Komunikaty PR

INDESIT PREZENTUJE ROZWIĄZANIA KULINARNE DLA CAŁEJ RODZINY PODCZAS EUROCUCINA

2018-04-17  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Trzcińska
38PR & Content Communication

Łódź
91-035 Łódź
aleksandra.trzcinska|38pr.pl| |aleksandra.trzcinska|38pr.pl
505 266 288
38pr.pl

Mediolan, 17 kwietnia 2018 – Podczas targów EuroCucina, które odbędą się w dniach 17-22 kwietnia 2018 w Mediolanie, firma Indesit zaprezentuje gamę urządzeń kuchennych opartych na idei „Life Proof”, przeznaczonych dla zajętych, współczesnych rodzin, których członkowie dzielą między sobą codzienne obowiązki – a wszystko pod hasłem kampanii digitalowej #DoItTogether, której celem jest promowanie równości płci i zaangażowanie wszystkich członków rodziny w prace domowe. Produkty Indesit powstały właśnie po to, aby ułatwić dzielenie się obowiązkami wszystkim domownikom. Indesit na stoisku podczas targów EuroCucina zaprezentuje swoje produkty (także interaktywnie), które udowodnią, jak praktyczne i przyjazne dla użytkownika projekty umożliwiają uzyskanie doskonałych rezultatów bez konieczności uczenia się obsługi danego urządzenia. W strefie Indesit znajdzie się nawet specjalny kącik dla dzieci z interaktywnymi zabawami i zdrowymi przysmakami.

 

Jednak prostota i wysoka jakość nie powinny nigdy oznaczać kompromisu w kwestii designu. Indesit zaprezentuje linię Aria – kompletny zestaw sprzętów AGD do zabudowy, który łączy stylowy włoski design z kluczowymi cechami, jakich oczekuje współczesna rodzina. W skład linii Aria wchodzą piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne i gazowe oraz eleganckie okapy. Indesit wprowadza również na rynek nową zmywarkę o szerokości 45 cm, która oferuje wyjątkowy komfort codziennego użytkowania, dzięki nowej funkcji Push&Go.

ARIA – HARMONIA DLA KAŻDEGO DOMU

„Zestaw urządzeń do zabudowy Indesit został stworzony z myślą o zapewnieniu harmonii w każdej kuchni”, komentuje Diego Perrone, Product Director Cooking EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). „Oprócz pięknego wyglądu zapewnia niezawodność, praktyczne funkcje i prawdziwie przyjazny dla użytkownika design – wszystko po to, aby wesprzeć zabieganych członków rodziny. Na targach EuroCucina pokazujemy, jak wszystkie właściwości naszych sprzętów mogą pomóc rodzinom w oszczędzaniu czasu na każdym etapie codziennego przygotowywania jedzenia – od prostszego, przyjemniejszego gotowania, po urządzenia, które łatwiej utrzymać w czystości”.

 

Piekarnik do zabudowy Aria to przykład sprzętu, który charakteryzuje łatwość obsługi. Oferuje on innowacyjną funkcję Turn&Cook, która umożliwia przygotowanie ponad 80 popularnych dań w ciągu godziny – wystarczy tylko przekręcić pokrętło. Wykorzystanie go pozbawia nas stresu związanego z codziennym gotowaniem – pomaga niemal bez wysiłku przygotować potrawy dzięki wybraniu odpowiedniego programu, temperatury i czasu. Goście na targach EuroCucina mogą sami doświadczyć tej niezwykłej prostoty obsługi i przekonać się, jak dodatkowo zwiększa ją duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy.

 

Zabawna i sprytna aplikacja Turn&Cook firmy Indesit to także niezwykłe źródło kulinarnych inspiracji. Wykorzystując innowacyjną technologię rozpoznawania obrazu, aplikacja umożliwia odkrywanie nowych sposobów wykorzystania składników z użyciem aparatu fotograficznego naszego smartfona lub tabletu. Automatycznie rozpozna on produkty i na ich bazie przedstawi pomysły na rozmaite dania. Wystarczy zrobić zdjęcie składników, a następnie obrócić urządzenie o 90º, by ukazały się nam proponowane przepisy. W szybki i prosty sposób aplikacja Turn&Cook pomaga jak najlepiej wykorzystać piekarnik. Podpowiada przepisy opracowane specjalnie dla danego urządzenia, jednocześnie wskaże najlepsze parametry i czas przyrządzania, aby gotowanie pysznych potraw było wyjątkowo łatwe.

 

Członkowie współczesnej, zabieganej rodziny docenią również różne funkcje piekarnika z serii Aria, które sprawiają, że proces gotowania jest o wiele łatwiejszy i wygodniejszy. To między innymi szybki, pięciominutowy czas podgrzewania wstępnego czy opcja Full Surface Grill, zapewniająca bardziej równomierne pieczenie. Utrzymanie czystości i higieny w piekarniku jest proste, dzięki unikalnemu systemowi drzwi Click&Clean. który pozwala po prostu wyjąć szybę wewnętrzną drzwi. Piekarnik posiada również specjalnie przygotowaną, emaliowaną komorę, którą można szybko wyczyścić w prosty sposób, a przy tym skutecznie, ekologicznie i bez użycia detergentów.

 

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy z serii Aria, zaprojektowane z myślą o dokładnym zlicowaniu poziomym i pionowym z piekarnikiem, są dostępne w trzech rozmiarach. Umożliwia to dobranie odpowiedniej wersji praktycznie do każdej kuchni – nawet przy ograniczonej przestrzeni. W górnej szafce można zamontować model 22-litrowy, duża 31-litrowa kuchenka mikrofalowa zajmuje przestrzeń zaledwie 38 cm, zaś obszerny model 40-litrowy jest dopasowany do standardowej komory 45 cm. Kuchenki mikrofalowe są wyposażone w system Indesit Double Power Wave, który dokładniej rozprowadza mikrofale z dwóch różnych punktów. Zapewnia to szybsze podgrzewanie przy jednoczesnej eliminacji ryzyka przegrzania potrawy. Aplikacja Turn&Cook firmy Indesit oferuje kreatywne pomysły także dla użytkowników kuchenek mikrofalowych z serii Aria – 40 niezwykłych przepisów, które są w stanie zachwycić całą rodzinę.

 

W skład linii Aria wchodzą także płyty indukcyjne i gazowe. Łatwe do czyszczenia płyty indukcyjne są wyjątkowo praktyczne w codziennym gotowaniu. Opcja Dual Zone oferuje dwie, możliwie do łączenia, strefy gotowania, natomiast modele z jeszcze bardziej elastyczną strefą Maxi Cook pozwolą na przyrządzanie potraw w naczyniach o wielkości do 28 cm – idealnych dla dużych dań rodzinnych. Indesit oferuje też wydajne płyty gazowe z funkcją szybszego gotowania High Power Flame. Serię Aria uzupełnia okap Indesit – bardzo wydajny sposób na usunięcie zapachów, pary i wilgoci. Charakteryzuje go pionowa konstrukcja, optymalizująca przestrzeń roboczą i jasne, zintegrowane oświetlenie diodowe.

 

 

 

NOWA ZMYWARKA O SZEROKOŚCI 45 CM - CZYSTE I WYSUSZONE NACZYNIA ZA JEDNYM NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU

Indesit zaprezentuje podczas targów EuroCucina także nową, 45-centymetrową, kompaktową zmywarkę, która jest skutecznym rozwiązaniem kwestii codziennego zmywania. Wyposażona jest w nowy cykl dzienny Push&Go, dzięki któremu zmywanie naczyń staje się prostsze, szybsze i bezproblemowe.

 

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku Push&Go, aby uruchomić program mycia. Współcześni konsumenci preferują szybsze cykle, ale często niechętnie korzystają ze zmywarki do mycia niewielkiej liczby naczyń. System Push&Go firmy Indesit zaspokaja obie te potrzeby, oferując dedykowany cykl, który zapewnia niezawodne mycie bez mycia wstępnego i zajmuje przy tym mniej czasu niż standardowy cykl – zaledwie 85 minut. Oprócz wysokiego poziomu praktyczności, nowa zmywarka o szerokości 45 cm to doskonały wybór dla tych, którzy szukają rozwiązania dla mniejszych kuchni.

 

CZAS ZROBIĆ TO RAZEM – #DOITTOGETHER

W ciągu ostatniego roku prowadzona przez firmę Indesit kampania digitalowa #DoItTogether podniosła świadomość braku zrównoważenia płci na obszarze pracy w domu. Kobiety spędzają średnio na takich pracach dwa razy więcej czasu niż ich partnerzy[1]. Stąd zaangażowanie firmy Indesit w opracowywanie łatwych w obsłudze, przyjaznych rodzinie urządzeń. Projekt obejmował szereg istotnych działań w mediach społecznościowych, które miały na celu zachęcenie członków rodzin do zastanowienia się nad tym, jak dzielą się obowiązkami domowymi i co mogą zrobić, aby wprowadzić zmiany.

 

ODWIEDŹ STOISKO INDESIT NA TARGACH EUROCUCINA 2018

Aby zapoznać się z prezentacjami nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań, odwiedź stoisko firmy Whirlpool Corporation na targach EuroCucina (A11-A15-B14-B18). Targi EuroCucina 2018 odbywają się w dniach 17-22 kwietnia 2018 roku na terenach targowych Milan Fairgrounds w Mediolanie.

 


[1] Badania OECD „Równowaga między pracą zarobkową, pracą nieodpłatną a czasem wolnym”, 2014 r

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Salon bliżej natury w domu pod Gdańskiem Biuro prasowe
2018-09-21 | 10:45

Salon bliżej natury w domu pod Gdańskiem

Podobnie jak cały dom, salon powstaje etapami. Z czasem zapełnią go kolejne meble, dekoracje, rodzinne pamiątki. Nie oznacza to jednak, że wystrój tego serca domu pozostawiony został
Dom Czego nie może zabraknąć w dziecięcym pokoju?
2018-09-21 | 09:40

Czego nie może zabraknąć w dziecięcym pokoju?

Pokój dziecięcy to nie tylko prywatne królestwo dziecka czy nastolatka, ale także przestrzeń do nauki, zabawy i wypoczynku. Dlatego jego aranżacja wymaga odpowiedniego
Dom Comitor w 3 odsłonach podczas Warsaw Home 2018
2018-09-20 | 12:40

Comitor w 3 odsłonach podczas Warsaw Home 2018

Przed nami Warsaw Home! III edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz imponuje swoją skalą i ciekawym programem z pogranicza wzornictwa, architektury i nowych technologii.

Gwiazdy

Anna Dereszowska: W szkole podstawowej wyczekiwałam początku roku szkolnego. W liceum już mniej

Od czasów liceum szkoła kojarzyła się aktorce ze stresem, choć miała dobrych nauczycieli i miłych rówieśników. Gwiazda chce oszczędzić tego rodzaju nerwów swoim dzieciom, choć zauważa, że obecne czasy sprzyjają raczej ciągłej rywalizacji. Twierdzi też, że jest mamą wspierającą i niestawiającą dzieciom nadmiernych wymagań.

 

Moda

Maja Sablewska: Postanowiłam być wierna swojemu stylowi. Szczególnie bliskie mojemu sercu są ramoneski

Stylistka przyznaje, że od pewnego czasu stara się rozważnie dobierać garderobę, a w jej szafie królują przede wszystkim ponadczasowe ramoneski. Ze swojego doświadczenia wie, że nie warto zbyt dosłownie interpretować sezonowych trendów i z każdą ich zmianą wychodzić z galerii z torbą pełną ubrań, które za kilka miesięcy i tak wylądują na dnie szafy.

Motoryzacja

Tylko w 15 na 100 przypadków Polacy udzielili pierwszej pomocy przed przyjazdem karetki. Coraz częściej do wypadków dochodzi w pracy

Ponad 40 proc. Polaków deklaruje, że było w przeszłości świadkami wypadku bądź stłuczki na drodze. Jednak statystycznie tylko w 15 na 100 przypadków poszkodowanym udzielana jest pierwsza pomoc przed przyjazdem karetki, a większość Polaków ostatni kontakt z wiedzą ratowniczą miało podczas kursu na prawo jazdy. Tę wiedzę warto odświeżać na kursach pierwszej pomocy. Również pracodawcy coraz częściej włączają je w standardowe szkolenia z zakresu BHP – zwłaszcza w branżach szczególnie narażonych na urazy i wypadki, jak budownictwo, logistyka czy przetwórstwo przemysłowe. 

 

Gwiazdy

Adam Zdrójkowski: Złapałem złodzieja. Był dreszczyk adrenaliny, ale nie czuję się bohaterem

Aktor podczas wakacji w Lizbonie na gorącym uczynku złapał kieszonkowca, który chciał okraść starsze małżeństwo. Adam Zdrójkowski szybko uniemożliwił tę próbę i na swoim Instagramie apelował do followersów, by pilnowali swoich portfeli i saszetek z dokumentami. Ostatnio Kuba Boski z Rodzinki.pl przestrzegał także przed – jego zdaniem – nieuczciwym taksówkarzem, który pracuje dla jednej z warszawskich korporacji.