Komunikaty PR

Zmysłowa rumba z Edytą Herbuś

2018-10-12  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt
Justyna Spychalska
38PR & Content Communication Sp z o.o.

Łódź
90-729 Łódź
justyna.spychalska|38pr.pl| |justyna.spychalska|38pr.pl
512 029 778
38pr.pl

Rumba jest kubańskim tańcem, podczas którego to partnerka uwodzi kobiecością. Namiętność miesza się tu z pożądaniem, a dominującą rolę odgrywa flirt pomiędzy partnerami. To wolny, ale rytmiczny taniec, w którym idealnie odnajdą się kobiety świadome i pewne swojego ciała. A jak wygląda rumba w wykonaniu Edyty Herbuś i jej mamy? Przekonajcie się, że wystarczy poznać kilka prostych kroków, by swobodnie poczuć się w tym tańcu.

Rumba – co trzeba o niej wiedzieć?

Rumba to pełen seksapilu taniec, w którym główną rolę odgrywa ruch bioder. Prostym ćwiczeniem, pozwalającym poczuć rodzaj ruchu jest kręcenie biodrami w kształt ósemki(czyli najpierw jedno biodro wykonuje koło, a potem drugie). Krok podstawowy rumby podobny jest do tego w cza-czy – liczony jest w rytmie na cztery i zaczyna się od ruchu do boku prawą nogą. Na raz występuje pauza, w której nie wykonuje się kroku, tylko wypełnia się go obciążeniem biodra w prawą stronę. Następnie, na dwa, wykonuje się krok lewą nogą do przodu. Powrót na prawą nogę do tyłu następuje na trzy, a lewa noga kierowana jest do boku na cztery. Potem to samo robimy analogicznie w drugą stronę. Obciążenie biodra na raz, następnie prawa noga do tyłu na dwa, powrót na lewą do przodu na trzy i prawą do boku na cztery – co stanowi już powtórzenie kroku podstawowego.

Poza ruchem biodrami, każdy krok wykończony jest rozciągnięciem rąk, co jeszcze bardziej skupia wzrok na tańczącej kobiecie. Pewne partnerowanie to z kolei zadanie mężczyzny. W tym tańcu nie liczą się same kroki, ale także kontakt pomiędzy partnerami, charyzma czy ich wrażliwe reagowanie na siebie, które sprawia, że ten taniec staje się bardzo sensualny.

Rumba – idealny taniec również dla dojrzałej kobiety

Taniec to jedna z najpiękniejszych form aktywności fizycznej, która nie tylko pozwala zadbać o sylwetkę i dobrą formę (zwłaszcza nóg, gdyż pobudza pompę mięśniową, dzięki czemu ułatwia prawidłowe krążenie krwi), ale także sprawia, że kobieta może wyrazić siebie, będąc pełną gracji i elegancji. Szczególnie w rumbie, która jak mówi Edyta Herbuś, jest tańcem miłości i namiętności.

A teraz pora na uwolnienie swojej kobiecości! Zwłaszcza, że podstawowy krok rumby możemy wykonywać zarówno solo, jak i w duecie, dlatego niemal każda okazja jest idealna, by trochę się poruszać i zadbać o swoje zdrowie. Zapraszamy na lekcję rumby przeprowadzoną przez Edytę Herbuś w ramach kampanii „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. Tancerka biorąc udział w tej akcji społecznej inspiruje kobiety w każdym wieku, by aktywnie spędzały czas.

Link do pobrania instruktażu tańca: https://we.tl/t-T6KfDxr7gv

Lekcje tańca prowadzone przez Edytę Herbuś powstały w ramach kampanii społecznej „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. To akcja dedykowana dojrzałym i cieszącym się życiem kobietom, świadomym tego, jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku. Dzięki nauce kilku podstawowych kroków można przyjemnie spędzić czas, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Taniec to także duża dawka pozytywnej energii dla naszego organizmu oraz sposób na realizację swojej pasji. Dojrzałe kobiety mogą również dzięki niemu inspirować do aktywności młodsze pokolenia.

Na dedykowanej kampanii stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl znajdują się zarówno inspirujące historie o pełnych energii i pasji dojrzałych kobietach – widzianych oczami młodszych pokoleń, jak i merytoryczne porady ekspertów.

Na lekcje tańca z Edytą Herbuś zaprasza organizator akcji „Nic Nie Zatrzyma Mnie” – marka Diosminex, dbająca o zdrowie i lekkość nóg.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia 5 akcesoriów w najmodniejszych kolorach, które odmienią mieszkanie na wiosnę Biuro prasowe
2019-03-20 | 13:04

5 akcesoriów w najmodniejszych kolorach, które odmienią mieszkanie na wiosnę

Wiosenne temperatury sprawiają, że większości z nas udziela się pozytywny nastrój i czujemy nagły przypływ energii. Związane jest to nie tylko z nadejściem ciepłych, słonecznych
Styl życia Walka o ekosystem, czyli plastik na celowniku
2019-03-20 | 07:00

Walka o ekosystem, czyli plastik na celowniku

Ekologiczna postawa nie przejawia się tylko w tym co jemy, ale również w tym, czym i jak jemy. Niestety zarówno produkcja, jak i gospodarowanie odpadami plastikowymi wciąż
Styl życia Rekord Polski dla dzieci z Przylądka Nadziei. Sztafeta 24 godziny na rolkach
2019-03-20 | 01:00

Rekord Polski dla dzieci z Przylądka Nadziei. Sztafeta 24 godziny na rolkach

Wydarzenie CEPA Rolki Reggae Rekord oleśniccy rolkarze organizują dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei. Dwójka rolkarzy, przez 24 godziny bez przerwy, wymieniając się

Podróże

Paulina Młynarska: Zakochujemy się w pewnych miejscach. Dla mnie takim miejscem zawsze była Grecja

Dziennikarka na stałe zamieszkała w Grecji, spełniając tym samym marzenie z dzieciństwa. Do przeprowadzki przygotowywała się przez blisko 10 lat, stopniowo wycofując się z mediów i szukając możliwości pracy zdalnej. Twierdzi, że w Grecji urzeka ją zarówno niesamowity klimat, jak i uśmiechnięci, pomocni i pozytywnie nastawieni do życia ludzie.

Media i PR

CNN: Współczesne niewolnictwo i handel ludźmi silniejsze niż kiedykolwiek. Dziennikarze mają tu ogromną rolę do odegrania – uważa Dominika Kulczyk

Mamy do czynienia ze zjawiskiem niewolnictwa na ogromną skalę, to biznes liczony w setkach miliardów dolarów – podkreślają dziennikarze CNN zaangażowani w inicjatywę CNN Freedom Project. Od 2011 roku stacja przygotowała na ten temat ponad 600 reportaży i filmów dokumentalnych. Jednym z takich reportaży jest „Troubled Waters” (pol. „Wzburzone wody”) przygotowany wspólnie z Dominiką Kulczyk i Kulczyk Foundation na temat niewolniczej pracy dzieci z regionu jeziora Wolta w Ghanie.

Firma

Kompetencje społeczne zyskują na znaczeniu. To one będą przesądzać o sukcesie na rynku pracy

Efektywny dialog, umiejętność współpracy i mądrze pojęte przywództwo to umiejętności miękkie, które wkrótce będą przesądzać zarówno o sukcesie zawodowym, jak i biznesowym – wynika z najnowszego raportu Orange Polska „Mądre zarządzanie”. Eksperci wskazują, że kompetencje te mocno zyskują na znaczeniu, zwłaszcza w kontekście postępujących zmian technologicznych. Do nowych realiów muszą się dostosować zarówno pracownicy, jak i całe organizacje.

 

Edukacja

Niezdarność dziecka często spowodowana jest poważnym zaburzeniem. Rodzice nierzadko to lekceważą

Częste potykanie się, trudności z kopaniem piłki, ubieraniem się czy posługiwaniem sztućcami – takie symptomy mogą świadczyć o dyspraksji. To zaburzenie, które upośledza rozwój motoryczny malucha, często prowadząc do alienacji. Cierpi na nie nawet co dziesiąte dziecko, częściej chłopcy niż dziewczynki. Objawy dyspraksji mogą być łagodzone dzięki terapii integracji sensorycznej, wymaga to jednak prawidłowej i szybkiej diagnozy. Wielu rodziców myli jednak te zaburzenia z niezdarnością dziecka.