Komunikaty PR

Moda czy wygoda? Najważniejsza w końcu jest swoboda!

2017-08-11  |  15:25
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK!

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
olga|okkpr.pl| |olga|okkpr.pl
882 444 811
www.okkpr.pl

Nieskrępowane ruchy, pełna swoboda oraz miękki, przyjemny w dotyku materiał – to żelazny zestaw cech, który powinien charakteryzować wszystkie ubranka dla najmłodszych. Nasi mali wojownicy, wszędobylscy odkrywcy oraz wyjątkowo giętcy gimnastycy potrzebują odzieży, która nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu najróżniejszych aktywności. Ich ubrania muszą sprostać najbardziej skomplikowanym, wymyślnym lub po prostu dziwacznym zadaniom, o których często nawet nie śniło się ich rodzicom. Przedstawiamy ubranka do zadań specjalnych!

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma

Strażak, piłkarz, mistrz tańca lub fan sportów ekstremalnych – wychowujemy w swoich domach małych entuzjastów najróżniejszych dziedzin. Pozwalając naszym pociechom realizować ich pasje, niejednokrotnie godzimy się na stertę ubłoconych, przemokniętych lub rozerwanych ubrań. Rodzicielstwo wymaga poświęceń. I na nic zdać się może seria zakazów i próby chronienia przed otarciami czy zabrudzeniami. W końcu brudne dzieci to szczęśliwe dzieci. Pozwólmy im robić to, co do nich należy i co sprawia im największą radość. Skomponowanie garderoby nadal w dużym stopniu zależy od nas. Postawmy na dobre jakościowo ubrania, które sprostają dziecięcej wyobraźni.

W czasie deszczu dzieci się nudzą

Czasem słońce, czasem deszcz – żadna pogoda nie jest straszna małym odkrywcom. Niezależnie od warunków, jako rodzice, musimy być przygotowani na wszelkie okoliczności przyrody. Idealna kurtka na kapryśną pogodę? Po pierwsze praktyczny materiał i obszerny kaptur, które uchronią nasze dziecko przez całkowitym przemoczeniem. Po drugie sprawny, łatwy w obsłudze suwak i osłonka na brodę, która dodatkowo chroni przed mechanicznymi uszkodzeniami. Po trzecie odblaskowe naszywki zapewniające widoczność dziecka w każdych warunkach. Każda forma dodatkowej ochrony na drodze jest przecież dla rodzica bezcenna. Po czwarte funkcjonalność. Świetnie, gdy kurtka jest poręczna i z łatwością można schować ją do woreczka. Dzięki temu, w razie poprawy pogody, dziecko samo, w szybki i łatwy sposób o siebie zadba i nie będzie musiało przerywać zabawy. Idealny zestaw na niepogodę powinny uzupełnić wygodne kalosze, które pozwolą poskromić niejedną kałużę. W końcu nie ma złej pogody do zabawy na dworze. Jest tylko niedopasowane ubranie!

Idziemy na jagody

Wypuszczając dzieci na plac zabaw w jasnych ubrankach musimy być przygotowani na… plamy! Najgorzej wybawia się je z rzeczy białych. Nasze pociechy lubią dostarczać nam dodatkowych wrażeń w postaci kleksów z błota, trawy, lodów, czekolady… lub tajemniczej mieszanki owocowej. Strofowanie ich po powrocie za pobrudzone ubranie nie ma sensu. Ubierzmy maluchy tak, aby mogły działać swobodnie, bo to jest w tym wieku najważniejsze. Niech skupią się na dobrej zabawie, a nie nieskazitelnej garderobie. Jeśli nie mamy żyłki hazardzisty, postawmy na sprawdzony patent. Minimalną, aczkolwiek zawsze jakąś szansę, dają nam ubranka w żywych barwach. Na nich mniej widać plamy.

Więcej niż ubrania

Endo w swojej ofercie posiada przede wszystkim ubranka z niebanalnymi i motywującymi hasłami. Napisy: „mistrz jest jeden”, „król strzelców” czy „zwycięzca” dodatkowo podkręcą ducha walki, którego absolutnie nie brakuje dzieciakom. Takie hasła świetnie sprawdzą się również jako motywacja. Oprócz tego rodzice mają możliwość wyboru ubranek z przeróżnymi grafikami sportowymi. Znając pasje naszych dzieci, można idealnie dobrać ubranka do ich zainteresowań. Piłki, instrumenty muzyczne, samochody i inne aplikacje na dziecięcych ubrankach ucieszą oko i podkreślą hobby dziecka.

Wygodne dresy, bluzy, bezrękawniki, czapki z daszkiem, sprawdzone zestawy na niepogodę i mnóstwo innych ubranek, idealnych na każdy rodzaj aktywności, znajdziecie na www.endo.pl. Wykonane z najlepszej jakości materiałów, tworzone z pasją i miłością z myślą o najmłodszych!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Pielęgnacja i ochrona w kąpieli od pierwszych chwil życia Biuro prasowe
2017-08-23 | 15:30

Pielęgnacja i ochrona w kąpieli od pierwszych chwil życia

ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY LINOMAG® to emolient zawierający olej lniany, bogaty w kwasy omega-3 i omega-6 oraz łagodne środki myjące. Zalecany jest do kąpieli dzieci już od 1. dnia
Dziecko Ostatni dzwonek przed pierwszym dzwonkiem na zakupy do szkoły
2017-08-23 | 12:00

Ostatni dzwonek przed pierwszym dzwonkiem na zakupy do szkoły

– Koniec wakacji to z jednej strony czas ostatnich letnich wyjazdów, z drugiej w coraz większym stopniu czas rodzinnych zakupów  – mówi Katarzyna Warzecha z
Dziecko Chwile spędzone z rodziną zostają z nami na zawsze
2017-08-23 | 08:00

Chwile spędzone z rodziną zostają z nami na zawsze

Mamy, zapytane w badaniu z czym kojarzą im się śniadania jedzone ze swoimi bliskimi, gdy same były dziećmi, wymieniają głównie: poczucie ciepła rodzinnego domu (45%) i bycia jedną

Gwiazdy

Psychologia

Mateusz Kusznierewicz: Talent należy odkrywać u dzieci od najmłodszych lat. Najlepiej poprzez zabawę

Rodzice mają niebagatelny wpływ na rozwijanie talentów swoich dzieci – uważa sportowiec. Jego pociechy uczestniczą w wielu aktywnościach, które mają ujawnić posiadane przez nie zdolności. Żeglarz chce jednak wspierać rozwój także innych dzieci, zwłaszcza tych z mniejszych miejscowości.

Firma

Polacy coraz bardziej przedsiębiorczy. Rośnie popularność samozatrudnienia i liczba mikrofirm

Frustracja, niezadowolenie z pracy i potrzeba niezależności – to główne czynniki, które skłaniają Polaków do zakładania własnego biznesu. Osoby, które decydują się na taki krok, są świadome swoich kompetencji, nie skupiają się na brakach, mają większą skłonność do ryzyka i godzą się z możliwością popełnienia błędu. Taki obraz polskiego przedsiębiorcy wyłania się z badań Agencji Badawczej IZMAŁKOWA, przeprowadzonych na zlecenie ING Banku Śląskiego. Według danych PARP w Polsce z roku na rok wzrasta popularność samozatrudnienia i liczba zakładanych mikroprzedsiębiorstw.

Uroda

Jaga Hupało: Nie poddaje się woli czasu. Ja decyduję, jak wyglądam

Stylistka od lat konsekwentnie kreuje swój wizerunek. Jej zdaniem jest to możliwe, ponieważ zawodowo zajmuje się stylizacją fryzur. Dzięki temu jest w stanie dopasować swój image do zmieniających się trendów, zachowując jednak jego charakterystyczne elementy.