Komunikaty PR

System inteligentnego domu z Polski. FIBARO - pierwszy salon pokazowy w Łodzi

2019-05-15  |  14:30
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Już od 17 maja łodzianie sprawdzą m.in., jak za jego pomocą zmniejszyć rachunki za energię lub zwiększyć bezpieczeństwo mieszkania.

Ostrzeże przez zalaniem wodą, pożarem i tlenkiem węgla. Zaalarmuje, gdy intruz wedrze się do domu, a także sam na bieżąco dostosuje pobór ciepła i prądu do warunków naszego mieszkania – to tylko kilka z wielu możliwości, jakie oferuje polski system inteligentnego domu FIBARO. Każdy łodzianin będzie mógł sam to sprawdzić w pierwszym salonie pokazowym FIBARO w Łodzi. FIBARO Experience Center już od 17 maja czeka z otwartymi drzwiami na wszystkich w kamienicy przy ul. Piramowicza 6. W pierwszym tygodniu od otwarcia na każdego gościa będzie czekał kupon rabatowy 10% na zakup systemu FIBARO. Dodatkowo eksperci zaoferują bezpłatną konsultację w zakresie doboru urządzeń oraz szacunkową wycenę systemu.

 

To miejsce dla każdego, kogo interesują nowe technologie i rozwiązania dla domu lub mieszkania – zarówno dla właścicieli mieszkań czy domów, jak i dla inwestorów, instalatorów czy architektów – podkreśla Mikołaj Pertek, Dyrektor FIBARO na Europę Centralną. – Użycie systemu smart home pozwala nie tylko mieszkać wygodniej, ale też bezpieczniej i taniej. Przykładowo nasz rachunek za ogrzewanie może być niższy nawet o ponad 40%, jeżeli zautomatyzujemy system ogrzewania.

 

Salon mieści się w zabytkowej, łódzkiej kamienicy, w której kręcona była jedna z najsłynniejszych, polskich komedii – „Vabank” Juliusza Machulskiego. Tam, gdzie powstawały sceny o genialnych włamywaczach-kasiarzach, teraz będzie można zobaczyć rozwiązania, które pozwolą się zabezpieczyć przed takimi zawodowcami.

 

FIBARO jest globalną, innowacyjną marką działającą w branży internetu rzeczy (oferująca swoje rozwiązania na 6 kontynentach, w ponad 100 krajach). To jeden z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie jego elementy są projektowane i produkowane w Polsce (w Poznaniu).

https://www.fibaro.com/pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID Biuro prasowe
2019-05-24 | 15:10

RX500e kolorowa drukarka do etykiet RFID

Najnowsza drukarka firmy Primera RX500e, to w pełni kolorowa drukarka etykiet z wbudowanym, automatycznym systemem kodującym RFID. Wykorzystuje najnowszą technologię druku atramentowego o
IT i technologie Jakie rozwiązanie WiFi będzie lepsze dla Twojego biznesu?
2019-05-24 | 11:10

Jakie rozwiązanie WiFi będzie lepsze dla Twojego biznesu?

Technologie związane z Wi-Fi wciąż niezwykle się rozwijają i poprawiają na przestrzeni lat. Warto jednak zauważyć, że niekoniecznie wszystkie rozwiązania sprawdzą się na dużych
IT i technologie East Games United 2019. Podlaska Krynka w gronie sponsorów
2019-05-24 | 01:00

East Games United 2019. Podlaska Krynka w gronie sponsorów

East Games United to święto dla wszystkich fanów gier wideo, e-sportu, fantastyki i szeroko pojętej popkultury. Impreza, organizowana cyklicznie w Białymstoku, zdążyła już zyskać

Gwiazdy

Dorota Wellman o hejterach: Nie czytam czegoś, co jest wylaniem czyichś kompleksów. Nie interesuje mnie to

Dziennikarka przyznaje, że na co dzień spotyka się z ogromnym hejtem, ale za nic ma tego typu krytykę. Negatywne komentarze anonimowych osób nie są dla niej w żaden sposób konstruktywne, bo mają na celu tylko obrażanie i poniżanie. Uprzedzając ataki, w swojej najnowszej książce „I ty możesz być modelką” dziennikarka z góry zastrzegła, że poprzez tę publikację nie promuje otyłości.

Seriale

Danuta Stenka: kręcenie scen erotycznych nie należy do przyjemności

Wszystkie sytuacje, które w życiu sprawiają przyjemność, na planie filmowym są koszmarem  mówi gwiazda. Ma na myśli m.in. sceny erotyczne, których kręcenie zawsze wywołuje w niej napięcie nerwowe. Aktorka podkreśla jednak, że dyskomfort ten może zmniejszyć nastrojowe oświetlenie planu oraz umiejętności operatora.

Motoryzacja

Młodych kierowców gubi brawura i małe doświadczenie. Powodują najwięcej wypadków drogowych

Młodzi kierowcy w wieku 18–24 lata stanowią największą grupę zarówno sprawców, jak i ofiar wypadków drogowych. Tylko w Polsce w 2018 roku z 31,7 tys. wypadków ponad 5 tys. spowodowali właśnie młodzi kierowcy. Gubi ich szybka jazda i skłonność do brawury w połączeniu z brakiem doświadczenia oraz stosunkowo niewielkimi umiejętnościami. Niezbędną wiedzę mogą zdobyć na szkoleniach z zawodowymi kierowcami.

Motoryzacja

Rafał Jonkisz: W samochodach dla mnie najważniejsze są aspekty wizualne. Auto musi mieć jeszcze sportowy pazur

Model nie ukrywa, że jest estetą, dlatego dla niego najważniejszy jest niebanalny design samochodu. Najlepiej, by pojazd jednocześnie miał opływowe kształty, bogato wyposażone wnętrze i dużo koni mechanicznych pod maską. Jeśli chodzi o rodzaj nadwozia, to w grę wchodzi wersja sedan albo coupé.