Komunikaty PR

PIN UP CANDY, JURORKA „ALL TOGETHER NOW. ŚPIEWAJMY RAZEM” ZATAŃCZY W KIELISZKU!

2018-09-14  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania IP_PinUp ( 0.04 MB )

Pin Up Candy to jedna z najbardziej charakterystycznych jurorek nowego hitu Polsatu. Królowa Polskiej Burleski szykuje dla fanów swój specjalny pokaz, gdyż jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w swoim repertuarze ma spektakularny występ w kieliszku szampana! Pin Up Candy zobaczyć będzie można już 22 września w warszawskiej restauracji Steak House Evil.

Pin Up Candy ze specjalnym pokazem

Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, to artystka burleski, która rzuciła pracę w korporacji, aby w pełni poświęcić się tej nietypowej formie teatralnej. Dzięki występowi Pin Up Candy w programie „Mam Talent!” wielu Polaków po raz pierwszy zetknęło się z burleską. W Europie takie występy są bardzo popularne, dlatego też Polka dawała swoje pokazy m.in. w Paryżu, Berlinie, Tel Aviwie, a w Moskwie wygrała koronę Królowej Burleski. – Bardzo się cieszę, że burleska cieszy się teraz tak dużą popularnością, a Polacy są ciekawi jak ona wygląda i czym tak naprawdę jest. Chcę pokazać i udowodnić, że kobieta w każdym wieku i w każdym rozmiarze może spełniać swoje marzenia i osiągnąć sukces! – mówi Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy.

Niczym Dita von Teese

Pin Up Candy, jako jedyna w Polsce w swoim repertuarze ma spektakularny pokaz, w którym tańczy w olbrzymim kieliszku z szampanem– Burleska jest niezwykle elastyczną formą, gdzie występ możemy dopasować do okoliczności i okazji. Może być on bardziej romantyczny, seksowny, drapieżny, taneczny itd. Jednak show z kieliszkiem, który spopularyzowała ikona burleski, Dita von Teese, to zdecydowanie coś, co chcą zobaczyć wszyscy bez względu na płeć! – śmiało twierdzi Pin Up Candy.

Najbliższy show Pin Up Candy będzie można zobaczyć już 22 września na scenie w restauracji Steak House Evil, ul. Świętokrzyska 3 w Warszawie. Bilety do kupienia: na: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-burlesque-night-pin-up-candy-in-evil-44140?id=213086

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy The Voice of Poland 9: Moc wrażeń na Śląsku i Opolszczyźnie Biuro prasowe
2018-09-20 | 15:00

The Voice of Poland 9: Moc wrażeń na Śląsku i Opolszczyźnie

„Przesłuchania w Ciemno” 9. edycji „The Voice of Poland” są już na półmetku. W tym tygodniu o miejsce w programie powalczą wokaliści ze Śląska i
Gwiazdy Nadmorskie spotkania z rodzinami Gwiazd lato 2018
2018-08-28 | 01:00

Nadmorskie spotkania z rodzinami Gwiazd lato 2018

Nadmorskie spotkania z Gwiazdami Tchibo Projekt Plaża 2018 Jesteście ciekawi jak najpopularniejsze i najbardziej lubiane polskie Gwiazdy kina sportu i rozrywki spędziły tegoroczne wakacje?
Gwiazdy Jackie Chan w nowej roli na kanale National Geographic
2018-08-27 | 16:00

Jackie Chan w nowej roli na kanale National Geographic

Gwiazdor kina akcji Jackie Chan łączy siły z inżynierem i wynalazcą Arthurem Huangiem, stypendystą programu National Geographic Society’s Emerging Explorer. Wspólnie

Film

Karolina Korwin-Piotrowska: Książka „Dziewczyny z Dubaju” jest unurzana w sensacji. Może z tego wyjść ciekawa historia filmowa

Dziennikarka zgadza się, że tzw. afera dubajska to bardzo filmowy temat, który może dobrze się sprawdzić na dużym ekranie. Nie zamierza też oceniać sposobu, w jaki Doda wydaje swoje pieniądze. Jej zdaniem wokalistka nieźle wypadła w filmie „Pitbull. Ostatni pies”, choć nie ma dużego talentu aktorskiego.

 

Seriale

Maciej Zakościelny: Wkręciłem się w świat lekarzy. Jestem wrażliwszy na ludzkie problemy ze zdrowiem

Do swojej partnerki zawsze mówię: doktor Zakościelny może pomóc – żartuje aktor. Dzięki roli lekarza w popularnym serialu odkrył, jak ciekawy jest świat medycyny i systemu opieki zdrowotnej – poznał jego jasne i ciemne strony. Artysta podkreśla, że w ten sposób kwestia zdrowia otaczających go ludzi stała mu się znacznie bliższa.

Problemy społeczne

Polacy nie chcą czekać na wizytę do lekarza. Większość płaci więc za świadczenia zdrowotne z własnej kieszeni

Starzejące się społeczeństwo, zbyt mała liczba lekarzy, niska efektywność i konieczność cyfryzacji – to tylko część z listy wyzwań, które stoją przed polską służbą zdrowia. – Powinniśmy dążyć do wzmocnieniu partnerstwa pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym. Największym beneficjentem takiej współpracy będą pacjenci – uważa Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED. Sektor prywatny jest skuteczniej zarządzany, bardziej innowacyjny, szybciej wprowadza nowoczesne technologie, np. z zakresu telemedycyny i przoduje w spersonalizowanej opiece medycznej.  

 

Moda

Anita Sokołowska: Moja szafa pęka w szwach. Oddaję ubrania, których nie noszę dłużej niż 2 lata

Aktorka chętnie dzieli się zawartością garderoby. Oddaje ubrania, których nie miała na sobie dłużej niż dwa lata, wierząc, że przekazuje tym samym dobrą energię nowym właścicielkom. Zakupy robi głównie w sklepach stacjonarnych, w ubraniach zamówionych online zazwyczaj wygląda bowiem gorzej niż prezentujące je modelki. Aktorka stara się nie inspirować sposobem ubierania innych kobiet, choć podoba jej się styl Cate Blanchett i nie wyklucza, że bezwiednie go naśladuje.