Komunikaty PR

Kupuj świadomie – warsztaty z Katarzyną Bosacką w Placu Unii

2019-10-17  |  15:40
Biuro prasowe

Tajniki zdrowej kuchni, racjonalne decyzje zakupowe – to wszystko już 19 października w Placu Unii. Prowadzącą spotkanie będzie Katarzyna Bosacka – znana dziennikarka, specjalistka od świadomych zakupów i niestrudzona bojowniczka o prawa konsumenta. Przyjdź, posłuchaj i zmień swoje nastawienie oraz przyzwyczajenia.

To, co kupujemy jest ważne

Bycie świadomym i odpowiedzialnym konsumentem to wyjątkowo ambitne postanowienie. Bardzo łatwo ulec pokusie, kiedy na każdym kroku mierzymy się z wszechobecnym wpływem komercji. Żyjemy w świecie marek - każdy produkt jest ometkowany, a wykreowany wizerunek korporacji często jest ważniejszy niż właściwości samego produktu. Jak się przeciwstawić takiej rzeczywistości? Jak świadomie dokonywać selekcji? Wszystkie sekrety zdradzi Katarzyna Bosacka podczas warsztatów w Placu Unii.

Nie daj się zakupowemu szaleństwu!

Podczas spotkania w Placu Unii, Katarzyna Bosacka opowie o tym, w jaki sposób dokonywać świadomych wyborów konsumenckich. Prowadząca podzieli się swoją wiedzą na temat sztuczek, jakie stosują producenci i sprzedawcy, aby zachęcić nas do zakupów swoich produktów.

Na warsztatach nie zabraknie też przydatnych informacji o tym, jakie składniki odżywcze są niezbędne w naszej diecie, a których powinniśmy unikać. Dzięki temu, dla uczestników wykładu etykiety rozmaitych produktów przestaną być tajemnicą.

Warsztaty poświęcone świadomej konsumpcji odbędą się 19 października br. w godzinach: 11.00 - 11.30, 13.00 - 13.30 i 14.30 - 15.00. Wstęp jest bezpłatny.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy BRAK ZDJĘCIA
2020-07-06 | 09:40

AliExpress z nową platformą Connect

Podczas warsztatów „When The East Meets The West” ambasadorzy nowej platformy AliExpress Connect podzielili się spostrzeżeniami na temat najgorętszego trendu w handlu detalicznym na świecie – rozrywką zakupową.
Zakupy STRIPES – duuuużo smaku!
2020-07-03 | 11:55

STRIPES – duuuużo smaku!

Smak w formacie XL? Z MAOAM STRIPES to możliwe! To rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo pyszny smak. Do wyboru aż 7 wariantów o
Zakupy BLOXX – klasyka smaku!
2020-07-03 | 11:50

BLOXX – klasyka smaku!

MAOAM BLOXX to prawdziwa owocowa przyjemność w kostce, której nie sposób się oprzeć. Dostępny w 6 smakach: cytryny, maliny, wiśni, pomarańczy, truskawki oraz coli. To

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Michał Piróg: Nienawidziłem kręconych włosów, więc przez 20 lat prostowałem je keratyną. Teraz stwierdziłem, że zaryzykuję

Tancerz przyznaje, że zmianę fryzury wymusiła na nim pandemia koronawirusa i związane z nią zawieszenie działalności zakładów fryzjerskich. Przez większość życia nie przepadał bowiem za swoimi naturalnymi, kręconymi włosami, więc najczęściej je prostował lub ścinał. Michał Piróg tłumaczy również, że okres kwarantanny starał się wykorzystywać produktywnie, nadrabiając zaległości kulturalne. Choreograf cieszy się jednak, że rzeczywistość powoli wraca do normalności, ponieważ tęsknił za spotkaniami z przyjaciółmi i aktywnością na świeżym powietrzu.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Medycyna

Pierwsze latające taksówki już za dwa lata. Rozładują zakorkowane miasta i przyspieszą krótkie podróże

Systemy autonomizujące pracę pojazdów transportowych pozwolą stworzyć inteligentne latające taksówki. Dzięki zastosowaniu technologii dronowych możliwe będzie wdrożenie do służby ekologicznych taksówek elektrycznych pionowego startu i lądowania z systemem autopilota na pokładzie. Sztuczna inteligencja przejmie w nich rolę kierowcy-oblatywacza, umożliwiając szybkie i sprawne przemieszczanie się po aglomeracji. Rynek podchodzi jednak dość sceptycznie do autonomicznych latających taksówek.

Medycyna

Światło UV-C zabija 99,9 proc. koronawirusa w ciągu kilku sekund. Badania wykazały, że wirusy zabija także rodzaj światła bezpiecznego dla ludzi [DEPESZA]

Nawet 99,9 proc. koronawirusów może zostać zabitych pod wpływem światła UV-C. Dotyczy to także wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje COVID-19. Dotychczas wirusy mogły być zabijane przez konwencjonalne bakteriobójcze światło UV-C o długości fali 254 nm, niebezpiecznej dla ludzi. Badania Signify i Uniwersytetu Bostońskiego wykazały jednak, że dla koronawirusa zabójcze jest także światło UV-C o długości fali 222 nm, które nie uszkadza ludzkich komórek. – Udostępnimy technologię innym firmom oświetleniowym, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na dezynfekcję – zapowiada Eric Rondolat, prezes Signify.