Komunikaty PR

Idealny prezent dla babci i dziadka

2019-01-16  |  09:15
Biuro prasowe
Kontakt
Michał Zębik
Good One PR

ul. Edwarda Jelinka 38
01-646 Warszawa
michal.zebik|goodonepr.pl| |michal.zebik|goodonepr.pl
796 996 253
www.goodonepr.pl
Do pobrania Info. pras ( 0.1 MB )

21 i 22 stycznia to daty, które powinien znać każdy kochający wnuk i wnuczka. Właśnie wtedy świętowane są Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Wzorem amerykańskiego „National Grandparents Day”, coraz częściej łączymy oba te święta, obchodząc je w jednym terminie. Przygotowywane z tej okazji życzenia, wierszyki i laurki każda babcia i dziadek otrzymuje już jednak osobno. W momencie, w którym wnuczek zamienia się w dorosłego wnuka, laurka może jednak nie wystarczyć. Wszystkim wnukom, którzy przestali być dziećmi, ale też rodzicom, którzy chcieliby pomóc swoim pociechom w zakupie prezentu dla dziadków, podpowiadamy kilka ciekawych propozycji.

- Istnieją setki okazji do wyrażania wdzięczności wobec dziadków przez cały, okrągły rok. Ich święto jest jednak momentem, w którym myślimy o tym szczególnie mocno. To właśnie wtedy chcemy, by poczuli się kochani i doceniani. Chcemy im podziękować za barwne opowieści z czasów dzieciństwa, które inspirowały, uczyły życia i rozbudzały wyobraźnię. Za bezcenne rady i wsparcie w każdej życiowej zawierusze. Za najlepsze domowe jedzenie, słodkości, no i prezenty! Dzień Babci i Dzień Dziadka to zdecydowanie dobry czas, by im się za to wszystko odwdzięczyć. Można to zrobić od serca i z klasą - mówi Michał Kaleta z firmy Wyjątkowy Prezent.

Kulinarna podróż

Nie istnieje chyba prezent bardziej uniwersalny niż wyborna kolacja w towarzystwie bliskiej osoby. Nawet jeśli dziadkowie etap randek mają już dawno za sobą, romantyczna kolacja we dwoje z pewnością przypadnie im do gustu i przypomni o czasach pierwszych miłosnych uniesień. Zwłaszcza jeśli kolację połączy się z kulinarną podróżą. Niezależnie od tego czy będzie to degustacja włoskich smaków, czy też specjałów zza Wielkiego Muru, dziadkowie będą zachwyceni.

Zasłużona chwila relaksu

Lata poświęcone na wychowywanie dzieci, opiekę nad wnukami, mierzenie się z wyzwaniami codziennego życia, a przy tym niesłabnący entuzjazm zasługują na order. Lepiej jednak podarować dziadkom chwilę spokoju i wytchnienia. Relaksacyjny masaż lub wizyta w SPA sprawdzą się pod tym kątem doskonale. Opcji jest do wyboru całe mnóstwo: masaż pleców, masaż tajski, przy użyciu ziołowych stempli, gorących kamieni, a nawet czekolady. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Czekoladowa radość

Jak dotąd nie wymyślono eliksiru młodości, jego zastępstwem może być jednak płynna czekolada! To ona sprawia, że czujemy się weselej i młodziej, że zapominamy o stresie i codziennych troskach. Zaproszenie dziadków na degustację gorącej czekolady to pomysł nie tylko na zafundowanie im słodkiej chwili. To również świetny sposób na to, by znowu poczuli się jak dzieci. W końcu przy czekoladzie wszystko jest dozwolone.

Solna grota dla zdrowia

Codzienność naszych seniorów nie zawsze oznacza same przyjemne chwile, czasem są to niestety także schorzenia i dolegliwości. Starszy wiek to okres, w którym szczególnie powinno się zadbać o zdrowie. Wizyta w grocie solnej będzie więc dobrym pomysłem dla dziadków, którzy chcieliby podreperować swoją kondycję. Jej unikalny mikroklimat pomoże oczyścić organizm, a obecne w trakcie seansu elementy muzykoterapii i koloroterapii pozwolą się wyciszyć i zrelaksować.

Degustacja konesera

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że babcia i dziadek to osoby pełnoletnie. Czemu więc nie zaprosić ich na lampkę dobrego wina? Jeszcze lepiej na kilka kieliszków, które wypiją w trakcie prowadzonej przez sommeliera degustacji. A może coś bardziej niestandardowego? Degustacja wina w absolutnej ciemności będzie miłym zaskoczeniem. To nie tylko romantycznie spędzony wieczór, ale też porcja profesjonalnej wiedzy, na którą przecież nigdy nie jest za późno.

- Pomysłów na niecodzienny prezent dla babci i dziadka można znaleźć bez liku. Wcale nie trzeba ograniczać się do najpopularniejszych kwiatów i czekoladek. Seniorzy chcą przecież nadal cieszyć się życiem, poznawać nowe rzeczy, a czasem zrobić coś trochę szalonego. Tylko od wyobraźni wnuka zależy, jaki prezent podaruje. Te wymienione powyżej z pewnością zapadaną w pamięć, a kto wie, może staną się częścią kolejnej, opowiadanej przez babcię lub dziadka historii -  dodaje Michał Kaleta z firmy Wyjątkowy Prezent.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy KLIF OTWARTY NA... TRADYCJĘ! Biuro prasowe
2019-04-16 | 15:00

KLIF OTWARTY NA... TRADYCJĘ!

Okres przedświąteczny to wyjątkowy moment, podczas którego w kuchni rodzą się niepowtarzalne smaki i wyjątkowe potrawy. W dobie zrównoważonego rozwoju Klienci stają się
Zakupy W tę niedzielę sklepy będą otwarte – przed nami weekend promocji i nagród
2019-04-12 | 01:00

W tę niedzielę sklepy będą otwarte – przed nami weekend promocji i nagród

Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne, najbliższa niedziela nie będzie objęta zakazem handlu. Z tej okazji niektóre sklepy i galerie handlowe przygotowały specjalne
Zakupy Z Frisco.pl i Martyną Wojciechowską pomożesz potrzebującym
2019-04-11 | 11:00

Z Frisco.pl i Martyną Wojciechowską pomożesz potrzebującym

Ruszyła akcja zorganizowana przez Frisco.pl pod hasłem „Kupując pomagasz”. Robiąc zakupy w dniach 8-22 kwietnia, wesprzesz najbardziej potrzebujących. Za każdy sprzedany

Gwiazdy

Partner sekcji zdrowie

Gwiazdy

Małgorzata Potocka: Nowy Jork to jest właściwie moje drugie miasto, takie moje drugie życie. Wracam tam nieustannie, znam każdą uliczkę i prawie każdy dom

Aktorka z nieukrywaną przyjemnością wraca do Nowego Jorku, by spędzić czas z córką, kolejny raz zachłysnąć się klimatem tej metropolii i naładować życiowe akumulatory. Aktorka wspomina, że pokochała to miasto od czasu, kiedy była tam na stypendium. Jej zdaniem to miasto wciąga, uzależnia i powoduje apetyt na więcej.

Bankowość

Osoby niewidome i słabowidzące nie muszą być wykluczone z życia kulturalnego. Dzięki technologii audiodeskrypcji mogą „oglądać” filmy

W Polsce żyje ponad 1,8 mln osób z dysfunkcją wzroku oraz 800 tys. osób z niepełnosprawnością słuchu. Ich udział w życiu kulturalnym do tej pory był ograniczony, ale dzięki technologii audiodeskrypcji mogą one w pełni uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach i pokazach. Przekazywanie przez słuchawki werbalnego opisu treści wizualnych jest metodą, dzięki której osoby słabowidzące czy seniorzy z zaburzeniami widzenia mogą zrozumieć film. W ramach tegorocznej 16. edycji Millennium Docs Against Gravity, którego partnerem jest Bank Millennium, cztery filmy będą wyemitowane z funkcją audiodeskrypcji i napisami dla osób niesłyszących.

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu z dużym wpływem na zdrowie i życie. Do Polski docierają nieznane dotąd w naszym regionie choroby

Nasilające się na skutek zmian klimatycznych ekstremalne zjawiska pogodowe, jak wichury, trąby powietrzne, fale upałów czy pożary, zwiększają zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Wzrost globalnej temperatury przynosi także ryzyko zachorowania na choroby, które dotąd spotykane były w cieplejszych regionach świata. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że już teraz zmiany klimatu odpowiadają bezpośrednio za ponad 140 tys. zgonów rocznie, a do 2030 roku liczba ta ma wzrosnąć do 250 tys. Dlatego klimatolodzy przestrzegają przed zaniechaniem działań na rzecz ochrony klimatu.