Komunikaty PR

Pełna funkcjonalność ścian z zastosowaniem grzejników podtynkowych 3THERMO

2016-07-21  |  07:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karina Galli
38PR & Content Communication Sp z o.o.

Łódź
90-729 Łódź
karina.galli|38pr.pl| |karina.galli|38pr.pl
518 343 873
38pr.pl

Wybór odpowiedniego ogrzewania jest jedną z pierwszych decyzji, które podejmujemy w trakcie remontu. Kiedy mieszkanie jest w stanie surowym, trudno wyobrazić sobie poustawiane fotele przy stoliku do kawy czy gotowanie w nowej kuchni. Być może właśnie dlatego wybór typu ogrzewania podejmujemy często automatycznie, nie zastanawiając się, jak wiszące na ścianie grzejniki wpłyną na wygląd i funkcjonalność wnętrza. Później, aby zakryć klasyczny kaloryfer montujemy stelaże, podsuwamy kanapę lub najładniejsze dekoracje ściennie wieszamy w miejscach, które odciągną uwagę od nieestetycznych grzejników.

3THERMO – ciepło przyszłości

Nowością na rynku w zakresie systemów ogrzewania są produkty firmy 3THERMO. Grzejniki podtynkowe 3THERMO są niewidoczne, bo ukryte pod ścianą. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na wygląd wnętrza. Na ścianach nigdy nie powstaną smugi od ogrzewania. Pomieszczenie możemy pomalować na inny kolor, gdy wyblaknie kolor lub się znudzi, jednak nigdy z powodu zainstalowanych grzejników 3THERMO!

Dlaczego montujemy ogrzewanie w ścianie, a nie w podłodze? Bo to właśnie w ścianach zewnętrznych i stropodachach występują największe straty ciepła. Tym samym grzejniki 3THERMO zmieniają ściany budynków w aktywne przegrody termiczne, które emitując ciepło odgradzają wnętrze od zimnego otoczenia.

100% bezpieczeństwa

Rozwiązanie 3THERMO jest w pełni bezpieczne w trakcie wieloletniego użytkowania. W ścianach, w których zamontowano system grzewczy możemy wiercić w ścianach bez obaw o uszkodzenie instalacji. Dzieje się tak, bo woda w grzejnikach 3THERMO występuje tylko w dolnym kolektorze grzejnika. Woda nie bierze udziału w transporcie ciepła pod tynkiem. Nawet jeżeli ściana zostanie uszkodzona, a tym samym grzejnik, nie spowoduje to awarii hydraulicznej układu centralnego ogrzewania. Nadal będą funkcjonować pozostałe grzejniki, a woda nie będzie wyciekać. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Nowa odsłona Katalogu Produktowego Domoteki – interaktywna mapa inspiracji Biuro prasowe
2021-05-14 | 11:36

Nowa odsłona Katalogu Produktowego Domoteki – interaktywna mapa inspiracji

Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka stawia nie tylko na przemyślaną, różnorodną prezentację produktów, lecz także wszechstronne inspirowanie miłośników dobrego
Dom Wanna wolnostojąca - ponadczasowa elegancja
2021-05-14 | 10:37

Wanna wolnostojąca - ponadczasowa elegancja

Wydawać by się mogło, że wanna wolnostojąca, to chwilowy trend i prędzej czy później zostanie wyparty przez rynek. Okazuje się jednak, że jest ona ponadczasowa. Ten wariant wanien
Dom Kuchnia z długim terminem atrakcyjnego wyglądu
2021-05-14 | 09:20

Kuchnia z długim terminem atrakcyjnego wyglądu

Meble w modnym kolorze czy może jednak uniwersalne dekory drewna? Jedno nie musi wykluczać drugiego! Nie masz pomysłu na aranżację kuchni? Połącz oba dekory. Będzie gustownie, z klasą, a

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Muzyka

W najnowszym teledysku Natalii Zastępy „Wiesz, jak jest” wystąpi Jolanta Janus, gwiazda głośnej produkcji „Lekcja miłości”. „Ta kobieta to jest torpeda”

12 maja wokalistka zaprezentuje fanom swój najnowszy singiel zatytułowany „Wiesz, jak jest”. W teledysku do tego utworu wystąpi nietuzinkowa postać – Jolanta Janus, znana z produkcji HBO „Lekcja miłości”. Piosenkarka bardzo się cieszy, że mogła poznać tak wyjątkową kobietę i na planie zdjęciowym czerpać z jej doświadczenia. Premiera debiutanckiego albumu finalistki „The Voice Kids” odbędzie się 21 maja. Krążek nosi tytuł „Nie żałuję”.

Handel

40 proc. Polaków planuje remont lub przeprowadzkę w związku z pandemią. Wzrasta znaczenie zdrowych domów

Polacy spędzają w domach i mieszkaniach nawet 90 proc. swojego czasu. Pandemia COVID-19, lockdowny oraz konieczność zdalnej pracy i nauki pokazały, jak ważne są odpowiednie warunki mieszkaniowe dla funkcjonowania rodziny, zdrowia i dobrego samopoczucia. Dla 75 proc. Polaków zdrowie i chęć poprawy komfortu życia okazały się głównym motywatorem do rozpoczęcia remontu. Z kolei dla 80 proc. spośród tych, którzy szukali ostatnio nowego lokum, najważniejsze okazały się takie cechy zdrowego domu jak jakość powietrza i ilość światła dziennego – wynika z VI edycji raportu „Barometr zdrowych domów”. Zmiana podejścia Polaków może być nie tylko drogowskazem dla nowych inwestycji deweloperskich, lecz także impulsem do przyspieszenia renowacji istniejących budynków. Tym bardziej że 40 proc. badanych planuje remont lub przeprowadzkę w ciągu następnych dwóch lat.