Komunikaty PR

Zostań jesienną twarzą Agory Bytom!

2019-10-14  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Dąbrowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mdabrowski|prexpert.com.pl | |mdabrowski|prexpert.com.pl
515 166 606
www.prexpert.com.pl

1000 złotych do wygrania i możliwość pokazania się w roli ambasadora największego centrum handlowego w Bytomiu. Ruszają poszukiwania jesiennej twarzy Agory Bytom. Zgłoś się już dziś!

 

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie w modnej, jesiennej stylizacji, opublikować je i … czekać na wygraną. W tak prosty sposób można zostać ambasadorem Agory Bytom. Po sukcesie pierwszej, letniej, edycji konkursu na twarz największego centrum handlowego w Bytomiu, Agora Bytom kolejny raz zaprasza klientów do zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować swoje zdjęcie pod postem o konkursie na fanpage’u Agory Bytom. Jury wybierze najlepsze zgłoszenia, a ich autorzy awansują do wielkiego finału i staną przed szansą wyjątkowej wygranej. W jesiennej edycji konkursu centrum handlowe daje uczestnikom również dodatkową szansę – jednym z finalistów zostanie osoba, która zdobędzie najwięcej lajków.

Zwycięzca konkursu wygra 1000 złotych w bonach podarunkowych Agory Bytom oraz udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i filmach Agory Bytom.

- Letnia edycja konkursu na ambasadora Agory Bytom cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną odsłonę modowej zabawy. Cieszymy się, że bytomianie lubią modę, a my dajemy im szansę na pokazanie swoich stylizacji szerszej publice – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Konkurs trwa do 24 października do godziny 13.00.

Przypomnijmy, że w letniej edycji konkursu udział wzięło 50 osób, z których jury wybrało finałową czwórkę. O zaszczytny tytuł do ostatniej chwili walczyli: Paulina Młodzik, bytomianka, autorka bloga o modzie NKFN.pl, fotomodel Mateusz Kaczmarek, Anna Kowal – studentka, która kocha modę oraz stylistka i personal shopper Konstancja Brodziak, autorka bloga Konstylencja.pl. Ostatecznie wygrała Paulina Młodzik, która w lecie promowała ofertę Agory Bytom. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę główną i wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zrealizowanej we wnętrzach największego centrum handlowego w Bytomiu. Paulina Młodzik przygotowała i zaprezentowała własne stylizacje stworzone w oparciu o ofertę sklepów Agory Bytom.

W multigalerii Agora Bytom w centrum Bytomia na prawie 57 tys. mkw. mieści się 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Ręcznie robione Karmelki nadziewane – pyszny smak tradycji Biuro prasowe
2020-06-02 | 13:00

Ręcznie robione Karmelki nadziewane – pyszny smak tradycji

Każdy z nas lubi wracać myślami do młodzieńczych lat. Wspomnienie radosnych chwil przywołują zdjęcia, ludzie, miejsca, a także smaki – szczególnie, gdy mowa o słodkościach!
Zakupy Wrocław Fashion Outlet: Fashion Club Days z dodatkowymi rabatami
2020-06-02 | 08:00

Wrocław Fashion Outlet: Fashion Club Days z dodatkowymi rabatami

– Czy zakupy na początku czerwca mogą być tańsze? Postanowiliśmy, że jeszcze przed sezonem wyprzedażowym pozytywnie zaskoczymy miłośników oszczędzania. Dlatego dla
Zakupy Spożywcze mistyfikacje- czyli najczęściej fałszowane produkty żywnościowe
2020-06-01 | 15:00

Spożywcze mistyfikacje- czyli najczęściej fałszowane produkty żywnościowe

Aż 70% naszych decyzji zakupowych zapada przed półką, a opakowanie produktu i pośpiech w dużym stopniu się do tego przyczyniają. Efekt? Zwracamy mniejszą uwagę na to, co bierzemy

Więcej ważnych informacji

Psychologia

Ewa Szabatin: Gdy zmienimy swoje nawyki żywieniowe, dorzucimy do tego sport i medytację, to przetrwamy najgorszy kryzys. Nie dopadnie nas żadna choroba ani depresja

Tancerka tłumaczy, że balans emocjonalny można osiągnąć przede wszystkim dzięki zmianie stylu życia i nawyków żywieniowych. Dobre jedzenie dostosowane do potrzeb organizmu, codzienna dawka sportu oraz ćwiczenia oddechowe pozwalają odzyskać wewnętrzną równowagę, pozbyć się niepotrzebnych lęków i stresu. Zdaniem Ewy Szabatin to najlepsze antidotum na obecną sytuację, kiedy zamknięci w domach zmagamy się z pandemią koronawirusa.

 
 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Handel

Sprzedaż zabawek przeniosła się do internetu. Tradycyjne sklepy coraz częściej korzystają z nowych form sprzedaży w sieci

Eksperci mówią już o trwałej zmianie nawyków konsumenckich. Mimo otwarcia sklepów i galerii handlowych sprzedaż przez internet wciąż notuje dynamiczne wzrosty. Jedną z kategorii, w których konsumenci chętniej kupują online, są artykuły dla dzieci, również zabawki. – Ten rok przyniósł branży transformację cyfrową – mówi Bartosz Ulman z Orbico. Do sieci przeniosła się nie tylko sprzedaż, lecz również reklama i prezentacja zabawek.

Gwiazdy

Alicja Węgorzewska-Whiskerd: Jestem niechętna szczepionce przeciw SARS-CoV-2. Po prostu nie wiem, jak ona wpłynie na stan mojego zdrowia

Szczepionki na koronawirusa jeszcze nie ma, ale dyskusja na temat tego, czy szczepienia będą obowiązkowe, rozpala emocje. Alicja Węgorzewska-Whiskerd dość sceptycznie podchodzi do pomysłu obowiązkowego szczepienia przeciw SARS-CoV-2. Artystka obawia się, że  mogłoby ono negatywnie wpłynąć na stan jej zdrowia i pogłębić obecne problemy.