Komunikaty PR

PIN UP CANDY, JURORKA „ALL TOGETHER NOW. ŚPIEWAJMY RAZEM” ZATAŃCZY W KIELISZKU!

2018-09-14  |  15:00
Biuro prasowe
Do pobrania IP_PinUp ( 0.04 MB )

Pin Up Candy to jedna z najbardziej charakterystycznych jurorek nowego hitu Polsatu. Królowa Polskiej Burleski szykuje dla fanów swój specjalny pokaz, gdyż jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych na świecie, w swoim repertuarze ma spektakularny występ w kieliszku szampana! Pin Up Candy zobaczyć będzie można już 22 września w warszawskiej restauracji Steak House Evil.

Pin Up Candy ze specjalnym pokazem

Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, to artystka burleski, która rzuciła pracę w korporacji, aby w pełni poświęcić się tej nietypowej formie teatralnej. Dzięki występowi Pin Up Candy w programie „Mam Talent!” wielu Polaków po raz pierwszy zetknęło się z burleską. W Europie takie występy są bardzo popularne, dlatego też Polka dawała swoje pokazy m.in. w Paryżu, Berlinie, Tel Aviwie, a w Moskwie wygrała koronę Królowej Burleski. – Bardzo się cieszę, że burleska cieszy się teraz tak dużą popularnością, a Polacy są ciekawi jak ona wygląda i czym tak naprawdę jest. Chcę pokazać i udowodnić, że kobieta w każdym wieku i w każdym rozmiarze może spełniać swoje marzenia i osiągnąć sukces! – mówi Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy.

Niczym Dita von Teese

Pin Up Candy, jako jedyna w Polsce w swoim repertuarze ma spektakularny pokaz, w którym tańczy w olbrzymim kieliszku z szampanem– Burleska jest niezwykle elastyczną formą, gdzie występ możemy dopasować do okoliczności i okazji. Może być on bardziej romantyczny, seksowny, drapieżny, taneczny itd. Jednak show z kieliszkiem, który spopularyzowała ikona burleski, Dita von Teese, to zdecydowanie coś, co chcą zobaczyć wszyscy bez względu na płeć! – śmiało twierdzi Pin Up Candy.

Najbliższy show Pin Up Candy będzie można zobaczyć już 22 września na scenie w restauracji Steak House Evil, ul. Świętokrzyska 3 w Warszawie. Bilety do kupienia: na: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-burlesque-night-pin-up-candy-in-evil-44140?id=213086

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Córka Artura Żmijewskiego wydaje płytę! Biuro prasowe
2019-07-23 | 16:00

Córka Artura Żmijewskiego wydaje płytę!

Ewa Żmijewska jest jedyną córką jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Artura Żmijewskiego i jego żony Pauliny. Niewiele osób wie, że swoja przyszłość
Gwiazdy MeetUp®, czyli święto twórców internetowych oraz ich fanów
2019-07-20 | 15:00

MeetUp®, czyli święto twórców internetowych oraz ich fanów

Najpopularniejsze gwiazdy internetu i tysiące fanów. Spotkania ze sławnymi influencerami cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży na całym świecie. MeetUp®,
Gwiazdy Najnowsza rola Aleksandry Popławskiej. Aktorka Partnerką marki CUPRA
2019-06-17 | 14:40

Najnowsza rola Aleksandry Popławskiej. Aktorka Partnerką marki CUPRA

„Wataha”, „Belfer” czy „Kobiety mafii” – to tylko niektóre produkcje, w których zagrała Aleksandra Popławska. Aktorka i reżyserka,

Kalendarium

Film

Mikołaj Roznerski: Na planie „Fighter” presja była ogromna. Ale dałem z siebie wszystko

Już dziś premiera filmu „Fighter” z Mikołajem Roznerskim w jednej z głównych ról. Jest to historia rywalizacji dwóch zawodników MMA, niegdyś przyjaciół, których rozdzieliła kariera zawodowa i miłość do tej samej kobiety. Przygotowania do pracy na planie wymagały od aktora intensywnych treningów bokserskich – miał na nie najmniej czasu z całej ekipy, podkreśla jednak, że dał z siebie wszystko i trenował najlepiej, jak potrafił. 

Media

Magdalena Boczarska: wierzę, że w serialu można pogodzić rozrywkę z misją

Widza należy traktować odpowiednio do poziomu jego inteligencji – mówi aktorka. Podkreśla, że polska publiczność czeka na ambitne seriale, które łączą walory rozrywkowe z edukacyjnymi. Zdaniem gwiazdy odpowiedzią na to zapotrzebowanie są takie produkcje jak „Pod powierzchnią”, z której kobiety czerpią siłę i determinację do walki o siebie i swoje marzenia.

Medycyna

Zamiast borowania i plomb wystarczą komórki macierzyste. Już wkrótce będzie można wyhodować nowy, zdrowy ząb w zaledwie 9 tygodni

Niemal połowa osób po 35 roku życia nie ma pełnego uzębienia. Większość Polaków ma też problem z próchnicą. Protezy nie zawsze się sprawdzają, są niewygodne, implanty dentystyczne mogą natomiast zawieść i nie mają możliwości „przebudowy”, ponieważ otaczająca kość szczęki zmienia się z wiekiem. Rozwiązaniem może być hodowla zębów z komórek macierzystych. Naukowcom udało się już stworzyć tzw. pąki zębowe, które po wszczepieniu mogłyby rosnąć i wyglądać jak zwykłe zęby. Dzięki wykorzystaniu komórek można będzie też zregenerować zęby dotknięte próchnicą.

Film

Daniel Szczypa: Na studiach uważałem Piotra Stramowskiego za swojego brata przyrodniego. To mój serdeczny przyjaciel

Wieloletnia znajomość pomogła nam podczas pracy na planie „Fightera” – mówi aktor. Podkreśla, że dzięki przyjaźni wraz z Piotrem Stramowskim mogli łatwiej budować relacje między swoimi postaciami. Zdaniem Szczypy film skierowany jest nie tylko do ludzi zainteresowanych sportem, fighterem bywa się bowiem nie tylko na ringu, lecz także w codziennym życiu.