Kalendarium

17 maja
Kalendarium
Konferencja: 18:00 do 20:00
Organizator:
Empik
Miejsce: Empik Junior
Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122
Kontakt:
Imię i nazwisko: Justyna Załęska
Telefon: 796 919 169
E-mail: j.zaleska|businessandculture.pl | |j.zaleska|businessandculture.pl

Andrzej Ziemiański z najnowszą książką „Virion 3. Adept” w salonie Empik Junior

Spotkanie autorskie
Andrzej Ziemiański w salonie Empik Junior opowie o swojej najnowszej książce „Virion 3. Adept”.

Informacje ogólne

Virion powraca i to w wielkim stylu. Jednak i tym razem będzie on musiał pokonać wiele przeszkód i dowieść swojej odwagi. Już 17 maja odbędzie się premiera najnowszej książki pisarza science fiction i fantasy – Andrzeja Ziemiańskiego. W salonie Empik Junior autor opowie zebranym o kulisach powstawania kolejnej części popularnej serii – „Virion 3. Adept” (Wydawnictwo Fabryka Słów).

Kolejna część powieści o natchnionym szermierzu i bezlitosnym zabójcy, który znowu staje twarzą w twarz z przeznaczeniem. „Virion” to spin-off jednej z najlepszych polskich serii fantasy uwielbianej przez czytelników – „Achaja”. Andrzej Ziemiański jak zwykle nie zawodzi. Warszawscy fani autora będą mieli niepowtarzalną okazję, aby osobiście porozmawiać o fascynującym świecie stworzonym przez pisarza podczas premierowego spotkania w Empiku.

Andrzej Ziemiański – porzucił prestiżową karierę naukową i zajął się pisaniem książek. Już po kilku latach zdobył uznanie pół miliona Polaków czytających „Achaję” z wypiekami na twarzach.