Komunikaty PR

ETi zaprasza wrocławian do wyzwania Dare

2019-05-24  |  10:15
Biuro prasowe
Kontakt
Joanna Szpatowicz
MSLGROUP

Domaniewska 42
02-672 Warszawa
joanna.szpatowicz|mslgroup.com| |joanna.szpatowicz|mslgroup.com
+48 881 771 255
www.mslgroup.pl/
Do pobrania Dare ( 0.3 MB )

Odwiedź stoisko i zabierz ze sobą słodkie nagrody!

„Dare. Odważ się na nowe” – pod tym hasłem w najbliższy weekend wystartuje akcja promocyjna czekoladowych wafli Dare we Wrocławiu. W specjalnie przygotowanej strefie mieszkańcy miasta będą mogli wziąć udział w zabawie i spróbować nowych wafli.

Akcja promocyjna wafli Dare od ETi rozpocznie się 25 maja o godzinie 11:00 na placu przed Dworcem Wrocław Główny przy ulicy Piłsudskiego 105 i potrwa do końca weekendu. Przed wejściem stanie specjalne stoisko, przy którym wrocławianie będą mogli wziąć udział w zaskakującej grze „Dare. Odważ się na nowe”.

Zabawa przygotowana w ramach promocji intensywnie czekoladowych wafli Dare pobudzi zmysły i zadziała na wyobraźnię mieszkańców Wrocławia. Będzie od nich wymagać także… odwagi. Marka zaprasza bowiem do udziału w wyzwaniu, w którym jedynie za pomocą dotyku śmiałkowie będą musieli odkryć zawartość specjalnie opracowanej strefy promocyjnej.

Gdzie znaleźć stoisko „Dare. Odważ się na nowe” we Wrocławiu:

  • 25-26 maja (sobota-niedziela), ul. Piłsudskiego 105, Dworzec Wrocław Główny, plac przed wejściem, start: godzina 11:00

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołanie imprezy w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.


O ETi European Food Industries

Producent wyjątkowych słodyczy w segmentach czekolad, herbatników, ciast i ciasteczek oraz przekąsek schłodzonych. Działalność operacyjną w Polsce firma rozpoczęła w marcu 2018 roku. Obecnie w jej polskiej ofercie znajdują się m.in. czekoladowe batony Wanted, herbatniki z pianką marshmallow ETi Puf, wafle w gorzkiej czekoladzie Dare, puszyste ciastka Adicto, herbatniki oraz czekoladowe pandy dla dzieci Petito. Produkty ETi są dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Turcji, skąd pochodzi firma, stanowią 40% całego rynku w segmencie wypieków. W 2017 roku ETi zanotował ponad 1.3 miliarda USD przychodów ze sprzedaży.

ETi dzisiaj:

  • 45 marek
  • 300 produktów
  • 7500 pracowników
  • 8 fabryk, w tym jedna w Europie – w Rumunii
  • Ponad 1,3 miliarda USD przychodu
  • Lider rynku tureckiego w kategorii wypieków z 40% udziałem w Turcji
  • Drugi największy gracz w kategorii czekolady w Turcji
  • Obecność w ponad 40 krajach
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Kuba Winkowski nowym jurorem „Kuchnia Polska wczoraj i dziś”! Biuro prasowe
2019-06-24 | 01:00

Kuba Winkowski nowym jurorem „Kuchnia Polska wczoraj i dziś”!

National Chef of the Year 2019 Kuba Winkowski zasiądzie w jury tegorocznej edycji konkursu.  Kuba Winkowski jest miłośnikiem polskiej kuchni, którą jako szef kuchni w Wielkiej
Żywienie Konspol po raz kolejny partnerem festiwalu The Color Run w Krakowie
2019-06-19 | 11:30

Konspol po raz kolejny partnerem festiwalu The Color Run w Krakowie

15 czerwca odbył się najbardziej kolorowy i najszczęśliwszy bieg w Krakowie – The Color Run 2019. Tysiące uczestników tradycyjnie opanowało krakowskie Błonia. W tym roku
Żywienie Żywiec Zdrój w szklanych butelkach
2019-06-19 | 10:00

Żywiec Zdrój w szklanych butelkach

Żywiec Zdrój wprowadził właśnie na rynek krystaliczną górską wodę źródlaną w pięknych, szklanych butelkach. To pierwszy produkt marki w szklanym opakowaniu,

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska: Mam mocny kręgosłup moralny, nikogo nie udaję. Dzięki temu cieszę się dobrą reputacją

Dziennikarka otrzymała tytuł Osoby Wysokiej Reputacji Premium Brand 2019. Podkreśla, że na swój pozytywny, wzbudzający zaufanie społeczne wizerunek pracowała przez wiele lat, kierując się jasnymi zasadami moralnymi i nie udając przed widzami i współpracownikami osoby innej niż jest w rzeczywistości. Gwiazda zauważa również, że zaufanie ze strony publiczności to równie wielkie wyróżnienie, co odpowiedzialność. 

Gwiazdy

Edyta Herbuś: Czasami widzę paparazzi łypiących na mnie zza drzewa. To część mojej rzeczywistości zawodowej, akceptuję to

Tancerka wychodzi z założenia, że walka z paparazzi nie ma najmniejszego sensu. Dlatego nie ucieka przed fotoreporterami, tylko zachowuje się tak, jakby ich nie było – załatwia swoje sprawy, spotyka się ze znajomymi i korzysta z życia. Przyznaje, że popularność ma swoją cenę i jeżeli jest już zmęczona show-biznesem, to wyjeżdża na kilka dni, żeby złapać oddech. Teraz marzy o podróży do Indii.

Infrastruktura

Polskie miasta opanowują elektryczne hulajnogi, współdzielone samochody i skutery. Nowe przepisy zrewolucjonizują sposób poruszania się miejskimi pojazdami

W dobie narastającego problemu zakorkowania ulic polskich miast współdzielony transport może się okazać przydatnym narzędziem do usprawnienia systemów komunikacyjnych. Po samochodach, skuterach i rowerach wynajmowanych na minuty przyszedł czas na popularyzację elektrycznych hulajnóg. Polskie miasta zapełniają się tymi pojazdami, co rodzi problemy – pozostawiane są często w nieodpowiednich miejscach, nierzadko także dochodzi do wypadków z udziałem jadących po chodnikach. Nowe przepisy mają zrewolucjonizować sposób poruszania się elektrycznymi pojazdami miejskimi.

Finanse

Na wakacje wybiera się ponad 40 proc. Polaków. Średnio na wypoczynek przeznaczymy 3,4 tys. zł

Ponad 40 proc. Polaków planuje wakacyjne wyjazdy. Co czwarty z nich wybierze polskie morze, a co trzeci – zagraniczną wycieczkę. Średnio na wypoczynek przeznaczymy 3,4 tys. zł – to o 670 zł więcej niż rok wcześniej – wynika z Barometru Providenta. Ponad połowa Polaków zaczyna oszczędzać na ten cel kilka miesięcy wcześniej, a co trzeci sfinansuje wypoczynek z bieżących dochodów. To właśnie względy finansowe są najczęściej wskazywanym powodem, dla którego 38 proc. rodaków spędzi urlop w domu.