Komunikaty PR

Pełna funkcjonalność ścian z zastosowaniem grzejników podtynkowych 3THERMO

2016-07-21  |  07:00
Biuro prasowe
Kontakt
Karina Galli
38PR & Content Communication Sp z o.o.

Łódź
90-729 Łódź
karina.galli|38pr.pl| |karina.galli|38pr.pl
518 343 873
38pr.pl

Wybór odpowiedniego ogrzewania jest jedną z pierwszych decyzji, które podejmujemy w trakcie remontu. Kiedy mieszkanie jest w stanie surowym, trudno wyobrazić sobie poustawiane fotele przy stoliku do kawy czy gotowanie w nowej kuchni. Być może właśnie dlatego wybór typu ogrzewania podejmujemy często automatycznie, nie zastanawiając się, jak wiszące na ścianie grzejniki wpłyną na wygląd i funkcjonalność wnętrza. Później, aby zakryć klasyczny kaloryfer montujemy stelaże, podsuwamy kanapę lub najładniejsze dekoracje ściennie wieszamy w miejscach, które odciągną uwagę od nieestetycznych grzejników.

3THERMO – ciepło przyszłości

Nowością na rynku w zakresie systemów ogrzewania są produkty firmy 3THERMO. Grzejniki podtynkowe 3THERMO są niewidoczne, bo ukryte pod ścianą. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na wygląd wnętrza. Na ścianach nigdy nie powstaną smugi od ogrzewania. Pomieszczenie możemy pomalować na inny kolor, gdy wyblaknie kolor lub się znudzi, jednak nigdy z powodu zainstalowanych grzejników 3THERMO!

Dlaczego montujemy ogrzewanie w ścianie, a nie w podłodze? Bo to właśnie w ścianach zewnętrznych i stropodachach występują największe straty ciepła. Tym samym grzejniki 3THERMO zmieniają ściany budynków w aktywne przegrody termiczne, które emitując ciepło odgradzają wnętrze od zimnego otoczenia.

100% bezpieczeństwa

Rozwiązanie 3THERMO jest w pełni bezpieczne w trakcie wieloletniego użytkowania. W ścianach, w których zamontowano system grzewczy możemy wiercić w ścianach bez obaw o uszkodzenie instalacji. Dzieje się tak, bo woda w grzejnikach 3THERMO występuje tylko w dolnym kolektorze grzejnika. Woda nie bierze udziału w transporcie ciepła pod tynkiem. Nawet jeżeli ściana zostanie uszkodzona, a tym samym grzejnik, nie spowoduje to awarii hydraulicznej układu centralnego ogrzewania. Nadal będą funkcjonować pozostałe grzejniki, a woda nie będzie wyciekać. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Mierzenie niejedno ma imię: jak wybrać narzędzie pomiarowe Biuro prasowe
2019-04-18 | 14:30

Mierzenie niejedno ma imię: jak wybrać narzędzie pomiarowe

Szybki rozwój technologii i niezwykłe bogactwo oferty sklepów z narzędziami mogą wywołać zagubienie i zawroty głowy. Po które z urządzeń sięgnąć, chcąc wykonać
Dom Bon appétit! Kuchenne trendy okiem stylisty
2019-04-18 | 12:59

Bon appétit! Kuchenne trendy okiem stylisty

Kuchnia to miejsce, które na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniło. Nie tylko ze względu na postęp technologii, ale także na nasz styl życia. O tym jak zmieniają się trendy
Dom Piękne i trwałe fasady dzięki produktom Tikkurila Finngard
2019-04-18 | 12:30

Piękne i trwałe fasady dzięki produktom Tikkurila Finngard

Dbałość o elewację jest niezwykle ważna, jeśli chcemy długo cieszyć się schludnym wyglądem całego budynku. Aspekt wizualny to jednak nie wszystko – stosując profesjonalne

Gwiazdy

Agata Młynarska: Wszystkim rozwodzącym się życzę, aby nie dewastowali swojego życia i życia swojej drugiej połowy. Mimo złości trzeba się porozumieć

Dziennikarka przyznaje, że rozwód to bardzo trudne emocjonalnie doświadczenie, traktowane zwykle jako osobista porażka. Po rozstaniu trzeba poradzić sobie z pustką, żalem i poczuciem niespełnienia. Musi minąć sporo czasu, zanim byli małżonkowie podniosą się, spojrzą na wszystko z dystansem i znajdą siły, by zbudować wszystko od nowa. Dziennikarka radzi, by niezależnie od tego, w jakich okolicznościach przebiega rozwód, oszczędzić sobie i partnerowi dodatkowego stresu, przykrości i przerzucania obelgami.

Partner sekcji zdrowie

Gwiazdy

Monika Jarosińska: Wielkanoc to dla mnie szansa na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. W ciągu roku każdy jest zabiegany i ma swoje sprawy

Wokalistka nie ukrywa, że jest minimalistką w kwestii przygotowań do Wielkanocy. Z reguły nie maluje pisanek i nie przygotowuje okolicznościowych dekoracji, za to stawia na dobre jedzenie i miłą atmosferę. Święta aktorka najchętniej spędza z rodziną lub znajomymi, odpoczywając od bieganiny i codziennych obowiązków.

Prawo

Polacy mają blisko 12 mld zł długów alimentacyjnych. Każdy z dłużników ma do spłaty średnio ok. 39 tys. zł

Alimentów nie płaci około 315 tys. rodziców. Łącznie mają oni do spłaty długi alimentacyjne o wartości ponad 12 mld zł – wynika z danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej SA. Średnio każdy z nich zalega ze spłatą alimentów o wartości niemal 39 tys. zł. Zdecydowana większość dłużników alimentacyjnych to mężczyźni. Dzieci, które nie otrzymują alimentów od swoich rodziców, mogą otrzymać pieniądze z Funduszu Alimentacyjnego. Od 2019 roku próg uprawniający do pobierania świadczenia wzrósł do 800 zł. Dzięki temu świadczenie może otrzymać o 60 tys. dzieci więcej.

Bankowość

Z bankowych korytarzy do muzealnych sal. Kolekcja sztuki współczesnej PKO Banku Polskiego trafiła na wystawę w Muzeum Narodowym

Ponad 30 prac ze zbioru dzieł polskiej sztuki współczesnej zgromadzonych przez PKO Bank Polski trafiło na wystawę w Muzeum Narodowym w Warszawie. Wśród nich znajdują się obrazy i rzeźby artystów takich jak Stefan Gierowski, Krzysztof Bednarski, Tomasz Ciecierski, Edward Dwurnik, Marek Chlanda, Zofia Kulik czy Zbigniew Makowski. Wystawa jest elementem wieloletniej współpracy Muzeum Narodowego z PKO Bankiem Polskim, który jest jednym z największych w Polsce mecenasów kultury i sztuki.