Komunikaty PR

Prezenty świąteczne dla dzieci i nastolatków od Livro.pl

2018-12-06  |  15:10
Biuro prasowe

Kupowanie podarunków dla dzieci i nastolatków bywa ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby sprawiły im radość, a jednocześnie pozytywnie wpływały na ich rozwój. Zatem jakie upominki sprawdzą się w tej roli najlepiej?

 

Edukacyjne artykuły dla maluchów

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, oprócz rozrywki ma wiele aspektów edukacyjnych, które wpływają na intelektualny, ruchowy oraz artystyczny rozwój malucha. Nabyte w ten sposób umiejętności ułatwiają dzieciom funkcjonowanie w społeczeństwie, uczą komunikacji, a także empatii. Dlatego niezwykle istotne jest zapewnienie maluchom odpowiednich narzędzi do tego celu, czyli zabawek. W tej kwestii z pomocą rodzicom przychodzi Livro.pl, w ofercie księgarni internetowej znajduje się wiele książek oraz artykułów, które niewielkim kosztem zapewnią pociechom nie tylko rozrywkę, ale także edukację i rozwój. Najlepszym przykładem takich gadżetów są książeczki podzielone przez księgarnię na 3 grupy ze względu na wiek: 0-2, 3-5 oraz 6-12 lat. Oprócz literatury dziecięcej Livro.pl proponuje najmłodszym także artykuły kreatywne rozwijające manualne umiejętności i wyobraźnię – Kreatywna Plastelina, w cenie 21,49zł dedykowana maluchom z grupy wiekowej 3+ z pewnością pobudzi artystycznego ducha u niejednego małego twórcy.

Rozrywka niewielkim kosztem, która ucieszy nastolatka

Nie od dziś wiadomo, że obdarowanie nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Młodzi ludzie uwielbiają gadżety i nowości, więc wybranie dla nich świątecznego podarunku często bywa problematyczne. Dlatego najlepiej sięgnąć po najbardziej sprawdzone upominki – takie jak książka. W ofercie Livro.pl znajdują się pozycje z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży literatury każdego gatunku. Alternatywą dla książek mogą być filmowe hity dostępne na DVD oraz Blue-Ray z rodzimymi i zagranicznymi produkcjami, dostępne na stronie Livro.pl w przystępnych cenach. Kolejną propozycją prezentu dla nastolatka jest kalendarz książkowy z  motywem ulubionego hitu filmowego na przykład uwielbianych przez młodzież Star Wars.

Warto już teraz zajrzeć na stronę Livro.pl i dokonać zakupu. Dostępnych jest tam wiele promocji na artykuły dla najmłodszych, książki, płyty i filmy DVD, które będą wspaniałym świątecznym podarunkiem, a jednocześnie nie nadszarpną domowego budżetu. Wszystkie zamówienia złożone do 19.12.2018 zostaną zrealizowane przed Świętami.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Przygotuj się na sylwestrową noc! Biuro prasowe
2018-12-13 | 14:45

Przygotuj się na sylwestrową noc!

Szybkie i skuteczne czyszczenie To oczywiste, że myślimy o sylwestrowej kreacji nieco wcześniej niż parę godzin przed imprezą. Choć z drugiej strony, komu nie zdarzyło się zmienić
Styl życia Postanowienia noworoczne - przygotuj się do nich już dziś!
2018-12-13 | 14:05

Postanowienia noworoczne - przygotuj się do nich już dziś!

Nowy Rok to dobry czas na nowe postanowienia – z tego założenia wychodzi wielu z nas. Ale czy zawsze udaje się je zrealizować? Na pewno byłoby łatwiej, gdyby zmiany były zaplanowane i
Styl życia Niezwykłe prezenty dla bliskich
2018-12-13 | 13:00

Niezwykłe prezenty dla bliskich

Dla poprawy jakości życia Problem ze świeżym powietrzem nie dotyczy wyłącznie przestrzeni publicznej – również w domu czyhają rozmaite alergeny i zanieczyszczenia. To duży

Gwiazdy

Agnieszka Hyży: W przygotowaniach do ślubu najważniejsza jest miłość, uczucie, drugi człowiek i żebyśmy się nie dali zwariować

Prezenterka zna tematykę ślubną od podszewki. Z wieloletniego doświadczenia w branży wie, że precyzyjny plan przygotowań do ślubu i wesela pozwoli uniknąć stresu, nerwów i nieprzewidzianych sytuacji, a na kilka dni przed uroczystością – uspokoić emocje i wyciszyć się. Podkreśla bowiem, że wiele par całą energię zużywa na poszukiwania odpowiednich strojów, dekoracji i atrakcji dla weselników, a zapomina o sobie. Łączące ich uczucie schodzi na dalszy plan. Dlatego też warto do wszystkiego podchodzić z dystansem, zatrzymać się na chwilę, spojrzeć na ukochaną osobę i zapytać o jej oczekiwania.

 

Gwiazdy

Julia Wróblewska: Jestem bardzo rodzinną osobą. Święta to dla nas magiczny czas, kiedy wszyscy życzymy sobie dobrze i przytulamy się

Aktorka przyznaje, że w święta najbardziej cieszą ją spotkania z rodziną, która zjeżdża się z różnych zakątków Polski do domu jej dziadków. To wyjątkowy moment w roku, gdzie wszyscy mają więcej czasu na rozmowę, dzielą się swoimi wspomnieniami i przeżyciami. Gwiazda nie ukrywa jednak, że rozkładanie zastawy stołowej i bieganina po czteropiętrowym budynku jest dla niej nieco stresująca. Miłym zajęciem jest natomiast obdarowywanie prezentami najmłodszych.

 

Handel

Co roku przed Bożym Narodzeniem wycina się 6 mln choinek. W walce ze smogiem i zanieczyszczeniem powietrza pomóc może wypożyczalnia drzewek

Co roku w ramach bożonarodzeniowej tradycji w Polsce wycina się nawet 6 mln drzew. Każda wycięta choinka to więcej dwutlenku węgla, bardziej zanieczyszczone powietrze i większe ryzyko smogu. Rozwiązaniem może być wypożyczenie świątecznego drzewka, które po Bożym Narodzeniu trafi z powrotem do szkółki. Firma Volvo już po raz drugi rusza z akcją „Wypożyczalnia choinek”. W tym roku do domów może trafić 500 choinek. Za każde wypożyczone drzewko Volvo zasadzi kolejne dziesięć, czyli łącznie nawet 5 tysięcy.

 

Psychologia

Ćwiczące dzieci mają większe szanse na sukces w przyszłości. Sport pomaga kształtować zestaw odpowiednich kompetencji

Otwartość, umiejętność pracy w zespole, wiara we własne możliwości i realizację zamierzonych celów – to cechy, które dzieci zyskują dzięki regularnej aktywności fizycznej. Składają się one na tzw. profil mistrza i są pomocne na drodze do osiągania życiowego sukcesu. Z badań przeprowadzonych w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” wynika, że profilem mistrza charakteryzuje się 30 proc. ćwiczących, przy 21,5 proc. w grupie niećwiczących.