Komunikaty PR

Prezenty świąteczne dla dzieci i nastolatków od Livro.pl

2018-12-06  |  15:10
Biuro prasowe

Kupowanie podarunków dla dzieci i nastolatków bywa ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby sprawiły im radość, a jednocześnie pozytywnie wpływały na ich rozwój. Zatem jakie upominki sprawdzą się w tej roli najlepiej?

 

Edukacyjne artykuły dla maluchów

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, oprócz rozrywki ma wiele aspektów edukacyjnych, które wpływają na intelektualny, ruchowy oraz artystyczny rozwój malucha. Nabyte w ten sposób umiejętności ułatwiają dzieciom funkcjonowanie w społeczeństwie, uczą komunikacji, a także empatii. Dlatego niezwykle istotne jest zapewnienie maluchom odpowiednich narzędzi do tego celu, czyli zabawek. W tej kwestii z pomocą rodzicom przychodzi Livro.pl, w ofercie księgarni internetowej znajduje się wiele książek oraz artykułów, które niewielkim kosztem zapewnią pociechom nie tylko rozrywkę, ale także edukację i rozwój. Najlepszym przykładem takich gadżetów są książeczki podzielone przez księgarnię na 3 grupy ze względu na wiek: 0-2, 3-5 oraz 6-12 lat. Oprócz literatury dziecięcej Livro.pl proponuje najmłodszym także artykuły kreatywne rozwijające manualne umiejętności i wyobraźnię – Kreatywna Plastelina, w cenie 21,49zł dedykowana maluchom z grupy wiekowej 3+ z pewnością pobudzi artystycznego ducha u niejednego małego twórcy.

Rozrywka niewielkim kosztem, która ucieszy nastolatka

Nie od dziś wiadomo, że obdarowanie nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Młodzi ludzie uwielbiają gadżety i nowości, więc wybranie dla nich świątecznego podarunku często bywa problematyczne. Dlatego najlepiej sięgnąć po najbardziej sprawdzone upominki – takie jak książka. W ofercie Livro.pl znajdują się pozycje z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży literatury każdego gatunku. Alternatywą dla książek mogą być filmowe hity dostępne na DVD oraz Blue-Ray z rodzimymi i zagranicznymi produkcjami, dostępne na stronie Livro.pl w przystępnych cenach. Kolejną propozycją prezentu dla nastolatka jest kalendarz książkowy z  motywem ulubionego hitu filmowego na przykład uwielbianych przez młodzież Star Wars.

Warto już teraz zajrzeć na stronę Livro.pl i dokonać zakupu. Dostępnych jest tam wiele promocji na artykuły dla najmłodszych, książki, płyty i filmy DVD, które będą wspaniałym świątecznym podarunkiem, a jednocześnie nie nadszarpną domowego budżetu. Wszystkie zamówienia złożone do 19.12.2018 zostaną zrealizowane przed Świętami.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Sprzątamy Tatry po raz ósmy! Biuro prasowe
2019-04-22 | 20:15

Sprzątamy Tatry po raz ósmy!

Już po raz ósmy w ramach projektu Czyste Tatry wolontariusze ruszą na szlaki, by posprzątać góry. Tatrzańskie trasy zostaną oczyszczone z zalegających śmieci, a tysiące
Styl życia „Wiosenne warsztaty artystyczne” z Tikkurila
2019-04-19 | 23:00

„Wiosenne warsztaty artystyczne” z Tikkurila

W przedświąteczny weekend wiosna zawitała u nas na dobre. A wszystko za sprawą „Wiosennych warsztatów artystycznych”, które firma Tikkurila zorganizowała w Galerii
Styl życia BRAK ZDJĘCIA
2019-04-19 | 10:00

Międzynarodowy Seder Paschalny w Warszawskim Getcie

Międzynarodowy Seder Paschalny w Warszawskim Getcie   Już dziś, 19 kwietnia, 76 lat po powstaniu w Getcie Warszawskim setki Żydów zgromadzą się w stolicy Polski, by wspólnie celebrować Paschalny Seder. Będzie to

Żywienie

Katarzyna Bosacka: Nie należy zbyt długo grillować mięsa. Powstają w nim substancje rakotwórcze

Dziennikarka przekonuje, że nieumiejętne grillowanie jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. W swoich programach niejednokrotnie udowadniała już, że wdychanie dymu i spalin z grilla zwiększa ryzyko powstania chorób nowotworowych. Dodatkowo naukowcy alarmują, że 200 gramów kiełbasy przyrządzonej na tradycyjnym grillu węglowym dostarcza nam 100 razy więcej szkodliwego benzo(a)pirenu niż 20 wypalonych papierosów. Tego typu urządzenia szkodzą zarówno na etapie rozpalania, jak i przyrządzania żywności.

Partner sekcji zdrowie

Gwiazdy

Maja Hyży: jestem bardzo rodzinna. Tak jestem wychowana i nie wyobrażam sobie spędzać świąt bez mojej rodziny

Wokalistka podkreśla, że jest bardzo przywiązana do tradycji i z przyjemnością kultywuje świąteczne zwyczaje. Wielkanoc kojarzy jej się z czasem spędzonym z rodziną, z koszyczkiem przystrojonym bukszpanem i okolicznościowymi dekoracjami. Wokalistka zdradza, że chętnie maluje wtedy z dziećmi pisanki, piecze swój popisowy sernik i przygotowuje jajka faszerowane w skorupce.

Handel

Polacy bardziej niż Niemcy i Brytyjczycy są przywiązani do tradycyjnych sklepów. Mimo to już połowa robi zakupy w sieci

Handel internetowy rozwija się w Polsce bardzo szybko – w tym roku będzie wart już 50 mld zł, a zakupy online robi już 15 mln Polaków. Z drugiej strony polscy konsumenci wyróżniają się na tle innych nacji przywiązaniem do tradycyjnego kanału sprzedaży. 49 proc. chce mieć możliwość przetestowania produktów w fizycznym sklepie przed zakupem – wynika z badań SAP. Polacy oczekują spójnego podejścia marek do klientów we wszystkich kanałach sprzedaży. To dla sprzedawców wyzwanie, w którym wsparciem może być wdrożenie odpowiednich technologii. 

Moda

Dorota Goldpoint: Sporo uwagi poświęciłam kolekcji weddingowej. Ślub Harry’ego i Meghan odcisnął bardzo duże piętno na modzie

Projektantka stworzyła ślubną kolekcję dla gości weselnych. Skierowana jest ona do wielu pokoleń, więc każda z pań znajdzie w niej odpowiednią kreację na wesele, niezależnie od roli, jaką pełni w tym dniu. W kolekcji dominuje pudrowy róż, mięta i złamana biel. Wyraźnym akcentem są też printy kwiatowe. Po raz pierwszy marka zaproponowała również dziecięce sukienki z jedwabnej organzy i szyfonu.