Komunikaty PR

Prezenty świąteczne dla dzieci i nastolatków od Livro.pl

2018-12-06  |  15:10
Biuro prasowe

Kupowanie podarunków dla dzieci i nastolatków bywa ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby sprawiły im radość, a jednocześnie pozytywnie wpływały na ich rozwój. Zatem jakie upominki sprawdzą się w tej roli najlepiej?

 

Edukacyjne artykuły dla maluchów

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, oprócz rozrywki ma wiele aspektów edukacyjnych, które wpływają na intelektualny, ruchowy oraz artystyczny rozwój malucha. Nabyte w ten sposób umiejętności ułatwiają dzieciom funkcjonowanie w społeczeństwie, uczą komunikacji, a także empatii. Dlatego niezwykle istotne jest zapewnienie maluchom odpowiednich narzędzi do tego celu, czyli zabawek. W tej kwestii z pomocą rodzicom przychodzi Livro.pl, w ofercie księgarni internetowej znajduje się wiele książek oraz artykułów, które niewielkim kosztem zapewnią pociechom nie tylko rozrywkę, ale także edukację i rozwój. Najlepszym przykładem takich gadżetów są książeczki podzielone przez księgarnię na 3 grupy ze względu na wiek: 0-2, 3-5 oraz 6-12 lat. Oprócz literatury dziecięcej Livro.pl proponuje najmłodszym także artykuły kreatywne rozwijające manualne umiejętności i wyobraźnię – Kreatywna Plastelina, w cenie 21,49zł dedykowana maluchom z grupy wiekowej 3+ z pewnością pobudzi artystycznego ducha u niejednego małego twórcy.

Rozrywka niewielkim kosztem, która ucieszy nastolatka

Nie od dziś wiadomo, że obdarowanie nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Młodzi ludzie uwielbiają gadżety i nowości, więc wybranie dla nich świątecznego podarunku często bywa problematyczne. Dlatego najlepiej sięgnąć po najbardziej sprawdzone upominki – takie jak książka. W ofercie Livro.pl znajdują się pozycje z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży literatury każdego gatunku. Alternatywą dla książek mogą być filmowe hity dostępne na DVD oraz Blue-Ray z rodzimymi i zagranicznymi produkcjami, dostępne na stronie Livro.pl w przystępnych cenach. Kolejną propozycją prezentu dla nastolatka jest kalendarz książkowy z  motywem ulubionego hitu filmowego na przykład uwielbianych przez młodzież Star Wars.

Warto już teraz zajrzeć na stronę Livro.pl i dokonać zakupu. Dostępnych jest tam wiele promocji na artykuły dla najmłodszych, książki, płyty i filmy DVD, które będą wspaniałym świątecznym podarunkiem, a jednocześnie nie nadszarpną domowego budżetu. Wszystkie zamówienia złożone do 19.12.2018 zostaną zrealizowane przed Świętami.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Aktywne ferie na lodowisku przed Silesia City Center Biuro prasowe
2019-02-18 | 17:00

Aktywne ferie na lodowisku przed Silesia City Center

Wszyscy miłośnicy zimowych sportów, którzy drugi tydzień ferii spędzają w Katowicach, mogą skorzystać z bezpłatnego lodowiska na Placu Słonecznym przed Silesia City Center.
Styl życia Tikkurila Lododisco – Pluszaki atakują
2019-02-15 | 21:00

Tikkurila Lododisco – Pluszaki atakują

W miniony piątek na tafli dębickiego lodowiska tłumnie pojawiły się… pluszaki. Wszystkie ubrane w stylowe futerka, różnobarwnie mieniące się w świetle reflektorów,
Styl życia PIWA ŁOMŻA Z CERTYFIKATEM DOCEŃ POLSKIE
2019-02-14 | 14:02

PIWA ŁOMŻA Z CERTYFIKATEM DOCEŃ POLSKIE

Ubiegły rok okazał się bardzo pomyślny dla marki Łomża i zakończył zdobyciem wielu prestiżowych wyróżniać m.in. Superbrands Polska Marka, Przebój FMCG 2018, Konsumencki

Gwiazdy

Monika Zamachowska: Lekarz ma nie tylko wykonać zabieg. Powinien być również opiekunem pacjenta

Dziennikarka przestrzega przed oszustami udającymi lekarzy medycyny estetycznej. W pracy zawodowej wielokrotnie spotykała się z ofiarami takich nieuczciwych osób, które opowiadając o swoich doświadczeniach, chciały uchronić inne kobiety. Sama korzysta z usług sprawdzonej lekarki, u której zawsze czuje się bezpiecznie.

Gwiazdy

Kamil Pawelski: Największą trudnością w „TTBZ” jest wejście w daną osobę. Nie jestem zawodowym aktorem, więc to dla mnie spore wyzwanie

Bloger nie ukrywa, że udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiąże się z silnymi emocjami, dużym stresem i ogromnym wysiłkiem. Wartością dodaną jest jednak możliwość doskonalenia warsztatu wokalno-aktorskiego i obycia ze sceną. Bloger najbardziej obawia się damskiego repertuaru i zmierzenia się z osobowością danej gwiazdy. Zapewnia też, że niezależnie od tego, jak potoczą się jego losy w TTBZ, nadal będzie doskonalił swój wokal.

Konsument

Połowa polskich dzieci jest zagrożona zaburzeniami odżywiania. Odchudza się już co czwarty mały Polak

Od ośmiu lat stale rośnie liczba odchudzających się dzieci. Obecnie diety, które mają zredukować wagę, stosuje co czwarte polskie dziecko, ponad 20 proc. myśli natomiast o ich wprowadzeniu. W większości przypadków jadłospisy ułożone są nieprawidłowo i codzienne posiłki nie dostarczają dzieciom niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Może to skutkować zahamowaniem wzrostu, zaburzeniami koncentracji, osteoporozą, odwodnieniem, a nawet depresją – podkreślają eksperci Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

 

Teatr

Lesław Żurek, Edyta Olszówka i Michał Piela w spektaklu „Jojo”. Sztuka opowiada o naszych relacjach, jak oddalamy się od siebie i jakie są tego konsekwencje

Odtwórcy głównych ról w spektaklu „Jojo” podkreślają, że sztuka co prawda okraszona jest dużą dawką humoru, ale opowiada o poważnych problemach, jakie mogą się zdarzyć w każdym małżeństwie. Uwikłani w miłosny trójkąt żyją złudzeniami, a w gruncie rzeczy doszczętnie rujnują swoje związki.