skogluft... czyli jak zagraniczne mądrości, przełoży
2019-07-18 | 01:00

Hygge, lagom, ikigai, sisu, skogluft... czyli jak zagraniczne mądrości, przełoży

Hygge, lagom, ikigai, sisu, skogluft... obcojęzycznie brzmiące nazwy postaw życiowych szturmem zdobyły serca, głowy i… portfele Polaków. Niestety, sprawiają, że w pogoni za

Kalendarium

Media

Seriale

Bartłomiej Topa: Historie opowiedziane w „Pod powierzchnią” są bardzo ludzkie. Widz może w nich zobaczyć siebie

Sukces serialu „Pod powierzchnią” aktor tłumaczy jego autentycznością. Według niego ciekawi bohaterowie i wiarygodne, bardzo ludzkie historie ich życia sprawiają, że widz może się z nimi identyfikować. Aktor zdradza też, że nowy sezon będzie jeszcze bardziej emocjonalny, pojawi się też kilka wątków kryminalnych.

Konsument

Już 5 mld ludzi użytkuje telefony komórkowe. Trend digital wellbeing ma uczyć, jak się od nich nie uzależnić

3 godziny dziennie – tyle czasu blisko połowa użytkowników smartfonów i tabletów spędza na korzystaniu z ulubionego urządzenia, a co piąty poświęca na to 6 godzin w ciągu dnia – wynika z badania Selectivv Mobile House. Trend digital wellbeing ma na celu ograniczenie bezrefleksyjnego użytkowania urządzeń mobilnych i propagowanie zdrowej równowagi między życiem cyfrowym a realnym. Pierwszym krokiem w jego wdrażaniu jest minimalizacja powiadomień w smartfonie oraz wykasowanie aplikacji mediów społecznościowych z ekranu urządzenia.

Gwiazdy

Katarzyna Dziurska: Emilian szybko się wdrożył w show-biznes. Cieszę się, że ten mój świat go nie przeraził

Emilian Gankowski i Katarzyna Dziurska tłumaczą, że medialne pary nie mają łatwo. Bycie na świeczniku sprawia, że jest się bacznie obserwowanym, do tego dochodzą plotkarskie portale, które szukają sensacji i chętnie komentują miłosne perypetie znanych osób. Trenerka przyznaje, że najbardziej stresują ją wywiady, natomiast jej partner nie ukrywa, że był bardzo zazdrosny, kiedy brała udział w „Tańcu z gwiazdami” i spędzała na parkiecie wiele godzin z innym mężczyzną.