Komunikaty PR

Międzynarodowy deweloper nagrodzony za jakość inwestycji w Polsce

2016-10-25  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Jego warszawska inwestycja Alpha Park otrzymała tytuł „QI product - Produktu najwyższej jakości”.

Perła Quality International jest jednym z najważniejszych wyróżnień jakościowych w Polsce. Mogą otrzymać ją firmy i instytucje, które trzykrotnie otrzymały tytuł Quality International. Nagroda w tym roku trafiła do międzynarodowego dewelopera RED Real Estate Development.

 

Kolejna nagroda

- Perła Quality International jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Nagroda potwierdza, że standard oferowanych przez nas inwestycji w pełni odpowiada rosnącym wymaganiom klientów. Jest to dla nas zarazem motywacja do dalszej pracy w tym zakresie – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development.

W tym roku deweloper został nagrodzony tytułem „QI product - Produkt najwyższej jakości” za popularne ekologiczne osiedle Alpha Park w Warszawie. Inwestycja została doceniona za najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie mieszkań na najwyższym poziomie. Na decyzję kapituły wpłynęły również najlepsze standardy wykończenia oraz innowacyjne i ekologiczne rozwiązania wykorzystywane przez inwestora. Warszawskie osiedle tworzy 90 mieszkań w ramach gotowego, pierwszego etapu oraz 87 lokali w powstającym drugim budynku (mieszkania są wciąż w sprzedaży). Wcześniej RED Real Estate Development został dwukrotnie doceniony za lofty i wysokie mieszkania Nowa Papiernia we Wrocławiu. Teraz inwestor rozpoczął tutaj prace nad drugim etapem osiedla -  Ultra Nova - w którym znajdą się wysokie apartamenty z designerskim wykończeniem w cenie.

 

Deweloper z doświadczeniem

Deweloper RED Real Estate Development ma doświadczenie na światowych rynkach. Zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce działa z powodzeniem od 10 lat. Poza Warszawą i Wrocławiem obecny jest również w Poznaniu, gdzie buduje wysokiej jakości 13-piętrowe wieżowce Red Park z atrakcyjnymi widokami na Poznań lub las. Inwestor właśnie zakończył tutaj budowę drugiego budynku – klienci mogą kupić gotowe mieszkania. W najbliższym czasie rozpocznie trzeci etap inwestycji. Łącznie RED Real Estate Development wybudował dotychczas w Polsce 933 mieszkań - 539 w Warszawie, 265 w Poznaniu oraz 129 we Wrocławiu.

Programowi Quality International patronują:  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

RED Real Estate Development - międzynarodowa firma deweloperska. Ma doświadczenie zdobyte na światowych rynkach. Zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działa z powodzeniem od 10 lat. Inwestuje w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzi realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie buduje nowe mieszkania i lofty.

W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 540 mieszkań, a obecnie rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla Alpha Park (87 mieszkań). Ponadto deweloper zrealizował m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (265 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (130 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie planuje kolejny etap tej inwestycji.

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Do 2014 roku wybudował ponad 800 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 mkw. powierzchni usługowych. 

http://www.redalpha.pl/

http://www.redpark.pl/

http://www.nowapapiernia.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Historia jednej lampy – BIG PUFF Biuro prasowe
2017-11-24 | 14:20

Historia jednej lampy – BIG PUFF

Marka PUFF-BUFF kojarzona jest głównie ze świetlnymi konstelacjami powstającymi na bazie systemu BUBBLES. Oprócz słynnych bąbelków, w dorobku Anny Siedleckiej i Radka
Dom BRAK ZDJĘCIA
2017-11-24 | 13:00

Beckers: kuchnie z wyczuciem smaku

Tak jak przyprawy nadają wyjątkowy smak i aromat potrawom, tak odpowiednia aranżacja kuchennego wnętrza wpływa na jego niepowtarzalny klimat. Dzięki właściwie dobranym kolorom kuchnia stanie się miejscem, w którym z radością
Dom Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia kuchenne Franke nawet do 5lat
2017-11-24 | 11:00

Promocja do kwadratu trwa! Gwarancja na urządzenia kuchenne Franke nawet do 5lat

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na rozwiązania technologiczne urządzeń kuchennych i są skłonni wydać więcej, jeśli widzą, że w zamian otrzymają dodatkowe korzyści. Dlatego

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Agencja informacyjna Newseria realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także nagrywa wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia.

> Zobacz pełne informacje o naszej ofercie.

Moda

Magdalena Antosiewicz: nie nadaję się na modelkę. Mój czas już minął

Gwiazda nie zamierza zostać modelką. Twierdzi, że jej prawdziwą pasją jest prowadzenie bloga, po wybiegu powinny natomiast chodzić młodsze dziewczęta. Blogerka nie uważa jednak swojego wieku za problem, uważa bowiem, że czas po 40. urodzinach to idealny moment w życiu kobiety.

Gwiazdy

Michał Kucharczyk świętuje narodziny syna

Piłkarz podkreśla, że narodziny dziecka, zwłaszcza pierwszego, to spora rewolucja w życiu rodziców. Piłkarz Legii Warszawa na razie jednak nie narzeka na zmęczenie czy brak snu. Docenia natomiast to, że zarówno synek Oskar, jak i jego mama Róża czują się bardzo dobrze. Kucharczyk zapowiada też, że w przyszłości nie będzie za wszelką cenę zachęcał syna do tego, by poszedł w jego ślady.

Gwiazdy

Powstała kolejna edycję charytatywnego kalendarza „Businesswoman & life”. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie działalności Fundacji „Akogo?” i Kliniki „Budzik”

To bardzo cenna inicjatywa, bo dzięki niej zyskujemy dodatkowe finanse na naszą działalność, a ludzie mają większą empatię. Chcą dowiedzieć się więcej o tym, co robimy – podkreśla Ewa Błaszczyk. W przygotowaniu kalendarza „Businesswoman & life 2018” wzięło udział 28 wyjątkowych kobiet: reprezentantki polskiego biznesu, show-biznesu, dziennikarki, aktorki i piosenkarki. Ekskluzywne zdjęcia wykonała Katarzyna Marcinkiewicz, a panie pozowały w duetach. To już siódme wspólne wydawnictwo redakcji czasopisma „Businesswoman & life” i Fundacji „Akogo?”.

 

Transport

Co trzeci zawodowy kierowca wozi dla bezpieczeństwa przedmioty do obrony. Obawy wzmacniają zagrożenia terrorystyczne

31 proc. zawodowych kierowców czuje się zagrożonych – wynika z badania Inelo. Co trzeci kierowca wyposażył się w przedmioty służące do obrony. Najpopularniejsze to gaz pieprzowy czy paralizator, jednak eksperci podkreślają, że takie narzędzia nie zwiększają znacząco bezpieczeństwa. Ważna jest profilaktyka, np. wykluczenie z mapy miejsc niebezpiecznych czy systemy natychmiastowego powiadamiania spedytora lub służb. Do tego potrzebne są jednak rozwiązania telematyczne.