Komunikaty PR

Zmysłowa rumba z Edytą Herbuś

2018-10-12  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Trzcińska
38PR & Content Communication

Łódź
91-035 Łódź
aleksandra.trzcinska|38pr.pl| |aleksandra.trzcinska|38pr.pl
505 266 288
38pr.pl

Rumba jest kubańskim tańcem, podczas którego to partnerka uwodzi kobiecością. Namiętność miesza się tu z pożądaniem, a dominującą rolę odgrywa flirt pomiędzy partnerami. To wolny, ale rytmiczny taniec, w którym idealnie odnajdą się kobiety świadome i pewne swojego ciała. A jak wygląda rumba w wykonaniu Edyty Herbuś i jej mamy? Przekonajcie się, że wystarczy poznać kilka prostych kroków, by swobodnie poczuć się w tym tańcu.

Rumba – co trzeba o niej wiedzieć?

Rumba to pełen seksapilu taniec, w którym główną rolę odgrywa ruch bioder. Prostym ćwiczeniem, pozwalającym poczuć rodzaj ruchu jest kręcenie biodrami w kształt ósemki(czyli najpierw jedno biodro wykonuje koło, a potem drugie). Krok podstawowy rumby podobny jest do tego w cza-czy – liczony jest w rytmie na cztery i zaczyna się od ruchu do boku prawą nogą. Na raz występuje pauza, w której nie wykonuje się kroku, tylko wypełnia się go obciążeniem biodra w prawą stronę. Następnie, na dwa, wykonuje się krok lewą nogą do przodu. Powrót na prawą nogę do tyłu następuje na trzy, a lewa noga kierowana jest do boku na cztery. Potem to samo robimy analogicznie w drugą stronę. Obciążenie biodra na raz, następnie prawa noga do tyłu na dwa, powrót na lewą do przodu na trzy i prawą do boku na cztery – co stanowi już powtórzenie kroku podstawowego.

Poza ruchem biodrami, każdy krok wykończony jest rozciągnięciem rąk, co jeszcze bardziej skupia wzrok na tańczącej kobiecie. Pewne partnerowanie to z kolei zadanie mężczyzny. W tym tańcu nie liczą się same kroki, ale także kontakt pomiędzy partnerami, charyzma czy ich wrażliwe reagowanie na siebie, które sprawia, że ten taniec staje się bardzo sensualny.

Rumba – idealny taniec również dla dojrzałej kobiety

Taniec to jedna z najpiękniejszych form aktywności fizycznej, która nie tylko pozwala zadbać o sylwetkę i dobrą formę (zwłaszcza nóg, gdyż pobudza pompę mięśniową, dzięki czemu ułatwia prawidłowe krążenie krwi), ale także sprawia, że kobieta może wyrazić siebie, będąc pełną gracji i elegancji. Szczególnie w rumbie, która jak mówi Edyta Herbuś, jest tańcem miłości i namiętności.

A teraz pora na uwolnienie swojej kobiecości! Zwłaszcza, że podstawowy krok rumby możemy wykonywać zarówno solo, jak i w duecie, dlatego niemal każda okazja jest idealna, by trochę się poruszać i zadbać o swoje zdrowie. Zapraszamy na lekcję rumby przeprowadzoną przez Edytę Herbuś w ramach kampanii „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. Tancerka biorąc udział w tej akcji społecznej inspiruje kobiety w każdym wieku, by aktywnie spędzały czas.

Link do pobrania instruktażu tańca: https://we.tl/t-T6KfDxr7gv

Lekcje tańca prowadzone przez Edytę Herbuś powstały w ramach kampanii społecznej „Nic Nie Zatrzyma Mnie”. To akcja dedykowana dojrzałym i cieszącym się życiem kobietom, świadomym tego, jak ważna jest aktywność fizyczna w każdym wieku. Dzięki nauce kilku podstawowych kroków można przyjemnie spędzić czas, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Taniec to także duża dawka pozytywnej energii dla naszego organizmu oraz sposób na realizację swojej pasji. Dojrzałe kobiety mogą również dzięki niemu inspirować do aktywności młodsze pokolenia.

Na dedykowanej kampanii stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl znajdują się zarówno inspirujące historie o pełnych energii i pasji dojrzałych kobietach – widzianych oczami młodszych pokoleń, jak i merytoryczne porady ekspertów.

Na lekcje tańca z Edytą Herbuś zaprasza organizator akcji „Nic Nie Zatrzyma Mnie” – marka Diosminex, dbająca o zdrowie i lekkość nóg.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.NicNieZatrzymaMnie.pl.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Mamy polskiego Gordona Ramsaya! Biuro prasowe
2018-10-19 | 01:00

Mamy polskiego Gordona Ramsaya!

Tegoroczną edycję National Chef of the Year 2018 wygrał Kuba Winkowski! To najbardziej prestiżowy konkurs branży gastronomicznej w Wielkiej Brytanii, a jego laureatem był m.in. Gordon
Styl życia Kobiety pełne pasji w nowej kampanii wizerunkowej aplikacji seep.
2018-10-18 | 12:15

Kobiety pełne pasji w nowej kampanii wizerunkowej aplikacji seep.

W najnowszej  kampanii aplikacji seep. @olakori, @cookapl, @markievicz, @zryjzdrowo_dietetyk, @brudnaheroina i @gretharuta przekonują swoich, niemalże 500.000 obserwujących, że
Styl życia FreeYu w kampanii „Głodni Wolności” zachęca do bycia sobą i realizowania pasji
2018-10-17 | 13:00

FreeYu w kampanii „Głodni Wolności” zachęca do bycia sobą i realizowania pasji

„Głodni Wolności” to manifest skierowany do wszystkich, którzy cenią sobie swój własny, niepowtarzalny styl i mają odwagę realizować swoje nawet najbardziej

Gwiazdy

Lefteris Kavoukis: Praca to wspólna pasja moja i żony. Pozytywnie wpływa na nasz związek

Lefteris Kavoukis to jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w firmie BEBIO oraz zespole trenerów Be ACTIVE Team, który na stałe współpracuje z Ewą Chodakowską podczas warsztatów fitness Be ACTIVE Tour. Jak przyznaje, praca w tym zespole przynosi mu sporo satysfakcji, a wartością dodatnią jest możliwość spędzania czasu z żoną – Ewą Chodakowską.

Uroda

Red Lipstick Monster: Polski rynek kosmetyczny jest bardzo do przodu. Potwierdza to obecność światowych marek

Blogerka pozytywnie ocenia otwartość polskiego rynku kosmetycznego na stale pojawiające się nowości. Chętnie sięga zarówno po nowe kosmetyki kolorowe, jak i produkty do pielęgnacji, uważa bowiem, że podstawą udanego makijażu jest zdrowa i zadbana skóra. Red Lipstick Monster pojawiła się ostatnio na premierze w sieci Sephora światowych marek Anastasia Beverly Hills i Christophe Robin.

Żywienie

Mięso z probówki może zrewolucjonizować światowy system żywienia. Ma być tańsze, zdrowsze i bezpieczniejsze dla środowiska

W Stanach Zjednoczonych nawet 80 proc. wytwarzanych antybiotyków przeznacza się na zwierzęta hodowlane. Hodowla zwierząt na żywność jest też jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia – jest odpowiedzialna za emisję gazów cieplarnianych na równi z transportem. Problem może rozwiązać „czyste mięso” wyprodukowane w laboratorium z pobranych komórek zwierząt. To wciąż prawdziwe mięso, ale bez antybiotyków, E. coli, salmonelli i zanieczyszczeń, które w dodatku oszczędza środowisko. Eksperci oceniają, że wkrótce może zrewolucjonizować światowy system żywnościowy.

Moda

Ramiączka biustonosza to jedynie 15–20 proc. podtrzymania biustu. Główną rolę w uniesieniu piersi pełni dobrze dobrany pas obwodu

Brafitterki tłumaczą, że przy wyborze biustonosza najważniejszym krokiem jest odpowiednie dobranie obwodu pod biustem, co zapewnia podtrzymanie jego ciężaru i zagwarantuje komfort. Niestety wśród kobiet w dalszym ciągu panuje błędne przekonanie, że to ramiączka podnoszą piersi. Z kolei użyte materiały muszą się cechować zwiększoną stabilnością i wytrzymałością, a przy tym powinny być przyjazne dla skóry.