Komunikaty PR

Międzynarodowy deweloper nagrodzony za jakość inwestycji w Polsce

2016-10-25  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marcin Wojciechowski
PR Expert

Wita Stwosza
50-448 Wrocław
mwojciechowski|prexpert.com.pl| |mwojciechowski|prexpert.com.pl
500111072
www.prexpert.com.pl

Jego warszawska inwestycja Alpha Park otrzymała tytuł „QI product - Produktu najwyższej jakości”.

Perła Quality International jest jednym z najważniejszych wyróżnień jakościowych w Polsce. Mogą otrzymać ją firmy i instytucje, które trzykrotnie otrzymały tytuł Quality International. Nagroda w tym roku trafiła do międzynarodowego dewelopera RED Real Estate Development.

 

Kolejna nagroda

- Perła Quality International jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Nagroda potwierdza, że standard oferowanych przez nas inwestycji w pełni odpowiada rosnącym wymaganiom klientów. Jest to dla nas zarazem motywacja do dalszej pracy w tym zakresie – mówi Tomasz Wilczek, dyrektor generalny RED Real Estate Development.

W tym roku deweloper został nagrodzony tytułem „QI product - Produkt najwyższej jakości” za popularne ekologiczne osiedle Alpha Park w Warszawie. Inwestycja została doceniona za najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie mieszkań na najwyższym poziomie. Na decyzję kapituły wpłynęły również najlepsze standardy wykończenia oraz innowacyjne i ekologiczne rozwiązania wykorzystywane przez inwestora. Warszawskie osiedle tworzy 90 mieszkań w ramach gotowego, pierwszego etapu oraz 87 lokali w powstającym drugim budynku (mieszkania są wciąż w sprzedaży). Wcześniej RED Real Estate Development został dwukrotnie doceniony za lofty i wysokie mieszkania Nowa Papiernia we Wrocławiu. Teraz inwestor rozpoczął tutaj prace nad drugim etapem osiedla -  Ultra Nova - w którym znajdą się wysokie apartamenty z designerskim wykończeniem w cenie.

 

Deweloper z doświadczeniem

Deweloper RED Real Estate Development ma doświadczenie na światowych rynkach. Zrealizował wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce działa z powodzeniem od 10 lat. Poza Warszawą i Wrocławiem obecny jest również w Poznaniu, gdzie buduje wysokiej jakości 13-piętrowe wieżowce Red Park z atrakcyjnymi widokami na Poznań lub las. Inwestor właśnie zakończył tutaj budowę drugiego budynku – klienci mogą kupić gotowe mieszkania. W najbliższym czasie rozpocznie trzeci etap inwestycji. Łącznie RED Real Estate Development wybudował dotychczas w Polsce 933 mieszkań - 539 w Warszawie, 265 w Poznaniu oraz 129 we Wrocławiu.

Programowi Quality International patronują:  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

RED Real Estate Development - międzynarodowa firma deweloperska. Ma doświadczenie zdobyte na światowych rynkach. Zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. W Polsce jako deweloper działa z powodzeniem od 10 lat. Inwestuje w budynki mieszkalne i handlowe, obecnie prowadzi realizacje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie buduje nowe mieszkania i lofty.

W warszawskiej dzielnicy Ursus firma wybudowała już 540 mieszkań, a obecnie rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla Alpha Park (87 mieszkań). Ponadto deweloper zrealizował m.in. osiedle Red Park w Poznaniu (265 mieszkań) i centrum handlowe Galeria Dębiec. We Wrocławiu powstało osiedle ekskluzywnych loftów Nowa Papiernia (130 loftów i wysokich mieszkań w poprzemysłowym klimacie), a obecnie planuje kolejny etap tej inwestycji.

RED Real Estate Development to solidny i aktywny na polskim rynku deweloper. Do 2014 roku wybudował ponad 800 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 mkw. powierzchni usługowych. 

http://www.redalpha.pl/

http://www.redpark.pl/

http://www.nowapapiernia.pl/

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Komunikaty PR”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy (media)
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Większa powierzchnia użytkowa szafek i optymalizacja przechowywania Biuro prasowe
2017-03-30 | 09:00

Większa powierzchnia użytkowa szafek i optymalizacja przechowywania

Innowacyjność nowoczesnego systemu KAMmoduł PREMIUM kryje się w zwiększonej powierzchni użytkowej szafek dolnych i funkcjonalnym podziale wysokości szuflad. Producent z Milejewa
Dom Zgrane duety – nowa linia zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke Sirius
2017-03-30 | 06:30

Zgrane duety – nowa linia zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke Sirius

To nie przypadek, że projektanci Franke nadali nowej kolekcji urządzeń kuchennych nazwę Sirius. Tak, jak najjaśniejsza gwiazda nocnego nieba dominuje w swoim gwiazdozbiorze, tak zlewozmywak i
Dom Czyżyny dają dobry przykład. Mieszkańcy i deweloper uzgadniają plany zabudowy
2017-03-29 | 19:00

Czyżyny dają dobry przykład. Mieszkańcy i deweloper uzgadniają plany zabudowy

W Czyżynach od roku trwa pat w sprawie zabudowy okolic pasa startowego. Chodzi o zachowanie jak największej liczby rosnących tam drzew. Wszystko wskazuje na to, że osiągnięto porozumienie.

Kalendarium

Dziecko

Beata Sadowska: Jestem zmęczona i niewyspana. Mój syn budzi się nawet 8 razy w nocy

Beata Sadowska jest mamą dwóch synów: 4-letniego Tytusa i rocznego Kosmy. Dziennikarka nie ukrywa, że ostatnie miesiące są dla niej trudne ze względu na opiekę nad młodszym z dzieci. Chłopiec budzi się na karmienie nawet osiem razy w nocy, przechodzi też proces ząbkowania.

Gwiazdy

Piotr Gąsowski: mało się uczę na błędach, jestem typowym zodiakalnym baranem

Zdaniem prezentera jednym z pozytywnych aspektów starzenia się jest nabieranie dystansu do samego siebie. Gąsowski przyznaje, że dziś umie się już śmiać z własnych porażek. Nie ukrywa, że zaznał ich w życiu wiele, zbyt rzadko wyciąga bowiem wnioski z kolejnych błędów.

Uroda

Ilona Felicjańska: pokazywanie się bez makijażu to kolejny krok w mojej samoświadomości i poczuciu własnej wartości

Nie mam potrzeby ulepszania swojego wizerunku – mówi modelka. Podkreśla, że świadomie coraz częściej rezygnuje z makijażu lub butów na wysokich obcasach. Zyskała pewność siebie i poczucie własnej wartości, nie musi więc ukrywać się za sztucznymi maskami.

Zdrowie

Rośnie sprzedaż prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Obecnie ma je ponad 1,7 mln Polaków

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dane Polskiej Izby Ubezpieczeń wskazują, że po III kwartale 2016 roku prywatne ubezpieczenia zdrowotne miało około 1,76 mln Polaków. Liczba ta wzrosła rok do roku o blisko 30 proc. Według Polskiej Izby Ubezpieczeń to wynik zarówno sytuacji w publicznej służbie zdrowia, jak i budzącego kontrowersje projektu ustawy wprowadzającej daleko idące zmiany w systemie finansowania szpitali.