Komunikaty PR

Zegarmistrzowie z Europy i świata w EXPO Łódź

2018-09-28  |  17:20
Biuro prasowe
Do pobrania Komunikat ( 0.99 MB )

Przez cały weekend 29 i 30 września, w Łodzi, niezależni producenci zegarków prezentować będą swoje najciekawsze oraz najlepsze dzieła. Nie zabraknie również znanych zegarmistrzów, takich jak – Teodore Diehl czy Dirk Dornblüth. Wszystko dziać się będzie w ramach imprezy Aurochronos Festival, która zagości w łódzkiej hali EXPO.

 

Aurochronos Festival to impreza dla wszystkich osób, które cenią klasyczne, analogowe zegarki. Wydarzenie stanowić będzie połączenie klasycznych targów, na których odwiedzający podziwiać będą mogli najciekawsze modele, z serią wykładów i prelekcji. Miłośnicy czasomierzy z całej Polski, Europy i Azji, spotkają się w Łodzi, aby wymieniać się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, a także zarażać swoją pasją do klasycznych zegarków.

 

Na święcie miłośników zegarków nie mogło zabraknąć również znanych zegarmistrzów. W tym roku do Łodzi przyjadą między innymi Teodore Diehl – specjalista marki Richard Mille, Dirk Dornblüth – współzałożyciel manufaktury D. Dornblüth & Sohn czy Kalle Slaap – holenderski popularyzator mikromarek i założyciel autorskiej szkoły zegarmistrzowskiej. Przez dwa dni będą oni opowiadać o swojej pasji oraz trudnej sztuce budowy klasycznych, analogowych zegarków.

 

Aurochronos Festival jest jedną z nielicznych tego typu imprez w Europie oraz największą w naszym regionie. Odbywać się będzie w łódzkiej hali EXPO –  29 września w godz. 10:00 – 18:00 oraz 30 września od 10:00 do 15:00.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Poczuj świąteczny klimat z Galerią Grafitt! Biuro prasowe
2019-12-11 | 10:00

Poczuj świąteczny klimat z Galerią Grafitt!

Już za tydzień - 13 oraz 14 grudnia  Galeria Grafitt zapełni się straganami, pełnych bibelotów i przedmiotów tworzonych z miłością i pasją. Co dokładnie znajdziemy
Zakupy Skończ z przepłacaniem przed świętami
2019-12-11 | 07:00

Skończ z przepłacaniem przed świętami

–  Private Sale to specjalna akcja przygotowana z myślą o posiadaczach aplikacji bądź karty Wrocław Fashion Club – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław
Zakupy BOSS Outlet już we Wrocław Fashion Outlet
2019-12-11 | 07:00

BOSS Outlet już we Wrocław Fashion Outlet

Wrocław Fashion Outlet jest drugą lokalizacją w kraju, w której znajdziemy outlet BOSS. W salonie we Wrocławiu klienci znajdą szeroki asortyment dedykowany panom. Marka BOSS to

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan: Jeżeli ktoś zna swoją wartość to tak bardzo nie przejmuje się komentarzami hejterów. Musimy hejt odwzajemniać miłością

Aktorka uważa, że w walce z hejtem pomaga przede wszystkim świadomość własnej wartości. Dzięki temu można się zdystansować do internetowej fali nienawiści, a skupić na rozwoju własnej kariery.  Aktorka nie raz stała się już obiektem ataku hejterów. Wszelkie oszczerstwa, zarzuty i insynuacje stara się albo pomijać, albo obracać w żart. Nie komentuje żadnych plotek na swój temat, bo przez kilka lat funkcjonowania w show-biznesie w znacznym stopniu zdążyła się już uodpornić na krytykę.

Gwiazdy

Sasha Strunin: Moje życie prywatne to niezarysowana biała kartka. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy

Pod koniec października Sasha Strunin skończyła 30 lat. Zamiast hucznej imprezy, wybrała ciszę i samotność, bo jak przyznaje, potrzebowała chwili na to, by pobyć sama ze sobą. Wokalistka podkreśla, że choć w sferze zawodowej wiele już udało jej się osiągnąć, to nie zamyka się na nowe propozycje i chce rozwijać zarówno wokalnie, jak i w dziedzinie fotografii. Jest również otwarta na zmiany w życiu prywatnym.

Moda

Twórcy marki Dsquared2: Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że możemy tu być

Dean i Dan Caten słyną z indywidualnego podejścia do mody i umiejętnego komponowania skrajnie różnych stylów. Podbili serca gwiazd na całym świecie, a ich wysmakowane projekty zawierające mocne, streetwear’owe DNA cieszą się także coraz większą popularnością w Polsce. Limitowana kolekcja marki Dsquared2 z okazji urodzin warszawskiego domu handlowego VITKAC składa się z dziesięciu elementów garderoby, które mogą być punktem wyjścia do stworzenia wielu nietuzinkowych stylizacji. 

 

CES Las Vegas 2020