Komunikaty PR

PIN UP CANDY, JURORKA „ALL TOGETHER NOW. ŚPIEWAJMY RAZEM” ZATAŃCZY W KIELISZKU!

2018-09-14  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania IP_PinUp ( 0.04 MB )

Pin Up Candy to jedna z najbardziej charakterystycznych jurorek nowego hitu Polsatu. Królowa Polskiej Burleski szykuje dla fanów swój specjalny pokaz, gdyż jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w swoim repertuarze ma spektakularny występ w kieliszku szampana! Pin Up Candy zobaczyć będzie można już 22 września w warszawskiej restauracji Steak House Evil.

Pin Up Candy ze specjalnym pokazem

Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, to artystka burleski, która rzuciła pracę w korporacji, aby w pełni poświęcić się tej nietypowej formie teatralnej. Dzięki występowi Pin Up Candy w programie „Mam Talent!” wielu Polaków po raz pierwszy zetknęło się z burleską. W Europie takie występy są bardzo popularne, dlatego też Polka dawała swoje pokazy m.in. w Paryżu, Berlinie, Tel Aviwie, a w Moskwie wygrała koronę Królowej Burleski. – Bardzo się cieszę, że burleska cieszy się teraz tak dużą popularnością, a Polacy są ciekawi jak ona wygląda i czym tak naprawdę jest. Chcę pokazać i udowodnić, że kobieta w każdym wieku i w każdym rozmiarze może spełniać swoje marzenia i osiągnąć sukces! – mówi Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy.

Niczym Dita von Teese

Pin Up Candy, jako jedyna w Polsce w swoim repertuarze ma spektakularny pokaz, w którym tańczy w olbrzymim kieliszku z szampanem– Burleska jest niezwykle elastyczną formą, gdzie występ możemy dopasować do okoliczności i okazji. Może być on bardziej romantyczny, seksowny, drapieżny, taneczny itd. Jednak show z kieliszkiem, który spopularyzowała ikona burleski, Dita von Teese, to zdecydowanie coś, co chcą zobaczyć wszyscy bez względu na płeć! – śmiało twierdzi Pin Up Candy.

Najbliższy show Pin Up Candy będzie można zobaczyć już 22 września na scenie w restauracji Steak House Evil, ul. Świętokrzyska 3 w Warszawie. Bilety do kupienia: na: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-burlesque-night-pin-up-candy-in-evil-44140?id=213086

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei! Biuro prasowe
2018-11-09 | 11:00

Anna Lewandowska dołączyła do #TeamHuawei!

Anna Lewandowska, mistrzyni świata w karate, ceniona trenerka i przedsiębiorczyni, dołączyła do #TeamHuawei, grupy influencerów identyfikujących się z marką i używających na co
Gwiazdy Ponad 60% Polek swój sukces postrzega jako pracę dającą satysfakcję
2018-11-09 | 01:00

Ponad 60% Polek swój sukces postrzega jako pracę dającą satysfakcję

Założycielka fundacji Sukces Pisany Szminką Olga Kozierowska zaprosiła znane i lubiane kobiety do dyskusji o tym jaka jest współczesna Polka. Agnieszka Hyży, Gabi Drzewiecka, Julia
Gwiazdy NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE HOTELE 2018 W POLSCE WYBRANE!
2018-10-24 | 16:00

NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNE HOTELE 2018 W POLSCE WYBRANE!

20 października już po raz drugi nagrodzono najbardziej romantyczne hotele w Polsce. Statuetka Romance TV Award powędrowała w tym roku do pięciu wyjątkowych hoteli. W czterech kategoriach

Media

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuje, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Była prezenterka przyznaje, że bardzo tęskni za telewizją, bo spędziła w niej najpiękniejsze chwile swojego życia. Przez lata była jedną z najpopularniejszych spikerek TVP. Zachwycała urodą, elegancją, wysoką kulturą osobistą i nienaganną dykcją. Teraz, na emeryturze dużo czasu spędza przed telewizorem, ma swoje ulubione programy, kibicuje młodszym koleżankom po fachu i z dużą nostalgią wspomina swoje początki w Łódzkim Ośrodku TVP. 

 

Gwiazdy

Kasprzyk, Zień, Giertych i Racewicz o Magdzie Gessler: To niezwykle ciepła osoba. Można z nią rozmawiać o wszystkim

Magdę Gessler uwielbiają widzowie, respekt przed nią czują restauratorzy, a ci, którzy znają ją osobiście, przyznają, że jest to niezwykle charyzmatyczna, a jednocześnie bardzo ciepła osoba. Szybko skraca dystans, obdarza ogromną dozą sympatii i dobrej energii. Roman Giertych, Maciej Zień, Joanna Racewicz i Ewa Kasprzyk niezwykle cenią ją za niebywały kunszt kulinarny i za to, jaką osobą jest prywatnie. Gwiazdy były obecne na premierze jej najnowszego przewodnika kulinarnego po restauracjach i hotelach „Poziomki 2018/2019”. 

Problemy społeczne

Połowa Polaków z zawałem serca wzywa pomoc po ponad 4 godzinach od pierwszych objawów. Aby uniknąć powikłań, czas ten trzeba trzykrotnie skrócić

Choroby kardiologiczne są przyczyną niemal połowy zgonów w Polsce. Same zawały serca dotyczą rocznie około 100 tys. osób i są powodem śmierci 30 proc. z nich Zawał serca nie musi jednak być zabójczy – przekonują eksperci. Polska może się poszczycić jednymi z najlepszych standardów postępowania w przypadkach wystąpienia ostrych incydentów kardiologicznych. Problemem jednak jest zbyt późne wezwanie pomocy. Nawet 30 tys. zgonów rocznie można byłoby uniknąć, gdyby chorzy zadzwonili po karetkę najpóźniej do 90 minut od wystąpienia objawów. U połowy Polaków do udzielenia pomocy mija nawet 260 minut.

Film

Agnieszka Grochowska: łączenie pracy aktora z zaangażowaniem w rodzinę jest dla mnie momentami prawie nie do zniesienia

Praca zawodowa wymaga od aktorki dużego zaangażowania emocjonalnego, które trudno odłożyć na bok po zakończeniu spektaklu lub dnia zdjęciowego. Łączenie życia zawodowego z rolą matki bywa więc dla niej trudne. Z tego względu aktorka przyjmuje tylko naprawdę interesujące ją propozycje teatralne i filmowe i nie obawia się nawet długich przerw w pracy.