Komunikaty PR

System inteligentnego domu z Polski. FIBARO - pierwszy salon pokazowy w Łodzi

2019-05-15  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Już od 17 maja łodzianie sprawdzą m.in., jak za jego pomocą zmniejszyć rachunki za energię lub zwiększyć bezpieczeństwo mieszkania.

Ostrzeże przez zalaniem wodą, pożarem i tlenkiem węgla. Zaalarmuje, gdy intruz wedrze się do domu, a także sam na bieżąco dostosuje pobór ciepła i prądu do warunków naszego mieszkania – to tylko kilka z wielu możliwości, jakie oferuje polski system inteligentnego domu FIBARO. Każdy łodzianin będzie mógł sam to sprawdzić w pierwszym salonie pokazowym FIBARO w Łodzi. FIBARO Experience Center już od 17 maja czeka z otwartymi drzwiami na wszystkich w kamienicy przy ul. Piramowicza 6. W pierwszym tygodniu od otwarcia na każdego gościa będzie czekał kupon rabatowy 10% na zakup systemu FIBARO. Dodatkowo eksperci zaoferują bezpłatną konsultację w zakresie doboru urządzeń oraz szacunkową wycenę systemu.

 

To miejsce dla każdego, kogo interesują nowe technologie i rozwiązania dla domu lub mieszkania – zarówno dla właścicieli mieszkań czy domów, jak i dla inwestorów, instalatorów czy architektów – podkreśla Mikołaj Pertek, Dyrektor FIBARO na Europę Centralną. – Użycie systemu smart home pozwala nie tylko mieszkać wygodniej, ale też bezpieczniej i taniej. Przykładowo nasz rachunek za ogrzewanie może być niższy nawet o ponad 40%, jeżeli zautomatyzujemy system ogrzewania.

 

Salon mieści się w zabytkowej, łódzkiej kamienicy, w której kręcona była jedna z najsłynniejszych, polskich komedii – „Vabank” Juliusza Machulskiego. Tam, gdzie powstawały sceny o genialnych włamywaczach-kasiarzach, teraz będzie można zobaczyć rozwiązania, które pozwolą się zabezpieczyć przed takimi zawodowcami.

 

FIBARO jest globalną, innowacyjną marką działającą w branży internetu rzeczy (oferująca swoje rozwiązania na 6 kontynentach, w ponad 100 krajach). To jeden z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie jego elementy są projektowane i produkowane w Polsce (w Poznaniu).

https://www.fibaro.com/pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Paweł Baszuro | Empik Arkadia Biuro prasowe
2019-08-08 | 18:00

Paweł Baszuro | Empik Arkadia

Terminy IT niejedną osobę przyprawiają o ból głowy. Utarło się, że informatycy mówią do współpracowników mało zrozumiałym językiem. Faktem jest, że
IT i technologie Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker
2019-08-08 | 09:00

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker

Do portfolio produktów marki Hama dołączył zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion,  wyposażony w technologię podwójnych głośników Dual Speaker, cyfrowe
IT i technologie Światowy producent kamer na targach IFA w Berlinie
2019-08-06 | 12:00

Światowy producent kamer na targach IFA w Berlinie

Targi IFA 2019: Color Night Vision — pierwsza kamera monitoringu firmy EZVIZ, przesyłająca kolorowy obraz przez całą dobę C3W Color Night Vision: ochrona w pełnym kolorze, przez

Kalendarium

Gwiazdy

Magda Gessler: Nigdy w życiu nie robiłam sobie nic na twarzy. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami wygląda ona nieregularnie

Gwiazda TVN często jest posądzana o poddawanie się zabiegom medycyny estetycznej, dlatego też nie ukrywa, że irytuje ją, gdy ktoś wmawia jej poprawianie urody. Restauratorka podkreśla, że nie ma czasu nawet na regularny masaż, a tym bardziej na spędzanie długich godzin w gabinetach medycyny estetycznej. Przyznaje, że na jej nieregularne rysy twarzy wpływ miał paraliż nerwu trójdzielnego.

Seriale

Violetta Arlak: chciałabym przebierać w scenariuszach jak w ulęgałkach. Niestety tak nie jest

Od moich bohaterek przejmuję filozofię, która stwierdza: idź do przodu, bądź odważna – mówi aktorka. Podkreśla, że nigdy się nie poddaje, a problemy traktuje jak drobne kamyki na drodze do celu, a nie poważne przeszkody. Nie ukrywa też, że chciałaby dostawać więcej scenariuszy i móc wybierać w ofertach ról.

 

Problemy społeczne

Rak piersi dla Polek to wciąż temat tabu. Strach przed chorobą i reakcją bliskich powstrzymuje je przed regularnymi badaniami

Mimo świadomości na temat konieczności wykonywania samobadania piersi oraz niezbędnych badań takich jak USG, czy mammografia, Polki nadal nie wykonują regularnych badań. Najczęstszymi powodami są lęk przed otrzymaniem diagnozy, trudnym leczeniem, naznaczeniem społecznym, czy obawa przed brakiem dostępu do terapii. Ten lęk każdego roku skutecznie powstrzymuje Polki przed regularnymi badaniami, rozmową o zdrowiu, a także poinformowaniem najbliższych o diagnozie raka piersi. Choroba jest wciąż tematem tabu, szczególnie gdy diagnoza ma postać zaawansowaną.

Media

Marek Krupski: marzy mi się talk show współprowadzony przez moją żonę. Chcemy częściej pracować razem

Żałuję, że tak późno zacząłem pracować z żoną – mówi aktor. Latem spotkał się z Magdaleną Modrą na planie drugiego sezonu serialu "Rodzinny interes", już myśli jednak o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach. Jego zawodowym marzeniem jest talk show, który mógłby prowadzić z żoną.