Komunikaty PR

PIN UP CANDY, JURORKA „ALL TOGETHER NOW. ŚPIEWAJMY RAZEM” ZATAŃCZY W KIELISZKU!

2018-09-14  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania IP_PinUp ( 0.04 MB )

Pin Up Candy to jedna z najbardziej charakterystycznych jurorek nowego hitu Polsatu. Królowa Polskiej Burleski szykuje dla fanów swój specjalny pokaz, gdyż jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w swoim repertuarze ma spektakularny występ w kieliszku szampana! Pin Up Candy zobaczyć będzie można już 22 września w warszawskiej restauracji Steak House Evil.

Pin Up Candy ze specjalnym pokazem

Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, to artystka burleski, która rzuciła pracę w korporacji, aby w pełni poświęcić się tej nietypowej formie teatralnej. Dzięki występowi Pin Up Candy w programie „Mam Talent!” wielu Polaków po raz pierwszy zetknęło się z burleską. W Europie takie występy są bardzo popularne, dlatego też Polka dawała swoje pokazy m.in. w Paryżu, Berlinie, Tel Aviwie, a w Moskwie wygrała koronę Królowej Burleski. – Bardzo się cieszę, że burleska cieszy się teraz tak dużą popularnością, a Polacy są ciekawi jak ona wygląda i czym tak naprawdę jest. Chcę pokazać i udowodnić, że kobieta w każdym wieku i w każdym rozmiarze może spełniać swoje marzenia i osiągnąć sukces! – mówi Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy.

Niczym Dita von Teese

Pin Up Candy, jako jedyna w Polsce w swoim repertuarze ma spektakularny pokaz, w którym tańczy w olbrzymim kieliszku z szampanem– Burleska jest niezwykle elastyczną formą, gdzie występ możemy dopasować do okoliczności i okazji. Może być on bardziej romantyczny, seksowny, drapieżny, taneczny itd. Jednak show z kieliszkiem, który spopularyzowała ikona burleski, Dita von Teese, to zdecydowanie coś, co chcą zobaczyć wszyscy bez względu na płeć! – śmiało twierdzi Pin Up Candy.

Najbliższy show Pin Up Candy będzie można zobaczyć już 22 września na scenie w restauracji Steak House Evil, ul. Świętokrzyska 3 w Warszawie. Bilety do kupienia: na: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-burlesque-night-pin-up-candy-in-evil-44140?id=213086

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Gala Bestsellerów Empiku już dziś w TVN! Biuro prasowe
2019-02-13 | 12:15

Gala Bestsellerów Empiku już dziś w TVN!

Gala ogłoszenia laureatów Bestsellerów Empiku będzie widowiskiem jakiego w Polsce jeszcze nie było! Publiczność w studio i widzowie przez telewizorami wybiorą się do
Gwiazdy Dr Irena Eris i Katarzyna Pawlikowska podczas ogłoszenia finalistek X edycji BWR
2019-01-25 | 01:00

Dr Irena Eris i Katarzyna Pawlikowska podczas ogłoszenia finalistek X edycji BWR

Jedna trzecia kobiet deklaruje potrzebę jasno wytyczonej ścieżki rozwoju. Bardzo ważne okazuje się wsparcie, zarówno profesjonalne, jak i życiowe ze strony partnera.
Gwiazdy Wielki sukces aukcji charytatywnej z gwiazdami
2019-01-15 | 13:00

Wielki sukces aukcji charytatywnej z gwiazdami

W sobotę 12 stycznia w Szkole Podstawowej Gaudeamus w Józefosławiu koło Warszawy odbyła się wielka aukcja charytatywna, którą poprowadziła znana dziennikarka Joanna

Gwiazdy

Monika Zamachowska: Lekarz ma nie tylko wykonać zabieg. Powinien być również opiekunem pacjenta

Dziennikarka przestrzega przed oszustami udającymi lekarzy medycyny estetycznej. W pracy zawodowej wielokrotnie spotykała się z ofiarami takich nieuczciwych osób, które opowiadając o swoich doświadczeniach, chciały uchronić inne kobiety. Sama korzysta z usług sprawdzonej lekarki, u której zawsze czuje się bezpiecznie.

Gwiazdy

Kamil Pawelski: Największą trudnością w „TTBZ” jest wejście w daną osobę. Nie jestem zawodowym aktorem, więc to dla mnie spore wyzwanie

Bloger nie ukrywa, że udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiąże się z silnymi emocjami, dużym stresem i ogromnym wysiłkiem. Wartością dodaną jest jednak możliwość doskonalenia warsztatu wokalno-aktorskiego i obycia ze sceną. Bloger najbardziej obawia się damskiego repertuaru i zmierzenia się z osobowością danej gwiazdy. Zapewnia też, że niezależnie od tego, jak potoczą się jego losy w TTBZ, nadal będzie doskonalił swój wokal.

Konsument

Połowa polskich dzieci jest zagrożona zaburzeniami odżywiania. Odchudza się już co czwarty mały Polak

Od ośmiu lat stale rośnie liczba odchudzających się dzieci. Obecnie diety, które mają zredukować wagę, stosuje co czwarte polskie dziecko, ponad 20 proc. myśli natomiast o ich wprowadzeniu. W większości przypadków jadłospisy ułożone są nieprawidłowo i codzienne posiłki nie dostarczają dzieciom niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Może to skutkować zahamowaniem wzrostu, zaburzeniami koncentracji, osteoporozą, odwodnieniem, a nawet depresją – podkreślają eksperci Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej.

 

Teatr

Lesław Żurek, Edyta Olszówka i Michał Piela w spektaklu „Jojo”. Sztuka opowiada o naszych relacjach, jak oddalamy się od siebie i jakie są tego konsekwencje

Odtwórcy głównych ról w spektaklu „Jojo” podkreślają, że sztuka co prawda okraszona jest dużą dawką humoru, ale opowiada o poważnych problemach, jakie mogą się zdarzyć w każdym małżeństwie. Uwikłani w miłosny trójkąt żyją złudzeniami, a w gruncie rzeczy doszczętnie rujnują swoje związki.