Komunikaty PR

#STOPFUTROM wraz z Cote

2019-12-02  |  14:18
Biuro prasowe

Celem kampanii #STOPFUTROM jest zakaz ferm futrzarskich w Polsce. W pokazie wzięły udział polskie gwiazdy show biznesu, sprzeciwiające się noszeniu futer ze zwierząt. m.in. byli to : Karolina Pilarczyk, Julia Kamińska, Gabi Drzewiecka, Natalia Janoszek, Ewa Szabatin Daria Ładocha, Anna Matysiak, Barbara Pasek, Wiktoria Gąsiewska, Katarzyna Chorzępa. Jednym z partnerów wydarzenia była firma Vinex Slaviantsi Poland, która od lat od lat współpracuje z Fundacją.

„STOPFUTROM to kolejna odsłona wspólnych działań. Staramy się zawsze wspierać fundacyjne akcje mając głęboką wiarę w ich sens i starając się pomagać zawsze wtedy, kiedy tylko jest to możliwe.” –podkreśla Zofia Lewandowska Marketing Manager Vinex Slaviantsi Poland.

To nie jedyna inicjatywa Vinex na rzecz zwierząt. W tym roku organizuje ona siódmą edycję „Nakarm koty z Cote”. Ta coroczna inicjatywa ma na celu wsparcie wolno- bytujących kotów.

"Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji #STOPFUTROM. Tego typu pomaganie ma sens! Sami jesteśmy organizatorem akcji, która wspiera koty, nie mające swoich domów, a które aby przetrwać zimę potrzebują naszego wsparcia. W tym przypadku dochód ze sprzedaży przeznaczamy na zakup karmy. Marka Cote stara się zawsze być tam, gdzie może udzielić pomocy potrzebującym zwierzętom.” – dodaje Zofia Lewandowska

„Nakarm koty z Cote” vol. 7 rusza 9 grudnia 2019 roku i potrwa do 28 lutego 2020 roku. Szacuje się, że podczas tegorocznej edycji zebrana zostanie kwota o wartości powyżej 20 000 zł, która zostanie wykorzystana na zakup karmy, która trafi do placówek.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zwierzęta Maria Apoleika | Empik Bonarka Biuro prasowe
2019-12-04 | 01:00

Maria Apoleika | Empik Bonarka

  4 grudnia, godz. 18:00 Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11   Maria Apoleika jest autorką cieszących się ogromną popularnością w mediach
Zwierzęta „Nakarm Koty z Cote” vol. 7
2019-11-28 | 12:36

„Nakarm Koty z Cote” vol. 7

Jesienna aura za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu. Wszelkie spotkania z rodziną czy z przyjaciółmi odbywają się zwykle w domowym zaciszu, gdyż okres jesienno-zimowy to czas,
Zwierzęta WIZYTA W RESTAURACJI Z CZWORONOŻNYM PRZYJACIELEM – TERAZ TO MOŻLIWE!
2019-11-28 | 11:00

WIZYTA W RESTAURACJI Z CZWORONOŻNYM PRZYJACIELEM – TERAZ TO MOŻLIWE!

Chyba każdy właściciel domowego zwierzaka przyzna, że posiadanie pupila ma niezwykle pozytywny wpływ na jego życie. Wytworzona więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem jest wyjątkowa i

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media@newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Partner sekcji zdrowie

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Gala Złote Spinacze 2019

Media

Mister Polski 2019: Instagram to podstawa istnienia w show-biznesie. Bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest osobowość

Daniel Borzewski, Mister Polski 2019, otrzymał także tytuł Mistera Social Mediów. Choć przyznaje, że wcześniej nie był wyjątkowo aktywnym użytkownikiem Instagrama, na rzecz konkursu postanowił to zmienić. Po wygranej chce wykorzystać swój profil, by pokazywać obserwatorom, jak wygląda codzienne życie tancerza. Mężczyzna uważa, że tytuł Mistera Polski 2019 to dopiero początek jego kariery medialnej. W przyszłości pragnie wykazać się nie tylko urodą, lecz także osobowością i charakterem.

Robotyka i SI

Marek Kamiński wyrusza w podróż w towarzystwie robota. Chce promować zdobycze nowoczesnej techniki oraz lokalną kryptowalutę

Podróżnik zabierze w wyprawę dookoła świata robota-asystenta, który pomoże przybliżyć człowiekowi sztuczną inteligencję. Społeczny eksperyment będzie naszpikowany nowymi technologiami. Oprócz elektrycznego auta z czujnikami do mierzenia jakości powietrza i humanoidalnego robota, potrafiącego m.in. zawiadomić służby ratownicze o wypadku, Marek Kamiński w trakcie wyprawy przetestuje społeczną kryptowalutę Power of Change. To kolejne, innowacyjne wykorzystanie technologii blockchain.

 

CES Las Vegas 2020

Uroda

Polki zapominają o właściwej pielęgnacji skóry. Wzorem Koreanek – jej podstawą powinno być regularne oczyszczanie

Praca przy stanowisku komputerowym, które nie spełnia wymogów ergonomii, może powodować bóle układu mięśniowo-szkieletowego, a w konsekwencji prowadzić do poważnych chorób. Na takie dolegliwości coraz częściej skarżą się młodzi ludzie. Z badań wynika, że zaledwie 5 proc. studentów ma warunki dostosowane do swoich potrzeb – ekran komputera jest ustawiony na wysokości wzroku, krzesło ma funkcję regulacji, a na biurku jest miejsce na lampkę i podstawkę pod dokumenty.