Komunikaty PR

Wiosenny „must have” każdego maluszka

2014-03-24  |  13:06
Biuro prasowe
Kontakt
Izabela Knapek
CORE PR

Genewska 18
03-963 Warszawa
izabela.knapek|corepr.pl| |izabela.knapek|corepr.pl
512 405 768
corepr.pl

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią zmiana pogody. Oznacza to, że musimy przejrzeć oraz uzupełnić szafę swojego dziecka, aby być gotowym na zmieniające się warunki atmosferyczne. O czym musimy pamiętać?

 

„W marcu jak w garncu”, „kwiecień-plecień poprzeplata trochę zimy, trochę lata” – już stare przysłowia mówią nam, jak zmienna jest wiosenna pogoda, zwłaszcza na samym początku tej pory roku. Tegoroczna zima oszczędziła nam śniegu, lecz wciąż nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć, jakie warunki będą panowały przez najbliższe miesiące. Czy będzie słonecznie? Czy będzie padało? A może znowu będą męczyły nas silne wiatry? Dlatego bardzo ważną kwestią jest jak najszybszy przegląd ubranek dziecka oraz dokupienie nowych, niezbędnych przy zmieniającej się wokoło pogodzie.

Kombinezon już się nie przyda

Rozpocznijmy od posegregowania odzieży, którą aktualnie trzymamy w szafie. Kombinezon, ciepłe zimowe buty, gruba czapka – te rzeczy już nam się nie przydadzą podobnie jak wełniane szaliki, rękawiczki i swetry. Wymieńmy te grube, zimowe akcesoria na cieńsze. Warto pozostawić jeszcze koszulki z długim rękawkiem, kilka bluz, długie spodnie oraz kilka par ciepłych skarpetek. Rzeczy, których już nie potrzebujemy najlepiej wynieść na strych, czy w inne podobne miejsce aby w garderobie zrobić przestrzeń na nowe ubranka, które będziemy bieżąco zakładać maluszkowi.

O tym nie zapomnij

Kompletując stroje maluszkowi trzeba pamiętać o zmiennej pogodzie, więc warto oddzielić cieńsze ubranka od tych grubszych, aby być w stanie szybko znaleźć odpowiednie ubranka na obecnie panujące warunki atmosferyczne. Zaopatrz się koniecznie w kilka nakryć głowy – czapeczkę zwykłą, osłaniającą kark oraz chusteczkę/opaskę. Również, kupując buciki musimy przewidzieć różne ewentualności – i tak tenisówki, kalosze i sandałki muszą znaleźć swoje miejsce. Jeszcze jeden element, który łatwo przeoczyć – kurteczka przeciwdeszczowa!

 

Kupując body i koszulki pamiętajmy nie tylko o różnych długościach rękawków, ale także o tym, jak szybko dzieciaki potrafią je zabrudzić na placu zabaw czy w piaskownicy. Dlatego sprawdza się tu zasada: „im więcej tym lepiej”. Nie zapomnijmy również o rajstopkach, które czasem przydadzą się pod spodnie, a czasem po prostu jako wierzchni element ubioru. Dla dziewczynki warto zaopatrzyć w rajstopki ze spódniczką (dostępne w ofercie marki YO!), które są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Poza tym pamiętajmy o sukienkach i spodniach z krótkimi nogawkami, do których możemy dobrać pasujące kolorystycznie podkolanówki. Po tych zmianach możemy być spokojni – jesteśmy gotowi na wiosnę!

 

Więcej informacji o ofercie marki YO! można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/Yoclubpl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Szkoły rozpoczęły wakacyjne inwestycje jeszcze przed ostatnim dzwonkiem Biuro prasowe
2020-07-08 | 05:58

Szkoły rozpoczęły wakacyjne inwestycje jeszcze przed ostatnim dzwonkiem

Choć w tym roku dzieci nie odebrały świadectw na oficjalnym zakończeniu roku szkolnego i nie usłyszały ostatniego dzwonka, to placówki edukacyjne nie zmieniły wakacyjnych
Dziecko Temperatura rośnie! – zadbaj o gospodarkę wodno-elektrolitową swojego dziecka
2020-07-07 | 14:30

Temperatura rośnie! – zadbaj o gospodarkę wodno-elektrolitową swojego dziecka

W czasie wakacji wszyscy jesteśmy bardziej aktywni, ale dotyczy to zwłaszcza dzieci, które spędzają na powietrzu cały dzień, bawiąc się z rówieśnikami, szalejąc na plaży
Dziecko Koneser rozpoczyna cykl codziennych letnich atrakcji dla dzieci
2020-07-06 | 13:00

Koneser rozpoczyna cykl codziennych letnich atrakcji dla dzieci

Na początku lipca w Centrum Praskim Koneser rozpoczął się wakacyjny cykl wydarzeń pod hasłem Lato Konesera. Do końca sierpnia codziennie można wziąć udział w wielu, w większości

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Qczaj: Jako gej, który dokonał coming outu, nie chcę się bać, że ktoś zrobi mi krzywdę tylko dlatego, że mam tęczowy napis na plecach

Trener personalny tłumaczy, że wszyscy niezależnie od poglądów powinni wykorzystać szansę, żeby zagłosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. Jest to nie tylko obywatelskie prawo, lecz także szansa na zabranie głosu w ważnej dla państwa kwestii. Qczaj uważa również, że kłótnie i hierarchie społeczne często wytwarzane są sztucznie przez wpływowe osoby po to, by podzielić ludzi. Należy zatem pamiętać, że najważniejsza jest wspólnota, a wzajemny szacunek powinien być fundamentem przyszłości.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Farmacja

8 proc. mieszkańców Europy ma alergię na jad owadów. Jedynym sposobem leczenia jest odczulanie

Lekarze podkreślają, że chociaż w dobie pandemii ogranicza się procedury medyczne do minimum, to zabiegi odczulania na jad owadów są  wykonywane nadal, zgodnie ze schematem leczenia. Wynika to z tego, że traktowane są jako terapia ratująca życie. Zwykle reakcja na jad owadów żądlących, typu osy, szerszenie czy pszczoły, oznacza miejscowy obrzęk i świąd w miejscu użądlenia, jednak dla niektórych osób może skończyć się wstrząsem anafilaktycznym, który zagraża życiu. Jedynym sposobem leczenia alergii na jad owadów jest odczulanie, czyli immunoterapia alergenowa. Jej skuteczność sięga 80–90 proc.

Kosmos i lotnictwo

W kosmos polecimy balonem. Ziemię z wysokości ponad 30 kilometrów będzie można obejrzeć z kapsuły z widokiem 360 stopni [DEPESZA]

Już wkrótce podróż w kosmos może być w turystyce podobnym zjawiskiem jak np. rejs statkiem. W kosmosie powstają pierwsze hotele, wkrótce mogą też wystartować pierwsze komercyjne loty w przestrzeń kosmiczną realizowane przez prywatne firmy. Ziemię będzie można obejrzeć nie tylko z perspektywy statku kosmicznego, lecz także balonu stratosferycznego. Studio PriestmanGoode opracowało koncepcję wysokowydajnego balonu i kapsuły ciśnieniowej dla Space Perspective, aby zabrać turystów kosmicznych w rejs wokół stratosfery. Loty testowe mają się rozpocząć już w 2021 roku.