Komunikaty PR

Taurus Road Show 2016 – edycja wiosna/lato coraz bliżej

2016-03-31  |  14:50

Już 16 kwietnia br. rozpocznie się kolejna edycja akcji Taurus Road Show. Inauguracyjnym wydarzeniem będzie pierwszy tegoroczny Bike Maraton, który odbędzie się w Miękini. W sezonie wiosenno-letnim Taurus pojawi się w sumie na 20 dużych imprezach rowerowych w całej Polsce, organizowanych głównie w ramach cyklów Bike Maraton oraz Bike Atelier MTB Maraton.

Imprezom towarzyszyć będzie prezentacja marek, których przedstawicielem jest właśnie polska firma Taurus. W miasteczku Taurus goście otrzymają możliwość zapoznania się np. z kompletnymi rozwiązaniami do samochodowego transportu sprzętu sportowego – od bagażników bazowych, przez boxy dachowe, uchwyty rowerowe montowane na dachu auta lub tylnej klapie, aż po platformy instalowane na haku holowniczym.

Obok produktów firmowanych naszym logo, goście będą mogli poznać bliżej innowacyjną kolekcję bagażników marki Whispbar, oferującej najcichszy obecnie system bagażników na rynku, oraz sprzęt innych czołowych marek (m.in. Aurilis, Cam, Kamei i Thule). Takie spotkania to też dobra okazja, by powiększyć swoją wiedzę nt. doboru technicznego akcesoriów oraz dopasowania ich do indywidualnych potrzeb – nasi eksperci będą oczywiście służyć pomocą w tym zakresie” – wyjaśnia Taurus.

Podczas Taurus Road Show 2016 prezentowane mają być także rowery górskie i szosowe marki BMC oraz rowery i rowery elektryczne marki Kreidler. Wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować, jak w praktyce sprawują się jednoślady z asystą elektryczną.

Kalendarz imprez w ramach wiosenno-letniej edycji Taurus Road Show 2016:

16 kwietnia – Miękinia (Bike Maraton);
24 kwietnia – Dąbrowa Górnicza (Bike Atelier MTB Maraton);
7 maja – Polanica Zdrój (Bike Maraton);
21 maja – Zdzieszowice (Bike Maraton);
22 maja – Tychy (Bike Atelier MTB Maraton);
4 czerwca – Wałbrzych (Bike Maraton);
5 czerwca – Rybnik (Bike Atelier MTB Maraton);
18 czerwca – Wisła (Bike Maraton);
26 czerwca – Szczecin Gocław (Trzy Wieże);
9 lipca – Szklarska Poręba (Bike Maraton);
17 lipca – Żarki/Niegowa/Janów (Bike Atelier MTB Maraton)
23 lipca – Bielawa (Bike Maraton);
6 sierpnia – Ustroń-Równica (Uphill MTB);
7 sierpnia – Obiszów (Bike Maraton);
20 sierpnia – Myślenice (Bike Maraton);
21 sierpnia – Psary (Bike Atelier MTB Maraton);
11 września – Jelenia Góra (Bike Maraton);
18 września – Gliwice (Bike Atelier MTB Maraton);
24 września – Ludwikowice Kłodzkie, gm. Nowa Ruda (Bike Maraton);
8 października – Świeradów Zdrój (Bike Maraton).

Więcej informacji nt. poszczególnych etapów akcji będzie można znaleźć na oficjalnym profilu firmy Taurus w serwisie społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/TaurusBagaznik

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia 3 sposoby, aby jesienią czas przestał „uciekać nam przez palce” Biuro prasowe
2020-09-24 | 12:23

3 sposoby, aby jesienią czas przestał „uciekać nam przez palce”

Dopiero był maj, a mamy już… prawie koniec września. Ile z rzeczy, które sobie zaplanowaliśmy na ten okres udało nam się zrealizować? A może zazdrościmy innym, że tak wiele
Styl życia Widzimy plusy
2020-09-24 | 11:45

Widzimy plusy

Chociaż Polacy są już zmęczeni pandemią i pragną powrotu do normalności, to udaje im się jednak dostrzec także jasne jej strony. Jakie? Nie chodzi tu wyłącznie o home office,
Styl życia Kolor „Moc Ziemi” ogłoszony przez AkzoNobel Kolorem Roku 2021
2020-09-24 | 09:00

Kolor „Moc Ziemi” ogłoszony przez AkzoNobel Kolorem Roku 2021

Międzynarodowy zespół ekspertów AkzoNobel ds. koloru i designu ogłosił „Moc Ziemi” Kolorem Roku 2021. To właśnie ta ciepła i naturalna barwa oraz towarzyszące jej

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Media

Kinga Sawczuk: Kiedyś nie potrafiłam marzyć i miałam kompleksy. W szkole czasami słyszałam, że mi się nie uda i że wstawiam głupie filmiki

Influencerka poprzez swoją działalność w social mediach stara się zmotywować ludzi do spełniania marzeń. Tłumaczy, że jeszcze parę lat temu nie wierzyła w siebie i brakowało jej odwagi. Postanowiła jednak stawić czoła wewnętrznym słabościom i lękom. Decyzja okazała się słuszna. Obecnie obserwuje ją na Instagramie ponad milion osób. Kinga Sawczuk chce wykorzystać popularność jak najlepiej. Niedawno premierę miała jej książka pod tytułem „Kompleksiara. Jak zaistnieć w necie i być sobą?”.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Media

Mariusz Pudzianowski: Zawsze miałem do siebie dystans. Podchodzę do programu „Anything Goes. Ale Jazda!” na luzie i dobrze się bawię

Zawodnik MMA bierze udział w nowym programie telewizyjnym emitowanym na TVP2  „Anything Goes. Ale Jazda!”. Tłumaczy, że jego formuła jest bardzo specyficzna i dlatego z pewnością nie każdy dobrze się w niej odnajdzie. Gwiazdy mają za zadanie rozbawić publiczność oraz widzów przed telewizorami. W konsekwencji muszą wykazać się kreatywnością, ale także sporym poczuciem humoru. Strongman zaznacza, że na planie produkcji czuje się bardzo komfortowo, ponieważ do życia podchodzi z dystansem i nie boi się nowych wyzwań.

Gwiazdy

Agata Załęcka: Preferuję minimalistyczny tryb życia. Oduczyłam się zbieractwa. Gromadzić należy jedynie wspomnienia

Aktorka stara się dbać o środowisko naturalne. Zaznacza, że ekologia w jej życiu zajmuje bardzo ważne miejsce. Agata Załęcka nie kupuje niepotrzebnych rzeczy, ponieważ nie lubi otaczać się nadmiarem produktów. Gdy otoczenie urządzone jest w minimalistycznym stylu, znacznie łatwiej jest się jej odnaleźć oraz skupić na poszczególnych zajęciach. Przyznaje, że coraz częściej rezygnuje również z mięsa. Jadłospis artystki przepełniają głównie warzywa i owoce, które pozwalają jednocześnie zadbać o sylwetkę oraz generować mniej plastiku.