Komunikaty PR

INDESIT PREZENTUJE ROZWIĄZANIA KULINARNE DLA CAŁEJ RODZINY PODCZAS EUROCUCINA

2018-04-17  |  14:00

Mediolan, 17 kwietnia 2018 – Podczas targów EuroCucina, które odbędą się w dniach 17-22 kwietnia 2018 w Mediolanie, firma Indesit zaprezentuje gamę urządzeń kuchennych opartych na idei „Life Proof”, przeznaczonych dla zajętych, współczesnych rodzin, których członkowie dzielą między sobą codzienne obowiązki – a wszystko pod hasłem kampanii digitalowej #DoItTogether, której celem jest promowanie równości płci i zaangażowanie wszystkich członków rodziny w prace domowe. Produkty Indesit powstały właśnie po to, aby ułatwić dzielenie się obowiązkami wszystkim domownikom. Indesit na stoisku podczas targów EuroCucina zaprezentuje swoje produkty (także interaktywnie), które udowodnią, jak praktyczne i przyjazne dla użytkownika projekty umożliwiają uzyskanie doskonałych rezultatów bez konieczności uczenia się obsługi danego urządzenia. W strefie Indesit znajdzie się nawet specjalny kącik dla dzieci z interaktywnymi zabawami i zdrowymi przysmakami.

 

Jednak prostota i wysoka jakość nie powinny nigdy oznaczać kompromisu w kwestii designu. Indesit zaprezentuje linię Aria – kompletny zestaw sprzętów AGD do zabudowy, który łączy stylowy włoski design z kluczowymi cechami, jakich oczekuje współczesna rodzina. W skład linii Aria wchodzą piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne i gazowe oraz eleganckie okapy. Indesit wprowadza również na rynek nową zmywarkę o szerokości 45 cm, która oferuje wyjątkowy komfort codziennego użytkowania, dzięki nowej funkcji Push&Go.

ARIA – HARMONIA DLA KAŻDEGO DOMU

„Zestaw urządzeń do zabudowy Indesit został stworzony z myślą o zapewnieniu harmonii w każdej kuchni”, komentuje Diego Perrone, Product Director Cooking EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). „Oprócz pięknego wyglądu zapewnia niezawodność, praktyczne funkcje i prawdziwie przyjazny dla użytkownika design – wszystko po to, aby wesprzeć zabieganych członków rodziny. Na targach EuroCucina pokazujemy, jak wszystkie właściwości naszych sprzętów mogą pomóc rodzinom w oszczędzaniu czasu na każdym etapie codziennego przygotowywania jedzenia – od prostszego, przyjemniejszego gotowania, po urządzenia, które łatwiej utrzymać w czystości”.

 

Piekarnik do zabudowy Aria to przykład sprzętu, który charakteryzuje łatwość obsługi. Oferuje on innowacyjną funkcję Turn&Cook, która umożliwia przygotowanie ponad 80 popularnych dań w ciągu godziny – wystarczy tylko przekręcić pokrętło. Wykorzystanie go pozbawia nas stresu związanego z codziennym gotowaniem – pomaga niemal bez wysiłku przygotować potrawy dzięki wybraniu odpowiedniego programu, temperatury i czasu. Goście na targach EuroCucina mogą sami doświadczyć tej niezwykłej prostoty obsługi i przekonać się, jak dodatkowo zwiększa ją duży, czytelny wyświetlacz cyfrowy.

 

Zabawna i sprytna aplikacja Turn&Cook firmy Indesit to także niezwykłe źródło kulinarnych inspiracji. Wykorzystując innowacyjną technologię rozpoznawania obrazu, aplikacja umożliwia odkrywanie nowych sposobów wykorzystania składników z użyciem aparatu fotograficznego naszego smartfona lub tabletu. Automatycznie rozpozna on produkty i na ich bazie przedstawi pomysły na rozmaite dania. Wystarczy zrobić zdjęcie składników, a następnie obrócić urządzenie o 90º, by ukazały się nam proponowane przepisy. W szybki i prosty sposób aplikacja Turn&Cook pomaga jak najlepiej wykorzystać piekarnik. Podpowiada przepisy opracowane specjalnie dla danego urządzenia, jednocześnie wskaże najlepsze parametry i czas przyrządzania, aby gotowanie pysznych potraw było wyjątkowo łatwe.

 

Członkowie współczesnej, zabieganej rodziny docenią również różne funkcje piekarnika z serii Aria, które sprawiają, że proces gotowania jest o wiele łatwiejszy i wygodniejszy. To między innymi szybki, pięciominutowy czas podgrzewania wstępnego czy opcja Full Surface Grill, zapewniająca bardziej równomierne pieczenie. Utrzymanie czystości i higieny w piekarniku jest proste, dzięki unikalnemu systemowi drzwi Click&Clean. który pozwala po prostu wyjąć szybę wewnętrzną drzwi. Piekarnik posiada również specjalnie przygotowaną, emaliowaną komorę, którą można szybko wyczyścić w prosty sposób, a przy tym skutecznie, ekologicznie i bez użycia detergentów.

 

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy z serii Aria, zaprojektowane z myślą o dokładnym zlicowaniu poziomym i pionowym z piekarnikiem, są dostępne w trzech rozmiarach. Umożliwia to dobranie odpowiedniej wersji praktycznie do każdej kuchni – nawet przy ograniczonej przestrzeni. W górnej szafce można zamontować model 22-litrowy, duża 31-litrowa kuchenka mikrofalowa zajmuje przestrzeń zaledwie 38 cm, zaś obszerny model 40-litrowy jest dopasowany do standardowej komory 45 cm. Kuchenki mikrofalowe są wyposażone w system Indesit Double Power Wave, który dokładniej rozprowadza mikrofale z dwóch różnych punktów. Zapewnia to szybsze podgrzewanie przy jednoczesnej eliminacji ryzyka przegrzania potrawy. Aplikacja Turn&Cook firmy Indesit oferuje kreatywne pomysły także dla użytkowników kuchenek mikrofalowych z serii Aria – 40 niezwykłych przepisów, które są w stanie zachwycić całą rodzinę.

 

W skład linii Aria wchodzą także płyty indukcyjne i gazowe. Łatwe do czyszczenia płyty indukcyjne są wyjątkowo praktyczne w codziennym gotowaniu. Opcja Dual Zone oferuje dwie, możliwie do łączenia, strefy gotowania, natomiast modele z jeszcze bardziej elastyczną strefą Maxi Cook pozwolą na przyrządzanie potraw w naczyniach o wielkości do 28 cm – idealnych dla dużych dań rodzinnych. Indesit oferuje też wydajne płyty gazowe z funkcją szybszego gotowania High Power Flame. Serię Aria uzupełnia okap Indesit – bardzo wydajny sposób na usunięcie zapachów, pary i wilgoci. Charakteryzuje go pionowa konstrukcja, optymalizująca przestrzeń roboczą i jasne, zintegrowane oświetlenie diodowe.

 

 

 

NOWA ZMYWARKA O SZEROKOŚCI 45 CM - CZYSTE I WYSUSZONE NACZYNIA ZA JEDNYM NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU

Indesit zaprezentuje podczas targów EuroCucina także nową, 45-centymetrową, kompaktową zmywarkę, która jest skutecznym rozwiązaniem kwestii codziennego zmywania. Wyposażona jest w nowy cykl dzienny Push&Go, dzięki któremu zmywanie naczyń staje się prostsze, szybsze i bezproblemowe.

 

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku Push&Go, aby uruchomić program mycia. Współcześni konsumenci preferują szybsze cykle, ale często niechętnie korzystają ze zmywarki do mycia niewielkiej liczby naczyń. System Push&Go firmy Indesit zaspokaja obie te potrzeby, oferując dedykowany cykl, który zapewnia niezawodne mycie bez mycia wstępnego i zajmuje przy tym mniej czasu niż standardowy cykl – zaledwie 85 minut. Oprócz wysokiego poziomu praktyczności, nowa zmywarka o szerokości 45 cm to doskonały wybór dla tych, którzy szukają rozwiązania dla mniejszych kuchni.

 

CZAS ZROBIĆ TO RAZEM – #DOITTOGETHER

W ciągu ostatniego roku prowadzona przez firmę Indesit kampania digitalowa #DoItTogether podniosła świadomość braku zrównoważenia płci na obszarze pracy w domu. Kobiety spędzają średnio na takich pracach dwa razy więcej czasu niż ich partnerzy[1]. Stąd zaangażowanie firmy Indesit w opracowywanie łatwych w obsłudze, przyjaznych rodzinie urządzeń. Projekt obejmował szereg istotnych działań w mediach społecznościowych, które miały na celu zachęcenie członków rodzin do zastanowienia się nad tym, jak dzielą się obowiązkami domowymi i co mogą zrobić, aby wprowadzić zmiany.

 

ODWIEDŹ STOISKO INDESIT NA TARGACH EUROCUCINA 2018

Aby zapoznać się z prezentacjami nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań, odwiedź stoisko firmy Whirlpool Corporation na targach EuroCucina (A11-A15-B14-B18). Targi EuroCucina 2018 odbywają się w dniach 17-22 kwietnia 2018 roku na terenach targowych Milan Fairgrounds w Mediolanie.

 


[1] Badania OECD „Równowaga między pracą zarobkową, pracą nieodpłatną a czasem wolnym”, 2014 r

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Indoor gardening, czyli kuchnia w duchu eko Biuro prasowe
2018-04-20 | 16:20

Indoor gardening, czyli kuchnia w duchu eko

Botaniczne motywy królują we wnętrzach już od kilku sezonów i nadal pozostają w trendach. W kuchni najlepiej prezentują się jednak żywe rośliny, zwłaszcza te które
Dom Sprawdzony sposób na kondensację – izolacja AF/Armaflex firmy Armacell
2018-04-20 | 12:00

Sprawdzony sposób na kondensację – izolacja AF/Armaflex firmy Armacell

Aby materiały izolacyjne zastosowane w instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych były w stanie skutecznie zabezpieczyć rury, powinny wykazywać odporność na przenikanie pary wodnej.
Dom Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu
2018-04-20 | 12:00

Nowość! Palisada Piedra – naturalne skały w funkcjonalnym wydaniu

Bogata gama produktów uzupełniających z kolekcji Libet Completto poszerzyła się w tym roku o kolejną propozycję. Inspirowana wyglądem naturalnych skał Palisada Piedra (kamienna) to

Muzyka

Maryla Rodowicz: nie czuję się legendą polskiej muzyki

Lubię ludzi i śmiech – twierdzi wokalistka. Jej zdaniem to właśnie optymizm i pogodna natura zdecydowały o jej sukcesie muzycznym. Uwielbiana przez kilka pokoleń Polaków gwiazda nie uważa się jednak za legendę rodzimej muzyki

 

Gwiazdy

Wojciech Gąssowski: Kiedyś było mnóstwo prywatek. Kto miał płyty, był królem

Piosenkarz już pod koniec lat osiemdziesiątych pytał „Gdzie się podziały tamte prywatki?”, a utwór grany był przez wszystkie stacje radiowe i przeszedł do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej. Dziś artysta podkreśla, że kultowe prywatki pozostały tylko we wspomnieniach tych, którzy w nich uczestniczyli. Z dużym sentymentem powraca myślami do czasów, kiedy w prywatnych, zazwyczaj niewielkich, mieszkaniach organizowało się kulturalne spotkania towarzyskie z pysznymi kanapkami i dyskretnie pitym winem. Najważniejszym punktem każdej prywatki była jednak dobra muzyka.

Farmacja

Standardy leczenia szpiczaka plazmocytowego w Polsce odbiegają od europejskich. W najgorszej sytuacji są pacjenci z zaawansowaną postacią choroby

Szpiczak plazmocytowy powoli staje się chorobą przewlekłą. Szansę na znacznie dłuższe życie, wolne od skutków ubocznych i powikłań, mają nawet pacjenci z nawrotową postacią choroby. W Polsce brakuje jednak dostępu do innowacyjnych leków stosowanych na świecie od III linii leczenia. Mimo zapowiedzi Ministerstwa Zdrowia do programów lekowych nie trafił pomalidomid, stanowiący podstawę leczenia nawrotowego szpiczaka

Muzyka

Sławek Uniatowski: Moja płyta ma swoją premierę 20 kwietnia i już jest numerem 1. w przedsprzedaży

Wokalista twierdzi, że jego debiutancki album „Metamorphosis” będzie wyjątkową pozycją na polskim rynku muzycznym. Przedpremierowe rokowania sprzedaży płyty są bardzo dobre, jednak artystka nie chce ulegać przedwczesnym emocjom i czeka na stan faktyczny. Ci, którzy mieli już okazję posłuchać nowych kompozycji, podkreślają, że są one niezwykle zmysłowe, z pięknymi melodiami, których nie da się zapomnieć i z mądrymi tekstami, za które poza wokalistą odpowiadają Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz i Michał Zabłocki