Komunikaty PR

Woda źródlana Mama i ja mini – stworzona z myślą o najmłodszych

2018-06-14  |  14:00
Biuro prasowe

Butelka świeżej wody to obowiązkowy element w torbie każdego rodzica, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Wysokie temperatury w połączeniu z dziecięcą żywiołowością i ciekawością świata to kombinacja, która skutkuje zwiększonym pragnieniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych, marka Mama i ja przygotowała nowość – wodę Mama i ja mini w niewielkim opakowaniu, ozdobionym bajkowymi motywami.

Nowa woda Mama i ja mini to propozycja, która została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych, dlatego doskonale sprawdzi się podczas spacerów, wycieczek i wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Małe, zgrabne opakowanie o pojemności 330 ml zaprojektowane zostało w taki sposób, by dziecięce rączki mogły wygodnie je chwycić, a specjalny ustnik pomógł maluchowi w samodzielnym piciu. Kolejnym elementem, który z pewnością zainteresuje najmłodszych, jest etykieta. Na butelkach występuje ona w trzech różnych wariantach, spójnych pod względem kolorystyki i motywu przewodniego, jakim jest świat morskich stworzeń. Młodzi odkrywcy mogą wybrać opakowanie z różową ośmiornicą, turkusowym krokodylem lub niebieskim wężem morskim. Każda z tych postaci narysowana została z wyjątkową wyobraźnią, a ich uniwersalna forma powinna przypaść do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Dobry skład to podstawa

Praktyczna butelka i bajkowe etykiety to dwa wyróżniki wody Mama i ja mini, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Należy jednak podkreślić, że atrakcyjne opakowanie to nie jedyny atut nowego produktu. Najważniejszą zaletą jest jego skład, doskonale dopasowany do potrzeb najmłodszych. Woda źródlana Mama i ja mini charakteryzuje się niskim poziomem mineralizacji, a także niewielką zawartością sodu. Może być ona zatem bezpiecznie spożywana nie tylko przed dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, ale również przez niemowlęta.

 

 

 

Woda źródlana Mama i ja

0,33L – cena: ok. 1,2 zł

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Dziecięca radość w każdym wieku – kolorowe i zabawne dodatki Bonami.pl Biuro prasowe
2018-06-22 | 13:00

Dziecięca radość w każdym wieku – kolorowe i zabawne dodatki Bonami.pl

Każdy ma w sobie coś z dziecka. Choć z wiekiem przybywa nam obowiązków i zmartwień, wciąż staramy się zachować cząstki dziecięcej radości – nawet pod postacią
Dziecko BRAK ZDJĘCIA
2018-06-21 | 14:00

Porozmawiajmy o godności. Światowy Dzień Uchodźcy w warszawskich szkołach

Dlaczego „inny” tak często oznacza „gorszy”? Z jakimi problemami borykają się w Polsce uchodźcy? Jak możemy pomóc przybyszom z innych krajów w szybszej integracji z naszym społeczeństwem? –
Dziecko Smartfon w rękach dziecka – nie taki diabeł straszny
2018-06-21 | 11:00

Smartfon w rękach dziecka – nie taki diabeł straszny

Telefon nie służy już dziś wyłącznie do rozmów i wysyłania sms-ów. Producenci prześcigają się w wymyślaniu funkcji i aplikacji, które ułatwiają życie i

Film

Michał Milowicz: Nie po to tyle lat pracuję, żeby nazywano mnie celebrytą. To pejoratywne określenie

Walczę, by nie mylono aktorów z celebrytami – mówi aktor. Jego zdaniem słowo „celebryta” ma pejoratywne znaczenie, a jego stosowanie może być krzywdzące. Michał Milowicz podkreśla, że nie powinno się określać tym mianem zarówno artystów z wieloletnim dorobkiem zawodowym, jak i popularnych blogerów.

 

Gwiazdy

Anna Dereszowska: Dojrzałe kobiety nie mają wsparcia w polskim społeczeństwie. Mam wewnętrzną niezgodę na to

Nie trzeba być młodym i dzikim, żeby być fantastycznym pracownikiem – mówi aktorka. Jej zdaniem wiek przynosi doświadczenie i umiejętność współpracy z ludźmi, dojrzałe kobiety są więc często lepszymi fachowcami niż ich młodsze koleżanki. W Polsce panie po 50. roku życia nie są jednak postrzegane jako kompetentni pracownicy, z czym gwiazda absolutnie się nie zgadza.

 
 

Problemy społeczne

Warunki w szpitalach dziecięcych wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Prawie połowa rodziców była zmuszona spać na krzesłach lub karimatach

Stała obecność rodziców pomaga hospitalizowanym dzieciom wrócić do zdrowia oraz zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa. W większości polskich szpitali brakuje jednak odpowiednich warunków noclegowych dla opiekunów małych pacjentów. Na konieczność spania na krzesłach lub karimatach skarży się prawie 50 proc. rodziców. Aby zmienić tę sytuację, marka Pampers we współpracy z Fundacją Polsat zadbała o komfortowe warunki dla rodziców już na drugim oddziale pediatrycznym, tym razem w Szpitalu Zachodnim im. św. Jana II w Grodzisku Mazowieckim.

Problemy społeczne

Osoby przewlekle chore wykluczone z rynku pracy. Niezbędne zmiany w prawie pracy oraz dostęp do nowoczesnego leczenia

Praca zawodowa ma dla osób przewlekle chorych ogromne znaczenie ze względu zarówno na zwiększone potrzeby finansowe, jak i samopoczucie psychiczne. Większość pacjentów jest jednak wykluczana z rynku pracy. Ponad 70 proc. menadżerów przyznaje, że choroba może stanowić przyczynę odrzucenia kandydata – wynika z badania przeprowadzonego w ramach kampanii „Choroba? Pracuję z nią!”. Aby zwiększyć szanse tej grupy pracowników, niezbędne są modyfikacje w prawie pracy umożliwiające m.in. pracę zdalną, a także dostęp do nowoczesnych terapii oraz zmiana stereotypowego postrzegania osób przewlekle chorych.