Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-03-21

Agata Polińska nominowana do tytułu Kobiety Medycyny 2018 roku

Ruszyła V edycja Plebiscytu Kobiety Medycyny, w której do grona nominowanych dołączyła Agata Polińska, wiceprezes i współzałożycielka Fundacji Onkologicznej Alivia, uznana za jedną ze stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie i systemie ochrony zdrowia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

OZDOBY WIELKANOCNE - warsztaty kreatywne

OZDOBY WIELKANOCNE 24 marca, 13:00-15:00 empik Posnania, Poznań, ul. Pleszewska 1
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Z dachem lub bez - nadwozia sportowych samochodów

Producenci sportowych samochodów, chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, nie ustają w poszerzaniu swoich ofert.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Łukasz Nowicki nowym Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF

Warszawa, 20 marca 2018 r. – Dziś w Warszawie odbył się uroczysty akt mianowania nowego Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Polska. Do grona Ambasadorów dołączył Łukasz Nowicki, aktor, artysta i dziennikarz od 8 lat związany z działaniami UNICEF.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Tiule, groszki i kokardy, czyli dziecięca szafa w wiosennej odsłonie!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią Wielkanoc i czas spotkań z krewnymi i przyjaciółmi. Wielu rodziców szuka wskazówek, w co ubrać dzieci na specjalne okazje. Ważne by kreacje były gustowne, ale przede wszystkim wygodne i praktyczne dla najmłodszych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Skórzane akcesoria do aparatów ekskluzywnej marki Gariz dostępne już w Polsce

Tradycje najlepszego rzemiosła zaklęte w znakomitej jakości akcesoriach do aparatów fotograficznych. Marka Gariz dostępna już w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

WielkaMoc pomagania, czyli Galeria Krakowska charytatywnie

Nadchodzi czas, który ma wielką moc - nie tylko łączy ludzi przy wielkanocnym stole, ale też rozgrzewa serca do pomocy innym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Najbardziej pożądane pisanki świata w Magnolia Park. Zobacz wystawę

Są bajecznie zdobione, skrywają niespodzianki i osiągają zawrotne ceny na aukcjach. Do 30 marca klienci Magnolia Park zobaczą repliki 10 słynnych jaj Fabergé, czyli cesarskich prezentów wielkanocnych. Wstęp wolny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Najmocniejsza i najefektywniejsza. Lampa wspomagająca wzrost roślin od Micoled.

Zwiększają odporność roślin, wzmacniają efekty fotosyntezy, umożliwiają kontrolę kwitnienia. Nowoczesne lampy naświetlające dla rolnictwa – nad jedną z nich pracuje wrocławska firma Micoled.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-03-20

Atlantis, The Palm w Dubaju zaskakuje wielkanocnymi atrakcjami

Choć Wielkanoc jest jednym z najważniejszych świąt celebrowanych w naszym kraju, coraz częściej odchodzimy od tradycyjnego sposobu ich spędzania i wybieramy świętowanie połączone z wypoczynkiem za granicą.
czytaj więcej