Komunikaty PR

Zostań jesienną twarzą Agory Bytom!

2019-10-14  |  16:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

1000 złotych do wygrania i możliwość pokazania się w roli ambasadora największego centrum handlowego w Bytomiu. Ruszają poszukiwania jesiennej twarzy Agory Bytom. Zgłoś się już dziś!

 

Wystarczy zrobić sobie zdjęcie w modnej, jesiennej stylizacji, opublikować je i … czekać na wygraną. W tak prosty sposób można zostać ambasadorem Agory Bytom. Po sukcesie pierwszej, letniej, edycji konkursu na twarz największego centrum handlowego w Bytomiu, Agora Bytom kolejny raz zaprasza klientów do zabawy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować swoje zdjęcie pod postem o konkursie na fanpage’u Agory Bytom. Jury wybierze najlepsze zgłoszenia, a ich autorzy awansują do wielkiego finału i staną przed szansą wyjątkowej wygranej. W jesiennej edycji konkursu centrum handlowe daje uczestnikom również dodatkową szansę – jednym z finalistów zostanie osoba, która zdobędzie najwięcej lajków.

Zwycięzca konkursu wygra 1000 złotych w bonach podarunkowych Agory Bytom oraz udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i filmach Agory Bytom.

- Letnia edycja konkursu na ambasadora Agory Bytom cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną odsłonę modowej zabawy. Cieszymy się, że bytomianie lubią modę, a my dajemy im szansę na pokazanie swoich stylizacji szerszej publice – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Konkurs trwa do 24 października do godziny 13.00.

Przypomnijmy, że w letniej edycji konkursu udział wzięło 50 osób, z których jury wybrało finałową czwórkę. O zaszczytny tytuł do ostatniej chwili walczyli: Paulina Młodzik, bytomianka, autorka bloga o modzie NKFN.pl, fotomodel Mateusz Kaczmarek, Anna Kowal – studentka, która kocha modę oraz stylistka i personal shopper Konstancja Brodziak, autorka bloga Konstylencja.pl. Ostatecznie wygrała Paulina Młodzik, która w lecie promowała ofertę Agory Bytom. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę główną i wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zrealizowanej we wnętrzach największego centrum handlowego w Bytomiu. Paulina Młodzik przygotowała i zaprezentowała własne stylizacje stworzone w oparciu o ofertę sklepów Agory Bytom.

W multigalerii Agora Bytom w centrum Bytomia na prawie 57 tys. mkw. mieści się 130 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Przygotuj się na święta Bożego Narodzenia z Netto Biuro prasowe
2019-11-12 | 12:30

Przygotuj się na święta Bożego Narodzenia z Netto

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Zapach świeżej choinki, potrawy przygotowane według rodzinnych receptur, spotkania z bliskimi. To także chwila wytchnienia, na
Zakupy Pajamas Party Silent Disco w Galerii Młociny
2019-11-07 | 01:00

Pajamas Party Silent Disco w Galerii Młociny

Noc Zakupów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu łowców trendów i okazji. Galeria Młociny słynąca z nieszablonowych pomysłów i tym razem
Zakupy Na święta - „Upiecz Dzieciom radość!”
2019-11-05 | 17:00

Na święta - „Upiecz Dzieciom radość!”

Pachnące, kruche, w różnych kształtach i wzorach – takie są pierniczki, które nieodłącznie kojarzą się nam ze świętami Bożego Narodzenia. W tym roku odgrywać będą

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Lider zespołu Łzy: Zawsze mi mówiono: nie zakładaj rodziny, bo osierocisz dzieci. Teraz dzięki leczeniu mogę funkcjonować jak zdrowy człowiek

W najgorszych dniach zmagałem się z krwotokami płucnymi. Płuca po prostu nie wytrzymywały, pękały tkanki w płucach i były zalewane krwią, dusiłem się nią. To było po prostu straszne – mówi Adam Konkol, lider zespołu Łzy, który od dziecka choruje na rzadką chorobę – tętnicze nadciśnienie płucne. Kardiolodzy odradzali mu założenie rodziny i przygotowywali do jednoczesnego przeszczepu serca i płuc. Ratunkiem okazało się jednak nowoczesne leczenie farmakologiczne, dzięki któremu dzisiaj muzyk prowadzi całkiem normalne życie.

Gala Złote Spinacze 2019

Psychologia

Natalia Kukulska: Jako rodzice często przenosimy nasze problemy na dzieci. One idą do szkoły z głową pełną tego, co dzieje się w domu

Ze statystyk przedstawionych przez SOS Wioski Dziecięce wynika, że aż 41 proc. dzieci w wieku szkolnym doświadczyło przemocy ze strony bliskiej osoby, a ponad milion wychowuje się w rodzinach dotkniętych problemem alkoholowym. Oznacza to, że w każdej klasie jest przynajmniej jedno skrzywdzone dziecko. Natalia Kukulska, ambasadorka Stowarzyszenia, podkreśla, że odbudowanie dziecięcego świata, który runął jak domek z kart, jest niezwykle trudne. W tych dramatycznych sytuacjach ogromne znaczenie ma wsparcie i zrozumienie – zarówno ze strony najbliższych, jak i nauczycieli i wychowawców.

Robotyka i SI

Coraz bliżej komercjalizacji polskiego robota kardiochirurgicznego. Ma być konkurencją dla robota Da Vinci

Coraz więcej procedur przeprowadzanych na salach operacyjnych może być wykonywanych z użyciem robotów chirurgicznych. Ich zaletą jest m.in. wysoka precyzja, co pozwala na stosowanie ich w najbardziej ryzykownych zabiegach. Polacy są już coraz bliżej komercjalizacji robota kardiochirurgicznego, nad którym prace trwają od dwóch dekad. Ma się on cechować dużo większą automatyzacją, niż ma to miejsce w przypadku robota Da Vinci.