Komunikaty PR

Międzynarodowy deweloper nagrodzony za jakość inwestycji w Polsce

2016-10-25  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Jego warszawska inwestycja Alpha Park otrzymała tytuł „QI product - Produktu najwyższej jakości”.

Perła Quality International jest jednym z najważniejszych wyróżnień jakościowych w Polsce. Mogą otrzymać ją firmy i instytucje, które trzykrotnie otrzymały tytuł Quality International. Nagroda w tym roku trafiła do międzynarodowego dewelopera RED Real Estate Development.

 

Kolejna nagroda

- Perła Quality International jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Nagroda potwierdza, że standard oferowanych przez nas inwestycji w pełni odpowiada rosnącym wymaganiom klientów. Jest to dla nas zarazem motywacja do dalszej pracy w tym zakresie – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development.

W tym roku deweloper został nagrodzony tytułem „QI product - Produkt najwyższej jakości” za popularne ekologiczne osiedle Alpha Park w Warszawie. Inwestycja została doceniona za najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie mieszkań na najwyższym poziomie. Na decyzję kapituły wpłynęły również najlepsze standardy wykończenia oraz innowacyjne i ekologiczne rozwiązania wykorzystywane przez inwestora. Warszawskie osiedle tworzy 90 mieszkań w ramach gotowego, pierwszego etapu oraz 87 lokali w powstającym drugim budynku (mieszkania są wciąż w sprzedaży). Wcześniej RED Real Estate Development został dwukrotnie doceniony za lofty i wysokie mieszkania Nowa Papiernia we Wrocławiu. Teraz inwestor rozpoczął tutaj prace nad drugim etapem osiedla -  Ultra Nova - w którym znajdą się wysokie apartamenty z designerskim wykończeniem w cenie.

 

Deweloper z doświadczeniem

Deweloper RED Real Estate Development ma doświadczenie na światowych rynkach. Zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce działa z powodzeniem od 10 lat. Poza Warszawą i Wrocławiem obecny jest również w Poznaniu, gdzie buduje wysokiej jakości 13-piętrowe wieżowce Red Park z atrakcyjnymi widokami na Poznań lub las. Inwestor właśnie zakończył tutaj budowę drugiego budynku – klienci mogą kupić gotowe mieszkania. W najbliższym czasie rozpocznie trzeci etap inwestycji. Łącznie RED Real Estate Development wybudował dotychczas w Polsce 933 mieszkań - 539 w Warszawie, 265 w Poznaniu oraz 129 we Wrocławiu.

Programowi Quality International patronują:  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

RED Real Estate Development - międzynarodowa firma deweloperska. Ma doświadczenie zdobyte na światowych rynkach. Zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działa z powodzeniem od 10 lat. Inwestuje w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzi realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie buduje nowe mieszkania i lofty.

W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 540 mieszkań, a obecnie rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla Alpha Park (87 mieszkań). Ponadto deweloper zrealizował m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (265 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (130 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie planuje kolejny etap tej inwestycji.

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Do 2014 roku wybudował ponad 800 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 mkw. powierzchni usługowych. 

http://www.redalpha.pl/

http://www.redpark.pl/

http://www.nowapapiernia.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Pierwsza prowadnica do szuflad drewnianych o grubości oskrzyni do 19 mm Biuro prasowe
2017-06-27 | 10:15

Pierwsza prowadnica do szuflad drewnianych o grubości oskrzyni do 19 mm

Za frontem szuflad wykonanych z drewna kryje się nie tylko ponadczasowa elegancja, ale coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, dzięki którym drewniane szuflady niezmiennie urzekają
Dom Schody w projekcie – wszystko, co warto wiedzieć
2017-06-27 | 08:00

Schody w projekcie – wszystko, co warto wiedzieć

Na etapie projektowania należy dokładnie zastanowić się nad rozmieszczeniem schodów. Źle wykonane obliczenia lub nieprzemyślane decyzje mogą skutkować wieloma utrudnieniami,
Dom Falcon i Falcon View - nowe piece wolnostojące firmy Kratki.pl
2017-06-27 | 07:00

Falcon i Falcon View - nowe piece wolnostojące firmy Kratki.pl

Zaawansowane technologicznie i niezwykle silne, a przy tym zgrabne i eleganckie. Nowe piece wolnostojące polskiego producenta Kratki.pl zachwycają nietypowym kształtem. Falcon i Falcon View

Kalendarium

Uroda

Rafał Maślak: promowana jest sylwetka osy. Zmieniłoby się to, gdyby na ściankach było więcej kobiet o krągłych kształtach

Model będzie jurorem w nowym programie „Supermodelka Plus Size”, gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Dzięki udziałowi w tym show mają nie tylko niepowtarzalną okazję na zrobienie kariery w modelingu, lecz także walkę z własnymi słabościami i kompleksami. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.

Gwiazdy

Katarzyna Sowińska: Jestem dowodem na to, że Los Angeles spełnia marzenia. Takich samych sukcesów życzę Edycie Górniak

Kibicuję moim koleżankom – Edycie Górniak i Magdzie Mielcarz. Trzymam za nie kciuki i chciałabym je zobaczyć na światowej scenie i w zagranicznych formatach – mówi Katarzyna Sowińska. Wokalistka podkreśla, że Los Angeles otwiera wiele drzwi i daje dużo możliwości rozwoju. Wszystko to jednak wymaga ciężkiej pracy, wytrwałości, motywacji i samozaparcia.

Telekomunikacja

Coraz więcej firm angażuje się w wolontariat pracowniczy. Projekty społeczne równie ważne jak działania biznesowe

Działalność CSR przestaje być postrzegana przez przedsiębiorstwa jako tańszy zamiennik marketingu. Jedną z form prospołecznych działań staje się firmowy wolontariat. W Orange Polska, gdzie taki projekt jest prowadzony od przeszło 10 lat, co roku w wolontariacie działa ok. 3,5 tys. pracowników, których czas i zaangażowanie są wyceniane na około milion złotych. Dla firmy to nie tylko wizerunkowa korzyść, lecz także realna inwestycja w zasoby ludzkie.

Patronat Newserii

Żywienie

Śniadania Polaków mało urozmaicone. Posiłki spożywamy w pośpiechu i najczęściej zawierają niewielką ilością składników odżywczych

Z badań wynika, że na pierwszy, bardzo ważny dla naszego organizmu, posiłek najczęściej wybieramy kilka standardowych przekąsek, jak chociażby kanapka z szynką czy żółtym serem. Dietetycy zachęcają, by urozmaicać swoją dietę i stawiać na przykład na koktajle owocowo-warzywne czy musli z orzechami. Im większe zróżnicowanie dań, tym większa szansa na dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.